>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jak to wytłumaczyć. Jedziesz na zawody szkolne w nogę i wiesz, że jesteś dobry ale są o wiele lepsi.Losujesz fajna grupe, która wygrywasz, aspiracje i nadzieję rosną a później przychodzi ściana. Jest fajnie przez tydzień a później powrót do realia.
Francja tak jak czułem, trzeci set przyszło odprezenie, niby doszli i set na przewagi ale jednak zabrakło.
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Nie znam sie na siatkówce ale proszę mi powiedzieć.
Jak to się dzieje. Wygrywamy grupę a potem zonk i 2 porażki.
Coś się dzieje w szatni ?
Musiałbyś trochę oglądać mecze A nie czytać media itd.
Wygraliśmy grupę bo była słaba + trochę szczęścia dzięki Kochanowskiemu że odrabiać straty dzięki dobrej zagrywkę w ważnych momentach gry bp tak kolorowo mogłoby nie być.
Z Argentyną fakt patologia ale oni jak zaskoczą to stawiają się topowym zespołom... Francja to klasa wyżej, Serbia też.
Dla mnie mimo wszystko nawet rezerwami Serbia jest lepsza chyba że chcą oddać mecz to oddadzą.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
A czego wy się spodziewaliście, że będą gryźć parkiet żeby wyrzucić cienkich Polaków ? Trafią na nas w kolejnej rundzie to do 20 w secie nie dojdziemy. Wyszli pierwszym żeby utrzymać rytm meczowy a wynik był znany przed meczem i jakie kalkulowanie chcieli stracić jak najmniej sił i to zrobili. I takie mecze będą miały miejsce na każdej imprezie na której będzie taki durny regulamin jak na MŚ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Żenada i tyle. A jeszcze posłuchaj komentatorów. &quot;Serbia chciala grać a my im nie daliśmy&quot; itd. Przecież jakby to był mecz o awans to byłoby 3:0 ale w drugą stronę. Również liczę, że za to kalkulowanie spotka ich karma.
Czego oczekujesz od komentatorow TVP? Akurat dla jaj ich właczylem a nie polsat sport i nie wiem co tam mowiono ale na prawde z kogo oni robią kretynow. Chyba z ciemnego ludu co nie ma pojecia o sporcie i mysli,ze dzisiejsza wygrana to jakis wielki tryumf polskiego sportu ???? Serbowie wyszli pierwszym składem, nie dali rady i poszły zmiany ale zmiennicy tez nie dali rady hahaha .
Kolega wyzej napisał o zalosnym koemantarzu na polsacie. Kurcze skoro to fakt i tam gdzie na prawde mają pojecie o siatkowce bo maja wszystko na codzien gadaja farmazony a tvp jakies mecze repry raz na 2 lata to ja juz nie wiem o co chodzi. W TVP czterech gosciw studiu jakby to była analiza wygranego półfinału i nie wiem albo oni są debilami albo robia z Nich ludzi. Chodzi tutaj chyba tylko o nabicie ogladalnosci i zrobienie napiecia przed nastepnymi meczami w ktorych za pewne ugramy max 2 sety w dwoch meczach.
Edit: Oj właczylem Drzyzge na polsacie i twierdzi, ze mielismy transfuzje krwi a nasza zagrywka była kosmiczna.
 
M 465

michal91

Użytkownik
Czego oczekujesz od komentatorow TVP? Akurat dla jaj ich właczylem a nie polsat sport i nie wiem co tam mowiono ale na prawde z kogo oni robią kretynow. Chyba z ciemnego ludu co nie ma pojecia o sporcie i mysli,ze dzisiejsza wygrana to jakis wielki tryumf polskiego sportu ???? Serbowie wyszli pierwszym składem, nie dali rady i poszły zmiany ale zmiennicy tez nie dali rady hahaha ????
Kolega wyzej napisał o zalosnym koemantarzu na polsacie. Kurcze skoro to fakt i tam gdzie na prawde mają pojecie o siatkowce bo maja wszystko na codzien gadaja farmazony a tvp jakies mecze repry raz na 2 lata to ja juz nie wiem o co chodzi. Moze o nabicie oglądalnosci.
Wyobrażasz sobie, żeby dzisiaj w tv ktokolwiek powiedział oficjalnie, że Serbia specjalnie odpuściła? Gdybyśmy byli na miejscu Francji, to od początku spotkania powtarzaliby to w co 2 zdaniu.
 
O 38

oskar164

Użytkownik
Cieszmy się z gry w szóstce- to efekt zwycięstw za 3 punkty w pierwszej fazie, w tym z Bułgarią i Iranem. Jakby nie patrzeć, z Serbią też wygraliśmy za 3 punkty i zmietliśmy ich z boiska- to nie nasz problem. Nie ma co rozdrapywać czy przeciwnik &quot;dał&quot; nam wygrać czy my zagraliśmy fenomenalne spotkanie.
Jakby nie patrzeć, jesteśmy wśród sześciu najlepszych drużyn na świecie. Cel osiągnięty. Nadszedł czas świętowania!!
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Wyobrażasz sobie, żeby dzisiaj w tv ktokolwiek powiedział oficjalnie, że Serbia specjalnie odpuściła? Gdybyśmy byli na miejscu Francji, to od początku spotkania powtarzaliby to w co 2 zdaniu.
Nie no ok ale po co dmuchac jakis balon. Jestesmy w szostce a faktycznie to zasługujemy na max dziesiątke. Nowakowski gada farmazony, ze wbili Serbie w parkiet i nikt by tutaj nie dał rady bo ciagle maja w pamieci Argentyne. To jakos wczoraj z Francja Jej w pamieci nie mieli? Na prawde ten naród czasami moze zadziwiac. Heynen tez ciagle powtarza, ze zabilismy Serbie. Takie rzeczy trzeba piętnowac bo jutro w mediach bedzie od rana gadka, ze to jedna z najwiekszych wygranych w historii polskiego sportu druzynowego. Polowanie na kretynów trzeba zacząć w top 6. Personalnie to jakby z tych ekip robic szostki to dopiero chyba w drugiej pojawil by sie jedynie Zatorski a nastepny jakis gracz w trzeciej.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Wy chyba siatkówkę oglądacie od pół roku.. W każdym turnieju są wały. Przypomnijcie sobie mistrzostwa u nas i mecz USA które nas wpuscilo do dalszej fazy...
No tak nie do końca, bo ostatni mecz mieliśmy z Francją, z którą nota bene mogliśmy zagrać bez spiny ???? Sugerujesz, że USA specjalnie z Argentyną przegrało, by nie awansować do F6. Nie rozumiem takiego toku rozumowania ????
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Polacy grając u siebie z tego co pamiętam wylosowali sobie grupę śmierci z Brazylią i Rosją a Włosi jak się można było spodziewać zadbali o wszystko.Serbowie też mieli jak widać przeciek już wcześniej, grają w jednych klubach z Włochami..
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Włosi zrobili sobie grupę marzeń z której powinni wyjść ale i My także mamy duże szanse na awans także nie jest źle Panowie... ????
Z grupy I spokojnie wyjdzie USA i Rosja z Brazylią powalczą o 2 miejsce gdzie raczej Rosja wyjdzie natomiast z J Włosi i My powalczymy z Serbami.... Jest szansa ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Sorry, ale nie mamy żadnych szans z Serbami...
Z USA też nie byłbym taki pewien.
Teraz czekamy na kursy i lecimy po hajs
Nie mamy żadnych szans z Serbami? A co to jest mistrz świata? Ja rozumiem, że nie będziemy faworytem w tym meczu ale szans to nie ma Polska z Francja w piłkę nożną a nie w siatkówkę gdzie mimo wszystko prezentujemy jakiś poziom i jestesmy w tej 6 więc nie bredź, że nie mamy żadnych szans... Od razu walkowera dajmy w 2óch meczach i jedźmy do domu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom