>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
domek33 333

domek33

Użytkownik
USA 3:0
Kurs 4.3
Według mnie Rosja zacięcie pierwszy set ale USA się dopiero rozkręca. Są lepsi kondycyjnie fizycznie i w ogóle. ???? kurs warty ryzyka
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pinio1111 79,8K

pinio1111

Użytkownik
Polska-Serbia⛔⛔⛔
1 set/spotkanie - 2/1
Kurs - 6,4

Na mecz Polaków taka propozycja z mojej strony. Nie gram tego z uwagi na to iż jeden set załatwia sprawę awansu Serbom, ale dlatego że oni grali już w tej hali, a dla nas będzie to pierwszy mecz tutaj. Zawsze trzeba się trochę zaaklimatyzować z nowym obiektem i o ile treningi coś tam pomagają, to w samym meczu wygląda już to zupełnie inaczej. Kto grał kiedykolwiek w siatkówkę i przyjeżdżał na nowy obiekt, z pewnością wie o czym piszę. Dlatego pierwszy set może jak najbardziej paść łupem Serbów, ale im dalej w mecz to nasi powinni grać coraz lepiej. Druga sprawa to to jak wygląda gra Serbów, którzy nie grają już o nic. Widzieliśmy to w poprzednim meczu tych drużyn i myślę że dziś ta sytuacja może się powtórzyć. Wczoraj podopieczni Grbića odkupili całkowicie winy po porażce z Polakami i dziś nie będzie ciążyła na nich żadna presja.
Teraz aspekt sportowy. Nie rozumiem jak możecie pisać, że nasza repa jest słaba? Mamy najbardziej perspektywiczną reprezentacje na świecie, wprowadzamy młodzieżowych mistrzów świata do pierwszego składu i wnoszą oni niesamowitą jakość. Śmieszą mnie stwierdzenia, że tacy zawodnicy jak Kochanowski, Śliwka, Szalpuk czy Kwolek muszą jeszcze dojrzeć do wielkiej siatkówki na wielkich turniejach. Akurat oni nawygrywali tyle w karierze juniorskiej, że niejeden z naszych seniorów może tylko pomarzyć o takich sukcesach. Przypominam, że odkąd powstał ten zespół, grając ze sobą przez ładnych kilka lat w różnych kategoriach wiekowych, nie przegrali żadnego meczu. Oni mają typowy syndrom zwycięzcy i to widać po tym jak weszli w kadrę seniorską. Do tego dochodzą nasi starzy wyjadacze jak Michał, Piotrek, Fabian i Bartek, którzy są w bardzo dobrej dyspozycji. Prawdę mówiąc nigdy nie lubiłem Kurka bo to był zawsze przereklamowany zawodnik, ale tutaj muszę przyznać że zaskakuje mnie pozytywnie. Gra chyba turniej życia i widać jak bardzo zależy mu na dobrym wyniku drużyny. Przeważnie rozgrywał dobre mecze, wtedy gdy nie było presji, z łatwiejszymi przeciwnikami i wymiękał w momentach kiedy był najbardziej potrzebny. Tu jest zupełnie inaczej i w końcu bierze ciężar gry na swoje barki w każdej sytuacji i potrafi pociągnąć ten zespół dobrą grą.
Uważam, że sportowo wcale nie odstajemy od reprezentacji Serbii i dlatego gram dziś w stronę Polski!!! Osobiście pograłem naszych na samą wygraną bo kurs 2,74✅✅✅ był przedni, ale również ten łamaniec poszedł za trochę mniejszą stawkę. Trzymam dziś kciuki za podopiecznych Vitala bo to naprawdę dobra drużyna z fajnym trenerem.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Uros under 15.5 pkt @ 1.80 by 1xbet
Ciekawa zaleznosc - w tym turnieju zrobil overa 3 razy, za kazdym razem, gdy Serbia grala 5-setowke.
Dzisiaj nie zapowiada sie na tak dlugi mecz, a nawet jesli, to raczej Grbic nie bedzie forsowal przez 5 setow swojego kluczowego zawodnika i zostanie zmieniony
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Nieśmieszny żart Ruskie zrobiły wczoraj, dzisiaj zasłużenie dostali wklepane od USA, które wygra MŚ. A po tym meczu Serbowie uklepią nasze złotka. Dla mnie analizy typu &quot;Serbowie wygrają pierwszego seta, a potem odpuszczą&quot; to jakiś kolejny żart związany z tymi MŚ. Jedyny sport jaki znam (a oglądałem w życiu dużo) , który ma tak dużo kombinacji związanych z punktami, setami, wygranymi OD LAT!! Chyba tylko piłką ręczna cierpiała na tę chorobę przez jakiś czas.
1. Serbowie nie będą chcieli na 100% grać potencjalnie przeciwko USA
2. Odpoczywanie? Bez przesady ludzie. W niedziele nawet się nie spocili, wczoraj tak samo. Do soboty wieczór będzie 48 h. Jak na tyle setów to spokojnie starczy,
3. Serbii nie będzie robić różnicy kogo potencjalnie spotkają w finale, włochów czy polaków. Dajmy spokój na prawdę, bo to śmieszne się robi. I tak wiadomo, że USA pociśnie jednych i drugich.
 
adik1992 398K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Polska - Serbia set z najniższą suma pkt o39,5 @1,82 ✅✅✅Lvbet
Brawo Polacy. Miało być szybko Ale w drugą stronę Ale tak jest jeszcze lepiej.
Ja w to wiezdzsm mocniej. Nie oszukujmy się Serbowie wygrają to w 3 lub 4 setach. Oczywiście do awansu wystarcza im dwa sety Ale będą chcieli wygrać grupę i uniknąć USA które nie powinno mieć jutro problemów z Brazylia. Niestety ale Polacy nie mają podjazdu do Serbów choć po cichu będę liczył że wygramy ten mecz Ale dla nas jutro jest mecz o wszystko. A te 15 pkt w secie powinniśmy uzbierać.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
To że Serbowie nie będą chcieli grać z USA to nie znaczy że USA nie będzie chciało zagrać z Serbami a niżeli np gospodarzami więc Serbia tak naprawdę nie ma tu nic do gadania bo jutro w meczu o nic gra USA z Brazylia i tak naprawdę to znowu nie wiadomo jakie będzie nastawienie obu ekip.
Dzisiaj wybór mają Serbowie, na to wpływ mają. Na jutrzejszy dzień nie. To chyba wiadomo i tłumaczyć nie trzeba. Ciężko mi sobie wyobrazić USA, które zachowa się jak Serbia i położy się na parkiecie.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Dla mnie jest to niepojęte... Mistrzostwa świata, a to wygląda jak losowanie do Pucharu Tymbarku.
Ok, siatkówka to nie piłka nożna gdzie jednak są dużo większe pieniądze i prestiż, ale no bez przesady... jest to jeden z bardziej popularnych sportów a tutaj mamy jakiś totalny cyrk. Tutaj powinna zajść jakaś totalna reforma, bo cały ten system rozgrywania mistrzostw świata, cała organizacja mocno kuleje.
Leśne dziadki się trzymają stołków i nic nie kumają i wychodzi to tak jak widać..
Kompromitacja
A propos ,slyszalem ze w siatkarskiej LM to kluby musza jeszcze dokładać do biznesu , znając realia tej własciwej Piłkarskiej LM to dopiero jaja !!!
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
przeczytałem troche tych waszych przemysleń i postanowałem sie dołaczyć (dla jaj) z jeszcze inna teorią
a mianowicie serbia nam dzisiaj odpusci bo to czy jutro wygra usa czy brazylia w walce o nic to loteria a serbia będzie wolała miec w razie czego potencjalnie najłatwiejszego przeciwnika w walce o trzecie miejsce
jestę szachistom symultanicznym tego foruma
Polska Serbia under 183,5 1,5 0,1/10
Brazylia win 2,0
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Serbia -1.5seta - Polska @2.01
Włochy - Polska @1.40
Kurs: 2.81
Gram przeciw Polsce, bo uważam że zderza sie brutalnie z rzeczywistością w tej grupie. Moim zdaniem szóstka to i tak dużo patrząc na potencjał tej drużyny. Widzialem wczoraj Serbów i zagrali genialny mecz, nie wierzę że dzisiaj znowu odwala taką maniane jak pare dni temu. Tu nie mają po co odpuszcza, tym bardziej że jutro mają wolne.
Włosi natomiast muszą awansowac i moim zdaniem awansują, nawet jakby musieli godzine meczu zmienić na wcześniejszą...
 
reeisik 12,1K

reeisik

Użytkownik
inkub1986 To niestety możesz się nie doczekać, Usa najprawdopodobniej wygra całe MŚ, mają fajną paczkę, widać, że atmosfera jest, maszyna działa. Ja obstawiam, że Serbia dziś pierwszego seta wygra a później odpuści ???? @1,68 etoto
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
3:1 dla Polski, tak typuję, co praktycznie eliminuje Włochów.
W sporcie jest tak, że jak się ma możliwość wyeliminowania jednego z głównych faworytów turnieju, to się z tego korzysta. Ok, Serbia wczoraj rozniosła Włochów, ale to nie oznacza, że w ich ewentualnym następnym meczu będzie tak samo. Włochy to był zaraz po Rosji największy faworyt tych mistrzostw jeśli chodzi o kursy bukmacherów, do tego gospodarz turnieju, więc nikt z nimi nie będzie chciał grać w późniejszej fazie, Serbia też nie, dlatego pewnie skorzystają z okazji i się ich pozbędą.
 
H 52

hadal

Użytkownik
Tu trzeba docenić taktykę na mistrzowskim poziomie. Oddają mecz 0:3, ale nabijają małych punktów żeby zapewnić sobie awans. Jutro pewnie wynik meczu Włochy-Polska będzie zależny od wyniku meczu Brazylia-USA, tak żeby Serbowie zagrali w półfinale z Brazylią.
Dokladnie to samo mialem napisac, wszyscy sie spodziewali jakiejs ustawki 3-1 dla polski a ustawka 3-0 na przewagi praktycznie eliminuje Wlochów, musieliby wygrac jutro z Polska 25-20 25-20 25-19 zeby awansowac jak dobrze to na szybko obliczyłem
 
uzytkownik-24118 2,1K
Na siatkówce się nie znam. Ale może pomożecie. Kusząco wygląda typ na DW 3:1 dla Włochów jutro - 3.35 na Fortunie. Myślicie że warto? Polaków chyba set urządza, potem będzie oszczędzanie sił na półfinał, a Włosi chyba u siebie nie mogą przejść obok meczu przed własną publiką? Ma to sens, czy szkoda pchać w to pieniędzy?
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Wybacz ale chyba tylko małe.dziecko uwierzy, że bez wałka walimy 6-0 Serbię w kilka dni i to Serbię, która wczoraj grała kosmos( fakt Juantorena nie stawił.sie na meczu) ale to tyle.
Ogladales ten mecz? Bo chyba niebardzo, wierzysz, ze Serbia chce byc postrzegana jako mega frajerzy, ktorzy dostali z Polska 6:0? Spoko, gratuluje.
 
M 465

michal91

Użytkownik
Wybacz ale chyba tylko małe.dziecko uwierzy, że bez wałka walimy 6-0 Serbię w kilka dni i to Serbię, która wczoraj grała kosmos( fakt Juantorena nie stawił.sie na meczu) ale to tyle.
Mało ważne jaka to była drużyna. Żenujące, że przepisy to umożliwiają, ale wczoraj sami sobie to załatwili. Wychodzi na to, że możemy przegrać z Włochami 3:0, ale musimy utrzymać przewagę 14 punktów.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ogladales ten mecz? Bo chyba niebardzo, wierzysz, ze Serbia chce byc postrzegana jako mega frajerzy, ktorzy dostali z Polska 6:0? Spoko, gratuluje.
A kto.to będzie pamiętać przy rozdawaniu medali. 2 tygodnie grania a turniej zacznie się w sobote. W końcu nie będzie gadek kto z kim gdzie i dlaczego. Tak czy siak te mistrzostwa mogą smialo stanąć w szranki z MS w.Korei i Japonii 2002 jeśli chodzi o największe cyrki w historii dużych imprez w sportach drużynowych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom