>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
H 52

hadal

Użytkownik
Ogladales ten mecz? Bo chyba niebardzo, wierzysz, ze Serbia chce byc postrzegana jako mega frajerzy, ktorzy dostali z Polska 6:0? Spoko, gratuluje.
Ja ogladałem i tak to miało wygladac jakies spiecie pod siatka i czerwone kartki ze niby gramy na serio, i widzialem tez przy stanie 17-14 dla Polski jak Kubiak za darmo oddaje pilke na 2 strone a mogl atakowac albo serw Szalpuka przy 24-21 lob w 2 metrowy aut zeby za wysoko niewygrac.
Przynajmniej wyrzucamy Wlochów ustawiaczy losowań :sun:
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Serbowie powinni dostać polskie obywatelstwo od ręki za te dwie akcje w przeciągu 4 dni ????
Wybacz, ale jeśli sądzisz, że Serbia dzisiaj nam odpuściła, to chyba z księżyca się urwałeś!? Nikt tu nie odpuszczał nawet na chwilę, no chyba że śledziłeś tylko wynik na livescore jako wierny kibic siatkówki!!!??? Już tu dzisiaj pisałem coś na temat naszej reprezentacji i trzeba być ślepcem żeby nie widzieć jak dobrą mamy drużynę!!!
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Śmiesza mnie te wpisy niektórych &quot; fachowców&quot; tutaj i &quot; znawców&quot; Na poczatku Rosja miała być mistrzem... juz ich nie ma a my gramy dalej. potem mielismy dostac gladko od Serbi... potem nam odpuscili mecz niby... dzisiaj znowu Serbia miala nas pozamiatac.. i znowu dostali odnas gladkie 3-0 ????
Jak serbowie przegrywaja z nami to odpuszczaja, hahaha ludzie wezcie rozbieg i brana w sciane.
Finał USA-Serbia
He he pierwszy mecz Serbow z polakami byl na bank odpuszczony to bylo widac im nie chcialo sie grac ,drugie spotkanie bylo bardziej zaciente,moglo byc rownie dobrze 0-2 dla Serbow jednak nasi dzisiaj pokazali ducha walki i ograli ich do zera ,jednak to i tak za malo na pokonanie USA ktore jest na fali oni nikogo sie nie boja zakladam ze ograja jutro Brazylie ,bo raczej nie beda grali drugim skladem .
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Przy jutrzejszej ewentualnej porażce 3-0 z Włochami musimy utrzymać minimalną różnicę 15 małych punktów (75 do 60) w najlepszym przypadku 3 x 25-20.
Włochy nie będą mieli nic do stracenia, najgorsza sytuacja byłaby w przypadku porażki od razu w pierwszym secie wysoko poniżej 20 punktów, tak czy inaczej mamy 3 szanse na wygranie seta, a jeśli to nie wyjdzie trzeba te minimum po 20 punktów w każdym secie zdobyć.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Przy jutrzejszej ewentualnej porażce 3-0 z Włochami musimy utrzymać minimalną różnicę 15 małych punktów (75 do 60) w najlepszym przypadku 3 x 25-20.
Włochy nie będą mieli nic do stracenia, najgorsza sytuacja byłaby w przypadku porażki od razu w pierwszym secie wysoko poniżej 20 punktów, tak czy inaczej mamy 3 szanse na wygranie seta, a jeśli to nie wyjdzie trzeba te minimum po 20 punktów w każdym secie zdobyć.
14- toma punktami możemy przegrać a nie 15
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
W studiu TV mówią, że potrzebujemy 1 seta do awansu. Czy na pewno? Przecież 3:0 z Polską nie daje automatycznie awansu makaronom... Czy ja coś źle liczę?
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Chyba mod skasowal mi posta, w ktorym zachecalem do wiary w Polakow. Ladne mi lobby serbskie. Az smutne, ze zdecydowana wiekszosc obstawiala Serbow i radosne ile w tej nauczce zarobili.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Jest już może gdzieś dostępny zakład, że Polska nie awansuje z grupy ? wiem, że można zagrać czyste 3-0 dla Włochów, ale zapewne kurs na awans Włochów byłby wyższy.
Myślę, że warto postawić za drobne, by ewentualnie potem nie żałować podwójnie, bo wcale nie jest niemożliwy taki wynik dla gospodarzy.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Nie tak do końca 61 bo jak będzie jakiś set na przewagi to tych punktów trzeba będzie uciułać więcej, ważne żeby różnica się zgadzała
 
D 14

dominik_wtk

Użytkownik
Ciekawie w takim razie wyglądają zakłady ,,czy będą sety na przewagi&quot;. Warto grać na ,,NIE&quot;, gdyż nam najzwyczajniej w świecie scenariusz porażki 25:23, 25:23, 25:23 odpowiadałby w zupełności odrzucając ambicje naszych chłopaków na bok oczywiście. Przykładowo przy 24:23 dla Włochów nie opłaca nam się zdobycie punktu, brzmi absurdalnie ale całe te rozgrywki to jeden wielki absurd...
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Ciekawie w takim razie wyglądają zakłady ,,czy będą sety na przewagi&quot;. Warto grać na ,,NIE&quot;, gdyż nam najzwyczajniej w świecie scenariusz porażki 25:23, 25:23, 25:23 odpowiadałby w zupełności odrzucając ambicje naszych chłopaków na bok oczywiście. Przykładowo przy 24:23 dla Włochów nie opłaca nam się zdobycie punktu, brzmi absurdalnie ale całe te rozgrywki to jeden wielki absurd...
Co ty gadasz? Jak sie nam nie oplaca zdobyc pkt skoro wygrany set daje nam awans
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
@3.5 na Polskę ? :eek: chyba oddsmakerzy sobie jaja jakieś robią :p imo kursy powinny być bardziej wyrównane ... Wiadomo Polsce wystarczy set ... w takim razie chyba trzeba będzie trzeba będzie na żywo obserwować ...
 
C 18

crisardo

Użytkownik
A ja myślę że warto będzie mecz Polski zagrać po meczu Usa z Brazylią.
Jeśli Usa wygra i zajmie 1 miejsce w grupie to Polska nie będzie chciała grać z Usa czyli mocniejszym rywalem.
Nikt nie będzie o tym mówił ale trener Vital też będzie kalkulował.
W każdym bądź razie czuję że pary będą wyglądało w polfinalach następująco
USA - Serbia
Polska - Brazylia

(Serbowie uwielbiają ciężkie mecze, wiadomo że to co innego ale w fazie grupowej już powinni pokonać Stany , Stany mają również słabe momenty a Serbowie potrafią to wykorzystać)

Polska wygra z Brazylią.

Finał Polska - Serbia. 3 mecz tych drużyn na turnieju .Byloby pięknie
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Wszystkie drużyny są silne, mecze (wbrew wynikom po 3:0) bardzo wyrównane, szalenie trudno przewidzieć zwycięzcę, co wcale nie zmniejsza liczby typujących, święcie przekonanych, że są w stanie bezbłędnie wytypować wyniki setów, w których decydują challenge, kontrowersyjne decyzje, czy jakaś minimalna ocierka o palec. Stąd potem tyle frustracji i tyle debilnych wpisów.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Trochę słabo mi się robi jak to czytam wszystko tutaj .. tylko coś się uda naszej reprezentacji i wszyscy szukają teorii spiskowych :) ten się podłożył, tamten odpuscil, ręce opadają. Fakt że Serbowie pierwszy mecz z nami odpuścili, to wczoraj wyglądało to już zupełnie inaczej. Aby nie pisać na sucho to moim zdaniem dzisiaj obejrzymy w obu meczach minimum 4 sety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Widzę, że gorąca atmosfera jest tutaj, ale czasami tak jest.
A ja od siebie mam takie zapytanie. Pierwszy mecz dzisiaj USA-Brazylia. Warto dać na over? Obie ekipy mają już awans w kieszeni i raczej już wyrywać flaków sobie nie będą przed półfinałami. Ale też są to uznane światowe ekipy i myślę, że sety będą wyrównane nawet przy zmiennikach.
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Wszystkie drużyny są silne, mecze (wbrew wynikom po 3:0) bardzo wyrównane, szalenie trudno przewidzieć zwycięzcę, co wcale nie zmniejsza liczby typujących, święcie przekonanych, że są w stanie bezbłędnie wytypować wyniki setów, w których decydują challenge, kontrowersyjne decyzje, czy jakaś minimalna ocierka o palec. Stąd potem tyle frustracji i tyle debilnych wpisów.
Drużyny może i wyrównane ale przepisy pozwalające na podejście typu &quot;do awansu wystarczy mi 50 pkt więc mogę przegrać&quot; to absurd. Aż oczy bolą od patrzenia.
Niestety dzisiejsze mecze to też spora loteria.
Brazylia - USA mecz o pietruszkę. NO BET
Włochy- Polska
Dla mnie minimalnym faworytem są Włosi. Tracąc jednak seta Makarony odpadają z turnieju i cała ich motywacja do gry znika
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Ojoj, chyba ktoś tu jest szaleńcem wystawiając takie kursy na mecz Polaków z Włochami?! Ja korzystam już teraz bo jeśli będzie jakiś ruch to z pewnością z tendencją w dół. Oczywiście gram na Polaków bo jest to lepszy zespół od Italii. Chodzi właśnie o to że mamy zespół, a Włosi tylko Zajceva i Juantorenę. Wystarczy że oni mają słabszy dzień, bądź przeciwnik zagra odpowiednio taktycznie i gra Włochów się sypie. Serbowie obnażyli wszystkie ich słabości dwa dni temu. U nas natomiast mamy lidera w postaci Bartka, który kończy niemożliwe piłki, ale pozostali grają również bardzo dobrze. Mamy też bardzo dobrą ławkę, gdzie wchodzący zawodnicy nie obniżają poziomu drużyny, a często wręcz przeciwnie. Wczoraj wejście Bieńka było strzałem w dziesiątkę, podwójne zmiany również przynosiły efekt. Widać że to jest bardzo dobra drużyna, w której jest dwunastu wyrównanych zawodników. Mówienie o tym że wczoraj Serbowie nam odpuścili, najzwyczajniej mnie śmieszy i mówią tak ludzie którzy nie mają pojęcia o siatkówce. Statystyki wczorajszego meczu mówią same za siebie. Mamy odbiór, zagrywkę, dobrą skuteczność w ataku i przede wszystkim wolę walki.
Dzisiaj nikt nie będzie odpuszczał i myślę, że już w pierwszym secie udowodnimy swoją wyższość jako drużyna nad gospodarzami. Jeżeli tak się stanie, to Włosi nie będą już mieli o co grać, a tacy zawodnicy jak Zajcev mierzą tylko w najwyższe cele, więc z niego przy ewentualnej porażce w secie otwarcia, zejdzie powietrze i powinno być już bardzo prosto. Włosi liczyli tutaj na medal, więc przy niekorzystnym dla nich scenariuszu jestem wręcz pewien, że odpuszczą całkowicie ten mecz. Ja gram zdecydowanie na Polaków gdyż wystawione kursy to nieporozumienie. Jedyne co może zamieszać coś w mojej kalkulacji to porażka USA z Brazylią, bo wtedy nie będzie nam się opłacało wyrywać z Włochami i może zacząć się kalkulacja. Jednak mało wierzę w to że USA to przegra, więc gram już teraz kilka opcji na naszych chłopaków.
Polska - 3,25
Polska(-1,5) - 5,1
1set/spotkanie - Polska 4,45
Polska 3:0 - 9,5
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Jedno jest pewne. Jutro półfinały ,wiec jesli Polacy ugraja seta to wejda rezerwy naszych Orłów. A Co zrobia wtedy Wlosi przed wlasna publicznością w meczu juz o nic, tego nie wiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom