>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Najpierw liczą się zwycięstwa ????
Gdzie Wy takie info dostaliscie? W regulaminie rozgrywek na stronie turnieju jest napisane ze o kolejnosci decyduje suma punktow zdobytych lacznie w pierwszej i drugiej fazie.
Zasady ustalania kolejności: 1. większa liczba wygranych meczów; 2. większa liczba zdobytych punktów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów; 5. lepszy bilans w bezpośrednich meczach.
na wiki jest tak
Dzieki. Ciekawe czy same druzyny wiedza.
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
Zasady ustalania kolejności: 1. większa liczba wygranych meczów; 2. większa liczba zdobytych punktów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów; 5. lepszy bilans w bezpośrednich meczach.
na wiki jest tak
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Kursy na nas spadają coraz bardziej, już nawet Serbów w okolicach 1.90 można wyłapać, a rywale czy aż tak bardzo potrzebują wolnego, nie lepiej zagrać im normalny mecz, trzeba będzie chyba zaczekać do wyboru podstawowych szóstek
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
lol co to za piexxxxenie, Juantorena i Zaytsev a dalej nic? xDDDDDDDDDDD Lanza, Giannelli to według Ciebie kto? xD może odstają trochę na środku bo nie mają takich kozaków jak Lisinac, ale środkowymi meczów się nie wygrywa. To forum i ten dział schodzi na psy przez takie właśnie posty.
Wlasnie koncze ogladac ten mecz i gdyby nie ten duet zagranicznych Włochow to mamy 0-3 ale egzekucja i tak sie odbyła. Tylko Ci dwaj prezentuja najwyzszy poziom a reszta statystów gra na entuzjazmie mistrzostw granych u siebie pomysl troche. Srodkowi Włoscy to dno rozegranie takie sobie i zostaje Lanza kory umie tam sie pobawic przy jakis ochłapach na lewym skrzydle ale nic po za tym. W pierwszym secie cała ekipa Włoska grała kosmos a czwarty wygrali juz Osmany oraz Ivan, od drugiego do konca trzeciego skutecznosc leciała w dol i mielismy odwrotna sytuacje. Przyszedł taj i zabrakło pary. Włochy i Polska dobranoc.
Nie chce obrazac ale idz na grzyby ze swoimi psami.
A tak na boku moze warto za drobne jednak zagrac na te Francje, ze bedzie mistrzem. Moga sie jakos doczłapac dalej i kto wie czy nie rusza. Ta ekipa jest dziwna, nazwiska budza groze a i tak wiekszosc ich lekcewazy. Chyba na prozno szukac ekipy, ktora ma w skladzie najlepszego libero, rozgrywacza oraz najwiekszego Xfactora w swiecie siatkowki jakim jest Ngapeth,
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
WRESZCIE ktoś pokazał jacy jesteśmy PRZECIĘTNI. Dziś gorszy dzień to nawet okazało się, że SŁABI. Do tego oprócz umiejętności okazuje się, że brak nam jaj i charakteru. Jako, że nie wygraliśmy to Francja nadal ma szanse na awans. Francja (@1,5) + Rosja (@1,5) = @2,25 STS stawka all in za wszystko co mam u buka.
Nawet jakby Francja grała o nic (a według moich wyliczeń ciągle mają szanse) to pokazała dziś Argentyna, że nie grając o nic można nas ograć. Do tego Rosja, mój ciągły faworyt, dla nich must win, Włosi w sumie mogą sobie nawet przegrać ten mecz, nie sądzę by grali na 110%, do tego dziś uśpieni spacerkiem z Finlandią.
Dziś wszystko na plus. Super meczyk Rosja-Włochy zwłaszcza 5set. Dima i Verbov KLASA.
Zdziwię się jeżeli cały turniej wygra kto inny niż USA albo Rosja.
Rosjanie? Sporo przestojów ale jest tu masa do poprawy i potencjału. Maxim gra średnio jak na siebie, lewy atak też nie rozpieszcza. Jednak JEŻELI będą grać wszyscy na tyle co potrafią to mogą pokonać KAŻDEGO.
USA? Klasa - dyscyplina, szacunek do trenera, taktyka, świetna zagrywka, blok-obrona, świetne parametry fizyczne ale i dobra technika. Świetni zawodnicy ale nikt nie odstaje, prawdziwa drużyna. Na ten moment zdecydowany faworyt, jestem ciekaw jak poradzą sobie z presją w finale ( zdziwię się jak do niego nie dojdą)
Włochy? Za słabi środkowi, libero i za wąska ławka. Jedyny atut to własna publiczność. Ekipa na medal tak ale nie na wygranie całej imprezy. Za dużo zależy od Zaytseva i Juantoreny. Pierwszy poważny sprawdzian dziś oblali, średniaków do bicia już nie zobaczą w final6. Za dużo też takiego aktorzenia, gestów, pobudzania publiczności, &quot;pompowania&quot; się i innych takich gestów, kreują się przez to na takich silnych i grających wow ale fajny atak czy super bloczek są nadal warte tylko jeden punkt. Pozerzy...
Brazylia? Drużyna ale bez lidera/liderów na poziomie którzy mogą to pociągnąć, nie pokazują tu niczego specjalnego
Serbia? Nie ma tu drużyny, do tego słaby &quot;rozgrywający&quot;. Zdobywają punkty tylko zagraniami indywidualnymi, za dużo zależy od atakującego.
Francja ( o ile wyjdzie)? Słaba gra, masa przestojów i to ciągłe ich &quot;zmanierowanie&quot; powinni np dziś nas rozwalić 3-0 a nie podawać rękę i przegrać seta. Za dużo zależy od Ngapetha.
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
ciekawe co Serbia jutro wymyśli. Zakładając, że Francja zgarnie 3 pkt, możliwe opcje to:
  • przegrywamy 3:0 lub 3:1

1. Serbia 7 wygranych, 20 pkt
2. Francja 5 wygranych,18 pkt
3. Polska 5 wygranych,16 pkt
  • przegrywamy 3:2

1. Serbia 7 wygranych, 19 pkt
2. Francja 5 wygranych, 18 pkt
3. Polska 5 wygranych, 17 pkt
  • wygrywamy 3:0 lub 3:1

1. Polska 6 wygranych, 19 pkt
2. Serbia 6 wygranych, 17 pkt
3. Francja 5 wygranych, 18 pkt
  • wygrywamy 3:2

1 i 2. Polska /Serbia 6 wygranych, 18 pkt - zdecydują sety
3. Francja 5 wygranych, 18 pkt
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Przy 3:2 dla Polski mamy lepsze ratio setowe i wychodzimy z pierwszego miejsca a Serbia z drugiego.
W innych grupach sytuacja już jasna bo zarówno Włosi, USA i Brazylia pewny awans a z drugiego miejsca na pewno wejdą Ruscy bo z Finlandią stracić punktów nie stracą. Tylko u nas jest jeszcze gorąco.
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
Czy @1.86 na STSie na Serbów to nie jest za dużo? Polacy grają przeciętnie, a Serbia nie może Sobie pozwolić na porażkę bo Francja pewnie wygra i groziłoby to spadkiem na 3 miejsce. Za nas i Francuzów. Jedyną nadzieją Kubiak, ale nie dość że ledwo po chorobie to sam całego meczu nie pociągnie. Myślę, że dodać do tego Słowenię -1.5ha i mamy ładnego dubla. Ako @2.79
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Czy @1.86 na STSie na Serbów to nie jest za dużo? Polacy grają przeciętnie, a Serbia nie może Sobie pozwolić na porażkę bo Francja pewnie wygra i groziłoby to spadkiem na 3 miejsce. Za nas i Francuzów. Jedyną nadzieją Kubiak, ale nie dość że ledwo po chorobie to sam całego meczu nie pociągnie. Myślę, że dodać do tego Słowenię -1.5ha i mamy ładnego dubla. Ako @2.79
Serbia juz nie spadnie na 3 miejsce. Ma leoszy bilans meczy wygranych od Francji
Przy 3:2 dla Polski mamy lepsze ratio setowe i wychodzimy z pierwszego miejsca a Serbia z drugiego.
W innych grupach sytuacja już jasna bo zarówno Włosi, USA i Brazylia pewny awans a z drugiego miejsca na pewno wejdą Ruscy bo z Finlandią stracić punktów nie stracą. Tylko u nas jest jeszcze gorąco.
Lepsze ratio setowe? Ciekawe. Jaki kalkulator ci tak wyliczył?
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Pewnie wyjda pozmienianym skladem jak i wczoraj z Argentyna (ktora zniszczyli). Tylko, ze tym „rezerwowym” moze sie bardziej chciec - pokazanie sie trenerowi. Poza tym zobaczmy na nazwiska tych zmiennikow, Serbia ma jedna z mocniejszych lawek. Okolic,Podrascanin,Luburic,Katic,Ivovic... moim zdaniem „paczka” lepsza niz nasza podstawowa. W oddawanie meczu nie wierze, bankowo beda chcieli wyjsc z 1 miejsca. Dochodzi fakt, ze bedzie to dla nas mecz o wszystko i na powaznym obciazeniu psychicznym. „Mocna” psychike juz pokazalismy z Argentyna gdzie to my musielismy wygrac a rywal tylko mogl i gral na luzie.
Znow pogram za wszystko co mam u buka, kursy sa CHORE.
Serbia @2,0 STS
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
http://i67.tinypic.com/x6lf2r.png
Wczorajszy dzień bomba. Oprócz typu na - 1.5 seta na Francje który tu podawałem wpadło jeszcze takie ako jak na zdjęciu. 5k do przodu i dziś możemy obserwować.
A co obserwować? Oczywiście co zrobią Serbowie.. Piszecie tutaj że będą chcieli wygrać grupę żeby ominąć USA. Nie zgodzę się z Wami...
Wygrana grupy daje pewność ominięcia USA, to się zgadza. Ale drugie miejsce również może dać ominięcie USA, a już na pewno da ominięcie Rosji... Ale nie to jest najważniejsze. Porażka Serbow da awans Polaków z którymi również mogą się spotkać w f6 a to już praktycznie daje awans do f4. Chyba lepiej zagrać z Polakami niż z Francuzami prawda? Ja gdybym był teraz Serbem na pewno wolałbym porażkę z Polakami. Praktycznie nic nie ryzykując, można sporo wygrac, bo na bank się nie zagra z Rosją i być może Polska trafia do twojej grupy a to że Polska przegra dwa mecze w f6 to jest raczej pewne.
Ja dzisiaj nie ruszam tego meczu. Może coś na live.. Wszystko zależy od podejścia Serbów. Jesli będą chcieli wygrać to wygrają, ale ja mam co do tego obawy
Mam takie samo zdanie. Ominiecie Rosji i wyrzucenie francji to priorytet. Dodatkowo zawodnicy podstawowi beda dzis mogli odpoczac. Same plusy. Osobiście pogralem grubiej Polske. Spadki mowia same za siebie. Nie wierze ze trener tego nie wykorzysta. Kazdy dobry trener mysi byc dobrym taktykiem
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
http://i67.tinypic.com/x6lf2r.png
Wczorajszy dzień bomba. Oprócz typu na - 1.5 seta na Francje który tu podawałem wpadło jeszcze takie ako jak na zdjęciu. 5k do przodu i dziś możemy obserwować.
A co obserwować? Oczywiście co zrobią Serbowie.. Piszecie tutaj że będą chcieli wygrać grupę żeby ominąć USA. Nie zgodzę się z Wami...
Wygrana grupy daje pewność ominięcia USA, to się zgadza. Ale drugie miejsce również może dać ominięcie USA, a już na pewno da ominięcie Rosji... Ale nie to jest najważniejsze. Porażka Serbow da awans Polaków z którymi również mogą się spotkać w f6 a to już praktycznie daje awans do f4. Chyba lepiej zagrać z Polakami niż z Francuzami prawda? Ja gdybym był teraz Serbem na pewno wolałbym porażkę z Polakami. Praktycznie nic nie ryzykując, można sporo wygrac, bo na bank się nie zagra z Rosją i być może Polska trafia do twojej grupy a to że Polska przegra dwa mecze w f6 to jest raczej pewne.
Ja dzisiaj nie ruszam tego meczu. Może coś na live.. Wszystko zależy od podejścia Serbów. Jesli będą chcieli wygrać to wygrają, ale ja mam co do tego obawy
Ja bym nie wolal porazki z nami. Wtedy koncza drudzy i wiedza, ze omijaja Rosje. Moga trafic na nas,Wlochy,Brazylie,USA... wiec mocne ekipy oprocz nas i to juz loteria czy trafia na nas. Wygrywajac wiedza ze nie zagraja z USA (z ktorym przegrali i chyba kazdy widzi golym okiem ze sa mega mocni) a gwarantuja sobie gre albo z Rosja albo z Francja (obie ekipy juz na tym turnieju ograli wiec czego tu sie bac). Dlatego mysle ze specjalnie sie NIE podstawia, wystawia rezeru ktore zagraja „na maksa” w sensie bez ustawiania meczu.
+jak szukamy ustawek to chyba najsmielej mozna wchodzich w czysta Holandie @3,93 albo jakies handi na punkty/sety. Holandia pewnie powalczy by wynik poszedl jako tako w swiat i zabraklo bardzo malo do awansu do final6. Wlosi juz pewni wygrania grupy, wczoraj 5 setow grane, na 100% zagraja rezerwy ktore wybitne nie sa.
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Panowie ja uważam, że dziś po najniższej linii oporu powinno pójść gładko. A mianowicie zacznę od początku.
USA - IRAN 1,22 STS
USA zapewnione pierwsze miejsce Iran jedzie do domu USA nawet gdy będzie mocno rotowało składem uważam, że nie przegra tego meczu. To już nie ten IRAN co kiedyś.
BRAZYLIA - BELGIA 1,22 STS
Jak w poprzedniej analizie BRAZYLIA zapewnione pierwsze miejsce. Belgia gra o drugie miejsce tylko czy im coś to da? Nie wiem nie jestem w tej kwestii zorientowany. Uważam, że BRAZYLIA weźmie ten mecz przegrali z HOLANDIĄ na tym turnieju na chwilą obecną to wystarczy. Dziś zwycięstwo z nie za mocną BELGIĄ.
FRANCJA - ARGENTYNA -1,5 1,20 STS
FRANCJA musi wygrać za 3 punkty jeśli chce przedłużyć swoje nadzieje na awans z drugiego miejsca w swojej grupie. Mecz o godzinie 16:00 Francja to bierze 3:0 bądź 3-1.
SŁOWENIA - AUSTRALIA 1,22 STS
Mecz dla SŁOWIENII o drugie miejsce w grupie które nie da im awansu nie widzą powodów dla których mieli by odpuszczać mecz z Australią. Mysłę, że wygrana Słoweńców to naturalna kolej rzeczy. Chyba, że będą jakieś rotacje w składzie, ale dlaczego? Ostatni mecz Mistrzostw trzeba wygrać. To samo tyczy się Australii ale jakoś tego nie widzę.

Włochy
- HOLANDIA 1,25 STS
Wczoraj Włosi po porażce z ROSJĄ u siebie nie wypadało by przegrać z HOLANDIĄ w dniu dzisiejszym. Dla Holendrów uważam Mistrzostwa udane, jednak to na tylko dziś jadą do domu po przegranej z Włochami. Nawet jeśli Włosi wyjdą drugim składem przed własną publicznością pokonają Holandię.

Jeśli coś zle napisałem proszę mnie poprawić uważam, że taki zestaw spotkań powinien wejść do tego dorzucam Juventus, Benfike i Barcelonę i mamy spoko AKO. Polaków nie ruszam - wielka niewiadoma.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Jeżeli reprezentacja Argentyny sprawi niespodziankę i pokona Les Bleus (w obojętnie jakim stosunku setów), to Polska będzie musiała tylko liczyć na dwa sety Brazylii z Belgią, a wynik starcia z Serbią nie będzie miał już znaczenia.
Zakładając jednak, że Francuzi pokonają Albicelestes, to Biało-Czerwoni będą musieli pokonać Plavich, w obojętnie jakim stosunku. W przypadku wygranej po tie-breaku wszystkie trzy ekipy będą miały 18 punktów, ale Trójkolorowi będą mieć najmniej zwycięstw. Pozostaje jeszcze jedna ewentualność - jeżeli Francuzi pokonają Argentynę w pięciu setach, a Polacy ulegną rywalom z Serbii 2:3, to zadecyduje ratio setowe, które lepsze będą mieć nasi reprezentanci.
Tak więc może i tak się zdarzyć,że mecz z Serbami będzie towarzyski albo naszym mogą wystarczyć dwa sety. Argentyna to nie ogórki a w siatkówce nie takie rzeczy się zdarzały.Francja gra wcześniej więc z waleniem czterocyfrowych sum na naszych lepiej się wstrzymać do końca spotkania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom