>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata Kobiet, Japonia 2018 [29.09-20.10.2018]

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
29 września w Japoni zaczynają się Mistrzostwa Świata kobiet, finał zaplanowano na 20 pazdziernika. Tytułu broni drużyna Stanów Zjednoczonych, w turnieju wezmą udział 24 reprezentacje podzielone na 4 grupy.
Podział na grupy Mistrzostw Świata kobiet 2018:
Grupa A (Yokohama):
Japonia, Holandia, Niemcy, Argentyna, Kamerun, Meksyk
Grupa B (Sapporo):
Chiny, Włochy, Turcja, Bułgaria, Kanada, Kuba
Grupa C (Kobe):
USA, Rosja, Korea, Tajlandia, Azerbejdżan, Trynindad i Tobago
Grupa D (Hamamatsu):
Serbia, Brazylia, Dominikana, Portoryko, Kazachstan, Kenia

Terminarz pierwszej rundy:

Promocja w Forbet
Mistrzowski Start - Bonus 1200 zł

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
witam . To moze zaczne .... kurs na holenderki -1,5 seta @1.52 bwin , argumentuje to dobra forma z Ligi Narodow,lepsza forma ostatnia , skladem i h2h :&gt; wiem malo , ale powinno wsyatrczyc :&gt; nic innego na 1 kolejke nie rzuca mi sie w oczy .
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Jaki jest format MŚ? Chyba nie taki jak i mężczyzn... Będę wdzięczny za opis jak to wygląda po pierwszych grupach
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Co Holenderki grały padake w przyjęciu i ataku to głowa mała , i teraz pozostaje pytanie czy nie trafiły z formą czy akurat dyspozycja dnia , mecz wygrały 3-1 tak jak pisałem ale kto widział ostatni set to wie że z kobietami to nawet przy sporym prowadzeniu bodajże 17-11 nic straconego . 1 typ na plus ;p
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Na Turczynki @3.75 to sporo chyba za dużo imo . Mam nadzieję że się obudzą Holenderki jutro i wygrają z Japonkami choć to może być ciężki mecz .
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Na emocje rano daje taki kuponik:
Kazachstan - Portoryko (-1,5 seta) Portoryko 1,48 0:3
Azerbejdżan - Korea Azerbejdżan 1,60 3:1
Brazylia (-24,5) - Dominikana Dominikana 1,44 3:0 (75:57)

AKO: 3,41 ✅✅✅
Jeżeli Kazachstan przegrywa 0:3 z Kenią to jaki One poziom prezentują...Portorykanki przegrały 0:3 ale z Brazylijkami i nawet w 1 secie powalczyły..Stawiam, że słabe Portorykanki wygrają z jeszcze gorszym Kazachstanem.
Korea ma tylko Kim... 1 siatkarką nie wygra się meczu... Azerbejdżan to przede wszystkim Mammadova i Rahimova .. niby przegrały 0:3 z USA ale walczyły w każdym secie. Koreanki przegrały 2:3 z Tajkami.
Na dobitkę dodaję duże handi na Dominikanki z Brazylijkami, myślę, że aż takiego pogromu nie będzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Taki oto dubelek na godzinę 12:20
Japonia - Holandia powyżej 175,5 1,51 2:3
Turcja - Chiny Chiny 1,25 0:3
AKO: 1,89 ✅✅✅
Japonki u siebie są bardzo mocne, kapitalne w obronie.. Już wczoraj Niemki pokazały Holenderki, że gra się bardzo trudno z takim przeciwnikiem, który broni prawie każdą piłkę a Niemki jeszcze nieco odstają od Japonek w obronie. Powinniśmy zobaczyć minimum 4 sety.
Chinki mocne i wydaje mi się, że bez problemu powinny wygrać, zastanawiałem się nawet nad handi -1,5 seta ale.. jednak idę rozsądniej i stawiam po mniejszym kursie czysty win.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
W robocie jestem więc dziś będzie bez analizy sam typ na 12:20
Meksyk - Japonia (-21,5) Japonia 1,62 (0:3)
Serbia - Brazylia powyżej 171,5 1,38 (3:0)
AKO: 2,24 ⛔
Myślę, że Japonki sobie bez problemu poradzą z Meksykiem. Handi wysokie lecz spokojnie do pokrycia. Drugi mecz z kolei to hit, na 3 setach nie powinno się zakończyć więc pobieram na podwojenie.
// Ajjj jednak po przemyśleniu dałem inny kupon tzn. Serbki +1,5 seta... Niestety tutaj go nie zmieniłem jedynie u siebie w Temacie... No nic szkoda, że kupon na minus.
 
V 0

valente

Użytkownik
Bułgaria-Turcja 0:3 1,77 ✅
Włochy(-26,5 punktów)-Kuba 1.55 ⛔
Chiny(-26,5 punktów)-Kanada 1,53 ⛔
AKO 4,20 ⛔
Turcja to bardzo solidny zespół ze świetnym trenerem, zajął w lidze narodów 2 miejsce pokonując po drodze wiele mocnych ekip, także nie widzę innej możliwości jak 0:3 pomimo że zespół Bułgarii nie stoi w jednym rzędzie z ekipami takimi jak Argentyna,Kenia,Meksyk,Trinidad.
Zespół Kuby jest już dawno po latach świetności, pomimo dobrych występów kilka lat temu w World Grand Prix na tych mistrzostwach zdobył 49 oczek przeciwko Chinkom i 44 punkty przeciwko Bułgarkom, także w starciu z reprezentacją Włoch powinno być podobnie dlatego wybieram najbezpieczniejszy z dostępnych u bukmachera kursów na tą opcję.
Chinki mistrzynie olimpijskie, wysokie zawodniczki, ograne, doświadczone, z Trener Ping na swoim kontynencie powinny szybko poradzić sobie z raczkującą reprezentacją Kanady która od kilku lat zaczyna dopiero pokazywać się w światowej siatkówce. W meczach na tych MŚ zdobyły 44 i 48 punktów idąc za tym ciosem w następnym meczu nie przekroczą 48 punktów. Chinki to jedne z faworytek Czempionatu więc nie widze innej opcji jak nie cała godzinka i do szatni.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Chinki 3-0 @1.4 , Koreanki powinny seta ugrac Rosjankom , które miewają przestoje , i tak to widze :&gt; ciekawy mecz powinien być Wloszki-Turczynki
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Na jutro mam kilka kuponików...
Tajlandia (+2,5 seta) - Azerbejdżan Tajlandia 1,20 (3:1)
Kamerun (+1,5 seta) - Argentyna Kamerun 1,26 (0:3)
Rosja - USA USA 1,26 (2:3)
Niemcy (+2,5 seta) - Japonia Niemcy 1,29 (0:3)
Włochy (+2,5 seta) - Chiny Włochy 1,18 (3:1)
AKO: 2,90 ⛔
Włochy - Chiny powyżej 174,5 1,51 (3:1)
Rosja - USA (-1,5 seta) USA 1,50 (2:3)
Tajlandia - Azerbejdżan powyżej 175,5 1,51 (3:1)
Kamerun - Argentyna Kamerun 1,60 (0:3)
AKO: 5,47 ⛔
Pierwszy kuponik to &quot;pewniaki&quot;, które powinny spokojnie siąść. Tajki prezentują się póki co bardzo dobrze na tych mistrzostwach, porażki 2:3 z USA i z Rosją to naprawdę solidny wynik no i oczywiście zwycięstwa z Trynidadem i z Korea. Azerki również pokonały i Korea i Trynidad lecz uległy z USA i Rosja po 0:3. Uważam, że obejrzymy długi i zacięty mecz mam tylko nadzieję, że nie straciły za dużo sił w meczu z USA Tajki.
Kamerunki prezentują się dużo lepiej niż Argentynki.. Stawiam na zwycięstwo Kamerunek gdzie siatkówka w ostatnim czasie poszła mocno do góry - oczywiście nie mylić, że grają już na wysokim poziomie, nie...
USA jest mocnym faworytem w meczu z Rosją, która składem nie powala... męczą się tą grą jakoś ich nie widzę, stawiam na przekonujące zwycięstwo Amerykanek.
No i mamy hit Włoszki z Chinkami, na początku kurs na Chinki był niski bardzo ale teraz już się wyrównały bo mecz jest... wyrównany. Nie wydaje mi się aby mecz zakończył się na 3 setach.
Japonki grają z Niemkami i są faworytkami tego meczu lecz kurs mizerny... zaledwie 1,4. Wolę dać, że Niemki ugrają minimum 1 seta bo są w stanie nawet powalczyć o zwycięstwo.
Można oczywiście pomieszać kuponiki kto jak woli.
// Na szczęście odrobiłem nawet z plusem na żywo na USA i Włoszkach.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Zgadzam się z opinia ze Wloszki powinny wygrac , wczoraj u Chinek w 1 secie 2 rozgrywajaca grala i widać wynik było … HOLENDERKI SERBKI TURCZYNKI wsio po 3-0 @2.09 jeśli nie będzie rozprężenia/roszad to powinno być gładko szybko i przyjemnie ????
 
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
A mecz Bułgaria-Kanada? Jak dla mnie to Bulgaria wygrywa ten mecz, druzyna z Europy to taki w miare solidny średniak. O Kanadzie mało co wiem ale nigdy nie słyszałem o nich.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kanadyjki potrafią nie raz miło zaskoczyć. Oczywiście Bułgaria faworytem... ale były mocniejsze jakieś 3 sezony temu.
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Kurs na Włoszki to jakieś nieporozumienie!!! Teraz już zszedł do poziomu 2,1 , ale wczoraj pograłem to jeszcze po 2,85. Dziewczyny z Półwyspu Apenińskiego prezentują się tutaj znacznie lepiej od Chinek, które owszem wygrywają, ale nie widzę polotu w ich grze. Włoszki natomiast grają bardzo lekko i łatwo. Ich gra przypomina mi grę Polaków w decydującej fazie turnieju. Mają wszystko doskonale poukładane i widać że fizycznie też czują się wybornie. Łatwość z jaką pokonały Turczynki bardzo mnie zaskoczyła. Ostatnie bezpośrednie pojedynki pomiędzy dzisiejszymi rywalkami kończyły się łatwym wygranymi Włoszek i myślę że dziś też tak będzie.
Dlatego:
Włochy 2,12 fortuna✅✅✅
Włochy(-1,5) 3,45 forbet✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czyli jednak do kolejnej fazy zabierane są wszystkie punkty z I rundy... ????
Zaczynamy II rundę już za 2 dni... Więc jest troszkę czasu na przemyślenia na analizę i na podanie typów. Zapraszam...! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom