>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jakiego buka teraz wybrać?

kemeez 1,2K

kemeez

Użytkownik
Witam serdecznie, mam pytanie takie jak w tytule. Zdaję sobie sprawę, że to bardzo banalne i wiele osób o to pytało, natomiast szukam dokładnie buka, który niekoniecznie jest legalny w Polsce, gdyż mam kumpla w UK, więc z założeniem konta, wpłatami/wypłatami nie będzie żadnych problemów. Gram czysto hobbystycznie niewielkimi stawkami, ale lubiłem grać single, co na legalnym buku mija się z celem. Stąd bukmacherzy jak bet365 raczej odpadaja, gdyż nie jest to mój zarobek, więc płatny VPN raczej nie ma sensu. Mile widziany byłby bukmacher z niezablokowanym adresem jak Unibet, którego wiele osób chwali lub bet at home, ktory ostatnio ma gorsze opinie. Liczę na wasze sugestie i odpowiedzi, z góry dzięki.
Bonkersbet, Efbet, Betrally, Kto Sports,
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
osobiście polecam 1xbet . wiele osób narzeka na tego buka ale ja tam gram od roku i nigdy nie miałem z nimi problemów . Bardzo bogata oferta z wszystkich dyscyplin , błyskawiczne wpłaty i wypłaty na Ecopayz , wiele bonusów . Polecam . Gdybyś miał więcej pytań pisz
 
pewniakowski 0

pewniakowski

Użytkownik
Dla mnie najlepszy jest STS ale oczywiście nie pod kontem oferty tylko bo Pani Jadwiga w nim pracuje:smoke: Ogromnym plusem jest to, że w łatwy sposób mogę zrobić kupon na telefonie i w punkcie dyktuje tylko numer kuponu i mam. Mega oszczędność czasu. U innych bukmacherów naziemnych w moim mieście tak się nie da. Zawsze trzeba ręcznie szukać zdarzeń w ofercie i pisać numerki. Nie rzadko jeszcze wydrukują coś z błędem i trzeba sprawdzać bo klepiąc ręcznie nasze wypociny szansa na omsknięcie palca jest duża:smoke:
 
S 28

shalir

Użytkownik
W Fortunie mając konto stacjonarne, jak i internetowe robisz ekupon, a w punkcie podajesz tylko kartę, pracownik klika na kupon widniejący w okienku i gotowe.
 
M 0

markaka

Użytkownik
Dla mnie najlepszy jest STS ale oczywiście nie pod kontem oferty tylko bo Pani Jadwiga w nim pracuje:smoke: Ogromnym plusem jest to, że w łatwy sposób mogę zrobić kupon na telefonie i w punkcie dyktuje tylko numer kuponu i mam. Mega oszczędność czasu. U innych bukmacherów naziemnych w moim mieście tak się nie da. Zawsze trzeba ręcznie szukać zdarzeń w ofercie i pisać numerki. Nie rzadko jeszcze wydrukują coś z błędem i trzeba sprawdzać bo klepiąc ręcznie nasze wypociny szansa na omsknięcie palca jest duża:smoke:
ujęła mnie historia z Panią Jadwigą :cwl::cwl::cwl: fakt faktem z polskich buków stacjonarnie sts faktycznie wygląda najlepiej. Tylko pytanie chyba nie tego dotyczyło
 
Do góry Bottom