>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Sorry, ale nie mamy żadnych szans z Serbami...
Z USA też nie byłbym taki pewien.
Teraz czekamy na kursy i lecimy po hajs
Z Serbami mamy szanse wygrac, musza byc tylko spelnione dwa warunki. Dzien konia Kurka i dobrze dysponowany Kubiak. Z pozostalymi ekipami raczej nie mamy szans. Z drugiej grupy uwazam ze Rosja wyjdzie na pewno, szykuje sie ciekawa walka o drugie miejsce jednak delikatnym faworytem wydaje sie byc USA
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Moim zdaniem najlepszym terminarzem było by rozpoczęcie z Włochami, dzień przerwy i na koniec mecz z Serbami ale oczywiście Włosi zrobią sobie dzień przerwy... ????
 
M 75

marmas

Użytkownik
Wczorajszy mecz ustawka, to pewne na 100% Serbowie mieli pewność na kogo trafią i mogli grać męczyć się z Polakami 4 albo 5 setów a potem mieć w grupie Francję a mogli oddać mecz w godzinę i mieć słabszych Polaków. Natomiast ja będąc krytycznie nastawionym do tej reprezentacji i tego trenera muszę powiedzieć jedno, jeśli Kurek zagra na takiej blisko 60% skuteczności jak wczoraj, do tego kubiak będzie zdrowy, a Szalpuk nie spęka to są szansę powalczyć z Włochami. Całą ich grę ciągnie dwóch obcokrajowców w kadrze. Natomiast nie chciałbym dwóch meczów po 3:0 dla rywali a potem gadanie, że o Polska siatkówka jest mocna to jest sukces że awansowaliśmy do 6 tki, do III fazy, że za rok przyjdzie Leon i będzie dobrze. NIE. Trzeba mieć obraz całości, tego że nasza droga do tej III fazy to akurat była najłatwiejsza ze wszystkich ćwierćfinalistów. I trzeba sobie powiedzieć jasno te dwa mecze będą rzutować na obraz naszej kadry na ten moment, Jak będzie nawet 4 miejsce każdy zapomni Argentyne Francje i słaba grupe z I fazy. Jak będzie 3:0 z Serbia i Włochami to trzeba bedzie oceniać ich bardzo krytycznie. Bo ja na tym turnieju do tej pory obejrzałem dwa dobre mecze Polaków na 8.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
A potem się dziwią, że siatka to sport niszowy. W żadnym innym nie ma takich jaj. Albo gospodarz w LM ma zapewnione finał 4 albo na MŚ co 4 lata co raz głupsze zasady. Dobrze, że z tej szóstki od razu finału nie losowali xd.
Teraz czekajmy na kursy. Przeciwko Serbii będą pewnie rowne. Z bukmacherskiego punktu widzenia musimy się cieszyc. Jakbyśmy dostali USA, Rosje, Brazylię to w każdym. Z tych meczów było by nie więcej jak 1,3 na tytanów(moze oprócz kanarków).
Wczorajszy mecz ustawka, to pewne na 100% Serbowie mieli pewność na kogo trafią i mogli grać męczyć się z Polakami 4 albo 5 setów a potem mieć w grupie Francję a mogli oddać mecz w godzinę i mieć słabszych Polaków. Natomiast ja będąc krytycznie nastawionym do tej reprezentacji i tego trenera muszę powiedzieć jedno, jeśli Kurek zagra na takiej blisko 60% skuteczności jak wczoraj, do tego kubiak będzie zdrowy, a Szalpuk nie spęka to są szansę powalczyć z Włochami. Całą ich grę ciągnie dwóch obcokrajowców w kadrze. Natomiast nie chciałbym dwóch meczów po 3:0 dla rywali a potem gadanie, że o Polska siatkówka jest mocna to jest sukces że awansowaliśmy do 6 tki, do III fazy, że za rok przyjdzie Leon i będzie dobrze. NIE. Trzeba mieć obraz całości, tego że nasza droga do tej III fazy to akurat była najłatwiejsza ze wszystkich ćwierćfinalistów. I trzeba sobie powiedzieć jasno te dwa mecze będą rzutować na obraz naszej kadry na ten moment, Jak będzie nawet 4 miejsce każdy zapomni Argentyne Francje i słaba grupe z I fazy. Jak będzie 3:0 z Serbia i Włochami to trzeba bedzie oceniać ich bardzo krytycznie. Bo ja na tym turnieju do tej pory obejrzałem dwa dobre mecze Polaków na 8.
Włosi mieli łatwiejsza drogę. Mogli przegrać wszystko w drugiej fazie ???? W pierwszej Dominikana, Słowenia, Belgia, Argentyna, Japonia- porównując to.z nasza grupa gdzie był.gospodarz plus walczący do pewnego momentu Iran to jednak idziemy w stronę Polaków. Tak czy siak ugranie dwóch setów w dwóch meczach będzie sukcesem. Ja już widzę Serbów że sportowa złością jak usłyszeli, że w wczoraj dostali wpier od Polaków.Atanasijevic z Lisinacem mają pewnie polew. Spławiki zostały ustawione,, teraz pozostaje czekać.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Szkoda, że nie trafiliśmy Brazylii bo by była szansa na wyjście z grupy. Brazylia z tymi przyjmującymi to jest jak stół bez jednej nogi. Serbia nie będzie miała takiej zapaści na przyjęciu, nie ma co się oszukiwać, a Włosi poza zasięgiem ????
 
roicik 41

roicik

Użytkownik
Nie mamy żadnych szans z Serbami? A co to jest mistrz świata? Ja rozumiem, że nie będziemy faworytem w tym meczu ale szans to nie ma Polska z Francja w piłkę nożną a nie w siatkówkę gdzie mimo wszystko prezentujemy jakiś poziom i jestesmy w tej 6 więc nie bredź, że nie mamy żadnych szans... Od razu walkowera dajmy w 2óch meczach i jedźmy do dom
Haha, nie ma to jak żyć historią.
Tamta reprezentacja z 2014 ma się nijak do dzisiejszej ekipy. Wtedy prawdziwym liderem był Wlazly, a Mika przy pełnych trybunach i dopingu kibiców grał jak nigdy wcześniej i niestety nigdy później. Co by nie mówić mieliśmy też odrobinę szczęścia. Dzisiejsza ekipa jest zgoła inna. Lider co najwyżej wyimaginowany i bardzo chimeryczny, niepewne przyjęcie, średnie rozegranie i absolutny brak ławki do gry na takim poziomie.
Wg mojej subiektywnej opinii nie mamy zbytnio startu do Serbów. Niestety. Co nie oznacza, że nie będę kibicowal z całych sił. Po prostu &#39;taki mamy klimat&#39;. Nie zapomnijcie też, że Serbowie i Włosi w ostatnich meczach odpoczywali.
Czekam na kursy. Myślę, że z Serbami powinno być w miarę równo i buki dadzą zarobić.
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Nie rozumiem czemu tak wszyscy są zachwyceni Włochami . Co do losowania to trzeba przyznać że przeprowadzili je perfekcyjnie. Mogli trafić na kogoś z pary Polska/USA i się złożyło że trafili na teoretycznie słabszych. Nie przeceniałbym Włochów bo poza 3-2 z Rosją mieli głównie ogórków tak jak i my. W Naszej grupie szanse oceniam po równo 33% dla każdego. Zadecyduje dyspozycja dnia i forma.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Haha, nie ma to jak żyć historią.
Tamta reprezentacja z 2014 ma się nijak do dzisiejszej ekipy. Wtedy prawdziwym liderem był Wlazly, a Mika przy pełnych trybunach i dopingu kibiców grał jak nigdy wcześniej i niestety nigdy później. Co by nie mówić mieliśmy też odrobinę szczęścia. Dzisiejsza ekipa jest zgoła inna. Lider co najwyżej wyimaginowany i bardzo chimeryczny, niepewne przyjęcie, średnie rozegranie i absolutny brak ławki do gry na takim poziomie.
Wg mojej subiektywnej opinii nie mamy zbytnio startu do Serbów. Niestety. Co nie oznacza, że nie będę kibicowal z całych sił. Po prostu &#39;taki mamy klimat&#39;. Nie zapomnijcie też, że Serbowie i Włosi w ostatnich meczach odpoczywali.
Czekam na kursy. Myślę, że z Serbami powinno być w miarę równo i buki dadzą zarobić.
Tylko, że ja zapytałem czy Serbia to mistrzowie świata???? Serbia to nie jest jakiś poziom nie do przeskoczenia więc nie przesadzaj, że nie mamy żadnego startu do nich... Widocznie nie znasz się na siatkówce skoro tak uważasz.. Jeżeli nie mamy podejścia to stawiaj 3:0 na Serbów, powodzenia.
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
W każdym meczu over 170/180 powinno na luzie wchodzić, wątpie żeby któryś mecz był łatwo wygrany, nawet z takimi ogórkami jak Polska,to jest final 6 i dlatego będzie ostra walka, różnica jest niewielka między wszystkimi reprami w finalach. Liczę na dobre kursy dla overow pkt
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Haha, nie ma to jak żyć historią.
Tamta reprezentacja z 2016 ma się nijak do dzisiejszej ekipy. Wtedy prawdziwym liderem był Wlazly, a Mika przy pełnych trybunach i dopingu kibiców grał jak nigdy wcześniej i niestety nigdy później. Co by nie mówić mieliśmy też odrobinę szczęścia. Dzisiejsza ekipa jest zgoła inna. Lider co najwyżej wyimaginowany i bardzo chimeryczny, niepewne przyjęcie, średnie rozegranie i absolutny brak ławki do gry na takim poziomie.
Wg mojej subiektywnej opinii nie mamy zbytnio startu do Serbów. Niestety. Co nie oznacza, że nie będę kibicowal z całych sił. Po prostu &#39;taki mamy klimat&#39;. Nie zapomnijcie też, że Serbowie i Włosi w ostatnich meczach odpoczywali.
Czekam na kursy. Myślę, że z Serbami powinno być w miarę równo i buki dadzą zarobić.
W skrócie...tamta reprezentacja to byli mężczyźni a teraz mamy chłopców, którzy pewnie z czasem okrzepną i nabiorą męskości ale póki co jest jak jest. Ja osobiście uważam,że najmocniejsza pakę mieliśmy wtedy gdy tak naprawdę nic nie ugraliśmy wielkiego z Papke,Murkiem,Gruszką, Świderskim, Ignaczakiem, Gołasiem, Nowakiem, Dacewiczem,Prusem i Zagumnym czy Stelmachem czyli chłopakami Mazura. Pecha mieli,że trafili na czasy świetnej wtedy Brazylii i nie bardzo wierzyli,że można tych najlepszych ruszyć.Potem okazało się,że można z nimi grać jak równy z równym i nawet wygrywać.Mi przynajmniej gra tamtej drużyny zdecydowanie najbardziej się podobała. Gdyby jeszcze Wlazły urodził się trochę wcześniej to z Papke stworzyliby duet marzeń na bombie.Obecna reprezentacja jest najsłabsza od ponad 20lat.I wielkim sukcesem jest to,że ciągle są w czołówce. Top 6 to wynik i tak ponad ich możliwosci.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Zdziwię się jeżeli cały turniej wygra kto inny niż USA albo Rosja.
Rosjanie? Sporo przestojów ale jest tu masa do poprawy i potencjału. Maxim gra średnio jak na siebie, lewy atak też nie rozpieszcza. Jednak JEŻELI będą grać wszyscy na tyle co potrafią to mogą pokonać KAŻDEGO.
USA? Klasa - dyscyplina, szacunek do trenera, taktyka, świetna zagrywka, blok-obrona, świetne parametry fizyczne ale i dobra technika. Świetni zawodnicy ale nikt nie odstaje, prawdziwa drużyna. Na ten moment zdecydowany faworyt, jestem ciekaw jak poradzą sobie z presją w finale ( zdziwię się jak do niego nie dojdą)
Włochy? Za słabi środkowi, libero i za wąska ławka. Jedyny atut to własna publiczność. Ekipa na medal tak ale nie na wygranie całej imprezy. Za dużo zależy od Zaytseva i Juantoreny. Pierwszy poważny sprawdzian dziś oblali, średniaków do bicia już nie zobaczą w final6. Za dużo też takiego aktorzenia, gestów, pobudzania publiczności, &quot;pompowania&quot; się i innych takich gestów, kreują się przez to na takich silnych i grających wow ale fajny atak czy super bloczek są nadal warte tylko jeden punkt. Pozerzy...
Brazylia? Drużyna ale bez lidera/liderów na poziomie którzy mogą to pociągnąć, nie pokazują tu niczego specjalnego
Serbia? Nie ma tu drużyny, do tego słaby &quot;rozgrywający&quot;. Zdobywają punkty tylko zagraniami indywidualnymi, za dużo zależy od atakującego.
Francja ( o ile wyjdzie)? Słaba gra, masa przestojów i to ciągłe ich &quot;zmanierowanie&quot; powinni np dziś nas rozwalić 3-0 a nie podawać rękę i przegrać seta. Za dużo zależy od Ngapetha.
Nic nie trzeba chyba dodawać. O naszą wygraną się nie martwię ;)
USA @5,0 STS
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Zgadzam sie z kolegą ze nie mamy teraz super reprezentacji, ale jestesmy serio bardzo blisko. Na Igrzyskach zagra Leon, wyobrazmy sobie co by sie stalo jakby Kurek w swojej ostatniej powaznej imprezie w reprezentacji powrocil do lat swietnosci, Kubiak zaprezentowal sie tak jak potrafi najlepiej, Kochanowski ktory juz dojrzeje i pewnie bedzie jeszcze lepszy. A w obwodzie jeszcze Szalpuk czy Bednorz. Jezeli Kurek powrocilby do formy to w skladzie z Leonem staniemy sie glownym kandydatem do zlota
P.S tak jak mowilem nie ma wyrownanych kursow, kurs na Serbie z nami STSie 1,50. Przesadzili ewidentnie, szykuje sie value na Polskę.
 
W 258

wsand1990

Użytkownik
ja jadę na naszych kurs jak marzenie na wygrana w turnieju. Serbów wystarczy ze ograja bo Włosi na pewno ich zjadą. Z rosja lub USA będzie trudniej w kolejnej rundzie ale szanse są, jadę w duży kurs na Polskie - nie bęe na śmieszne kursy 1,4 czy 1,6 grał.
13,75 bah - za wygraną Polski w turnieju.
 
M 75

marmas

Użytkownik
ja jadę na naszych kurs jak marzenie na wygrana w turnieju. Serbów wystarczy ze ograja bo Włosi na pewno ich zjadą. Z rosja lub USA będzie trudniej w kolejnej rundzie ale szanse są, jadę w duży kurs na Polskie - nie bęe na śmieszne kursy 1,4 czy 1,6 grał.
13,75 bah - za wygraną Polski w turnieju.
Toś Pan odważny, Przy tym co gra USA wczoraj Kadziewicz w prawdzie siatki mówił, że Amerykanie sa na takiej dynamice łapią o 10 cm wyżej piłkę niż rywale. Do tego Rosja mocna, Nie wiem żeby Polska wygrała turniej to naprawdę trochę to nie osiągalne
 
D 0

dariusz111

Użytkownik
Poteoretyzujmy przez chwilę ...
Wariant A - reprezentację Serbii prowadzi głupiec .... rzuca się w srodowy wieczór do gardła Italii i umęczywszy się okrutnie wygrywa cale dwa sety. Natępnego dnia ma mecz z wypoczetymi ,myszczamy świata,, ktory będzie juz musial wygrac i to wygrac nie mniej niz 3-1 bo inaczej Wlosi w piątek za pomocą zabiegu ,,made in Serbia,, spuszczą samych Serbów do rowu przegrywając z Polską 0-3 badz 1-3 , w zaleznosc ile trzeba będzie. Wloski trener nie jest cymbałem i dobrze wie że w EWENTUALNYM ;) ;) ;) meczu finałowym imprezy lepiej miec za przeciwnika Polske niz Serbię ... Reasumując, ryzyko jest spore ...
Wariant B - reprezentację Serbii prowadzi człowiek mądry. Stwierdziszy na przyklad po pierwszym secie srodowego meczu z Włochami ze wygrac go bedzie bardzo trudno przegrywa ten mecz grajac go do konca rezerwami i oszczędzając sily najlepszych zawodnikow na czwartek - na mecz z Polską. Swiat trąbi o powaznym kryzysie w druzynie Serbii bo przeciez zostali rozgromieni ;) ;) ;) w ostatnich dwoch meczach, a tymczasem mądry trener uśmiechajac się pod wąsem szykuje na czwartek świniobicie ;) ;) ;)
Do uznania Panów Typerów pozostawiam kto tez prowadzi druzynę Serbów. Gdyby byly klopoty z dedukcją pomogę typem ktory gram ;)
Włochy - Serbia typ 1 kurs 1.45 dla przykladu - STS
Jeszcze ostrzezenie dla Panow - gorąco odradzam granie łakomego na pozor kursu 1.37 w meczu Wlochy - Polska w tymże STS. Może się bowiem okazac ze wskutek wczesniejszych wynikow w grupie Wlochom bedzie się oplacalo ten mecz przegrac. Argumentację podalem powyzej.
Zyczę powodzenia
Dariusz111
 
M 0

mrowczyk17

Użytkownik
Panowie, może i Polska nie ma super składu i ewidentnie brakuje nam lidera do którego może iść każda piłka w decydujących momentach (mamy co prawda Kubiaka, ale on za bardzo gra na emocjach i daje im się ponosić pod siatką, o naszym trenerze już nie wspomnę, jego aktorzenie cały czas i awantura o wszystko to gruba przesada), może Serbowie odpuścili w tym meczu z Polską, ale zobaczcie jaki serwis nasi trzymali, co przełożyło się na odrzucenie ich od siatki i grę blokiem/wyblokiem. Ławka rzeczywiście wygląda słabo, Konarski dla mnie totalna padaka, jak wychodzi na boisko i ma 1/7 ataków skończonych to nie mam więcej pytań. Generalnie mamy szanse powalczyć i trzymamy kciuki za naszych. Myślę, że jesteśmy w stanie wygrać przynajmniej jeden z tych dwóch meczów, które nas czekają, ale tak jak pisaliście powyżej - Kurek, Kubiak i Szalpuk muszą to pociągnąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom