>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Brehze wiecej fragow niz ropz @1.95 + USA -1.5 seta @1.85 = ako @3.61sts
NRG wygra 2:1 @4 (unibet
Brehze highest ADR @4 (1xbet
)
Nie gram w sts ale jak zobaczyłem to wydarzenie to musiałem dokonać wpłaty. Gram tego akoska grubo. Brehze strzela jak nienormalny w zasadzie od zawsze w swoim teamie, ale na tym turnieju gra naprawde powalająco. 20 fragow co mapę, 1x 30+ i 1x 40+! Słaba mapka zdarzyła mu sie raz. A ropz to cień samego siebie od tej zmiany snaxa. Zupełnie stracił pewność. Czasem zagra jakiś lepszy mecz ale to juz nie jest ten sam zawodnik. Na przestrzeni Bo3 myśle ze duzo lepiej pokaże sie Brehze. Nawet jak NRG przegra to szanse spore
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
2liga Chorwacja 19.00
Medimurje-Lucko
Medimurje win @2
Informacje znalezione na tych samych stronach co tenis o ktorym pisalem na poprzedniej stronie. Podobno bardzo podejrzany mecz z ukladem w strone gospodarzy. Ja nie mam zielonego pojecia o tych druzynach. Gram mocniej ale nikogo nie namawiam.
 
verno 473,1K

verno

Znawca - Hokej
Ma ktoś spoko streamka do Zagłębie Pogoń?
2liga Chorwacja 19.00
Medimurje-Lucko
Medimurje win @2
Informacje znalezione na tych samych stronach co tenis o ktorym pisalem na poprzedniej stronie. Podobno bardzo podejrzany mecz z ukladem w strone gospodarzy. Ja nie mam zielonego pojecia o tych druzynach. Gram mocniej ale nikogo nie namawiam.
Skąd się tacy ludzie biorą? Mam nadzieję że trollujesz.
 
verno 473,1K

verno

Znawca - Hokej
Dlaczego? Wyczytalem gdzies ze mecz podejrzany to przekazuje dalej informacje. W czym problem Verno?
Na jakieś randomowej stronie przeczytałeś o ustawce, teraz o podejrzanym meczu, kompletnie nie znasz drużyn i zawodników jeśli chodzi o tenisa, nie wiesz nawet czy facet ma obie ręce a wchodzisz w to &quot;grubo&quot; jeszcze przyznając się do tego publicznie...
@Mimo że dodajesz &quot;nie namawiam&quot; itd to pelikanów nie brakuje co również dołączy się do tego licząc na darmową kasę.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dlaczego? Wyczytalem gdzies ze mecz podejrzany to przekazuje dalej informacje. W czym problem Verno?
Kto chce gra, kto nie chce, to nie. Nie widzę problemu. Każdy ma swój rozum. A pelikanów mi nie szkoda ????
PS a w Holandii Breda nieźle się postawiła PSV w 1 ht. Ciekawe kiedy &quot;pękną&quot;?
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Na jakieś randomowej stronie przeczytałeś o ustawce, teraz o podejrzanym meczu, kompletnie nie znasz drużyn i zawodników jeśli chodzi o tenisa, nie wiesz nawet czy facet ma obie ręce a wchodzisz w to &quot;grubo&quot; jeszcze przyznając się do tego publicznie...
@Mimo że dodajesz &quot;nie namawiam&quot; itd to pelikanów nie brakuje co również dołączy się do tego licząc na darmową kasę.
No ale pisze prawde. Nie udaje ze znam sie na chorwackiej pilce czy tenisie i polecam typy. Wyczytalem gdzies takie info to wrzucam i tyle. Moze tam graja dzieci a ten tenisista jest slepy na jedno oko. Nie wiem, nie mam pojecie. Ale napisalem cala prawde co i jak. Ok, juz nie zasmiecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
verno 473,1K

verno

Znawca - Hokej
Kto chce gra, kto nie chce, to nie. Nie widzę problemu. Każdy ma swój rozum. A pelikanów mi nie szkoda ????
No ale pisze prawde. Nie udaje ze znam sie na chorwackiej pilce czy tenisie i polecam typy. Wyczytalem gdzies takie info to wrzucam i tyle. Moze tam graja dzieci a ten tenisista jest slepy na jedno oko. Nie wiem, nie mam pojecie. Ale napisalem cala prawde co i jak. Ok, juz nie zasmiecam.
No ok czaje, może niepotrzebnie gównoburze wywołałem ale jak tu pisali dzień w dzień o sprzedanym meczu bo coś im nie weszło (właśnie w tenisie) to już jestem uczulony na to określenie. koniec tematu ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kto chce gra, kto nie chce, to nie. Nie widzę problemu. Każdy ma swój rozum. A pelikanów mi nie szkoda ????
PS a w Holandii Breda nieźle się postawiła PSV w 1 ht. Ciekawe kiedy &quot;pękną&quot;?
Właśnie pękli ???? 0-1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom