>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

CS: GO ESL One New York + BLAST Pro Series Istanbul

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP

Data: 26-30 września 2018
Miejsce: Nowy York (USA)
Pula nagród: 250 000 $
Liczba drużyn: 8



Data: 28-29 września 2018
Miejsce: Istambuł (Turcja)
Pula nagród: 250 000 $
Liczba drużyn: 6
Kursy na mecze z forBet:


Zapraszam do dyskusji!
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nowy Jork może się okazać jednym z cięższych turniejów do obstawiania w kalendarzu. NaVi, Liquid, FaZe świeżo po majorze. W kontekście mouz, fnatic to dużo więcej spekulacji kto i co będzie zmieniał niż zastanawiania się nad ich grą. Mają trochę szczęścia, że wpadają na siebie. FaZe też z problemami, przecież gdyby wszystko było cacy to nie zmienialiby (podobno na chwilę ale kto ich tam wie) IGLa. G2 też bez błysku. Gambit też przecież jest w trakcie zmian. NRG nie trenowało w pełnym składzie bo daps sobie pojechał na majora robić za eksperta. Więcej pytań niż odpowiedzi przed tym turniejem.
Na papierze NaVi, Liquid, FaZe i ktoś jeszcze z grupy A w półfinałach. Ale ani trochę się nie zdziwię jak niespodzianka będzie za niespodzianką. Pewnie po pierwszych meczach będziemy mądrzejsi.
W Stambule z kolei Round Robin Bo1 - strasznie nie lubię tego formatu grup - aż prosi się o niespodzianki.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Faze - G2
26 wrzesnia, godzina 20;50

Faktycznie Faze miało problem. Z bilansem 0-2 byli o krok od odpadnięcia. Myślę, że zmiana IGLa to był, w tamtym momencie, dobry pomysł. Dzięki temu udało się wyjść w końcu do play-offow Majora. Natomiast była to tylko awaryjna sytuacja i myślę, ze teraz z powrotem powrócą do tego co było. Indywidualna forma cały czas im dopisuje. Jestem w dużym stopniu przekonany, że znów zobaczymy mirage i dusta2. Zatem Faze powinni to wziąć 2:0. Mirage mają piekielnie mocnego więc o to bym się nie martwił, gorzej jednak z dustem ale i tak sądzę, że go ugrają.
Jeżeli kogoś satysfakcjonuje to polecam Faze (-1,5) @1.73 LVBet
⛔

Mousesports - Fnatic
26 września, godzina 17:00

Ciekawi mnie występ Screama w Fnatic. Nie mieli co prawda zbyt wiele czasu na treningi z nowym zawodnikiem, jednak dla kogoś kto się intesuje scena CS: GO to tego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać. Bardzo mocny skillowo zawodnik. Myślę, że sporo dobrego da tej drużynie.
Mousesports niestety trochę tak jakby w letargu. Martwi mnie słaba forma Snaxa. Myślę, że we Fnatic ta zmiana da więcej świeżości w grze. W wypadku takich kursów aż grzech nie spróbować wygrana fnatic @2.45 lvbet
⛔
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
Natus Vincere - Gambit
Handicap Natus Vincere (-1.5) @1.47 LVBET
Fnatic - Mousesports
Zwycięzca Fnatic @2.4 LVBET
AKO
@3.53 LVBET
Natus Vincere świeżo po majorze to fakt, natomiast w Londynie prezentowali wystarczającą formę żeby pokonać Gambit, zwłaszcza że zespół od dłuższego czasu nie odnosi zwycięstw. Jeżeli mam być szczery i wierzyć w przełom złej passy, to na pewno nie stanie się to na Ukraińcach, którzy będą żądni pierwszego miejsca w Nowym Yorku. Natus Vincere z pewnością wyrzuci Cache, natomiast Gambit wykluczy Mirage. Natus Vincere wybierze Overpassa, natomiast Gambit prawdopodobnie Inferno. Natus Vincere ban Dust2, Gambit ban Train. Deciderem będzie Nuke, na którym Gambit posiada większy współczynnik wygranych, natomiast to Natus Vincere ostatnimi czasy odnosi sukcesy na tej mapie. Ekipa Zeusa posiada w swoim zespole wyróżniającego się Electronica oraz s1mple&#39;a, który pomimo słabszej gry w finale majora nadal jest bardzo utalentowanym zawodnikiem, który zapewne będzie chciał ukazać popis swoich umiejętności w meczu ze słabszym rywalem. Być może jutro wskoczą jakieś typy na fragi poszczególnych zawodników, natomiast wierzę w szybkie dwie mapy zamykające spotkanie dla świetnie grającego Natus Vincere.
Fnatic - Mousesports
Ciekawi mnie występ Screama w Fnatic. Nie mieli co prawda zbyt wiele czasu na treningi z nowym zawodnikiem, jednak dla kogoś kto się intesuje scena CS: GO to tego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać.
Nic dodać, nic ująć. Też jestem bardzo ciekawy występu Screama w nowym zespole. Zgadzam się również ze stwierdzeniem, że ScreaM da trochę świeżości Fnatic, bo potrzebowali jej od dawna. Mousesports nie odnosi sukcesów od dłuższego czasu. Przykładem tego jest np. wynik na majorze - szybkie 0-3 i do domu. Fnatic również nie może być dumne ze swojej gry. Ich ostatnie lany to tragedia, jeśli mamy wziąć pod uwagę mecze z majora. Według mnie ScreaM jest dużo lepszy indywidualnie niż Flusha, więc ten 24-letni Belgijczyk może sporo namieszać w drużynie. Może być też oczywiście odwrotnie z powodu zbyt małego okresu na przygotowania zagrań, taktyk etc., które odbiją się na Fnatic jeszcze bardziej na pewien okres, gdzie ScreaM będzie musiał wstrzelić się w drużynę i jej zagrania. Obie drużyny nie błyszczą formą, więc wskazywanie tutaj faworyta jest jak strzał ostrzegawczy w tył głowy. Niemniej jednak Fnatic powinno z problemami wygrać spotkanie 2:1. Dodatkowo kurs, jaki bukmacherzy wystawili na Fnatic to naprawdę gruba przesada, bo wydaje mi się że mousesports nie jest w takim stopniu faworytem tego spotkania.
 
wojtas19162 0

wojtas19162

Użytkownik
Panowie a co sądzicie o Liquid do jakiegoś ako ? Np handi na Fnatic plus właśnie win Liquid ?
I tak samo opinie na 2:0 dla Navi? Niski kurs ale może ?
 
carradine 1,8K

carradine

Użytkownik
I tak samo opinie na 2:0 dla Navi? Niski kurs ale może ?
Co do meczu Ukraińców patrz post wyżej, masz tam wymieniony bet z kursem. Jeśli Gambit nie poprawiło swojej gry od ostatniego czasu i nie będą w stanie ugrać swojej mapy, to przy świetnie grającym Natus Vincere które jest świeżo po majorze, Gambit nie ma szans.
Panowie a co sądzicie o Liquid do jakiegoś ako ? Np handi na Fnatic plus właśnie win Liquid ?
Tutaj również wydaje mi się, że jeśli Liquid nie straciło formy po majorze to będą w stanie wygrać z NRG zwłaszcza, że tak jak mówi mikael_14 - daps nie trenował z drużyną. Według mnie mecz niepewny, bo NRG lubi urywać mapy takim zespołom jak Natus Vincere, urywać rundy NiP, czy wygrywać z TyLoo 2-0. Kurs waha się pomiędzy 1.25, więc moim zdaniem gra nie warta zachodu, biorąc pod uwagę Liquid świeżo po majorze i nieprzewidywalne NRG. Raczej skłaniałbym się pójść w stronę trzech map @2.25 LVBET
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Natus Vincere które jest świeżo po majorze, Gambit nie ma szans
Właśnie tego, ze są po majorze bym się obawiał. Gdyby na londyńskim Majorze Gambit trafilo by na Navi, to faktycznie nie mieli by szans. Natomiast ciekawe jak ekipa Zeusa zaklimatyzuje się w Nowym Yorku. Myślę, że może się tutaj wkraść trochę zmęczenie i nie zdziwilnym się gdyby jednak jedną mapę przegrali
 
wojtas19162 0

wojtas19162

Użytkownik
Live...
Nie wiem czy to ważne ale NRG nie zbanowało Dust&#39;a i Liquid go wybrało jako swój pick, wg HLTV zawsze go banują ???? ciekawe czy potrenowali sobie go czy co ? ????
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Post może być do skasowania, ale jestem bardzo ciekawy waszych opinii co do meczu Gambit i proszę o nie. Gambit banuję Mirage i już robi się gorąco. Mouz ban overpass. Zostaje Cache, Nuke, Train, Dust II, Inferno.
Na Inferno obie ekipy są bardzo słabe, więc wynik może pójść w obie strony. Gambit pewnie weźmie Nuka, na którym są bardzo mocni (powinni wygrać). Deciderem podejrzewam Train, czyli mapa dobra dla jednych i drugich.
W meczu Faze - NRG też underdog jest po bardzo dobrym kursie. Handi jest po 1,85.
G2 również ponad 3.
Ktoś podopowie swoje uwagi i odczucia?
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
G2 to moim zdaniem leszcze, nie wiem wgl mi nie pasuję ten Smithz i Ex6tenz tam. Przeciwko Liquid bym nie gral mimo wszystko. Faze jest do ugryzienia na pewno bo wyglądają mocno przeciętnie. Gambit sam pograłem bo uważam,że na tak chimeryczną drużynę wystawianie 1.22 to przesada. Pograłem ich win po 3.90 a pogram jeszcze chyba ich mapę. Skoro ktoś pokonuję Navi w odstępie BO3 to znaczy,że jednak forma trochę wróciła. A wczoraj myszy ledwo ledwo z fnatic. Mieli ich już na traina 11;4 i oddali 16;14. Nic specjalnego nie pokazali, ropz bez formy. Sunny sam z oskarem nie dadzą rady. Natomiast Gambit jak by trochę odżył po przerwie. Jak im nie wyjdzie na tym turnieju to pewnie się rozpadną.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja już wczoraj bez sensu proponowałem w swoim temacie Liquid -1.5. Dziś wyciągam wnioski i odpuszczam. Już w pierwszym poście pisałem że będą dziać się cuda i się cuda działy, a ja głupi próbowałem Liquid 2:0. Czysto teoretycznie mouz też kiedyś było mocne na nuke, nie wiadomo na ile wczorajsze występy Gambit były spowodowane jakimś przestojem rywala a na ile ich dobrą grą. No i na ile Gambit to powtórzy.
Dziś NRG nie ma tak łatwego zadania - wczoraj szczerze spodziewałem się , że Liquid na start wyrzuci overpassa. No ale jednak wygrać overpassa na Liquid a wygrać go na FaZe to inna skala trudności, chociaż FaZe bez błysku.
Patrząc czysto po kursach to na pewno nie opłaca się grać faworytów. Bo nie prezentują takiej formy (zwłaszcza mouz - które przed chwilą jeszcze zaliczyło fatalnego majora, a wczoraj grali na inny zespół z dużymi problemami) żęby się w takie kursy pchać, ale ja to odpuszczam stawianie tego turnieju, bo nie mam do niczego przekonania. Kto w ogóle wpadł na pomysł robić turniej 3 dni po majorze?
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Nikt zbyt mądry, za dużo turniejów jak na jeden wrzesień, ale zawodnicy się cieszą. Przynajmniej Ci, którzy chcą zarobić dodatkowe siano. Apropo takiego zawodnika, który widać ma ambicje bycia top 1...
Na Bet at home jest zakład na MVP hltv tunieju w NY. Zazwyczaj jest to osoba z najwyższym ratingiem 2.0. Po ludzku, ten co najlepiej fraguje, a jego drużyna wygrywa turniej. Zobaczcie jedną rzecz. Liquid dzisiaj wygrywa i są w półfinale (wygrają na 90%). Czyli zostają im dwa mecze do walnięcia, Faze bez błysku karrigan fatalny, Navi nie swoje i po długim Majorze, w inne ekipy nie wierzę, aby wygrały. Prawdopodobieństwo, że Liquid wygra jest spore.
A kto u nich gra najlepiej? Moim zdaniem zdecydowanie od dłuższego czasu Twistzz, kanadyjczyk po prostu wymiata. W pierwszym meczu zaliczył +- 25 zabójstw na plusie, rating 1.39 czyli rewelacja.
Moim zdaniem warto za drobne chociażby ukąsić po kursie 7.00 bet-at-home Twistzz HLTV MVP NY // Zwycięstwo w tunieju Liquid jest tylko po 2.50, więc moim zdaniem przepaść duża. Grają u siebie, publika poniesie trochę. W końcu muszą wygrać jakiś turniej.

Do tego warto zwrócić uwagę na jutrzejszy mecz SS - NIP. Turcy u siebie mogą się pokazać w końcu, na Majorze z trenerem, a i tak coś klikali. Jutro u siebie i na Mirage mogą coś ugrać.
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Taki pomysl, ze kazdy turniej jest dobry, jezeli nie graja najwieksze zanudzacze tej dyscypliny - Astralis. Ja dolaczam sie do ludzi, ktorzy uwazaja, ze ich gra jest najskuteczniejsza w calej stawce (co widac po wynikach), ale tego na dluzsza mete nie da sie ogladac. Poza tym lubie turnieje rozgrywane w ameryce, zazwyczaj klade sie pozno spac tak wiec w tle CS leci ????
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ale dlaczego zanudzacze? Zdominowali scenę, ale to nie ich wina, że dominują scenę i mają taktyczne, a więc mało efektowne podejście do gry. Ja np. lubię ich grę, wydają się przygotowani, więc nie grają głupiej gry , rush A, rush B, rush A, rush B .... Inna kwestia że oni mają 5 równych gości, więc nie musi być gwiazdy żeby przykryć braki aimowe kogoś innego.
Device w wywiadzie na HLTV:
We&#39;ve been hearing a lot of people call your playstyle boring, what do you say to that?
I think it&#39;s normal to take a little bit away from a dominating team. It was the same with Barcelona when they were really, really good, people said they played really boring football and so on, but they won all their games almost. I think it&#39;s the same because of course, we play I would say a little bit boring, we don&#39;t do a lot of rushes and so on, it&#39;s not that flashy, we don&#39;t send one guy out to win the round.
We play on the best odds we can get throughout all rounds and we play with the brain every time, every time we get out of that sync, we play really badly, so that&#39;s the reason why we do it. It&#39;s not because we want the viewers to be bored (laughs), but, actually, because we really want to win. I think that there are flashier and more fun, more entertaining ways to play, but that&#39;s not coming from us, at least.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Ja też osobiście bardzo lubię ich grę, dla mnie zanudzacze to był kiedyś NIP, który po terro wchodził na bs-a na 15 sekund do końca za każdym razem i grali bardzo statycznie. Tam można dopiero było zasnąć niekiedy.
Ogólnie co do typów. Mam wrażenie mimo wszystko, że handicap na VP jest lekko przesadzony. Przegrają pewnie z kretesem, ale linia +9,5? Wow, Co za czasy żeby zastanawiać się czy VP ugra chociaż 7 rund xD
W sumie mapa Inferno. Jak Astralis zacznie w CT, wygra pistole to się może skończyć 14:1 lub 13:2. Ech. Gdzie Ci Virtusi z dawnych lat...
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
Ja z Astralis lubie Magiska, koles mial kiedys mega problemy psychiczne, potrafil rozwalic kompa podczas gry, mega talent, ale zawsze brakowalo dobrego teamu. Pasuje jak ulal do profesjonalnego Astralis.
A co do dzisiejszych meczow.. cholera, ciezki orzech do zgryzienia. Bankowo nie mozna stawiac na faworytow. Pomimo mojej sympatii do Mousesports to pogralbym przeciwko nim, albo na zwyciestwo Gambit albo na handicap mapowy +1.5 dla Gambit. Szkoda mi Snaxa..
 
uzytkownik-24118 2,1K
Widziałem ich (VP) mecz na inferno przeciwko 3DMAX i wyglądało to w ataku bardzo słabo. W ogóle nie było prób kontroli banana, czy to w pierwsze czy w drugie tempo, co Francuzi skrzętnie wykorzystywali, szybko go przejmując i potem grając 4-1 w obronie. A to było jednak 3DMAX. Astralis ma to inferno przygotowane zdecydowanie lepiej, ich strona CT wygląda tam zazwyczaj dobrze. Ale linia wysoka, jak Astralis wejdzie nie w pełni skoncentrowane (bo na VP już nie muszą) to może to handi uda się pokryć. Jak jednak zagrają swoje to może być niesamowity łomot.
 
verner 220

verner

Użytkownik
Kurs na gambit to wg gruba przesada. Mouz którego nie byłoby tu już gdyby nie comeback w tt z wyniku 7;14, a z drugiej strony gambit które na lanach przeważnie jest dobrze przygotowane i zaskakuje, do tego wczorajsza wygrana z navi. Dla mnie value bo na fortunie 3.1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom