>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ok w pierwszej grupie pewnie wyjdzie Rosja lub Włochy z drugiego miejsca, ale w pozostałych dwóch grupach nie wiem czy ktoś będzie miał 6 zwycięstw, a przy 5 zwycięstwach to Francja będzie miała najwięcej punktów z tych drugich miejsc. Jedynym problemem może być ustawka w ostatnim meczu Serbii z Polską, ale jeśli wszystko będzie fair i patrząc na grę Polaków gdzie ja tu widzę dwie porażki nie wydaje mi się to jakoś bardzo nieprawdopodobne.
Stało się to czego można było się spodziewać, a więc wylewanie pomyj na naszą reprezentację po tym jak podnieśli oczekiwania po bardzo dobrych meczach z Iranem i Bułgarią. Zagraliśmy wczoraj słabo mimo, że przyjęcie było na akceptowalnym poziomie. Tylko w pierwszym secie potrafiliśmy odrzucić rywala od siatki co przyniosło efekty, bo blokiem lub wyblokiem graliśmy aż miło było patrzeć. Mówienie, że awansu nie będzie albo, że Francja nas dziś wciąga jest nieco śmieszne. Kto oglądał wczorajszy mecz Serbii z Francją pewnie też wie, że poziom meczu był słaby i dopiero z czasem się powoli rozkręcał. Ja po meczach grupowych i wczorajszym meczu muszę dać sobie jeszcze dzień by odpowiedzieć na pytanie czy Polacy są w dobrej formie, a trafił im się gorszy mecz czy poprzednia grupa stała na niskim poziomie w porównaniu do innych. Nie ulega wątpliwości, że wczoraj nic nie wychodziło, było czytelnie i zbyt lekko czy to w ataku czy zagrywce. To i tak cud, że tak jednostajnym tempem zdobyliśmy jeden punkt.
Mieliśmy mnóstwo szczęścia, że ten mecz nie zakończył się w czterech setach. Kwintesencją naszej gry przy przyzwoitym przyjęciu była wtopa z 11-14 w tie-break&#39;u...
Zgodzę się, granie ostatnich piłek w jedno miejsce do Szalpuka to strzelanie sobie w kolano tym bardziej, że Konarski był przez Argentyńczyków odpuszczany. Na Polsacie jednak ani jednego słowa nie było na temat rozgrywającego, który moim zdaniem zagrał słabo. Cała wina schodziła na Kurka, Śliwkę z wiadomych przyczyn.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Boze to w jaki sposob wiekszosc na tym forum bazuje tylko na ostatnim meczu to mi sie w glowie nie miesci, no beka XDD Mistrzowie jarmarkow kolejna porazka, jak nie awansuja to dobrze - bo wtedy my awansujemy, a jak awansuja - tez dobrze bo znow sobie zarobie na ich porazkach ;) Na Francje to sobie pogram ale w przyszly czerwiec na kolejnej edycji ligi narodow, bede wtedy ich faworyzowal nawet ponad Rosje. A poki co:
Polska vs Francja 1 2.93
Jedna porazka i juz gnojenie Polakow. Dla mnie ta porazka nie ma najmniejszego znaczenia w kontekscie dzisiejszego typowania. Przypominam ze wasi kochani Francuzi przegrali ostatnio z Holandia XDD Zdaza sie wtopa i tyle. Dla mnie typowy mecz 50/50. Ani Polska ani Francja nie zalicza sie do grona potentatow. Mecz moze pojsc w obie strony.
Iran vs Kanada 1 2,17
Value Bet. Mowie, ja patrze troszeczke inaczej na mecze niz wiekszosc tutaj, czyli ooo slabiutkie dwa ostatnie mecze to znow przegraja. Najwazniejsze to są PERSONALIA. A personalia po prostu Iran ma lepsze. Forma niestety nie ta wiec jest dla mnie faworytem tylko delikatnym
Holandia vs Finlandia (+12,5) 2 1,94
Holandia to tylko Holandia, to ze sobie wygrala dwa mecze z dobrymi druzynami to nic nie znaczy. Licza sie PERSONALIA, a niestety Holandia nikogo wybitnego nie ma. Finlandia z Polakami ugrala seta, nameczyli Iran, na pewno nie bedzie az tak jednostronny mecz.
Rosja vs Wlochy OVER 185,5 1,93
Szykuje sie mecz dwoch potentatow. Moim zdaniem najlepszym wyborem na to spotkanie bedzie over punktowy. Wlosi w niesamowiitym gazie, Rosja z nozem na gardle. Jezeli mialbym typowac win to po obecnie wystawionych kursach pogralbym Wlochow, ale sądze ze lepszym wyborem tu bedzie over
 
typerrokupl 47

typerrokupl

Użytkownik
Witam
Wczoraj w końcu zobaczyliśmy jak Polska drużyna (na dzień dzisiejszy) jest mocna . Trochę presji i niestety kompletnie zagubieni. Spodziewałem się tego prędzej czy później w tym turnieju . Uważam że mistrzostwa Polacy niestety wczoraj przegrali meczem z Argentyną. Przejdźmy do dzisiejszego typu:
Polska-Francja(-1.5seta) -1.90
Na ta chwile Francuzi mocniejsi na każdej pozycji.
Na rozegraniu Toniutti to spec jakich mało i przewyższa Drzyzge jaki i Łomacza o dwie klasy (szczególnie Drzyzge ). Fabian przeważnie nie rozgrywa tylko wystawia chcąc być dokładnym , a nawet to mu wczoraj nie wychodziło . Środkowi ponad polowe piłek dostali nie dokładnych i przez to straciliśmy jeden z naszych mocniejszych punktów . Doprowadziło to do tego że w końcówce gdy mieliśmy meczowe piłki bal się posłać piłkę na środek bojąc się swojego błędu i wystawiał na podwójny blok na lewe skrzydło do Szalpuka który ewidentnie się męczył i nie mógł skończyć ostatniej piłki . Chwile później piec piłek przegranych pod rząd i koniec meczu.
Środkowi Francuscy Le Roux i Le Goff zdecydowanie bardziej doświadczeni od Kochanowskiego co na mistrzostwach świata będzie kluczowe . Nowakowski? Gość był dla mnie jednym z najlepszych na świecie środkowych ale gdy miał Zagumnego na rozegraniu , teraz snuje się po boisku i nic nie gra. Zagrywka flotem psuta notorycznie.
Atak Boyer- Kurek
Francuz bardzo mocny , wczoraj około 30punktow w bardzo ciężkim spotkaniu , a Kurek dla mnie najgorszy zawodnik we wczorajszym meczu , i jakbym był trenerem gość by nie wszedł nawet na zagrywkę . Jeśli ma grać Drzyzga w pierwszym składzie to niech już wyjdzie z nim na boisko Konarski. Grali ze sobą pare lat w Rzeszowie i na pewno lepiej będzie wyglądać ta współpraca niż z przereklamowanym Kurkiem.
Na przyjęciu Francja ma jednego z najlepszych na świecie zawodnika Ngapetha o którym dużo chyba nie trzeba pisać , oraz bardzo poukładanego Rossarda, a na zmianę tez fajny grajek Tillie.
Dużo bardziej doświadczeni i lepsi na ta chwile od Szalpuka i Śliwki. Nie twierdze że Artur i Aleksander nie będą grać w przyszłości świetnie , ale jeszcze to jest impreza za wcześnie na ich grę w szóstce . Szczególnie razem. Szalpuk z Kubiakiem już dużo lepiej wyglądała by taka para, ale Kubiak ma znów nie grać dzisiaj. Ale nawet jakby zagrał to para przyjmujących z Francji na plus.
Libero
Najlepszy na świecie na swojej pozycji Grebennikov i bardzo bardzo dobry Paweł Zatorski. Tutaj mamy najbliżej do trójkolorowych ale to tylko jeden zawodnik.
Francja mocniejsza pod każdym względem , wygrać musza i wygraja
Rosja-Włochy Rosja (-1.5seta) - 2.35
Rosja jak pisałem wcześniej dla mnie numer jeden do wygrania całej imprezy , jeśli tylko maja motywacje i nóż na gardle jak wczoraj to nikt nie ma szans z nimi. Nie będę się tu długo rozpisywał , ale wchodzę w ten typ i nie wiem tylko dlaczego kursy ciagle rosną na Rosjan.
Serbia-Argentyna Serbia (-1.5seta) - 1.40

Tutaj powinno być gładkie 3:0 , ale bądźmy w 99% pewni kursu 1.40 i nic nas nie zaskoczy.
Pozdrawiam
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Serbia- Argentyna
Typ: 1 (-11,5 pkt)✅✅✅
Kurs: 1,90
Bet 365
Stawka 6/10

Argentyna krótki czas na regenerację, swoje zwycięstwo z Polakami zawdzięczają głównie słabej grze naszych zawodników, gdyż sami nie prezentowali nic nadzwyczajnego. Jak możemy rozmawiać o wygranej z co jak co ale przeciętnymi Argentyńczykami jak mamy słaby serwis, który nie robi żadnej krzywdy rywalom na przyjęciu. Skuteczność w ataku mizerna jedynie Szalpuk jako tako atakował, Kurek, Śliwka, Kwolek, Koniarski słabo. No i praktycznie graliśmy bez jednego z naszych największych atutów, czyli skutecznego bloku. Serbowie po fatalnym pierwszym secie z Francuzami wskoczyli na lepszy poziom, szczególnie zaczęła funkcjonować zagrywka i poprawili przyjęcie, a reszta nakręcała się sama. Skoro stać ich było na ogranie Rosjan to Argentyna nie powinna być wielką przeszkodą.
Dziś zamiast Kurka, Konarskiego czy Sliwki będą strzelać Atanasiejević, Lisinac czy Kovacević. Także zupełnie inny poziom patrząc na formę zawodników w ostatnich tygodniach. Po pierwsze Serbia preferuje bardziej siłową siatkówkę z czym Argentyńczycy będą mieć problem, nie będzie tylu flotów, i bezsensownego plasowania piłki w ataku, silna zagrywka i wyższa skuteczność w pierwszym ataku zrobi robotę i możemy mieć szybkie 3:0.
Francja- Polska✅✅✅
Typ: 1 (-1,5 seta)
Kurs: 1,90
Bet 365
Stawka 5/10

Francuzi mimo że nie są w najwyższej formie, to uważam że powinni pokonać naszych zawodników, których bilans punktowy nie odzwierciedla poziomu prezentowanego na boisku, gdyż zwyczajnie trafiliśmy w 1 rundzie do słabej grupy bez żadnego topowego zespołu. Owszem mamy Kubiaka, Szalpuka czy Kochanowskiego, którzy są w formie ale brakuje Nam skutecznego atakującego. I Kurek i Konarski nie prezentują poziomu zbliżonego do i tka nie będącego w wybitnej formie Ngapetha czy Boyera.
Nie sądzę aby było to gładkie 3-0, ale po wyrównanych setach wyczuwam zwycięstwo 3-1 Francuzów, którzy potrzebują punktów jak nikt inny.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
@Gunner1906 ja juz przed mistrzostwami swiata mowilem ze Francuzow oceniam na rowno z Polską i Serbią Dla mnie personalnie jest co porownywac , z Kubiakiem potencjal bardzo zblizony. Dla mnie Francuzi sa najbardziej przereklamowana druzyna odkad ogladam siatkowke (jakies 15 lat). Wymienialem juz kilka przykladow gdy Francuzi wygrywaja jakies ligi narodow i ME a w IO/MŚ nic nie ugrali. Ale i tak nikt nie wyciagnie zadnych wnioskow i dalej bedzie Francja Oh Ah.
Co do Iranu : po pierwsze twierdze ze personalia maja najwieksze znaczenie, ale w pewnym sensie na forme tez trzeba spojrzec. Iran wyrobil sobie marke, i od dobrych kilku lat potrafi postraszyc najlepszych. Swoja pozycje zaczeli budowac w pamietnym pucharze swiata gdzie wygrali niespodziewanie z Polską. Kanada to od kilku lat tylko i wylacznie solidny sredniak.
Kolejna sprawa: te same slabe Polska i Iran z cala pewnoscia sa lepsze od Holandii (a no tak, zapomnialem wygrali 2 mecze z dobrymi rywalami to juz Holandia lepsza, wszystko co sie dzialo przed mistrzostwami oraz personalia juz odkladamy na drugi bok XDDD)
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Słowenia - Brazylia powyżej 183.5pkt @2.34 fortuna
Kursy moim zdaniem zbyt mocno faworyzują reprezentację Brazylii, widziałem ich kilka meczy na tych mistrzostwach i z całą pewnością można stwierdzić, że nie &quot;rozjeżdżają&quot; swoich przeciwników, tylko najczęściej punktują ich w końcówkach i wygrywają minimalnie pojedyncze sety. Na pewno zauważalny jest brak Lucarelliego, który dodawał bardzo dużo jakości tej drużynie.
Po drugiej stronie siatki staną Słoweńcy, którzy jak wczoraj pisałem są zbliżeni potencjałem do naszej reprezentacji. Pierwsza szóstka Słowenii bardzo mocna, doświadczona i w większości ograna na włoskich parkietach. Wczoraj ograli Belgów za 3pkt i jeśli chcą awansować, dzisiaj muszą coś ugrać z Brazylią, bo nawet 3 pkt w jutrzejszym meczu z Australią raczej im awansu z drugiego miejsca nie dadzą.
Podsumowując, żeby ta linia punktowa została pokryta, wystarczą w miarę 4 wyrównane sety, a nie chce mi się wierzyć, że Brazylia wygra to spotkanie bez straty seta, bardziej bym się skłaniał do 5 setów.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Niezłe jaja macie w tym dziale, szkoda, że tu tak rzadko zaglądam.
Raz na rok zagram jakiś kurs poniżej ~1.40 i wczoraj dorzuciłem polaków, zamykali kupon na 600 zł. Najniższy kurs w plecy. Nigdy w życiu nie powtórzę tego starego błędu i nie daje tych śmiesznych kursów.
Co do gry &quot;naszych&quot;. Jak oni ugrają jakiś medal na MŚ to zjem swojego buta, nagram filmik i wrzucę na YT, Nie ma takiej opcji.
Najbardziej ciekawi mnie dzisiaj mecz Rosja - Włochy. Czy ruskie są wstanie pojechać gospodarzy?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie ale 3 strony i praktycznie połowa z tego to głupie gadanie...
Piszmy analizy, dawajmy typy a nie takie pisanie o niczym... Każdy ma swoje zdanie każdy ma prawo je wyrazić niekoniecznie się z nim zgadzać ale trudno...
Wiele pytań jest ciągle o to samo czyli ile drużyn wychodzi itd no ludzie takie wiadomości są podstawą i jak ktoś nie wie to po co tutaj wchodzić???? Pisano już o tym WIELE razy, wystarczy cofnąć się wstecz i poszukać...
Trzeba pousuwać nic nie wnoszące posty i tyle skoro nie potraficie inaczej...
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Mala perelka na STS
Kto wiecej punktow:
Muserskiy - Mikhaylov
@1,8
Bez jaj. Maxim gra sredni turniej a Dime bardzo sznauje i lubie ale no to jest srodkowy, jeden z najlepszych na swiecie ale SRODKOWY czyli zagra polowe przejsc mniej niz atakujacy. Oczywiscie moze troszke nadrobic blokami punktowymi ale przy ostrej i silnej zagrywce reprezentacji Włoch przejecie moze nie byc idealne i bedzie wiecej grania na wyzszych pilkach wlasnie do Maxima. Dodatkowo sprawdzilem, tylko w jednym meczu (USA), mieli tyle samo punktow a w kazdym innym Dima mial mniej. Nawet przy zmianach podwojnych czy krotkich na pozycji Mikhaylov powinien uzbierac wiecej punktow.
EDIT: no super, wlasnie zdjeli to z oferty...
 
M 75

marmas

Użytkownik
Polska : Francja
Typ: 0:3
kurs: 3.4
buk: Fortuna

Wchodzę grubo!
To, że Polska reprezentacja padnie to wiedziałem od początku zastanawiałem się tylko kiedy. Osobiście byłem zdziwiony faktem że tak bezproblemowo pokonaliśmy IRAN. Jendak teraz już wiem, że Iran to nie ten sam Iran co 4 lata temu kiedy zajmowali 6 miejsce na świecie. Dzisiaj leje ich każdy na tych mistrzostwach wczoraj dostali od Bułgari mało co nie przegrali meczu z Finami. I faza dla mnie nie jest żadnym wyznacznikiem ewidentnie widać że mistrzostwa zaczeły się wczoraj. Z 24 zostało realnych 16 mocnych drużyn nie ma już outsaiderów każdy moze wygrać z każdym. Dlatego tak bardzo dziwił mnie fakt, że po 2 dobrych meczach Polskiej reprezentacji wszyscy zaczeli wierzyć w medal. Od początku było widać, że brakuje nam jakości w ataku i trzeba było tylko zadac sobie pytanie kiedy ten brak jakości wyjdzie. Przestoje spowodowane, brakiem skuteczności w ataku powodowały już stratę seta z Kubą, Finlandią. To już dawało do zastanowienia, tam nadrabialiśmy skuteczną zagrywką i blokiem który akurat na tym turnieju funkcjonuje bardzo dobrze. Mecz z Iranem był akurat w naszym wykonaniu bardzo dobry. Wszystkie inne były przeciętne ale to wystarczyło na rywali. Już w meczu z Bułgarami było bardzo gorąco, jedno jest pewnie gdyby Bułagarzy doprowadzili do 5 seta było by 3:2 dla nich. Wszystko to jakoś się trzymało kupy do póki w ataku dobrze grał Szalpuk (prawdziwy lider kadry a nie kreowany przez Polsat Kubiak) oraz wspomniany Kubiak. Chimeryczny boiskowy cwaniak, który gra na emocjach, na ambicji, czasami mu wyjdzie czasami nie. Akurat na tym turnieju był wartością dodaną. Nie było wczoraj Kubiaka i był dramat. UWAGA DZISIAJ TEZ NIE ZAGRA KUBIAK! zatem Będzie Szalpuk w parze z Śliwką na przyjęciu dwóch młodych dwóch nie doświadczonych graczy. Co do Śliwki to gra jak kobieta jego zagrywki to jest dramat, te punkty które zdobywał były najłatwiejsze do zdobycia gdzieś na ruchomym bloku gdzieś na pojedynczym albo złe ustawienie argentyny w obronie. Jak dzisiaj przyjdzie mu grac na potrójnym bloku z cwaniakami z Francji spali się tak że trzeba będzie go 10 razy zmieniać. Śliwka vs Gaphet ? No prosze was ???? Idźmy dalej Środek. Nie mam nic do dodania, Bieniek na tych mistrzostwach właściwie po co on jest ani jednej ważnej piłki zablokowanej, wiecej psuje niż zyskuje ta swoja zagrywką. Nowakowski to chyba swój maks osiągnąl 4 lata temu, nic nie daje tej drużynie. Druga sprawa, że oni są wogóle nie wykorzystywani. Drzyzga nie nadaje się do gry kombinacyjnej wszyscy wiemy że jest to forowany przez tatusia zawodnik który gra prostą jak dwa cepy siatkówkę. Boi się ryzykować nie jest żadnym mentalnym liderem naszej kadry. To co najwyżej 3 liga rozegrania na świecie, Do niedawna krytykowany był w Resovi to przeniósł sie do Grecji gdzie mu slonce grzeje i ma spokój. No i Atak, to jest prawdziwy dramat, Jak chcemy zdobywać medale bez klasycznie grajacego atakujacego. To co gra Kurek to jest jakaś padaka 30 lat na karku jak mu idzie to jako tako ciągnie ta gre jak przyjdzie moment kiedy złapie go blok, to zaczyna grac miekko plasuje, jego ataki są podbijane, drzyzga przestaje do niego grać i gra sie sypie. Trener robi zmiane i wchodzi w jego miejsce Konarski, gość który w kadrze jest 10 lat i ani razu nie odegrał w niej jakiejkolwiek roli. Konarski to nawet nie powinien na ławce siedzieć bo jego wejście zawsze kończy problemami. Nie mamy zmienników kolejna sprawa. Mamy upartego trenera. To wszystko pokazuje że nie mamy na co liczyć w starciu z Francuzami. Co do Francji grają tu słabo, Ghapet nie gra tego co potrafii ale jedno wiemy, mają szanse na wyjście z grupy i nie potraktują tego meczu ulgowo. Mam wrażenie że rozkręcają sie z meczu na mecz, wyrgali z Kanadą było 3:2 z Serbia, grająca tutaj perfekt. No więc powiedzmy sobie jasno mają sznase na wyjście z 2 miejsca więc będą walczyli. Jak Polakow przycisną od początku, nasi są słabi mentalnie będzie po grze. Dlatego uważam że przy dobrej zagrywce, z ich strony, przy dobrze dysponowanym Gapecie ograją nas 3:0 w ostatnich latach bardzo ciężko się nam z nimi grało zazwyczaj przegrywalismy własnie 3:0. Jeśli wygrywalismy to po ogromnych problemach.
Życze powodzenia
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Iran - Kanada 2:3
Kanada !!!!
1,80
Kurs marzenie... Ja go pobieram z pocałowaniem ręki.
Na ten moment Iran nie istnieje i niech ktoś nie pier..., że patrzenie na ostatnie mecze nie ma sensu...
Iran od 3 spotkań nie gra nic, baa w sumie od dawien dawna nie prezentuje tej siatkówki do której nas przyzwyczaili...
Kanada solidnie, ktoś powie no ale 3 porażki z rzędu.. No tak ale z najmocniejszymi drużynami na świecie a do tej czołówki Kanadyjczycy pukają i gdyby nie plaga kontuzji to jestem święcie przekonany, że byli by jeszcze mocniejsi. Na ten moment moim zdaniem Kanada to drużyna półkę wyżej i stawiam na ich zwycięstwo.
Słowenia - Brazylia 0:3
Słowenia +2,5 seta 1,55
Słowenia wczoraj zrobiła duży krok do czołowej 6-óstki by tak się stało musi zrobić kolejny, pokonanie Brazylii było by naprawdę WIELKIM krokiem... Ja liczę na przynajmniej 1 seta a kurs naprawdę bardzo dobry.
Po pierwsze Słowenia pokazuje, że są drużyną bardzo solidną i z którą coraz bardziej trzeba się liczyć, ok może nie na medal ale na ciężkie mecze...
Mają naprawdę bardzo dobry skład i moim zdaniem przynajmniej set jest w ich zasięgu.
Rosja - Włochy 3:2
Włochy +1,5 seta 1,54
Włochy 2,20
Wczorajsze zwycięstwo nad Holandią 3:0 nie robi na mnie wielkiego wrażenie. Rosja pokazała w meczach z USA i Serbią, że są do ruszenia. Włosi u siebie na pewno będą chcieli przypieczętować 1 miejsce w grupie i &quot;łatwiejszego&quot; rywala w kolejnej fazie.
A i może uda im się wywalić Ruskich... Tak jak pisałem o tym wcześniej.
Włosi są mocni, oczywiście póki co nie mieli aż tak mocnego rywala aby to pokazali bo grali z solidnymi drużynami a dziś to ich prawdziwy test. Liczę, że ten test zdadzą.
Do dubelka +1,5 seta wydaje się świetną opcją.
Polska - Francja 1:3
powyżej 176,5 1,51
Polska +1,5 seta 1,82
Polska 2,79
Tutaj może bardziej patriotycznie ale kurs wysoki na Polaków, moim zdaniem za wysoki. Francuzi zdają sobie sprawę, że ich awans do 6 jest znikomy...ta świadomość może zaważyć, że nie będą aż tak skoncentrowani - to jest moje zdanie.
Dziś M. Kubiak powinien już zagrać a wczoraj wdzieliśmy czarno na białym co znaczymy bez naszego kapitana. Całkiem dobrze nam się gra w ostatnich czasach z Francją.
Liczę na minimum 4 sety i jednak liczę na zwycięstwo Polaków po świetnym kursie.​
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Serbia - Argentyna 3-0 2.15 totolotek✅

Serbia gra dobrze na tych mistrzostwach są w świetnej formie fizycznej, szczególnie podoba mi się ich serwis, wczoraj Polska przegrała bo cały czas szły floty, jak tylko Szulc trafił przyzwoitym serwem , nie jakąś petardą to był punkt. Jeśli tylko Serbia będzie chciała wygrać 3-0 to wygra, a taka wygrana nawet jest im potrzebna, bo nie mogą być pewni wygrania z Polską. Serbia na pewno w bardzo dobrych nastrojach po pokonaniu kolejno Rosji i Francji w 5 setach. Porażka Polski jeszcze te nastroje im poprawiła, mają dużą szanse na awans z 1 miejsca, co w III fazie jest korzystne. Kolejna sprawa, o której już napisano, to godzina meczu czyli 16:00 , Serbowie przed meczem Argentyny już odpoczywali, a Argentyna zaczynała pięciosetowy wyczerpujący mecz.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
No cóż na tych mistrzostwach mamy póki co dwóch &quot;oszustów&quot;- Polska oraz Włochy. U Nas słabszy dzień i nieobecność jednego-dwoch graczy oznacza.porazke z Argentyna. Włosi poki co najłatwiejszy układ.spotkan jaki być może. Same ogory na rozkladzie- po.za.moze Słowenia. Ok inne ekipy też mialy wpadki że słabymi ale Włochom nie wypadało że względu na to,.że są gospodarzem. Nie oszukujemy się Juantorena, Zaytsev a później długo nic. Francja naszych dzisiaj powinna pogonić ale emocje będą dlatego wchodzę w dubel.Rosja+ Polska-Francja over 25,5 pierwszy set Ako 2,87 totolotek
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Polska - Francja
powyżej 176,5 1,51
Polska +1,5 seta 1,82
Polska 2,79
Tutaj może bardziej patriotycznie ale kurs wysoki na Polaków, moim zdaniem za wysoki. Francuzi zdają sobie sprawę, że ich awans do 6 jest znikomy...ta świadomość może zaważyć, że nie będą aż tak skoncentrowani - to jest moje zdanie.
Dziś M. Kubiak powinien już zagrać a wczoraj wdzieliśmy czarno na białym co znaczymy bez naszego kapitana. Całkiem dobrze nam się gra w ostatnich czasach z Francją.
Liczę na minimum 4 sety i jednak liczę na zwycięstwo Polaków po świetnym kursie.​
Znikomy awans? Wygrywając z Polską i Argentyną Francuzi bedą mieli 18 punktów i jeśli Serbia nie ustawi ostatniego meczu, awansują z drugiego miejsca.
 
M 75

marmas

Użytkownik
żeby była jasność o kolejności w grupie nie decyduje ilość punktów za ilość zwycięstw. W tym momencie Polska ma 5 wygranych Serbia 5 wygranych Francja 3 wygrane. Czy Francja może zająć pierwsze miejsce w grupie? Odpowiedź brzmi nie. Wygrywając 2 mecze będą mieli 5 zwycięstw. Ale ostatni mecz gra Polska i Serbia a więc ktoś z tej pary będzie mieć 6 wygranych. Francja więc może liczyć na awans z drugiego miejsca. Jest on jednak realny ponieważ w drugiej Bułgarskiej grupie są Bułgarzy z równie słabym dorobkiem punktowym. Francja ma szanse ale dzisiaj musi wygrać za 3 pkt z Polska
 
C 0

czuczopl

Użytkownik
Wie ktoś może jak są rozliczane zakłady długoterminowe na to kto będzie wyżej w turnieju. Chodzi mi dokładnie o zakład Francja wyżej od Iranu. W sytuacji gdy obie drużyny zajmą 3 miejsce jak to będzie rozliczone. Czy może drużyny z miejsc 2 i 3 w grupach grają jakieś playoffy o miejsca 7-14? Gdyby ktoś odpowiedział mi na to pytanie byłbym wdzięczny.
Ze swojej strony typuje Francja kurs 1,52. Dla mnie pewniak dnia, powinni bez problemu poradzić sobie z nami. Ściśle na papierze ich 6 wygląda dużo lepiej i myślę że na Polskę w tym zestawieniu to wystarczy.
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Rosja stoi wlasnie pod ścianą, Holendry wygrywają teraz z finami, prawdopodobnie za 3. Wyprzedzą ruskich jednym punktem. Jeśli Rosjanie dziś przegrają do 1 lub do zera, to się pożegnają, bo włosi wtedy wystawią rezerwy z Holandią nawet po to by ruskie odpadły, jak i dać odpocząć najlepszym. Niewiem czy ratowało by ich wygranie i dwóch setów, co decyduje o kolejności?
Wie ktoś może jak są rozliczane zakłady długoterminowe na to kto będzie wyżej w turnieju. Chodzi mi dokładnie o zakład Francja wyżej od Iranu. W sytuacji gdy obie drużyny zajmą 3 miejsce jak to będzie rozliczone. Czy może drużyny z miejsc 2 i 3 w grupach grają jakieś playoffy o miejsca 7-14? Gdyby ktoś odpowiedział mi na to pytanie byłbym wdzięczny.
Ze swojej strony typuje Francja kurs 1,52. Dla mnie pewniak dnia, powinni bez problemu poradzić sobie z nami. Ściśle na papierze ich 6 wygląda dużo lepiej i myślę że na Polskę w tym zestawieniu to wystarczy.
Pewniak to był wczoraj na Polskę. Ja bym się raczej zastanowił. Zadecyduje dyspozycja dnia, i jak będzie wyglądał Kubiak po chorobie.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Jak dla mnie Serbia ma o co grać, 1 miejsce daje im pewność, że nie trafiają na bardzo dobrych Amerykanów, jak również zapewne w 3 fazie ostatni mecz będą rozgrywać z inną jedynką z 2 fazy - Włochami lub Brazylią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom