>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2018/2019 - dyskusje, pytania, ciekawostki

Status
Zamknięty.
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Zion Williamson przyszły #1 draftu 2019 ...? To raczej formalność, a tak grał w szkole średniej w wieku 16-17 lat. Mieszanka talentu Vince&#39;a Carter&#39;a &amp; Lebron&#39;a James&#39;a w jednej osobie, prawdziwa koszykarska uczta dla każdego kibica koszykówki i nie tylko ...


A aktualnie pierwszy sezon w NCAA i chyba zacznę oglądać spotkania tej ligi &quot;studentów&quot; z nastawieniem na DUKE.



 
kombajn 163,5K

kombajn

Użytkownik
Manu Ginobili ogłosił dzisiaj przejście na sportową emeryturę.
Now, they’ve all moved on: Duncan retired two years ago, Parker left San Antonio earlier this summer as a free agent to sign with the Charlotte Hornets, and Ginobili has worn Spurs colours for the last time as well.
“Today, with a wide range of feelings, I’m announcing my retirement from basketball,” Ginobili wrote on Twitter in making the announcement.
“IMMENSE GRATITUDE to everyone (family, friends, teammates, coaches, staff, fans) involved in my life in the last 23 years. It’s been a fabulous journey. Way beyond my wildest dreams.” The image Ginobili chose to accompany that tweet: A photo of him walking off the floor, away from the camera, with four fingers aloft - signifying his four titles.
“An NBA champion and All-Star, Manu Ginobili is also a pioneer who helped globalise the NBA,” NBA Commissioner Adam Silver said.
“He is one of basketball’s greatest ambassadors who believes in the power of sports to change lives. And for 16 years, we were fortunate to watch a legend compete at the highest level.

Thank you, Manu, for a career that inspired millions of people around the world.”
Ginobili’s pro career lasted 23 seasons in all, starting with stints in Italy and Argentina. His drawing power was massive even in his final season, and it was common for him to spend plenty of time before road games posing for photos and signing autographs - often international fans proudly displaying an Argentine flag.
“A role model for all of us that love this wonderful sport,” Spurs forward Pau Gasol said.
źródło: foxsports com au
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Na Summer to ludzie walczą o niegwarantowane kontrakty (ost wolne miejsce w zespole) i spędzają milo wakacje (spełniają marzenia, a raczej próbują).
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA


Coś na poprawę humoru przed startem nowego sezonu, proste z Media Day ???? Miło widzieć Kawhi że znowu jesteś i nie trzeba Cie szukać! Oby wrócił do formy i pomógł ekipie z Toronto ;)
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Coś na poprawę humoru przed startem nowego sezonu, proste z Media Day ???? Miło widzieć Kawhi że znowu jesteś i nie trzeba Cie szukać! Oby wrócił do formy i pomógł ekipie z Toronto ;)
Za dużo obowiązkow go czeka w Toronto, aby im skutecznie pomógł (druga strona nie wiele da od siebie). To nie organizacja dla Leonarda, chyba ze chce się tam schować i dostać kontrakt za okolo 200 mln. Kawhi może sie na to skusić, bo na rynku marketingowym nic nie znaczy w NBA...
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Świetny zawodnik, MVP finałów, niesamowite warunki. Myślę, że jego skryta osobowość i ludzie wokół niego trochę zrobiły z niego taką marionetkę. Marketingowo może i nic nie znaczy, ale who cares. Taki charakter, zimny i chłodny, ale miejmy nadzieję że pozostanie skuteczny. Kto wie czy będzie chciał się ruszać z Toronto, według mnie to idealny rynek dla niego.
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Świetny zawodnik, MVP finałów, niesamowite warunki. Myślę, że jego skryta osobowość i ludzie wokół niego trochę zrobiły z niego taką marionetkę. Marketingowo może i nic nie znaczy, ale who cares. Taki charakter, zimny i chłodny, ale miejmy nadzieję że pozostanie skuteczny. Kto wie czy będzie chciał się ruszać z Toronto, według mnie to idealny rynek dla niego.
Co to za post ...
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Post wyrażający moje zdanie drogi Zionie ;) widzisz to jest temat dyskusje i jeżeli masz pisać coś takiego jak co to jest za post to sobie podarujmy. Grow up and back here. Zapraszam do merytorycznej dyskusji przed startem sezonu. Jakie macie przewidywania i oczekiwania na ten nadchodzący sezon?
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Bo napisałeś jakieś &quot;słodkości&quot;, ale nic na temat tego, dlaczego Toronto to dobre miejsce... (Twoja pusta opinia).
Ja napisalem co przemawia za, jak i przeciw ... I kto tu jest &quot;mundry ...&quot; ?
A Kawhi do NBA przyszedł &quot;skryty&quot; i taki jest nadal. Nawet nic o nim nie wiesz, co mialo największy wplyw na jego rozwój w młodości, a tylko piszesz &quot;kacapoly&quot;, aby fantazjowac na zabicie czasu ...
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Panie Zion ja się tutaj nie wdaje w dyskusje na przekrzykiwanie się. Szanuje każdego zdanie i jak będę chciał się bardziej szczegółowo wypowiedzieć to się wypowiem. Uwierz mi że wiem jak wyglądało dzieciństwo Leonarda i znam historie jego relacji z ojcem i jak go zamordowali na stacji. Ty za to widzę, próbujesz na siłę mi wmawiać pewne rzeczy, znam takich jak ty, także spokojnie. Nie każdy ma tyle czasu i chęci pisania na forum co ty. Zapraszam do wyrażenia własnej opinie w temacie i wtedy można się odnieść, niech ktoś zapoczątkuje dyskusje to może więcej chętnych się przyłączy.
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Nie masz czasu ?! Napisałes 1000 zdan, a żadnego na temat Twego &quot;przekazu&quot;, tj &quot;Toronto dobre miejsce&quot; i tylko o to mi chodziło (Twoje posty to strata czasu dla obu stron, a Ty poniekąd nie masz czasu).
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Z Kawhim i przy powrocie do formy Ibaki mają szansę mieć całkiem fajną defensywną piątkę na parkiecie, z przodu będzie o wiele gorzej. Pomóc to on im za bardzo nie ma w czym - podejścia do Bostonu nie mają, a raczej nikt ich z Top3 nie wypchnie. Sezon sobie pogra, a za rok idzie do Lakersów, to chyba oczywiste ;)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ja rozumiem że to nie lata 90te, ale jednak w PO jak dojdzie do poważnych spotkań to obrona odgrywa kluczową rolę. Obrona i psychika, taki DeMar DeRozan to corocznie się palił w najważniejszych meczach rozgrywek, no ale to też pokłosie jego problemów z depresją. Moim zdaniem dobrze, że Toronto go oddało, chociaż to zakończenie tego związku mogło być trochę bolesne. Generalnie Kawhi też rok nie grał w kosza praktycznie. Właściwie to nie wiadomo w jakiej on jest formie, co sobą prezentuje i czy to dalej jest ten sam Leonard co w San Antonio. Sporo było głosów, że to dzięki systemowi Popa, zrobił się z niego taki wymiatacz. Teraz właściwie będzie w totalnie innym miejscu, z nieznanym trenerem, innym systemem gry i ciekawe jak to zatrybi. Długa droga przed nimi i jest tam sporo pracy w tej drużynie. Śmiem twierdzić że będą słabiej grali niż w zeszłym sezonie. Gdyby obyło się bez kontuzji i dłuższych wykluczeń to są w stanie być wysoko w konferencji i będą zagrożeniem dla każdego. Nie wydaje mi się żeby to wystarczyło do pokonania Bostonu.
Co do miejsca Toronto i przydatności tam Kawhi. Generalnie jest to taki rynek, że te największe gwiazdy nie chcą tam iść. Może trochę się to zmieniło, ale też bez przesady. Jeżeli pojawiła się okazja do ściągnięcia takiego gracza jak Leonard to musieli z niej skorzystać, podejmując wszelkie ryzyko. Według mnie to jest dobre miejsce dla Leonarda bo on jest zimny jak Toronto! ???? Wiadomo presja też jest, ale tam się może gdzieś schować i być może to miejsce mu się spodoba również do życia. Nie wierzę w to że on chcę przejść do LA, a już na pewno nie do Lakers. To nie jest chwytliwy towar marketingowy, a te duże rynki to nie tylko granie, ale również zobowiązania sponsorskie i inne tego typu rzeczy. Już widzę jak go zapraszają bo to przecież taki &quot;fun guy&quot; Nie oszukujmy się to jest ich najlepszy okres w historii i starają się z tego wycisnąć jak najwięcej. Nie przyciągną tam gracza typu All Star, jedynie u nich może się wyrobić taki ktoś. Kawhi stwarza dla nich możliwości, ale z racji jego trudnego charakteru jest to duże ryzyko czy to się powiedzie, jak jest z jego zdrowiem, czy on chcę tam grać i oddawać serce? Za rok mu się kończy kontrakt i kto wie co tam jemu w tej głowie siedzi...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom