>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Więc przed nami kolejna II runda... I runda dała troszkę zarobić, oczywiście nie obyło się bez niespodzianek... Teraz już większość drużyn nie może sobie pozwolić na stratę punktów... Zaczynamy...
USA - Kanada 3:1
Kanada +2,5 seta 1,55
USA powyżej 91,5 1,72
dokładny wynik 3:1 3,1
USA ma pewien spokój w grupie, na wpadkę mogą sobie pozwolić... Kanada ma nóż na gardle i będą się bić z USA w pierwszym meczu o każdy punkt... Stawiam, że minimum 1 seta są w stanie wygrać.
Przypomnę, że z Brazylią i Francją wygrali seta.
Podbijam 2 kolejne typy na ten mecz, wydaje mi się, że 3:1 tak zakończy się ten mecz, Kanade stać na 1 seta dlatego over punktowy dla USA jest z fajnym kursem.
Serbia - Francja 3:2
powyżej 177,5
1,55
Francja 1,56
U. Kovacević - E. N&#39;gapeth 1,50 16:15
E. N&#39;gapeth najwięcej punktów i Francja wygra
4,00
A. Atanasijević i E. N&#39;gapeth łącznie minimum 40 punktów 2,05 53 punkty
Dla Francji ten mecz jest o być albo nie być i myślę, że wygrają... Jako zespół są lepsi od Serbów.
Serbia niby wygrała z Rosją i to jest wielki plus dla nich, oczywiście mecz będzie wyrównany dlatego idę w over w meczu ale jeżeli miałbym stawiać zwycięzce to idę w stronę Francji...
Liczę, że zameldują się jeszcze w najlepszej 6 turnieju a do tego potrzebne jest zwycięstwo.
Mecz z Holandią to była wpadka, wygrywali 2:0 i ... grali składem dość rezerwowym i niestety to się zemściło, jutro już sobie na takie rozluźnienie nie pozwolą.
Zapowiada się długi mecz, wiadomo nie od dziś, że N&#39;gapeth na takie mecze wychodzi podwójnie zmobilizowany i często jest najlepiej punktującym swojej drużyny jak i całego meczu, jeżeli Francja chce wygrać to spotkanie to Erwin jest kluczowym zawodnikiem tego zespołu i musi wziąźć na swoje barki ten mecz.
Holandia - Rosja 0:3
Rosja -1,5 seta
1,34
Mimo, że kurs bardzo niski to wejdę w to spotkanie... Rosja musi ten mecz wygrać i następnie mecz o wszystko z Włochami - nie wróżę im zbyt dużo ale jutro jest to mecz, który trzeba wygrać za 3 punkty.
Mimo, że Rosja mnie nie przekonuje to mają potencjał dużo większy niż Holandia, która już i tak zrobiła więcej niż są w stanie.
Bułgaria - Iran 3:0
powyżej 179,5 1,52
Bułgaria +1,5 seta 1,47
Bułgaria 2,06
Po dłuższym myśleniu idę w kierunku gospodarzy. Pokazali się z dość dobrej strony w meczu z Polską, Iran od 2 meczy nie pokazuje nic... Myślę, że Bułgaria myśli o awansie do następnej rundy i ten mecz po prostu będą chcieli wygrać. Iran słabo... Chociaż overa w meczu także nie wykluczam.
Belgia - Słowenia 0:3
Słowenia 1,88
Pierwszy mecz Słowenia wygrała przegrany mecz z 0:2 wyciągnęli na 3:2...
Mają skład mocniejszy od Belgów, jeżeli marzą o szóstce muszą ten mecz wygrać.
Dali troszkę ciała z Argentyną gdzie wygrywali już 2:1 i przegrali 2:3 i koniec końców może to być bardzo ważna porażka obym się mylił...​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Ja dzisiaj ułożyłem kilka typów i właśnie to dzisiaj gram chociaż mecze są jutro ale nie ma co czekać na spadek kursów więc podaję dzisiaj:
Serbia - Francja typ 2 @1.56 fortuna
USA - Kanada typ 1 @1.20 fortuna
Brazylia - Australia (Handicap setowy -2.5 seta) typ Brazylia @1.32 fortuna
Holandia - Rosja (Handicap setowy -1.5 seta) typ Rosja @1.34 fortuna

Bułgaria - Iran typ 2 @1.93 fortuna
Polska - Argentyna typ 1 @1.16 fortuna

Włochy - Finlandia (Handicap setowy -2.5 seta Włochy) @1.37 fortuna

Całkowity kurs @10.16
Zetknąłem się z wieloma graczami i każdy mówił że Francja ma małe szanse ponieważ słabo z formą. Ja jednak mam odmienne zdanie Francuzi grają bajeczną siatkówkę to że w grupie grali można powiedzieć na pół gwizdka to nie znaczy że teraz w najważniejszych momentach także będą grać nie na miarę oczekiwań. Mecz z Holandia to był według mnie wypadek przy pracy i z Serbia będzie szybka rehabilitacja za ostatnie mecze. Tutaj USA jest znacznym faworytem według mnie set dla Kanady to wszystko co mogą ugrać. Brazylia bez kilku zawodników znaczących ale to nadal Brazylia. Australia miała kilka fajnych momentów ale myślę że ten mecz Brazylijczycy wygrają bez straty seta. Rosja tutaj nie mam wątpliwości mimo iż Holandia jest na fali wznoszącej i pokazała że siatkówkę grać potrafią. Rosja mierzy tutaj w Mistrzostwo chociaz nie ma co ukrywać liczymy na naszą reprezentację. Myślę że Rosja z Holandia nie zagra tie-breaka i rozprawi się w maksymalnie czterech setach. W Holandii można powiedzieć tylko Nimir który prowadzi to grę jeżeli braknie jego błysku w tym meczu to mecz widzę w trzech setach dla Rosji. Bułgaria z Iranem tutaj mecz na szczycie na pewno warty poogladania Bułgarzy gospodarze z niesamowitym Iranem. Ja tutaj idę na przekór bukmacherom i gram w stronę Iranu. Bułgarzy bez Sokołowa i czołowego rozgrywajacego. Według mnie kurs marzenie na Iran i korzystam z miła chęcia. Polska Argentyna nie możemy pozwolić sobie na porażkę z nie zbyt wymagająca Argentyną mecz widzę w maksymalnie czterech setach. Włochy Finlandia tutaj Włosi dla mnie są znaczącym faworytem i tego się trzymam. Nie widzę tutaj że Finlandczycy wygrają chociażby seta. Kurs ze mecz zakończy się w trzech setach bardzo ciekawy więc pobieram. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Troche wybieg w przyszlosc. Wie ktos moze na jakiej zasadzie beda „konstruowane” te dwie grupy w TRZECIEJ fazie?
 
C 4

cerrone

Użytkownik
Ja dzisiaj ułożyłem kilka typów i właśnie to dzisiaj gram chociaż mecze są jutro ale nie ma co czekać na spadek kursów więc podaję dzisiaj:
Serbia - Francja typ 2 @1.56 fortuna
USA - Kanada typ 1 @1.20 fortuna
Brazylia - Australia (Handicap setowy -2.5 seta) typ Brazylia @1.32 fortuna
Holandia - Rosja (Handicap setowy -1.5 seta) typ Rosja @1.34 fortuna
Bułgaria - Iran typ 2 @1.93 fortuna
Polska - Argentyna typ 1 @1.16 fortuna
Włochy - Finlandia (Handicap setowy -2.5 seta Włochy) @1.37 fortuna

Całkowity kurs @10.16
Zetknąłem się z wieloma graczami i każdy mówił że Francja ma małe szanse ponieważ słabo z formą. Ja jednak mam odmienne zdanie Francuzi grają bajeczną siatkówkę to że w grupie grali można powiedzieć na pół gwizdka to nie znaczy że teraz w najważniejszych momentach także będą grać nie na miarę oczekiwań. Mecz z Holandia to był według mnie wypadek przy pracy i z Serbia będzie szybka rehabilitacja za ostatnie mecze. Tutaj USA jest znacznym faworytem według mnie set dla Kanady to wszystko co mogą ugrać. Brazylia bez kilku zawodników znaczących ale to nadal Brazylia. Australia miała kilka fajnych momentów ale myślę że ten mecz Brazylijczycy wygrają bez straty seta. Rosja tutaj nie mam wątpliwości mimo iż Holandia jest na fali wznoszącej i pokazała że siatkówkę grać potrafią. Rosja mierzy tutaj w Mistrzostwo chociaz nie ma co ukrywać liczymy na naszą reprezentację. Myślę że Rosja z Holandia nie zagra tie-breaka i rozprawi się w maksymalnie czterech setach. W Holandii można powiedzieć tylko Nimir który prowadzi to grę jeżeli braknie jego błysku w tym meczu to mecz widzę w trzech setach dla Rosji. Bułgaria z Iranem tutaj mecz na szczycie na pewno warty poogladania Bułgarzy gospodarze z niesamowitym Iranem. Ja tutaj idę na przekór bukmacherom i gram w stronę Iranu. Bułgarzy bez Sokołowa i czołowego rozgrywajacego. Według mnie kurs marzenie na Iran i korzystam z miła chęcia. Polska Argentyna nie możemy pozwolić sobie na porażkę z nie zbyt wymagająca Argentyną mecz widzę w maksymalnie czterech setach. Włochy Finlandia tutaj Włosi dla mnie są znaczącym faworytem i tego się trzymam. Nie widzę tutaj że Finlandczycy wygrają chociażby seta. Kurs ze mecz zakończy się w trzech setach bardzo ciekawy więc pobieram. Pozdrawiam trzymajcie się.
Co do Brazylii to bardzo kiepski kurs - w Unibecie jest 1,60 ale nawet po 1,60 bym nie grał bo tak jak napisałeś Australia nie jest ogórkiem, potrafi coś grać i nie zdziwiłbym się jakby ugrała seta - po kursie 1,32 nie warte ryzyka. Serbia - Francja - tutaj moim zdaniem warty zagrania over 152.5 pkt (1,40 kurs). Francja nie taka mocna jak się wydawało, więc Serbowie powinni seta ugrać a może nawet i wygrać cały mecz (ostatnio z Rosją pokazali, że lubią i potrafią walczyć - 5 set wygrany (wynik 3-2 dla Serbii), gdzie mieli juz chyba 4 pkt straty w tiebreaku). Typ na Ruskich -1.5 popieram, tutaj nawet i 3-0 może być - Holandia swoje już pokazała, może seta ugrają ale tez tego jakoś nie widzę. USA - Kanada - po takim kursie raczej bym nie grał, typu nie neguje, jednak jakoś po prostu intuicja mi mówi, że nie warto ???? Bułgaria - Iran - tutaj jak powyżej moim zdaniem nobet na wskazanie zwycięzcy. Iran raz zagra dobry mecz raz słaby, pokazali ostatnio z Finlandią, że nie można im zbytnio ufać. Bułgaria na swoim terenie jest mocna, z Polską jak widzielismy nie mieli szans ale z Iranem mogą powalczyć. W tym spotkaniu bardziej widzę over 155.5 pkt (czyli 4 sety lub 3 porządne) - kurs 1,40. Polska - Argentyna - typ oczywiście popieram, ja osobiście biorę -1.5 seta Polska (kurs 1,35). Zbytnio nie wiem co napisać ale Polska jest w ostrym gazie co udowadniali w ostatnich spotkaniach. Argentyna natomiast męczarnie z Japonią (przegrana 3-2), męczarnie ze Słowenią (wygrana 3-2) i urwany set Włochom. Nie widzę tu po prostu wyniku 3-2 dla Polski (przegraną wykluczam) - Polska po prostu musi jutro wygrać za 3 punkty bo później troszkę bardziej wymagający przeciwnicy (Serbia i Francja). Włochy - Finlandia - typ bardzo możliwe że wejdzie ale na ten mecz widzę inną ciekawszą propozycje - Finlandia +24.5 pkt, czyli minimum 17 pkt w każdym secie Finlandii. Finowie bardzo waleczny zespół, często pokazywali, że potrafią grać. Włosi wymagający przeciwnik, jednak lania tu jakoś nie widzę, powinni w granicy 15-17 różnicy punktowej się zamknąć. Kurs 1,41. Belgia - Słowenia - tutaj również uderzam w sety - over 3.5 seta powinien wejść na luzie. Nie widzę tu możliwości żeby ktoś ugrał gładkie 3-0. Średnie obie drużyny, robią sporo błędów, więc spokojnego spotkania tu nie widzę - przewiduje 5 setówkę, więc over 3.5 seta jak najbardziej do grania (kurs 1,37). Analizy nie są jakoś bardzo szczegółowe, aczkolwiek śledzę mś od początku i wszystkie propozycje nawiązuje do tego co widziałem u poszczególnych drużyn ????
Brazylia - Australia nobet
Serbia - Francja - powyżej 152.5 pkt (kurs 1,40) ✅
Holandia - Rosja - Rosja -1.5 set (kurs, 1,34) ✅
USA - Kanada nobet
Iran - Bułgaria - powyżej 155.5 pkt ( kurs 1,40)
Polska - Argentyna - Polska -1.5 seta (kurs 1,35)
Włochy - Finlandia - Finlandia +24.5 pkt (kurs 1,41)
Belgia - Słowenia - over 3.5 seta (kurs 1,37)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Rosja - Holandia Rosja -1,5 seta 1.38 fortuna✅

Trochę było już napisane o tym meczu, zgadzam się z tym. Rosja ma dużo większy potencjał, muszą ten mecz wygrać za 3 pkt, mają dwie porażki na koncie, według mnie wygrają nawet 3-0. Druga faza, motywacja u Rosjan będzie na 100%, zobaczyli, że Holendrzy potrafią zrobić niespodziankę, dlatego ich nie zlekceważą. 1 set w tym meczu dla Holandii to według mnie i tak dużo, zaczyna się poważna gra. Ten typ z opcją straty seta przez Rosję naprawdę wydaje się być bardzo bezpieczny.
USA - Kanada 1 1.25 fortuna✅

Może i Kanada postawi jako taki opór, ale czysty win to bezpieczny typ, podobnie jak z Holandią uważam ,że Kanadyjczycy nie ugrają więcej niż 1 seta tj. było z Brazylią i Francją.
Serbia - Francja Serbia +2,5 seta 1.2 fortuna✅

Kolejny wydaje się bardzo bezpieczny typ, jak było napisane mecz 50/50 z value na Serbię, Serbowie zagrali 5 setów z USA jak i z Rosją, a więc z rywalami powiedzmy z top3, więc nie wierzę, że nie ugrają chociaż seta z nierównymi Francuzami. Skoro np. Kanada ugrała im seta w decydującym meczu, to dlaczego nie Serbowie? Przewiduję co najmniej 4 sety w tym meczu a jeśli 3-0 to nie dla Francji.
Wychodzi naprawdę całkiem ciekawy trebel na pierwszą część meczy.
AKO 2.07✅
Można np . któryś typ zastąpić wygraną Polski, lub +2,5 seta Iran. Ogólnie kolejka fajna do typowania, zobaczymy czy bez sensacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 224

dboniem

Użytkownik
Troche wybieg w przyszlosc. Wie ktos moze na jakiej zasadzie beda „konstruowane” te dwie grupy w TRZECIEJ fazie?
Z oficjalnej strony FIVB:
3 faza:
grupa I:
losowanie 1E lub 1F
losowanie 1G lub 1H
Najlepszy zespół z 2 miejsca
grupa J:
losowanie 1E lub 1F
losowanie 1G lub 1H
2 najlepszy zespół z 2 miejsca
Generalnie zakładając awanse faworytów - z 1 miejsca Włochy, Brazylia, USA, Polska.
To w 3 fazie nie zagramy na pewno z USA, a zmierzymy się z Włochami lub Brazylią i jednym z zespołów z 2 miejsca.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Wydaje mi się, że z dzisiejszych meczów, jeśli ktoś ma wygrać w 3 setach, to najszybciej Włosi.
Finowie są w moim odczuciu najgorszą z ekip drugiej fazy. Nawet Australia potrafi wzbić się na taki poziom, że mogą urwać seta dosłownie każdemu. Kanadyjczycy również są w stanie przeciwstawić się Amerykanom i urwać 1, może nawet 2 sety.
Widziałbym tutaj jeszcze Polskę, ale w końcu musi przytrafić się jakiś słabszy mecz. Argentyna nie pokazuje tutaj niczego wielkiego, ale też nie są takimi ogórkami, by grać przeciwko nim 3:0...
A jak Wy to widzicie dzisiaj?
Włochy 3:0 ? ????
 
typerrokupl 47

typerrokupl

Użytkownik
Witam
Dzisiaj wjeżdżam grubo w kupon
SERBIA-FRANCJA over 175,5 - 1.45✅
Rosja-Holandia Rosja -1.5set -1.42✅
Oraz singiel bardzo możliwy z fajnym kursem
ROSJA wygra 3:0 po 2.35✅✅✅
Co do meczu Serbia-Francja bardzo możliwe tutaj 5setów , będzie to bardzo wyrównany pojedynek , według mnie z minimalnie większa szansa na wygrana dla Francuzów, ale na pewno nie do grania po 1.50. Dużo chętniej wezmę over 175,5.
Co do meczu Rosja-Holandia - Rosjanie dla mnie ciagle faworyt numer jeden do Mistrzostwa.
Wczesna faza turnieju znaczy dla mnie tylko tyle , że mamy fajne kursy i zamiast 1.40 na 3:0 , mamy 2.35 co jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem.
Jeśli nie wydarzy się nic dziwnego, Rosja zniszczy tych Holendrów w godzinę z prysznicem ;)
Pozdrawiam
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
efortuna Kurs 10 na zwycięstwo Rosji. Większego już nie będzie, a prawdopodobienstwo zdarzenia dużo większe niż wskazuje na to kurs. Faza grupowa nie dramat , tylko brak motywacji i skupienia. To było widać, Ruscy są nie do ruszenia przez nikogo oprócz USA. Zakładając , że przy pomyślnych wiatrach nie trafia na USA przed finałem, to nie widzę kogoś kto ma ich zatrzymać. Jutro Ruscy zrobią Włochów 3:1 i spokojnie awansują z 2 miejsca. Przy dużym szczęściu trafia na grupę z Polską i Brazylia, oczywiście opcji jest wiele więcej, ale no taka grupa również możliwa, co oznacza, że awansują z niej z 1 miejsca. Ta cała Rosja...mam wrażenie , że gdyby grali na pełnych obrotach to kazdy zespół miałby ciężko urwać 1 seta, 2 taje w fazie grupowej budzą niepokoj, ale nie wierzę , że to tak dalej będzie wyglądać. Przykładowo w meczu z Serbia Mikhajlov i Volvich odpoczywał sobie pół meczu, bo po co ich katować skoro czeka ich +10 meczy? Inny system rozgrywek, mam wrażenie, że Ruscy podeszli do tego strategicznie , jeżeli w tej fazie nie zaczną kosić każdego jak należy to wtedy potwierdzę, że po prostu się wypalili. Kursy na końcowe zwycięstwo np Włochów 4 , do 10 dla Rosji, różnica ogromna, a szansę? Według mnie 70/30 na korzyść wschodnich sąsiadów. Ja osobiście gram Rosja win MS 10 + Polska z Argentyna 1.18 efortuna , suma 11.8
A jeżeli chodzi o mecz dzisiejszej Rosji z Holandia, -1.5 seta wchodzi z palcem w dupie.
 
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
To wjeżdżanie grubo to ile, jeśli można wiedzieć? Bo nie podałeś stawki, chociażby procentowej (%).
Ja wjeżdżam &quot;grubo&quot;, czyli całe 4% budżetu w takie cuś:
Polska - 1.5seta v Argentyna @1,50 ⛔
Liczę na minimum 3:1 dla naszych.
To jest najsłabszy rywal w grupie, więc 3pkt jak najbardziej w zasięgu. Zero kalkulacji, pełna mobilizacja, a już dzisiaj nasza reprezentacja powinna zapewnić sobie awans do kolejnej rundy.
Włochy v Finlandia -141.5 pkt. @1,55 ✅
Spokojne 3:0 makaroniarzy.
Finlandia najsłabsza w obecnej stawce, nie ma co się oszukiwać.
Wlosi nie powinni rotowac składem. Teraz zaczęły się mistrzostwa na dobre, bez pomyłek, niespodzianek itp.
Zdobycze punktowe Finów w 3 setach są zdecydowanie po za ich zasięgiem.
AKO@ 2,33 STS
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Aż się dziwię czemu kurs na ruskich nie spadł do 1,1, tzn Rosjanie są jednymi z faworytów do wygrania MS, ale nikt tutaj oprócz jednego nazwiska, które podał Gliwiczanin nie pisze o Holendrach. Czy wygrana z Brazylią, Francją, z Chinami (2x do 13!) i Egiptem (też dość gładko) nic nie znaczy ? To trochę wbrew statystykom, co piszecie - Kanada może urwać seta, Argentyna może urwać seta, ale Holandia ? Panieeee gładko 3-0,3-1 w porywach.
 
R 94

ronniebarca

Użytkownik
efortuna Kurs 10 na zwycięstwo Rosji. Większego już nie będzie, a prawdopodobienstwo zdarzenia dużo większe niż wskazuje na to kurs. Faza grupowa nie dramat , tylko brak motywacji i skupienia. To było widać, Ruscy są nie do ruszenia przez nikogo oprócz USA. Zakładając , że przy pomyślnych wiatrach nie trafia na USA przed finałem, to nie widzę kogoś kto ma ich zatrzymać. Jutro Ruscy zrobią Włochów 3:1 i spokojnie awansują z 2 miejsca. Przy dużym szczęściu trafia na grupę z Polską i Brazylia, oczywiście opcji jest wiele więcej, ale no taka grupa również możliwa, co oznacza, że awansują z niej z 1 miejsca. Ta cała Rosja...mam wrażenie , że gdyby grali na pełnych obrotach to kazdy zespół miałby ciężko urwać 1 seta, 2 taje w fazie grupowej budzą niepokoj, ale nie wierzę , że to tak dalej będzie wyglądać. Przykładowo w meczu z Serbia Mikhajlov i Volvich odpoczywał sobie pół meczu, bo po co ich katować skoro czeka ich +10 meczy? Inny system rozgrywek, mam wrażenie, że Ruscy podeszli do tego strategicznie , jeżeli w tej fazie nie zaczną kosić każdego jak należy to wtedy potwierdzę, że po prostu się wypalili. Kursy na końcowe zwycięstwo np Włochów 4 , do 10 dla Rosji, różnica ogromna, a szansę? Według mnie 70/30 na korzyść wschodnich sąsiadów. Ja osobiście gram Rosja win MS 10 + Polska z Argentyna 1.18 efortuna , suma 11.8
A jeżeli chodzi o mecz dzisiejszej Rosji z Holandia, -1.5 seta wchodzi z palcem w dupie.
Jak sie czyta takie opisy jak ten powyzej, to az rece opadaja. Facet, ty masz jakis megalomanizm tej rosji czy co. Co za stek bzdur!
&#39;Faza grupowa nie dramat , tylko brak motywacji i skupienia.&#39;,, no sory chlopiie, ale to chyba z kapelusza sobie wyciagnoles, po prostu zabraklo im jakosci i tyle, po co szukac jakichs usprawiedliwien z tylka .Poza tym wyobrazasz sobie ze taki niby mocny zespol pozwoliby sobie na taki dyskomfort w 2 rundzie, tlumaczc sobie ze nam sie nie chcialo , PRZECIEZ ONI MOGA BYC O JEDNA PORAZKE OD ODPADNIECIA Z TURNIEJU! A maja mecz z Wlochami, ktory licze ze przegraja nota bene. Gra rosjan jest nieregularna wedlug mnie, dojdzie presja i zaraz moze ich nie byc, na co licze
&#39;Przykładowo w meczu z Serbia Mikhajlov i Volvich odpoczywał sobie pół meczu, bo po co ich katować skoro czeka ich +10 meczy?&#39; .. a moze po prostu caly wielki ten Mikhajlov gral slabo.
Wedlug mnie Rosja nic na tych MS nie ugra.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
efortuna Kurs 10 na zwycięstwo Rosji. Większego już nie będzie, a prawdopodobienstwo zdarzenia dużo większe niż wskazuje na to kurs. Faza grupowa nie dramat , tylko brak motywacji i skupienia. To było widać, Ruscy są nie do ruszenia przez nikogo oprócz USA. Zakładając , że przy pomyślnych wiatrach nie trafia na USA przed finałem, to nie widzę kogoś kto ma ich zatrzymać. Jutro Ruscy zrobią Włochów 3:1 i spokojnie awansują z 2 miejsca. Przy dużym szczęściu trafia na grupę z Polską i Brazylia, oczywiście opcji jest wiele więcej, ale no taka grupa również możliwa, co oznacza, że awansują z niej z 1 miejsca. Ta cała Rosja...mam wrażenie , że gdyby grali na pełnych obrotach to kazdy zespół miałby ciężko urwać 1 seta, 2 taje w fazie grupowej budzą niepokoj, ale nie wierzę , że to tak dalej będzie wyglądać. Przykładowo w meczu z Serbia Mikhajlov i Volvich odpoczywał sobie pół meczu, bo po co ich katować skoro czeka ich +10 meczy? Inny system rozgrywek, mam wrażenie, że Ruscy podeszli do tego strategicznie , jeżeli w tej fazie nie zaczną kosić każdego jak należy to wtedy potwierdzę, że po prostu się wypalili. Kursy na końcowe zwycięstwo np Włochów 4 , do 10 dla Rosji, różnica ogromna, a szansę? Według mnie 70/30 na korzyść wschodnich sąsiadów.
Zgadzam się, właśnie miałem pisać, że obok takiego kursu nie można przejść obojętnie i warto zagrać za 20zł dla emocji a i szanse są bardzo duże. Teraz zacznie się granie na poważnie. Z tej grupy myślę wyjdą spkojnie wygrywając z każdym. Nie rozumiem zachwytu na gospodarzami i faworyzowaniem ich u buka. Fajnie, że wszystko wygrali... no ale my też. A dobrze wiemy, że szans na medal nawet nie mamy. Co z tego, że Włochy wygrały wszystko skoro grupa słaba, najtrudniejsi rywale to średniaki Belgia i Słowenia. Rosja porażka z USA czy Serbią to nie wstyd zwłaszcza na wczesnym etapie turnieju. Oni wiedzą jak wygrywać imprezy i w meczach o stawkę pokażą swoje możliwości. Szczerze, przed turniejem uważałem, że top3 to może być właśnie Rosja, USA i Serbia, w takiej kolejności. Grupa C była ZDECYDOWANIE najmocniejsza i chyba nie warto się sugerować dwoma porażkami.
Jak sie czyta takie opisy jak ten powyzej, to az rece opadaja. Facet, ty masz jakis megalomanizm tej rosji czy co. Co za stek bzdur!
&#39;Faza grupowa nie dramat , tylko brak motywacji i skupienia.&#39;,, no sory chlopiie, ale to chyba z kapelusza sobie wyciagnoles, po prostu zabraklo im jakosci i tyle, po co szukac jakichs usprawiedliwien z tylka .Poza tym wyobrazasz sobie ze taki niby mocny zespol pozwoliby sobie na taki dyskomfort w 2 rundzie, tlumaczc sobie ze nam sie nie chcialo , PRZECIEZ ONI SA O JEDNA PORAZKE OD ODPADNIECIA Z TURNIEJU! A maja mecz z Wlochami, ktory licze ze przegraja nota bene. Gra rosjan jest nieregularna wedlug mnie, dojdzie presja i zaraz moze ich nie byc, na co licze
&#39;Przykładowo w meczu z Serbia Mikhajlov i Volvich odpoczywał sobie pół meczu, bo po co ich katować skoro czeka ich +10 meczy?&#39; .. a moze po prostu caly wielki ten Mikhajlov gral slabo.
Wedlug mnie Rosja nic na tych MS nie ugra.
A oglądałeś jakieś mecze ich i grę czy tylko patrzysz na wyniki itd? Bo jak tak to równie dobrze możesz powiedzieć, że Polska jest lepsza od Rosji bo wygraliśmy z nimi na Memoriale Wagnera. Wcale im nie brakowało motywacji tylko &quot;grają słabo&quot;. Rosja zajdzie w tym turnieju wyżej od Włoch, zaczynając od ogrania ich w tej grupie ,zobaczysz.
 
danielsan88 0

danielsan88

Użytkownik
Witam ja również dzisiaj wjeżdżam na siatkówkę i gram takiego czwóraka:
Belgia- Słowenia : powyżej 3,5 seta. @ 1,32
Dwie wyrównane drużyny z lekkim faworytem czyli Słowenią, uważam jednak, że Belgia powinna urwać im chociaż jednego seta.
Polska- Argentyna : win Polska @ 1,22
Tutaj bezpiecznie, oczywiście jesteśmy faworytem i powinniśmy wygrać to 3-1 lub 3-0 ale boje się troche grać tutaj handi na Polskę bo jednak nasi potrafią coś &quot;schrzanić&quot; i wygrać dopiero po jakimś emocjonującym tie breaku.
Holandia- Rosja : Rosja (-1,5) @ 1,36
Wszystko wyżej zostało napisane, Rosja po prostu musi to wygrać za 3 pkt. Liczę na to, że są dość mocno podrażnieni i zmotywowani do tego, żeby roznieść Holandię która już za dużo ugrała na tym turnieju.
USA- Kanada: win Kanada @ 1,23
Faworyt całego turnieju, Kanada może urwać im co najwyżej seta.
AKO: 2,69 LvBet
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Taka mała wiadomość dla tych co typują mecz Serbia - Francja
Do gry powinien wrócić już K. Le Roux czyli najlepszy środkowy Francji, który doznał kontuzji w 1 meczu i nie zagrał w I rundzie. Jeżeli wystąpi to jest to bardzo poważne wzmocnienie Francji - ma świetny blok, mocny serwis.
 
shake7 56

shake7

Użytkownik
gliwiczanin
&quot;Bułgaria z Iranem tutaj mecz na szczycie na pewno warty poogladania Bułgarzy gospodarze z niesamowitym Iranem. Ja tutaj idę na przekór bukmacherom i gram w stronę Iranu. Bułgarzy bez Sokołowa i czołowego rozgrywajacego. Według mnie kurs marzenie na Iran i korzystam z miła chęcia&quot;
chciałbym ugryźć ten mecz, ale widziałeś co Bułgaria zrobiłą w ostatnim meczu? Iran też się spalił w 1 secie Polacy odjechali na 8:3 i nie było co gonić choc było blisko, w drugim głupie błędy dotykania siatki, no i w trzecim już całkowity udar ???? . Mają za sobą kibiców Bułgarzy, tasiemka jest ok i głownie to ten mecz Ci podbija kurs, może over?
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Panowie wy tak poważnie tą rosje na -1.5hc po 1.3?? Warte ryzyka? A gdzie value?! To Holandia +2.5seta jest po 1.55.I tu jest value. Co prawda wynika 3:1 dla Rosji zadowala wszystkich ale skąd ta pewność do zawodnej Rosji. Argumenty że teraz ruskie już &quot;muszą&quot; się sprężyć i ich roz***ać 3:0 są słabe.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Australia+20,5 @1,5 Totolotek
Wydaje mi się to.dosyc.pewny bet. Brazylia jeszcze nikogo tutaj wyżej nie pokonała a Kangury nie są chłopcami do bicia. Zresztą ten mecz dla Brazylii niewiele znaczy w późniejszym rozrachunku. Oczywiście oni zaczęli z wysokiego C, potem obniżka i teraz pewnie będą szli do góry jednak ja tutaj jakiejś masakry się nie spodziewam.
Belgia- Słowenia over 25,5 pierwszy set @1,7 totolotek
Szykuje się chyba kolejna ostra potyczka. Słowenia ma przewagę psychologiczna bo wyciągnęła z zero dwa i teraz Belgowie sobie mogą pomyśleć no cholera nawet to nie daje wygranej. Z drugiej strony po.caloksztalcie trochę fajniej wygląda Belgia. Słowenia ma bardziej wyrównany sklad ale Belgia ma Deroo, który zjada wszystkich Slowencow gdyby porównać jeden na jeden. Zagram na zacięty pierwszy set.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom