>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
USA - Rosja 3:0
USA
2,02 Fortuna
No to dziś Rosjanie odpadają w walce o Mistrza Świata, wczoraj dali całkowicie ciała z Brazylia, wygrywali już 2:0 i ulegli 2:3... Rosjanie na tych mistrzostwach nie prezentują dobrej formy, jeżeli przyjrzymy się bliżej wynikom to z tych ważnych meczy ulegli z USA 1:3 ulegli z Serbią 2:3 wygrali z Włochami 3:2 i ulegli z Brazylią 2:3 więc widać, że jednak nie są w najwyższej formie i ostatecznie mają już 3 porażki na swoim koncie z tyloma porażkami nie można być Mistrzem Świata. Jeżeli chodzi o USA to póki co wygrywają wszystko jak leci.
USA na każdej pozycji ma równorzędnych a nawet i lepszych siatkarzy więc nie bardzo rozumiem faworyzowania Rosjan.
Stawiam, że Amerykanie dziś wygrają.
Polska - Serbia 3:0
Polska 2,75 Totolotek

powyżej 181,5 1,72 1xbet

Mi także się wydaje, że po wygraniu seta przez Serbów mogą odpuścić nieco... I nie mówię tutaj o całkowitym odpuszczaniu ale jednak mobilizacja może zrobić swoje.
Po 2 jestem wręcz przekonany, że dziś nie będzie tak jednostronny pojedynek jak wczoraj i nawet jeśli Serbia zagra na 100% to overek w tym meczu będzie.
Polska ma papiery aby wygrać ten mecz oczywiście Serbia jest faworytem lecz nie będzie to jakaś sensacja jeżeli Polska wygra.
Jeżeli Kurek i Kubiak zagrają na swoim wysokim poziomie to może to być bardzo dobry mecz do oglądania.​
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Polska vs Serbia
Polska 2,70 1xbet
Serbowie wygrali z majacym okropnie zly dzien potentatem, no to wieszajmy im od razu zlote medale XDD Nie dajmy sie zwariowac. Nie wiem czy jestesmy faworytem tego spotkania, pewnie nie ale na pewno rozklad kursow nie jest odpowiedni.Tak naprawdę porownujac personalia odstajemy widocznie jedynie na pozycji atakujacego (chyba ze Kurek wzniesie sie na wyzyny). Kurs jest zdecydowanie przesadzony.
USA vs Rosja
OVER 186,5 1xbet
Spotyka sie dwojka potentatow, dla mnie szanse w tym spotkaniu rowno 50/50 - potencjal personalny bardzo zblizony. Mysle ze bedzie to walka na wyniszczenie. Bardzo realne 5 setow, a nawet jezeli bedzie 4 to duza szansa ze typ wejdzie

 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Witam wszystkich,
co do naszego meczu - czy tylko ja uważam, że najrozsądniejszą opcją jest uderzyć w handi ujemne dla Serbów w 1. secie?
Jeśli mają zamiar odpuścić (tego nie wiemy i nie ma sensu się o to spierać), to logiczne, że pierwszy set zagrają na maxa, a rozluźnienie nastąpi w dalszych fazach meczu.
Tak czy inaczej, Serbia -2.5 I set @2.07 LVBet ????
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Rosja klasyfikacja końcowa V 20 Fortuna :key::cash:
POZDRO
ELDO
Nie wiem stary gdzie Ty taki kurs masz, tam jest 6 na Ruskich.
Swoja droga wszyscy z gory sa przekonani, ze Serbia jakby chciala to zjada nas na luzie 3:0, nie wiem skad takie przekonanie, a co bedzie jak Polska dzisiaj pyknie Serbie 3:0? ;D To tylko sport, wszystko moze sie zdarzyc, to co wczoraj sie dzialo na parkietach jest trudne do ogarniecia czasami, Rosjanie wypuszczaja zwyciestwo z 2:0 Wlosi nie moga zdobyc 21 punktow w secie, przeciez to jakas parodia. Bardzo dziwne sa te mistrzostwa.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
po co serbom ugrywanie seta skoro tak roznieśli wlochów w małych punktach że 21pkt z nami mogą przegrać, więc bzdura totalna z tym jednym setem
To dopiero bzdura...
W takim razie wyjdą rezerwami, z nami dostaną 15+, tak jak było ostatnio i będą mieli sraczkę, bo Włosi mogą nas roznieść. Grałeś kiedyś w ogóle zawodowo w jakikolwiek sport zespołowy? Nikt, nie mając pewnego awansu w kieszeni, nie odpuści zdając się na matematykę.
Weź chociaż ludziom w głowach nie mieszaj...
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Polewka jeżeli ktoś sądzi, że Serbowie będą się przejmować włoską prasą ???? to są MŚ a nie jakiś turniej charytatywny. Myślicie, że trener Serbów będzie chciał wydoić ze swoich grajków maksimum tylko po to żeby stracili siły, narazili się na kontuzje i przypodobali się włochom ? Rozbraja mnie niektórych tok myślenia. Co zrobilibyście sami gdybyście kierowali kadrą ? Lepiej ugrać 1 set, wstawić rezerwy a pozostali niech odpoczywają
Oczywiście wszystko się może zdarzyć, Polacy mogą zagrać mega kijowe spotkanie ale wynik 3-1 dla naszych jest prawdopodobny przy wszystkich założeniach
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
A czy wy myslicie, ze Serbom w smak drugi raz dostac od slabszej Polski?
Czy ekipa Grbica jakos zmeczyla sie wczorajszym spotkaniem? Nie sadze. Raczej sa nakreceni i kursy wystawione prawidlowo. Osobiscie liczylem na wczorajszy win Wlochow przy moim typie na (-1,5s) Serbow z dzisiaj, ale i tak ambicjonalnie nie powinni odpuszczac, a jesli wygraja pierwszego latwo, to moga pojsc na dobrej fali i nas pozrec. Kurek slynie z niestabilnej gry i jeden mecz juz wygral, co dla mnie oznacza dzisiaj mase problemow naszych w ataku, a przy chocby polowie jakosc obrony Serbow z wczoraj oznacza gladkie 3:0/3:1
Wczorajsza Rosja wygrywajac 2:0 dopiero mnie uspokoila, bo te dwa sety, to byla siermiezna siatkowka, a i tak wtopili. Serbia widzi co sie dzieje(odpadaja kolejni kandydaci do zlota, weryfikacja kunktatorstwa trwa) i nie powinna schodzic z wyzszych obrotow. Kompletnie nie rozumiem gry na Polske, szczegolnie przed meczem.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Jak można porównywać kosza i siatkówkę w takich realiach? I to w dodatku bezpośredni dwumecz do rozgrywek w grupie, gdzie jutro już nic nie będzie zależeć od Serbów... Nie rozumiem tego.
Druga opcja, która wydaje mi się rozsądna na dzisiejszy mecz, to under punktowy.
Z prostej przyczyny - zakład ma duże szanse powodzenia zarówno w sytuacji, gdy Serbowie zagrają na maksa (wtedy widzę tutaj wynik 3:0 lub 3:1) oraz w sytuacji gdy mecz odpuszczą np. po wygranym pierwszym secie ????
 
mateo239 102

mateo239

Użytkownik
Mógłby ktoś podać stronę na której znajdują się statystyki zawodników?
Na STS myślę że jest kilka ciekawych betow i chciałbym porównać ze statystykami.
Np under pkt 17,5 Szalpuka
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
A po co mieli odpuszczać pierwsze starcie? Przecież mieli aż trzy dni odpoczynku po spotkaniu z nami. A jednak odpuścili (Czy może jednak nie odpuścili, tylko po prostu byli gorsi i dzisiaj też mogą być?). Nie jest powiedziane że zrobią to na pewno znowu, jednakże ryzykowanie kursu 1.50 gdzie:
- Po pierwsze: mogą przejść obok meczu.
- Po drugie: Tak po prostu, czysto sportowo, mogą ten mecz przegrać
- Po trzecie: Nie jest powiedziane, że USA wygra grupę. (Póki co to Brazylia jest tego najbliżej, a Amerykanie jeszcze na parkiet nie wybiegli a już im się przypisuje że mają wygraną tak ciężką grupę)
Wszystkie te czynniki sprawiają że granie na Serbów po tak marnym kursie jest co najmniej ryzykowne, ale nie moja kasa. Gdyby dawali na Serbię 2.50+ to oczywiście sam bym w to wchodził, ale mamy to co mamy. Tutaj tylko dyskutujemy, nie zamierzam nikogo przekonywać do swojej teorii.
Po to odpuścili pierwsze spotkanie, żeby Francja poleciała do domu i mogli zagrać z dużo słabszą Polską, przecież oni tylko dlatego wyszli pierwszym składem, żeby utrzymać rytm meczowy a nie po to żeby z nami wygrać, nie wiem czy &quot;eksperci&quot; z Polsatu Sport Cię przekonali do tego, że oni grali na serio i nie mieli do nas podjazdu czy co ale śmiać mi się chcę jak ktoś próbuje pokazać jaką to potęgą jesteśmy po tym meczu. Już wszyscy zapomnieli jak Francja i Argentyna pokazały jacy beznadziejni jesteśmy? Gdyby nie durne zasady turnieju i chęć wywalenia Francji przez Serbów nie było by już nas na tym turnieju. Finały Ligi Narodów również pokazały, że obecnie to jesteśmy TOP 8-10.
- Po pierwsze: my też możemy przejść obok meczu argument beznadziejny
- Po drugie: Tak czysto sportowo to nie mamy do nich żadnego podjazdu ani obecną dyspozycją ani personalnie (no może poza libero)
- Po trzecie: Nie mówię, że USA na 100% wygra grupę po prostu w obecnej dyspozycji są według wielu głównym kandydatem do tego. I nie rozśmieszaj mnie, że Brazylia jest tego najbliżej bo jak może być inaczej skoro USA nie grało jeszcze meczu.
Wszystkie czynniki czyli: Serbowie odpuszczą, Serbowie odpuszczą lub Serbowie odpuszczą bo innego racjonalnego czynnika nie ma! Gdyby na Serbię dawali 2.50 ???? to byś grał ale pamiętajmy, że to nie 2014 i Mistrzostwa u nas, cieszmy się, że Janusze tacy jak niektórzy na forum grają na Polaków z sympatii bo inaczej kurs realnie powinien oscylować w okolicach 1.30. Śmiać mi się chcę jak czytam, że Serbowie odpuszczą po 1 secie. Chyba lepiej wygrać 3:0 i zagrać o 1 seta mniej, ale macie rację jeśli Grbić nie wpuści rezerw po 1 secie to Polacy ich tak zamęczą, że w sobotę na półfinał wyjdą na czworaka. Tak samo nie widzę sensu i chęci wyeliminowania Włochów, których jak pokazali wczoraj nie mają się co obawiać. Z chęcią biorę Serbia -1.5 seta po 2.01 Fortuna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Mógłby ktoś podać stronę na której znajdują się statystyki zawodników?
Na STS myślę że jest kilka ciekawych betow i chciałbym porównać ze statystykami.
Np under pkt 17,5 Szalpuka
Jak zawsze - oficjalna strona turnieju.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A Włosi po raz kolejny kombinują już ze zmianą godziny meczu jutrzejszego na 17 ... Chcą mieć więcej czasu na półfinały a tak naprawdę chcą, żeby Polska miała pare godzin od meczu z Serbią...
Jakież to jest żenujące.... No ale Włosi to Włosi... Potęga siatkówki, która bez pomocy nic nie zrobi... ????
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Ja inaczej typuje niż koroniarz .Mecze z Argentyną i Francja to było coś innego. Mamy bardzo dobrych graczy na zagrywcę jeśli tylko Kurek I Kubiak będą grali swoje a środkowo sądzą kilka punktów w tym meczu jesteśmy w stanie wygrać ten mecz .Wiadomo lepiej popatrzeć od początku a póŹniej coś zagrać .Liczę na Polaków ze się zmobilizuja a kurs ponad 2 biorę bo potencjał zawsze był.

W drugim spotkaniu myślę ze podraznieni Ruscy jednak przychyla.nieznacznie szale na swoje zwycięstwo.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Nie próbuje pokazać że jesteśmy potega bo już niejednokrotnie pisałem że jesteśmy tu może 7-8 siła na tych mistrzostwach.
Polacy nie przejdą obok meczu bo grają o awans a Serbowie już go w zasadzie mają nawet przy 0:3.
Po drugie tak czysto sportowo to oczywiście podjazd mamy bo już nie takie niespodzianki świat widział. Kurs twoim zdaniem 1.30 nie wchodzi codziennie w jakiś dziesiątkach przypadków więc tych co nie mają podjazdu a wygrywają jest spora ilość.
Po trzecie: tak na ten moment to Brazylia jest najbliżej wygrania grupy gdyż wygrała swój mecz.
Wszystko zależy od kursów, jeśli dla Ciebie przy bardzo realnym odpuszczeniu spotkania kurs 1.30 na Serbów byłby odpowiednim kursem w tym spotkaniu to tylko utwierdza mnie to że mam doczynienia w dyskusji z wiecznym looserem.
A Serbowie nie przejdą obok meczu bo chyba lepiej być w grupie 1 niż 2. Jaki byłby sens odpuszczania?
Po drugie to równie dobrze w każdym meczu można grać na underdoga i mówić o niespodziance. Kurs 2.50 nie wchodzi również codziennie w setkach przypadków i co z tego?
Po trzecie: Brazylia o 19 nie będzie już najbliżej wygrania grupy bo ktoś z dwójki USA lub Rosja na 100 % ich minie
Ale dlaczego to odpuszczenie meczu jest takie bardzo realne? Jakie Serbia ma z tego korzyści? Przecież gdyby to było takie realne to buki wystawiły by podobne kursy jak w 1 meczu obu drużyn lub znacząco malały by one na Polaków a jest odwrotnie. Twoim jedynym argumentem jest to, że Serbowie odpuszczą ale tak masz rację masz do czynienia z wiecznym looserem.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Polska - Serbia
Typ: 1
Kurs: 2.75
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
Wieczorem kolejne siatkarskie emocje związane z walką Polaków o obronę tytułu Mistrzów Świata. Jak mawiał pewien wybitny koszykarski szkolenowiec &quot;nigdy nie lekceważ dumy mistrza&quot; i mam nadzieję, że to dzisiaj także sprawdzi się w wypadku polskiej drużyny. Oczywiście od turnieju w Polsce wiele się w kadrrze zmieniło, ale na tym turnieju Polacy naprawdę dobrze się prezentują. Szkoda tej wpadki z Argentyną, ale sytuacja nie jest zła. Cztery dni temu przerwano też serię kolejnych porażek z Serbami. Wcześniejsze pięć bezpośrednich strać polska drużyna przegrywała, a tutaj udało się wygrać stosunkiem 3:0. Oczywiście to będzie inny mecz, pewnie dużo trudniejszy, ale takie psychiczne odblokowanie się jest ważne. Serbowie wczoraj efektownie rozbili Włochów, ale dłuższy odpoczynek Polaków także może mieć wpływ na ten mecz. Moim zdaniem kurs 2,75 z Totolotka jest przesadzony i choćby z tego względu warto spróbować.
 
laceration 0

laceration

Użytkownik
Myślę, że Polacy też nie będą za wszelką cenę wypruwać sobie flaków. Jak zobaczą, że Serbom idzie dobrze, to dadzą sobie spokój. W końcu jutro gramy z Włochami i to ten bezpośredni mecz zadecyduje o awansie.
Dodatkowo nie wydaje mi się, żeby Serbia po raz drugi chciała z nami odstawiać przedstawienie.
Serbia -1.5 @1.96 Unibet
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Chyba w studiu Polsatu Sport, eksperci stwierdzili, że do organizacji turniejów Mistrzostw Świata, Europy czy innych nie ma aż tak wielu chętnych, stąd by zachęcić gospodarza robi się turniej pod ich drużynę.
Wiele jest jeszcze do naprawy, jak przyznawanie dzikich kart na Puchar Świata w Japonii, czy rozgrywki Ligi Mistrzów, gdzie to kluby dokładają do interesu, zamiast na tym porządnie zarabiać.
 
K 19,7K

kastrant

Użytkownik
USA zdecydowane zwyciestwo, wczesniej widzialem w tym temacie dobre analizy ze Ruskie moga sie przystresowac i nie ogarnac tego, a USA druzyna turniejowa to ogra
wiec czysta 1 poki kursy spadaja
I postawilem serbie ze wygra 1 set z nami, tez analizy sa wyzej w temacie dobre ;)
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
USA zdecydowane zwyciestwo, wczesniej widzialem w tym temacie dobre analizy ze Ruskie moga sie przystresowac i nie ogarnac tego, a USA druzyna turniejowa to ogra
wiec czysta 1 poki kursy spadaja
I postawilem serbie ze wygra 1 set z nami, tez analizy sa wyzej w temacie dobre ;)
W sensie że wygrają tylko 1 seta, nie więcej i nie mniej? Nie wiem po jakim to kursie, ale jeśli tak jesteś przekonany to chyba lepiej zagrac taki dużo bezpieczniejszy zakład:
Poland - Serbia
Team Serbia To WIn 2 Sets In A Raw: No @ 3.2 ✅ 3-0
1xbet
Też uważam że Serbowie jak sobie przekalkulują wszystko to zagrają tak by było jak najlepiej dla nich i w kontekście awansu i przyszłej walki o medale w półfinałach. Wyraźnie uważają naszą reprezentację jako najsłabszą i chętnie by wykorzystali każdą szansę by wywalić Włochów. Czy nasi to wykorzystają to inna sprawa, ale skoro Serbowie już raz zagrali by przegrać zrobią to po raz kolejny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom