Znawca - Polska Koszykówka
Anwil Włocławek (-5.5) - Polski Cukier Toruń
1.85 (Fortuna)
5/10
Polski Cukier rozgrywa piąty mecz w przeciągu dziesięciu dni. Jest to też dla nich trzeci wyjazdowy mecz, bo ostatnio grali w Mińsku oraz Madrycie. Za dwa dni mają jeden z najważniejszych meczów w ostatnich latach z Medi Bayreuth. Ten mecz będzie ważny, bo to ostatnia runda eliminacyjna do Ligi Mistrzów. Dzięki awansowi Polski Cukier miałby dodatkową kasę od Ligi Mistrzów za grę w fazie grupowej.
Nie przypominam sobie, aby Polska drużyna musiała rozgrywać w tak krótkim czasie tyle oficjalnych spotkań, które mają duże znaczenie. Paradoksalnie to właśnie dzisiejszy mecz ma najmniejszy ciężar gatunkowy i Polski Cukier grając dzisiaj na pełnych obrotach nie wytrzyma meczu albo padnie z Medi Bayreuth. Ostatnio ciągle grali z ekipami, które też szły takim rytmem grania, bo Estudiantes też rozegrał cztery spotkania w krótkim czasie. Medi Bayreuth jest rozstawione i sobie spokojnie czeka. Anwil również spokojnie czekał na Polski Cukier i mają ich teraz w zasadzie na widelcu, bo Cukier jest zajechany grami i podróżami. W tym czasie też nie sądzę, aby coś zmienili w taktyce i Anwil będzie miał rozpracowane ich wszystkie akcje.
Mocno się zdziwię, jeśli Toruń się dzisiaj postawi. Mam nadzieję, że Anwil nie podejdzie do tego meczu na wywaleniu i wówczas ciężko mi sobie wyobrazić, że Toruń dzisiaj wygra.

luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Tak jak kolega wyzej napisał, Anwil dziś to raczej pewna opcja. Uważam, ze do grania tez under 75.5pkt Torunia po 1.94. Anwil pod Miliciciem słynął z obrony, teraz co prawda ponad połowa składu to nowi zawodnicy, ale nie sadze żeby Igor zmienił spojrzenie na wagę obrony i znów Anwil będzie zaskakiwał przeciwników jakimiś pułapkami.

klook 366

klook

Użytkownik
Sezon PLK jeszcze się nie zaczął, a Anwil już zgarnia tytuł frajera roku.
Przegrać w IV kwarcie u siebie 15:31 z drużyną, która gra 4 mecz w tym tygodniu; a 2 dni temu w nocy wracała z Hiszpanii.
Brawo Włocławek, rekord Guinessa.

C 82

chriskola

Użytkownik
Mieli 12 przewagi zdaje się.
Nie oglądałem meczu, po 3 kwarcie już księgowalem under a tu się zrobiła końcówka ciekawa, ze prawie by nie siadło.
Ciekawi mnie tez jak wyglądała ta kwarta.

luken7 121

luken7

Użytkownik
Prowadzili spokojnie wsumie można powiedzieć cały mecz który był szarpany, raz jedni raz drudzy seriami zdobywali punkty ale Anwil ciągłe miał ich kilkanaście w zapasie najwięcej 12/14 na przełomie 3 i 4 kwarty a co później? Złapali szybko 5 fali w bodajże 3 minuty, w tym Nikola Markovic 3 faule w 36 sekund, rekord ? Zagotowal się Bałkan. Kilka głupich strat szalonych akcji i bezmózg Zyskowskiego + flopowanie moim zdaniem Łączyńskiego (był kontakt no ale bez przesady żeby padać jak razony prądem i sędzia dlatego nie odgwizdal, widać Łączka pobrał lekcje od Almeidy ) no i wpadła w tym momencie 3jka Lowerego, przesympatyczny grajek swoją drogą. Anwil znów się skompromitowal, puchar trafił do największych kibicowskich płaczków ligi - Torunia.