>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi europejskie i puchary krajowe 2018/2019

Status
Zamknięty.
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
W tym dziale podajemy typy z analizami pozostałych lig europejskich oraz krajowych pucharów. Między innymi liczę na aktywność w zakresie Bundesligi, Ligi Francuskiej i Ligi Seha.
Zapraszam do komentowania nadchodzących rozgrywek.
 
Z 582K
Dyscyplina : Piłka ręczna Dania ko0biety
Godzina : 20:30
Spotkanie : Skanderborg - Nykobing
Typ :under 50,5
Kurs : 2,41
Bukmacher : Fortuna
Analiza :sezon dopiero się rozkręca i forma drużyn jest niestabilna.Gospodynie tego pojedynku Skanderborg w pierwszych 2 kolejkach zremisowaqły 1 spotkanie i 1 mecz przegrały.W obu tych pojedynkach padło mniej niż 50 bramek.W ostatnim meczu zremisowały z Holstebro 23-23 na wyjeżdzie.Ich przeciwniczki i faworytki tego pojedynku najpierw pokonały Viborg 32 -22 na wyjeżdzie i w drugim pojedynku bardzo wysoko na swoim boisku Aalborg 34-13.Myśle że w tym meczu drużyny bedą bardzo dużą uwage przywiązywały do agresywnej obrony i o zdobywanie goli będzie bardzo trudno.w ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi zespołami Nykobing wygrało 26-21 na wyjeżdzie.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Bundesliga
Fuchse-Hannover +2,5 @1,85 Totolotek✅
Ciekawie zapowiadające się spotkanie. Fuchse do.tej pory w trzech meczach bilans 1-2 natomiast Hannover bilans 3-1. Ekipa Berlińska ubiegły sezon zakończyła trochę niespodziewanie na podium jednak to raczej był szczyt marzeń i wynik lekko.ponad stan. W tym sezonie myślę, że będą się kręcić w okolicach piątej lokaty bo jednak do Lwów, Flensburga i Kiel podjazdu już nie będzie a i Magdeburg wydaje się być też zdecydowanie silniejszym zespołem. Fuchse straciło swojego lidera Fatha i tutaj niestety widać duża dziurę. Niby przybył bombardier Jallouz jednak póki co nie pokazuje super gry a i ogólnie nie jest to gracz takiego pokroju jak Fath- gorsze rozegranie oraz dyscyplina taktyczna. Fuchse w tym sezonie na razie wysoka porażka z Lwami, minimalna z Goppingen na wyjeździe i trochę wymęczone zwycięstwo.u siebie z Minden. Chociażby ten mecz sporo tutaj mówi. W poprzednim sezonie takie Minden dostało by w Berlinie raczej lanie. Hannover to ekipa solidna, w której nie było jakiś zawirowań w przerwie letniej. Warte odnotowania odejście Mortensena do Barcelony i przyjście doświadczonego i utytułowanego skrzydłowego Ugalde z Veszprem. Ja widzę tutaj wyrównane spotkanie i zagram w stronę gości. Ostatnio te ekipy spotkały się w maju gdy Fuchse walczyło o.podium a Hannover już nie grał o nic i skończyło się wygrana jednym golem Berlińczyków(co.prawda grali wtedy bez Fatha).
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Goppingen- Stuttgart -2,5 @1,5✅
Stuttgart under 25,5 @ 1,5✅ Fortuna
31-25
Idę w kierunku faworyzowanych gospodarzy. Gra się na ich terenie ciężko, zwłaszcza.silnym ekipom ale dzisiaj nie przeczuwam niespodzianki. Gospodarze wydają się być trochę silniejsza ekipa niż w zeszłym sezonie. Doszli chociażby Sliskovic czy dobrze nam znany Zelenovic i pokazują sie na razie dobrze. Do tego w ofensywie przoduje też Schiller. W tym sezonie poległy na tym terenie już Fuchse czy Hannover. Berlin rzucił tylko 18 goli a Hannover dysponujący bardzo dobra ofensywa 26.Ogolnie w tym sezonie Goppingen- straciło więcej niż 25 goli tylko z Flensburgiem (właśnie 26) i właśnie Hannoverem. Na razie jest to jedna z najlepszych defensyw w lidze dlatego też to plus ciężki teren nakazują mi też zagrac under bramkowy gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Magdeburg over 29,5 @ 1,6 Fortuna✅
Na razie chłopaki ida jak burza i to byc moze oni w tym roku zastąpią Kilonie w top 3? Kto wie. Poki co same wygrane a w ostatniej koljece przewiezli sie po Kiel jak na łysej kobyle. Ekipa dobrze zbilansowana ale w tym roku ida troche bardziej w ofensywe. Na razie srednio rzucaja prawie 32 gole natomiast Gummersbach traci srednio 28 z czego ostatnio dawali sobie rzucac slabszym rwalom po 30 i wiecej. Kurde jak sie wsadza Kilonii 35 goli to chyba nie wypada pare dni po tym nie wrzucic 30stki w takim meczu. Musche jest na razie w niesamowitym gazie. 45 goli w pieciu spotkaniach, niesamowita sprawa. jesli dzisiaj gummersbach sie nie polozy i samo nie odda spotkania od razu albo nie zrobi jakiejs brudnej gry to jestem spokojny o ten over.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Z europejskiego szczypiorniaka widzę jedynie Skovde- Alingsas goście over 25,5@1,7 Fortuna oraz X2 @1,43 Fortuna
Ekipa.gosci jest o wiele silniejsza i h2h miażdżący na ich korzyść. Nie mam akutlanie czasu się rozpisać ale jest to ekipa ciekawa, która bynajmniej nie osłabiła się przed tym sezonema w zeszłym przecież minimalna porażka w.polfinale. Jedyny rozsądny bet że szczypiorniaka dzisiaj.
 
A 21

allbundy87

Użytkownik
Fusche Berlin win 1.5 Unibet
Fusche po falstarcie na początek sezonu ligowego plus porażce bądź co bądź z jednym z faworytem rozgrywek Flensburgiem wraca na właściwe tory. Wygrana z zawsze groźnym i prezentującym poziom hannoverem była sygnałem do dalszej walki. Ostatnio wyjazdowa wygrana z minden w pucharze jest tego dowodem. Z kolei ich dzisiejszy rywal Erlangen do końca sezonu raczej bd walczyć o utrzymanie. Erlangen na 4 mecze w tym sezonie wygrali tylko raz z zajmującym miejsce w dolnych rejonach tabeli Gummersbachem. Ostatnio przegrali dość wyraźnie (7 bramek) z wspomnianym wyżej Minden.
Reasumując może nie będzie to spacerek Ale Fusche to ogarnie.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Lipsk- Wetzlar +3,5 @ 1,7 Fortuna✅
Sporym faworytem bukmacherow są gospodarze, na co ogromny wpływ miał zapewne sensacyjny remis w jaskini lwów. Takie wyniki jednak raz na jakis czas moga sie wydarzyc kazdemu. Na papierze te dwie ekipy sa zblizone. Lipsk ma bilans 1-1-3 natomiast Wetzlar 1-4. Goscie tutaj mysle, ze tanio skory nie sprzedadza bo sytuacja wymaga tutaj sporej walki. Nazwiska typu Bjornsen czy Holst są znane i do jakiegs poziomu uprawniają. Na ostatnie 7 spotkan tych ekip jakie widze w historii tylko jedno zakonczylo sie wygrana czterema golami a tak to mielismy mecze na styk ale to oczywiscie tylko statystyka.
Edit: Widzę, że w tym sezonie trzeba się trzymać bundesligi, ciekawie kiedy 100procent trafnych typów.padnie ????
 
A 21

allbundy87

Użytkownik
PSG -2,5 gola 1polowa 1.55Unibet
Mecz ligi francuskiej. Dziś wyjątkowo już o godzinie 18. Mistrz i zdecydowany faworyt całych rozgrywek gra na wyjeździe z posiadającym również komplet punktów Nimes. Spotyka sie pierwsza ofensywa ligi z 3 defensywa. Potencjału zespołów jednak nie można porównywać. Nimes do tej pory same zwycięstwa choć trzeba przyznać że nie grali z żadnym zespołem z czołówki (Ponault, Cesson, Saran). Zdania o PSG nie zmieniam. Są faworytem rodzimej ligi i jednym z faworytów w LM. Przyjście Raula Gonzaleza na stanowisko trenera podzialalo bardzo dobrze na zespół. Do tego w końcu wzmocniono defensywę zakupem Morosa I Hansena. PSG już nie męczy się z zespołami ze swojej ligi. Uważam że dziś jak w poprzednich meczach mocno rozpoczną i po 1 połowie nie będzie już co zbierać.
Powodzenia!
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka ręczna Francja 1 Liga
Godzina : 18:00
Spotkanie : Usam Nimes - Paris Handball
Typ : Paris + 31,5
Kurs : 1.75
Bukmacher : forbet
Analiza: Trochę późno bo 10 min do meczu ale może ktoś wykorzysta. W dwóch zdaniach dlaczego? Zapowiada się walka na szczycie tabeli Paris rzuca bramki bez opamiętania na 3 mecze w sezonie w dwóch padł taki over z kolei Nimes traci dużo bramek dlatego liczę, że Paris to wykorzysta.
P.s Można próbować łapać live z mniejszą linią a większym kursem ???? Powodzenia !!
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Witam,
dziś mamy kilka meczy z Bundesligi ????
1. Zacznijmy od SG Flensburg-Handewitt - SV Hannover Burgdorf oba zespoły wysoko w tabeli. Flensburg na 6 meczy wygrał wszystkie i średnią trafionych bramek ma na poziomie 28.5 Hannover na 6 meczy wygrał 4 ze średnią bramek 28,5 więc oby dwie drużyny rzucają dużo. Biorąc pod uwagę ich spotkania bezpośrednie po 5 meczach średnia bramek wynosi 53. Dlatego moja propozycja na ten mecz to - 53,5 goli @ 1,85 ( unibet )
2. THW Kiel-Melsungen MT zapowiada się ciekawy pojedynek. Gospodarze grają dobrze i w tym sezonie nie dali się pokonać na domowym parkiecie za to goście mają w tym sezonie tylko jedną porażkę na wyjeździe. Melsungen odpalił swoje armaty w tym sezonie znakomicie średnia zdobytych goli to 30.5. Przyglądając się pojedynkom bezpośrednim możemy szybko zauważyć, że Melsungen rzuca dużo bramek na 5 meczy średnio 28,5 dlatego moja propozycja na ten mecz to Melsungen + 25.5 @ 1.70 ( unibet ). Dodatkowym typem w tym spotkaniu jak dla mnie godnym uwagi jest wygrana gości z kursem 5.40
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Meshkov jakim składem dzisiaj ktoś wie? Steaua mocna u siebie ale jednak to zespół 2-3 klasy niżej od naszych wschodnich sąsiadów. Z Vojvodiną się męczyli to i niepełny skład Bresta może być dla nich nie do przejścia a kursy zachęcają
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Lepiej takich meczów nie ruszać tutaj jest jakaś niezła.podpucha. Brześć i tak skończy te ligę pewnie na drugim miejscu a ostatnio nic nie grają. To jest trochę egzotyka,może i kursy zachęcają ale.po.to.takie kumaci ludzie wystawili żeby pakować się w Brześć...
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Kolejne spotkanie Bundesligi wrzucam pod lupę:
Füchse Berlin - Magdeburg SC - mecz zapowiada się ciekawie, Goście na fali zwycięstw chciało by się już powiedzieć, że lecą po mistrzostwo i nie będą chcieli się zatrzymywać. Co tu dużo pisać kolejna wygrana może nie z cyklu tych łatwych ale dość pewnych szczególnie, że vice lider tabeli ma tyle samo oczek ???? Patrząc na bezpośrednie mecze z poprzedniego sezonu widzimy, że Gospodarze byli górą jednak w tym sezonie moim zdaniem Gospodarze grają słabiej. 5 meczy Gospodarzy średnia rzuconych bramek 25,5 a Gości na ostatnich 5 spotkań 33,8 więc liczby też pokazują kto jest w formie. Mam dwie propozycję na ten mecz:
Typ: Magdeburg wygra
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Typ: Magdeburg + 27,5 goli
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nimes@1,7 Fortuna✅
Sorki, że bez większej analizy ale pisze na szybko zmarznięty . Dla mnie dobry kurs na gości ktorzy tydzień temu zremisowali u siebie z PSG a po za tym same wygrane co warto odnotować na wyjeździe.przeciwko.st Raphael. Nimes wzmocnilo się przed.tym.sezonem i są spokojnie kandydatem na miejsca 4-5 oprócz st.raphael,.Dunkierki oraz Chambery. Jak się potrafi w ostatniej kolejce zremisować z hegemonem to nie wypada dzisiaj nie ograć ekipy Ivry z można powiedziec dolnych stanów średnich.
Oprócz.tego
Dunkierka+5,5@1,64✅ (tutaj gra że wzgledu na słaba formę Montpellier i dalsze możliwe absencję oraz.wyjazd na mecz z Barca+ dobra gra Dunkierki)
Nantes @1,25✅
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dziś Bundesliga ???? może da nam coś zarobić. Dziś interesuje mnie tylko jedno spotkanie:
Rhein-Neckar Löwen - Gummersbach Vfl dużo pisał nie będą faworyta spotkania mamy, jednak ja bym chciał bardziej skupić się na drużynie Gości. Przeglądając ich zmagania w tym sezonie widzimy, że kolorowo nie jest jednak średnią zdobytych bramek mają na poziomie 24,5 na mecz. Przyglądając się bezpośrednim spotkaniom obu zespołów Goście mają średnio powyżej 22 pkt na mecz w poprzednim sezonie wrzucili Gospodarzom w dwóch meczach po 26 bramki. Dlatego uważam, że na to spotkanie interesujący jest typ Goście + 21,5 bramki ????
Rhein-Neckar Löwen - Gummersbach Vfl
Typ: Gummersbach Vfl + 21,5 bramki
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dzisiaj pod lupę biorę mecz 2. Bundesligi. TSV Bayer Dormagen - TUSEM Essen. Faworyt raczej znany aczkolwiek mecz może być ciekawy. Chciałbym skupić się jednak na drużynie Gospodarzy na 7 meczy w lidze średnia trafionych bramek wynosi 27.5 do tego uważam, że to goście narzucą tempo gry. Więc moja propozycja na dziś to:
TSV Bayer Dormagen - TUSEM Essen
Typ: TSV Bayer Dormagen - 28.5 goli
Kurs: 1.81
Bukmacher: Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 991

mily1993p

Użytkownik
9 kolejka Bundesligi. Przyglądam się dwóm spotkaniom.
THW Kiel - HSG Wetzlar. Tutaj faworyt w meczu jest od razu zauważany ale ja na drużynie Gości chce się skupić. Bez formy na 8 meczy tylko dwa zwyciężone ale średnio rzuconych bramek na mecz mają na poziomie 25,3. Przyglądając się meczom bezpośrednim to na ostatnich 5 spotkań średnio Goście wrzucali 25,8. Dlatego dziś proponuje zagrać Goście + 22,5 goli.
Flensburg-Handewitt SG - TVB 1898 Stuttgart. Tutaj też wynik z góry przesądzony. Obie drużyny rzucają nieźle Gospodarze na 8 spotkań średnio 28,3 a Goście 26,3. Bezpośrednio w spotkaniach średnia rzutów Gości to 23.6 a Gospodarzy 34,6. Liczby ładne ja uważam, że Gospodarze zdominują parkiet i będą sadzić bramkę za bramką dlatego moja propozycja to + 53,5 bramek.
Podsumowując moje propozycje to:
THW Kiel - HSG Wetzlar
Typ: HSG Wetzlar + 22,5
Kurs: 1.87
Flensburg-Handewitt SG - TVB 1898 Stuttgart
Typ: + 53.5
Kurs: 1.76
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom