>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

UFC 229: Khabib vs. McGregor

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC 229: Khabib vs. McGregor

Data: 6 października 2018 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: T-Mobile Arena (poj. 20 tys.) - Las Vegas, Stany Zjednoczone
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC Fight Pass (cała gala)
Walka wieczoru
155 lbs: Khabib Nurmagomedov (26-0) vs. Conor McGregor (21-3)
o pas mistrzowski | 5 rund
Co-main event
155 lbs: Tony Ferguson (23-3) vs. Anthony Pettis (21-7)
Karta główna (04:00 polskiego czasu)
205 lbs: Ovince St. Preux (23-11) vs. Dominick Reyes (9-0)
265 lbs: Derrick Lewis (20-5) vs. Alexander Volkov (30-6)
115 lbs: Michelle Waterson (15-6) vs. Felice Herrig (14-7)
Karta wstępna (02:00 polskiego czasu)
135 lbs: Sean O’Malley (10-0) vs. Jose Alberto Quinones (7-2)
125 lbs: Sergio Pettis (17-3) vs. Jussier Formiga (21-5)
135 lbs: Tonya Evinger (19-7) vs. Aspen Ladd (6-0)
155 lbs: Alan Patrick (15-1) vs. Scott Holtzman (11-2)
Karta UFC Fight Pass (00:30 polskiego czasu)
135 lbs: Yana Kunitskaya (10-4) vs. Lina Lansberg (8-3)
155 lbs: Gray Maynard (13-6-1) vs. Nik Lentz (28-9-2)
170 lbs: Ryan LaFlare (14-2) vs. Tony Martin (13-4)
źródło: ufc.com, lowking.pl
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Khabib go zabije, McGregor zachowuje się jakby dragi i alko wyżarły mu mózg. Na konferencjach wyglądał na niezbyt pewnego siebie. Jedno obalenie i Nurmagomedov kończy robotę. Typ 1 @ 1.65 Betsson
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Rowniez uwazam ze khabib bedzie obijal go w parterze w kazdej rundzie. 1.65 pobieram. Czuje ze do samej walki spadnie na 1.45. Conor tak cwaniakuje ze zyczy mu jak najgorzej.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Generalnie trzeba oddzielić marketing i sprzedawanie walki, a merytoryczne zalety obu zawodników. Typowe starcie zapaśnik vs striker, tylko że obaj są najlepsi w swojej domenie i to o kilka długości od drugiego. Przypuszczam że McGregor tłucze na treningach obronę obaleń, na co to się zada to się okaże, ale Khabib przecież nie wszystkie próby kończył obaleniem choćby w ostatniej walce z Iaquintą. Za to jak go trafi Conor to pójdzie na glebę (co nie musi być takie złe dla niego) bo boje najmocniej i najcelniej nie tylko w tej wadze. Nie wiem jak będzie, ale przypuszczam że walka nie dostarczy większych emocji. Myślę że więcej problemów Khabib mógłby mieć z Fergusonem, bo to śliski wąż, do tego ułożony w każdej płaszczyźnie i bardzo niewygodny, nieschematyczny czy w stójce czy w parterze.
I właśnie myślę że na tej gali właśnie walka Fergusona z Pettisem to kandydat na walkę wieczoru. Obaj świetni, niestandardowi, nie kalkulują i lubią się bić, będzie się działo. Do tego ciekaw jestem kolejnej walki O&#39;Malleya, gość ma w sobie to coś, kandydat na gwiazdę.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Rowniez uwazam ze khabib bedzie obijal go w parterze w kazdej rundzie. 1.65 pobieram. Czuje ze do samej walki spadnie na 1.45. Conor tak cwaniakuje ze zyczy mu jak najgorzej.
Conor od zawsze cwaniakuje... Przypomnę, że przed każdym pojedynkiem było gadanie, że Conor przegra, że nie ma argumentów, a on wychodził i robił swoje. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie. Więcej przed samą galą.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
jak nie trafi w 1 rundzie i nie skończy tego - to nie ma cardio i zapasów zeby co kol-wiek zrobić.... plus dluuuga przerwa ale każdy ma własne zdanie...gala palce lizać
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Moim zdaniem tym razem zamieszanie wokół Irlandczyka było za duże, przerwa od mma i śmieszny pojedynek z ekipą TMT. Potem przerwa związana z szopką pt. Mc Gregor do więzienia. On ma niesamowitą psychikę, ale na każdym sportowcu musiało odbić się taki cyrk. Z drugiej strony Khabib, cały czas w sztosie treningowym, nie przegrał jeszcze, rewelacyjne zapasy, które podejrzewam będą nieźle frustrować Irlandczyka. Jeśli to wyjdzie poza 1 rundę to Khabib wygra moim zdaniem.
Najważniejsze - Po Rosjaninie spływa jak po kaczce gadanie showmena i nic nie bierze do siebie. Styl trochę takiego Khalidova. I dobrze.
 
ferguson2 604,6K

ferguson2

Typer
Problem polega na tym, że Khabib nie mierzył się jeszcze z tak dobrym rywalem. Walczył z wieloma podobnymi strikerami czy jakiś czas temu z Barbozą, ale nigdy z takim topem jak McGregor. Khabib go obali i to nieraz. Jednak on wygrywa zazwyczaj na punkty, ciągnie te pojedynki do ostatniej rundy. Conor ma za sobą czołówkę rywali na czele z Aldo czy Alvarezem. Zrobił z nimi co chciał. Tak jak zwykle przeczuwam wygrane grapplerów, to w tym pojedynku jakoś nie czuje pewnie zwycięstwa tego Khabiba. Może jest to moje wewnetrzne odczucie, ale wydaję mi się, że dopiero teraz nadejdzie moment, w którym dojdzie do weryfikacji umiejętności Rosjanina. Nie ma sobie równych w parterze, ale kto powiedział że to starcie będzie wyłącznie rozgrywane na ziemi? Ja myślę, że Nurmagomedov będzie chciał wszystkim udowodnić jakim to on nie jest strikerem i wda się w bójkę z Mcgregorem. Tak było chociażby z Iaquintą, choć pojedynek miał pod kontrolą. Sądzę, że jednym z lepszych typów będzie tutaj długość rund. Wątpię, żeby Mcgregor wykończył Khabiba w pierwszej rundzie. Po pierwsze dlatego, że Rosjanin nie dopuści do otwarcia, on doskonale zdaje sobie sprawę z siły rażenia Irlandczyka. Dlatego pierwsza runda raczej będzie kontrolna. Może dojdzie do obalenia, ale wydaję mi się, że McGregorowi nic się nie stanie. Dopiero druga i trzecia runda zweryfikuje. Zobaczymy czy Conorowi wystarczy paliwa, ale jeśli tak, to myślę, że jest w stanie coś ugrać. Może pojedynek skończy się na punkty, kto wie.
No i oczywiście drugi pojedynek Fergusona z Pettisem. Póki co nie ma dużej oferty, ale też mam w głowie kilka scenariuszy na tę walkę.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Jeśli chodzi o walkę z Aldo to bym nie powiedział, że robił w niej co chciał, bo ile ta walka trwała 10 sekund? Ogólnie zgadzam się z większością co napisał rose1 , wiadomo, że Khabib to nie taki pewniak żeby domy stawiać. Do tego trzeba pamiętać, że Conor jest kurą, która znosi złote jaja, więc na punkty wynik też nie musi być oczywisty i zgodny z przebiegiem walki. Chociaż w MMA nie ma tyle wałków co w boksie to obawa zawsze jest.
W sumie... Rewanż też się sprzeda, więc 1 walka dla Khabiba, 2 ... ?
Ja z kolei jakoś podskórnie czuje win Khabiba, który automatycznie stanie się gwiazdą numer jeden. Jeśli chodzi oczywiście o aspekt sportowy. Rosja - też ogromny rynek na zbieranie żniw. Będzie ciekawie.
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Jeśli chodzi o walkę wieczoru to tutaj value w stawianiu na któregoś raczej nie widzę. Obaj zacne nazwiska na liście, Conor nie walczył 2 lata a Khabib nie zachwycił w ostatniej walce. Niby Dagestańczyk faworyt ale kurs jakoś mnie nie przekonuje.
Ja gram wygraną OSP po 2,65 na Unibet. Analizę napiszę wkrótce.
Szkoda, że tyle osób się nie udziela na innych galach...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jeśli chodzi o walkę wieczoru to tutaj value w stawianiu na któregoś raczej nie widzę. Obaj zacne nazwiska na liście, Conor nie walczył 2 lata a Khabib nie zachwycił w ostatniej walce. Niby Dagestańczyk faworyt ale kurs jakoś mnie nie przekonuje.
Ja gram wygraną OSP po 2,65 na Unibet. Analizę napiszę wkrótce.
Szkoda, że tyle osób się nie udziela na innych galach...
Odleciales z tym OSP
Kontrargumenty?Karciarz
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Też zagram OSP, bo po kursie 3,0 w ohmbet to spore value. Poza tym zastanawiam się cały czas nad zagraniem Lewisa (2,47) i zapewne zagram Khabiba ale w jakimś dublu. Analize walki wieczoru wrzucę później lub jutro.
Co do Derricka to jest on zdecydowanie w stanie usadzić jednym strzałem Volkova. I teraz tak: absolutnie nie widzę sensu w graniu na Derricka po 2,47, bo nie widzę szansy aby wygrał to na punkty czy przez poddanie. Volkov jest zbyt dobry technicznie w stójce i ma przewagę zasięgu, więc jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że Lewis go wypunktuje. Natomiast spokojnie może go zabić jednym cepem.
Lewis by KO, TKO or DQ 3,0 ohmbet
 
beny102 83

beny102

Użytkownik
Też zagram OSP, bo po kursie 3,0 w ohmbet to spore value. Poza tym zastanawiam się cały czas nad zagraniem Lewisa (2,47) i zapewne zagram Khabiba ale w jakimś dublu. Analize walki wieczoru wrzucę później lub jutro.
Co do Derricka to jest on zdecydowanie w stanie usadzić jednym strzałem Volkova. I teraz tak: absolutnie nie widzę sensu w graniu na Derricka po 2,47, bo nie widzę szansy aby wygrał to na punkty czy przez poddanie. Volkov jest zbyt dobry technicznie w stójce i ma przewagę zasięgu, więc jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że Lewis go wypunktuje. Natomiast spokojnie może go zabić jednym cepem.
Lewis by KO, TKO or DQ 3,0 ohmbet
Volkov nie powinien dać bestii takiej szansy, on nie będzie szukał klinczu czy wymian bokserskich, bedzie( a przynajmniej powinien) katować go kopnięciami i prostymi trzymając dystans, a kondycje ma świetną, prawdopodobnie najlepsza w HW.
Też chciałem grać OSP ale obejrzałem walki Reyesa i ten gość na prawdę dobrze się prezentuje, świetnie czuje dystans i potrafi zmylić przeciwnika, może technika jeszcze nie na najwyższym poziomie ale i tak wygląda to lepiej niż u osp, a on często daje się zmylić, jest ospały i nieobecny w klatce, jak dla mnie 80% Reyes.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Volkov nie powinien dać bestii takiej szansy, on nie będzie szukał klinczu czy wymian bokserskich, bedzie( a przynajmniej powinien) katować go kopnięciami i prostymi trzymając dystans, a kondycje ma świetną, prawdopodobnie najlepsza w HW.
Też chciałem grać OSP ale obejrzałem walki Reyesa i ten gość na prawdę dobrze się prezentuje, świetnie czuje dystans i potrafi zmylić przeciwnika, może technika jeszcze nie na najwyższym poziomie ale i tak wygląda to lepiej niż u osp, a on często daje się zmylić, jest ospały i nieobecny w klatce, jak dla mnie 80% Reyes.
Nie mówię, że są to pewniaki ale dawałbym im po 50% szans. Nawet faworyzuję OSP. Co do Lewisa to jednak faworyzuję Volkova ale Derrick potrafi znokautowac każdego i jeśli Volkov faktycznie będzi skracał dystans, tak jak piszesz, to może się nadziać. A kurs mnie zahceca.
 
beny102 83

beny102

Użytkownik
Nie mówię, że są to pewniaki ale dawałbym im po 50% szans. Nawet faworyzuję OSP. Co do Lewisa to jednak faworyzuję Volkova ale Derrick potrafi znokautowac każdego i jeśli Volkov faktycznie będzi skracał dystans, tak jak piszesz, to może się nadziać. A kurs mnie zahceca.
Napisałem, że będzie trzymał dystans, czyli przeciwieństwo skracania ???? jak nie da się ponieść emocjom i nie będzie wchodził w wymiany to easy Dec dla Volkova. Pewniaków w sporcie nie ma, tym bardziej w MMA,ale dzisiaj są dwie walki gdzie na 99% jestem pewien rezultatu - Nick Lentz i Scott Askham
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Napisałem, że będzie trzymał dystans, czyli przeciwieństwo skracania ???? jak nie da się ponieść emocjom i nie będzie wchodził w wymiany to easy Dec dla Volkova. Pewniaków w sporcie nie ma, tym bardziej w MMA,ale dzisiaj są dwie walki gdzie na 99% jestem pewien rezultatu - Nick Lentz i Scott Askham
Sorry, źle przeczytałem bo myślałem już o innej walce. Faktycznie, trzymanie Lewisa na dystans ma najwięcej sensu i dlatego też faworyzuję delikatnie Volkova.
Lentz wygra na bank. Ashkam w sumie pewnie też.
 
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Conor McGregor @2.6
Ja tam biorę ten kurs na Irola i liczę, że skończy to jeszcze w pierwszej rundzie nim zacznie tracić siły bo wiadomo im dłużej ta walka będzie trwała tym większe szanse dla Khahiba. Rusek mistrz obaleń całkowicie odmienny styl walki od Conora i na pewno będzie tutaj szukał zakończenia walki w parterze jednak nie walczył jeszcze z tak dobrym strikerem jak McGregora jego kontrola dystansu stoi na znacznie większym poziomie niż Al Iaquinty czy Barbozy i Khahib będzie miał na pewno problemy z obaleniem go szczególnie w pierwszej rundzie gdzie Conor będzie miał jeszcze dużo sił dodając do tego jego szybkość poruszania się i pracę nóg + duży zasięg można się spodziewać, że sporo ciosów będzie lądowało na szczęce rywala podczas prób obalenia, kontrola nad Khahibem w prawej ręce, szybki uskok przy próbie obalenia i pizda z lewej na to tutaj liczę i jak pójdzie za ciosem to powinien to zakończyć, a jak zostanie złapany w parterze to prawdopodobnie ta walka zakończy się porażką.

Anthony Pettis @3.6
Trochę za dużo wystawili żeby tego nie zagrać biorąc pod uwagę to, że kłapciuch wraca dość poważnej kontuzji wiązadła w kolanie. Nie wiem czy on jest już w 100% gotowy do walki przez kontuzje zabrali mu pas, stracił sporo kasy z kontraktu na walce z Khahibem i teraz chęć pokazania się i powrotu jest na pewno bardzo duża. Ferguson prawdopodobnie po swojemu będzie chciał się wdać w bijatykę i wykończyć Pettisa jednak jest już coraz starszy i biorąc pod uwagę to ile ciosów zbierała już jego szczęka to może być tutaj różnie ja zdecydowanie nie jestem pewien w tej walce tej wytrzymałości przy zbieraniu ciosów do jakiej El Cucuy nas przyzwyczaił, a Pettis przywalić potrafi i jak dla mnie ma w stójce większe umiejętności od Fergusona i podobnie jest w parterze bo Pettis to bardzo dobry specjalista od jujutsu. Showtime jedyne problemy może mieć jeśli z tej walki wywiąże się szybka bijatyka bo w tym Ferguson dominuję każdego i jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem.

Michelle Waterson @2
Zdecydowanie więcej atutów po stronie Waterson, Herrig poza stójką która i tak do wybitnych nie należy nie ma tutaj czym zaskoczyć swojej rywalki dysponuje co prawda większa siła i fizycznie wygląda lepiej wystarczy popatrzeć na obie zawodniki ale Michelle jest zdecydowanie szybsza + jej repertuar technik powinien pozwolić jej wygrać tą walkę, spokojnie może trzymać dystans i unikać klinczy swoimi kopnięciami żeby nie dać się zmęczyć na siatce dodatkowe jakieś duszenie, balacha po stronie Waterson więc śmiało tutaj idę w jej stronę oby z fartem.
 
beny102 83

beny102

Użytkownik
Conor McGregor @2.6
Ja tam biorę ten kurs na Irola i liczę, że skończy to jeszcze w pierwszej rundzie nim zacznie tracić siły bo wiadomo im dłużej ta walka będzie trwała tym większe szanse dla Khahiba. Rusek mistrz obaleń całkowicie odmienny styl walki od Conora i na pewno będzie tutaj szukał zakończenia walki w parterze jednak nie walczył jeszcze z tak dobrym strikerem jak McGregora jego kontrola dystansu stoi na znacznie większym poziomie niż Al Iaquinty czy Barbozy i Khahib będzie miał na pewno problemy z obaleniem go szczególnie w pierwszej rundzie gdzie Conor będzie miał jeszcze dużo sił dodając do tego jego szybkość poruszania się i pracę nóg + duży zasięg można się spodziewać, że sporo ciosów będzie lądowało na szczęce rywala podczas prób obalenia, kontrola nad Khahibem w prawej ręce, szybki uskok przy próbie obalenia i pizda z lewej na to tutaj liczę i jak pójdzie za ciosem to powinien to zakończyć, a jak zostanie złapany w parterze to prawdopodobnie ta walka zakończy się porażką.

Anthony Pettis @3.6
Trochę za dużo wystawili żeby tego nie zagrać biorąc pod uwagę to, że kłapciuch wraca dość poważnej kontuzji wiązadła w kolanie. Nie wiem czy on jest już w 100% gotowy do walki przez kontuzje zabrali mu pas, stracił sporo kasy z kontraktu na walce z Khahibem i teraz chęć pokazania się i powrotu jest na pewno bardzo duża. Ferguson prawdopodobnie po swojemu będzie chciał się wdać w bijatykę i wykończyć Pettisa jednak jest już coraz starszy i biorąc pod uwagę to ile ciosów zbierała już jego szczęka to może być tutaj różnie ja zdecydowanie nie jestem pewien w tej walce tej wytrzymałości przy zbieraniu ciosów do jakiej El Cucuy nas przyzwyczaił, a Pettis przywalić potrafi i jak dla mnie ma w stójce większe umiejętności od Fergusona i podobnie jest w parterze bo Pettis to bardzo dobry specjalista od jujutsu. Showtime jedyne problemy może mieć jeśli z tej walki wywiąże się szybka bijatyka bo w tym Ferguson dominuję każdego i jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem.

Michelle Waterson @2
Zdecydowanie więcej atutów po stronie Waterson, Herrig poza stójką która i tak do wybitnych nie należy nie ma tutaj czym zaskoczyć swojej rywalki dysponuje co prawda większa siła i fizycznie wygląda lepiej wystarczy popatrzeć na obie zawodniki ale Michelle jest zdecydowanie szybsza + jej repertuar technik powinien pozwolić jej wygrać tą walkę, spokojnie może trzymać dystans i unikać klinczy swoimi kopnięciami żeby nie dać się zmęczyć na siatce dodatkowe jakieś duszenie, balacha po stronie Waterson więc śmiało tutaj idę w jej stronę oby z fartem.
1. #TeamRudy
2. El Chujchuj go robi w każdej płaszczyźnie.
3. Pełna zgoda, tylko siła po stronie Herrig.
 
ferguson2 604,6K

ferguson2

Typer
Zbliżamy się do jednego z największych pojedynków w historii UFC, czyli do starcia Khabiba z McGregorem. Wszyscy zawodnicy zrobili dzisiaj wagę, więc można być prawie pewien, że do starcia o pas dojdzie w Las Vegas w najbliższą niedzielę. Od razu zaznaczam, że ciężko mi wybrać zwycięzcę tego pojedynku z kilku przyczyn. Po pierwsze, McGregor nie walczył w UFC jakiś czas i dlatego tak naprawdę nie wiemy w jakim jest rytmie. Nie zmienia to faktu, że dysponuje przewagę w postaci chociażby lepszej stójki nad przeciwnikiem i to nie byle jakiej stójki. Khabib toczył boje z dużo gorszymi strikerami od Irlandczyka i mimo tego był wielokrotnie trafiany. Druga sprawa, że nie wyrządziły mu one poważnej krzywdy. McGregor ma dobry timing i z pewnością będzie ogromnym zagrożeniem w pierwszej i drugiej rundzie. Khabib niejednokrotnie podkreślał, że nie zamierza ryzykować na początku i woli walczyć przede wszystkim ostrożniej - czyli w jego przypadku będzie to tradycyjnie wywieranie presji na rywalu i ze dwie czy trzy próby obalenia. Prędzej czy później uda mu się przenieść pojedynek na ziemie, gdzie w pełni kontroluje rywala. Panuje u niego wtedy zasada, żeby jak najbardziej zmęczyć rywala i wyrządzić mu jak najwięcej krzywdy mentalnej. Potem rywalowi tak bardzo się odechciewa wszystkiego. Widać to było szczególnie przeciwko Barbozie. Nurma lubi kontrolować pojedynki i dlatego jego walki trwają tak długo. Jego celem nie jest uduszenie rywala czy kimura, bynajmniej nie na początku. Tym bardziej z takim McGregorem, którego chciałby jak najbardziej upokorzyć. Ze strony Khabiba tak to widzę. Początek raczej unikanie uderzeń Conora. Może chwilowa stójka, ale to nie będzie na takiej zasadzie jak z Diazem czy Alvarezem. Widzę tutaj dominacje Khabiba, ale dopiero w późniejszej fazie. Jeśli Conor wystarczająco dobrze przygotował się pod względem kondycyjny, to ma szansę na zwycięstwo. I szukam w tym wypadku szansę w postaci wygranej na punkty. Bo osobiście nie wyobrażam sobie leżącego na dyskach Dagestańczyka. On nie jest na tyle głupi, żeby wdawać się w bójkę w stójce na dłuższą metę. Większość przeciwników McGregora wchodziła w jego grę, ale on dopiero zadawał ostateczne ciosy po kilkunastu uderzeniach. Jeżeli Conor rozwiązał lekcje przed tym pojedynkiem, to musi zdawać sobie sprawę z tego, że jedyną jego szansą w tym pojedynku poza mocnymi punchami, jest skuteczna obrona przed obaleniami. Niech oglądnie walke Khabiba i Tibau, to wtedy będzie wiedział o co chodzi. Z drugiej strony wszystkie nokauty padały w pierwszej albo drugiej rundzie. Naprawdę cieżko mi sobie wyobrazić, żeby ten pojedynek trwał tak krótko. Dlatego jednym z rozwiązań jest długość rund. Widzę co najmniej dwie rundy w tym spotkaniu.
Khabib - McGregor powyżej 1,5 rundy @ 1.60 fortuna✅
Khabib - McGregor powyżej 1,5 rundy + wygrana Fergusona @ 2.08 fortuna✅
Ferguson ma wszystko co potrzeba, aby odnieść zwycięstwo. Po wrestling, striking i kondycje. Pettis wyglądał całkiem nieźle przeciwko Chiesie natomiast walcząc przeciwko topowym zawodnikom zazwyczaj odnosił porażki. Tony to zupełnie innym poziom. Dla El Cucuya ten pojedynek jest bardzo ważny, bo w przypadku zwycięstwa czeka go najprawdopodobniej pojedynek o pas. Dużo zalezy też wyniku pojedynku Khabiba z McGregorem, ale walka pomiędzy Fergusonem i Nurmagomedovem prędzej czy później dojdzie do skutku. Tony zawyczaj zaczyna słabo, analizuje rywala i wdaje się z nim w bójkę w stójce. Zapasy używa od czasu do czasu, wszystko zależy od rywala. Pettis zaś dobrze walczy nogami natomiast słabo na ziemi. Tony zawsze znajdował słabe punkty u rywala i myślę, że w tym pojedynku nie będzie niespodzianki i wygra faworyt.
Ferguson - Pettis over 1,5 rundy @ 1.40 fortuna✅
Ferguson - Pettis over 1,5 rundy + Khabib - McGregor over 1,5 rundy @ 2.24 fortuna✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom