>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [20.09.2018] - czwartek

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Pierwszy mecz to spotkanie belgijskiego Genk ze szwedzkim Malmo, spodziewam sie tu bramek poniewaz obie ekipy wiedza jak zdobywac bramki,a gospodarze u siebie prezentuja naprawde dobra pilke a patrzac a to jak szwedzi grali wyjazd na Midtjy dzis spodziewam sie podobnego spotkania i mysle, ze ten overek jest jak najbardziej do gry
Genk - Malmo over 2.5 @1.61 ⛔ nieuznany gol po spalonym w 91... przy 2-0
Do Grecji przyjedzie lokomotywa Chelsea, gospodarze tego meczu naprawde potrafia pograc w pilke beda sprzyjac dzis im rowniez trybuny ale mysle, ze zespol z PL poradzi dzis sobie i dobrze wejdzie w te rozgrywki LE tymbardziej,ze Sarri naprawde ma kim rotowac i moze stworzyc dwa silne zespoly, jeden na podboj rodzimej ligi a drugi na rozgrywki europejski, ide tutaj w strone zwyciestwa Chelsea
PAOK - Chelsea 2 @1.65 ✅
I znowu mamy pod lupa spotkanie na greckiej ziemi, tym razem do Pireusu przyjedzie hiszpanski Betis, grecy weszli bardzo ladnie w sezon i u siebie sa ekipa ponadprzecietna,powiedzialbym grozna dla kazdego, podpieram sie remisem poniewaz Betis wie jak trzymac defensywe ale mysle nie dadza rady wygrac na goracym terenie
Olympiakos - Betis 1X @1.33 ✅
Przenosimy sie do Czech gdzie miejscowa Slavia podejmie francuska ekipe z Bordeaux,buki szacuja ze nie padnie tu wiele bramek ale ja czuje tutaj minimum dwie, francuzi super ostatnio w lidze pokopali, Slavia tez nie jest ekipa murarska tymbardziej na rozpoczecie u siebie, licze na fajne widowisko i spokojne pokrycie mojego typu
Slavia - Bordeaux over 1.5 @1.40 ⛔
Ostatni mecz to spotkanie pogromcy Legii ha ha ha Spartaka Trnava z Anderlechtem, ekipa belgijska to typowo overkowa ekipa a i gospodarze raczej nie patrza sie do tylu z tego co zaobserwowalem dlatego minimum dwie bramki biore z pocalowaniem raczki
Spartak Trnava - Anderlecht over 1.5 @1.30 ⛔
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
A wiadomo już jakimi składami grają niebiescy? Czy to tylko przypuszczenia ?
Menedżer Chelsea, Maurizio Sarri, wybrał już zawodników, z których skorzysta w spotkaniu z PAOK-iem. W kadrze meczowej angielskiego zespołu brakuje kilka gwiazd, w tym Edena Hazarda, Davida Luiza, Mateo Kovačicia oraz Emersona Palmieriego. Do Salonik z drużyną uda się za to Marcin Bułka.
Kadra Chelsea na mecz z PAOK-iem:
Bramkarze:
Kepa Arrizabalaga, Willy Caballero, Marcin Bułka.
Obrońcy: Antonio Rudiger, Marcos Alonso, Davide Zappacosta, Gary Cahill, Andreas Christensen, Cesar Azpilicueta, Ethan Ampadu.
Pomocnicy: Cesc Fabregas, Jorginho, N’Golo Kante, Ross Barkley, Ruben Loftus-Cheek, Victor Moses.
Atakujący: Pedro, Olivier Giroud, Callum Hudson-Odoi, Willian, Alvaro Morata.
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Trnava - Anderlecht over 2.5 2.02 fortuna
Różnica między tymi drużynami jest widoczna gołym okiem, ale Trnava już pokazała w eliminacjach, że jest to zespół bardzo niewygodny u siebie na stadionie. Anderlech w ostatnim spotkaniu z Genk (najlepsza drużyna obecnie w lidze) stworzył sobie bardzo wiele sytuacji pod bramką, a zwłaszcza w drugiej połowie nic nie chciało wpaść. Mam przeczucie, że swoją strzelecką niemoc przełamie Ivan Santini. Na dwoje babka wróżyła 1-2 2-1
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Poszukajmy troche gole gosci ???? Zacznijmy od meczu w Hiszpanii gdzie chlopcy Stevena Gerrarda zmierza sie z zolta lodzia podwodna,wszystko stoi po stronie gosci ale czy na pewno wszystko?Szkoci to druzyna,ktora potrafi bronic,niejednokrotnie juz to udowodnili potrafiac broniac sie nawet w 9 (!) , licze na chociaz jednego gola z kontry gosci,oni naprawde maja kim to zrobic, kurs zacheca takze probujemy!!
Villareal - Rangers Rangers over 0.5 gola @1.91 ✅
W Austrii zagra Rapid ze Spartakiem.Austriacka liga moim zdaniem procz ekipy z RedBull jest naprawde przecietna,ale u siebie fakt jeszcze cos tam potrafia kopnac,Rosjanie,ktorzy nie sa nowicjuszami powinni spokojnie jednego gola zdobyc na austriackim terenie
Rapid - Spartak Moskwa Spartak Moskwa over 0.5 gola @1.30 ⛔
Na Wegry przyjezdzaja bialorusini z BATE,bialorusini w ktorych meczach czesto lubi sypac sie grad bramek,spodziewam sie calkiem otwartego spotkania gdzie goscie jednego gola wsadza i licze ze juz w pierwszej polowie
MOL Vidi - BATE BATE over 0.5 gola @1.44 ✅
Celtic to nie sa pionierzy LE nie ma co sie oszukiwac, ilez razy oni juz zawodzili w tych rozgrywkach,a norwedzy to nie sa chlopcy z pierwszej lapanki,w obliczu tego jak gra obrona szkocka i tego iz oni u siebie zaatakuja mysle ze gol dla gosci to formalnosc przy odslonietych tylach Celticu,gramy bo kurs fajny!
Celtic - Rosenborg Rosenborg over 0.5 gola @1.73 ⛔
Ostatnie spotkanie gdzie poszukam gola gosci to mecz Lipska z Salzburgiem, czuje tutaj troszke popisow strzeleckich z obu stron wiec wybralem gola gosci po niskim kursie ale spokojnie powinni wykonac to zadanie,dziekuje za uwage i powodzenia ! :bow:
RB Lipsk - Salzburg Salzburg over 0.5 gola @1.30 ✅
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Przewidywany skład wg LGdS

Jeżeli tak to ma wyglądać to jest to ogromny eksperyment. O jakość Reiny się nie martwie, tak jak o dwóch środkowych stoperów, w tym debiutującego Caldary - debiutującego w koszulce Milanu ale wraz z Romagnolim tworzył już u Manciniego środek obrony w ostatnim meczu reprezentacji Italii. Laxalt do tej pory wybiegał zazwyczaj z ławki i zazwyczaj dawał dobry impuls drużynie, dla Abate to także debiut w tym sezonie (wszystkie mecze przesiedział na ławce), przez lata filar prawej strony, IMO meczu nie zawali. Im dalej tym ciekawiej, Bertolacci - albo kontuzje albo wypożyczenia, a kiedy już z nich wraca, nie wnosi wartości do składu, wczoraj pojawił się news o tym, że chce odejść, Mauri - przyszłość, nie zagrał nic w tym sezonie prócz łącznie 90 minut w trzech meczach podczas tour po USA, Bakayoko - wypożyczony z Chelsea, na razie wszedł w dwóch meczach SerieA z ławki po 30 minut. Borini i Castillejo - pierwszy jest multizadaniowy z natury, ale nigdzie wybitny, drugi ma zastąpić Suso na prawej stronie i powinien być od niego szybszy, ale technicznie ulega mocno. Higuain na środku i w obliczu meczu weekendowego z Atalantą, nie jestem pewien czy zagra cały mecz, bo gra na razie wszystko a obecnie kontuzjowany jest rezerwowy napastnik Cutrone, więc lepiej go uchować na krajową ligę.
Oczywiście, że personel, kadra, sztab przygotowawczy, metodyki, treningi, technika, wyszkolenie, mentalność będzie na korzyść Milanu. Mówimy jednak o składzie mocno rezerwowym, i słusznie bo kiedy jak nie w LE, który nie grał ze sobą ani minuty (chyba, że w parach tak jak Romagnoli - Caldara). To może być albo męka dla oka albo męka o wynik. Po 1.20 na wyjeździe? Dziękuje, postoje.
Chodzi mi po głowie &#39;drużyna 2 zdobędzie gola z rzutu karnego&#39; @ 5.00 (1xbet).
Powodzenia w wyborach!
Trener Gennaro Gattuso powołał 19-osobową kadrę. Zabrakło w niej decyzją trenera - Stefana Simicia, Ricardo Rodrigueza, Riccardo Montolivo, Giacomo Bonaventury oraz Suso. Oto powołani:
BRAMKARZE:A.Donnarumma, G.Donnarumma, Reina
OBROŃCY: Abate, Calabria, Caldara, Laxalt, Romagnoli, Zapata
POMOCNICY: Bakayoko, Bertolacci, Biglia, Kessie, Mauri
NAPASTNICY: Borini, Calhanoglu, Castillejo, Halilović, Higuain.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Jak grać mecze LE to tylko na kartki. Absolutnie nie rozumiem ludzi, którzy typują wyniki spotkań tych śmiesznych rozgrywek i grają przede wszystkim na Chelsea, które może w 100% olać taki wyjazd na gorący teren w Grecji.
Mam pograne Over 4.5 kartki w tym meczu po bardzo fajnym kursie i dodatkowo over 4.5 kartki w meczu Din. Zagreb z Fenerbahce. Nie będę podawać dużo argumentów, po prostu Paok łapie bardzo dużo kartek, a z takim rywalem nie będzie odstawiał nogi. Podobnie w spotkaniu Chorwatów z Turkami i pierwsza moja myśl, to były kartki. Zagrane w AKO
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Dwoma rękami podpisuje się pod tym co kolega wyżej napisał. Ja akurat wybrałem do gry na overy kartkowe inne mecze niż te które sugeruje mój poprzednik.

edit ranczo: jak juz piszesz, ze wybrales inne mecze to dopisz o jakie mecze chodzi, linie oraz kursy
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Czy ktoś analizował dokładnie bratobójczy pojedynek Lipska z Salzburgiem? Biorąc pod uwagę jednego właściciela i wysoka skuteczność obu drużyn jeżeli chodzi o gole to widzi mi się tutaj bramkowy remis.
Moim zdaniem nikt sobie tutaj krzywdy zrobić nie będzie chciał, jeden punkt może być cenny dla obu ekip w kontekście awansu dalej. Z drugiej strony mogą się dogadać 1 za 1. W końcowym rozliczeniu to zawsze lepiej niż dwa remisy między sobą. W każdym razie obie strzelą to tutaj myślę jest lokata i tak gram.
Lipsk-Salzburg -&gt; BTTS (1.55)
Cały czas rozważam 1 i obie strzelą lub X i obie strzelą.
Jakby ktoś się wypowiedział byłoby fajnie.
Fajną opcją w meczu Lazio - Apollon wydaje się być gol gości. W ubiegłym roku strzelali Evertonowi, Lyonowi itp. Dla Cypryjczyków to ważne rozgrywki, dla Lazio to tylko pocieszenie (strata Ligi Mistrzów w dramatycznych okolicznościach).
Apollon strzeli -&gt; 1.90
Kursy z STS.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: PAOK - Chelsea
Typ: over 1.5 kartki PAOK
Kurs: 1.42 ✅ easy :cwl:
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Grecja wiadomo goracy teraz tym bardziej, ze dzisiaj przyjezdza na stadion w Thessaloniki ekipa Chelsea. Sedziuje Alberto Undiano Mallenco z Hiszpanii ze srednia 4.61 kartki na mecz wiec dla naszego zakladu to bardzo dobrze. Trzeba bedzie czesto kasowac grozne wycieczki przyjezdnych wiec mysle, ze kilka razy kosci zatrzeszcza a przynajmniej dwa zoltka zawodnicy PAOKu powinni spokojnie wylapac. Gram bezpieczna linie. Bet idealny do jakiegos dubla/trebla wiec podrzucam. Osobiscie gram to z overem 0.5 gola BATE chudy_71 przekonales mnie. AKO: 2.05.
 
gregcov 9,1K

gregcov

Użytkownik
Ja tam dzisiaj gram Marseille ktore gra z Eintrachtem. Kurs okolo 1.6 na czyste zwyciestwo. W tamtym sezonie doszli do finalu wiec raczej nie odpuszcza. Rennes tez powinno pokonac Jablonec. Dodatkowo mozna tez stawiac ze oba wyzej wymienione zespoly strzela over 1.5. Procz Bordeaux francuskie kluby w LE powinny byc zmotywowane.
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Pierwsza sprawa: Dudelange. Gdy grali z Legią to u większości panował optymizm graniczący z pewnością, że L lepiej trafić nie mogła i z palcem w ... przejdzie dalej. Życie brutalnie zweryfikowało to przeświadczenie. Następnie Dudelange grał z Cluj i sytuacja powtarza się - większość typuje jako zwycięzców Rumunów tak w Luxemburgu jak i w Rumunii Cluj miało łatwo rozprawić się z &quot;amatorami&quot;, którzy dziwnie nie pasowali do tego towarzystwa rywalizującego w decydującej walce o grupową fazę LE. Życie ponownie weryfikuje myślenie i przypuszczenia większości. Przypomnę jeszcze, że ten niedoceniany Luxemburg potrafił zremisować w ostatnich latach z Francją. Milan jest drużyną bardzo chimeryczną (podobnie jak i Inter). Potrafi zagrać kapitalne mecze lecz potrafi także zagrać padakę. Nie twierdzę, że Milan nie wygra, nie twierdzę, że nie wygra dwoma lub więcej bramkami. Twierdzę jednak, że nie są godni zaufania.
Druga sprawa: Lazio. W ubiegłym sezonie grali bardzo ładną dla oka piłkę, ofensywną z dużą ilością sytuacji i bramek. W obecnym sezonie póki co grają słabo. Widziałem ich wszystkie mecze i tylko w meczu z Juve zagrali w miarę ok. ale głównie w obronie. W wygranych meczach z Frosinone u siebie i ostatnio na wyjeździe w Empoli zagrali bardzo słabo i tylko nieskuteczności przeciwników zawdzięczają komplet punktów. Apollon rok temu potrafił zremisować na wyjeździe z Evertonem (też nie robił szału wówczas w LE) więc azjan +1 jest wg mnie do gry a nawet skuszę się lekko na dnb Apollon @6-7.
Trzecia sprawa: Arsenal. Kurs na ich win to kpina. Jak można dać 1,09? Gdyby grali z ekipą z Wysp Owczych, Andorry, San Marino o ok., ale grają z solidną ekipą z Ukrainy. Azjan +2,5 do gry a i dnb nie pogardzę.
Czwarta sprawa: RB Lipsk. Over 3 do gry. Obie ekipy grały towarzysko trzy i pół roku temu i padł remis 3:3. Obie ekipy overowe i ofensywne. Swoją drogą Salzburg to nieźli pechowcy lub frajerzy. Zdobyć 5 razy pod rząd mistrzostwo i ani razu nie awansować do fazy grupowej LM mając takich rywali jak mieli.
 
typerrokupl 47

typerrokupl

Użytkownik
Witam
Liga Europy wiadomo rządzi sie swoimi prawami itp itd]
Mysle ze kazdy kto minimalnie sie zna na pilce, o tym wie, wiec szkoda o tym pisac.
Druga sprawa jest taka że mimo wszystko każdy chce wygrywac. Czy Arsenal moglby sobie wobec zarzadu czy kibicow pozwolic na wpadke ze sredniakiem z Ukrainy?Chyba nie... Moje typy na dzisiaj:
Arsenal minimum 3 gole w meczy - 1.55✅
Przewiduje minimum 10 dobrych sytuacji dla Arsenalu. MINIMUM. 3 gole to chyba nie jest wygórowana opcja.
PAOK-CHELSEA
over 1,5 kartki Paoku w 2 połowie - 2,05✅
Drużyna Paoku mocno overova jeśli chodzi o kartki. Wiadomo dochodzi do tego żywiołowość kibicow greckich i beda sie podpalac Grecy w niektorych sytuacjach. Nie ma roznicy jaki wyjdzie sklad Chelsea, ponieważ czy bedzie to pierwszy garnitur czy drugi, Anglicy beda szybsi szczegolnie przy zmeczeniu Paoku w drugiej połowie. Wydaje mi sie że dlatego jest to pewniejszy typ niz win chelsea. a do tego po wyzszym kursie.
MOL Vidi-Bate DNB - 2 1.95✅
Kurs podyktowany chyba tylko wylacznie atutem wlasnego boiska. No i własnie, czy aby na pewno atutem?
Na 5 ostatnich meczy u siebie zespol wegierski wygral tylko raz.. A BATE 5 ostatnich meczow wyjazdowych to 4 zwyciestwa i jedna porazka z PSV .
Remis mozliwy,ale na pewno blizej mi do zwyciestwa Bate niz MOL Vidi.
RB Lipsk-Salzburg over 2,5 gola - 1.55✅

Co mysle jak widze ktorykolwiek z tych zespol? Over bramkowy. Tutaj mamy obie bramkostrzelne druzyny, ktore czasem zapominaja o obronie. Pelno statystyk wskazuje na over i to wiekszy niz 2,5 , ale gram kupon za dosyc duza stawke ,wiec chce jak najpewniej pograc.
Dla ciekawskich puszczone AKO za 500 - mozl.wygr. 4800✅✅✅✅✅✅
Edit: Jeszcze z 20min do konca meczy Arsenalu i Redbulli ,a już ponad 4800 na koncie ;)
Kto chce podeśle screena na priv. Pozdro :cash::cash::cash::cash::cash:
Wszystkie Kursy BWIN
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
N 182

nafal

Użytkownik
Idę mnie dziś na luźno idą 3 bety.
Over 8,5 RR w Ludogorcu, over 8,5 RR u RedBulli i obecnie 3,5 żółtych kartek w Salonikach. Co do różnych to grają ekipy które są pod tym względem utalentowane i pokrycie takich linii w mojej opinii nie jest problemem. W Grecji natomiast zauważyłem że sporo osób idzie w btts i myślę że to jest dobry kierunek choć myślę że i kartki tam się posypia bo i sędzia sprzyja temu betowi, i waleczny umysły Greków a i Chelsea coś od siebie dorzuci. Kursów nie podaje bo pisze z telefonu i nie chce mi się sprawdzać ale mniej więcej każdy z tych betow między 1,45 a 1,60 dając AKO około 3,5.
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
W meczu Red bullow dobry jest over 2.5 gola , w bet36pięć jest kurs 1.6 można dorzucić do jakiegoś dubla, ew. pograć za wieksza stawke.
Obie ekipy mocno ofensywne, ostatnio strzelaja bramek dość sporo, myśle, że może skończyć się jakimś wysokim wynikiem 3:2 np.

21:00
RB LIPSK - RED BULL SALZBURG
powyzej 2.5 gola w meczu
kurs: 1,60
bet365
✅
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Spotkanie Arsenal-Vorskla
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.60
Godz: 21:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Arsenal Londyn swoją przygodę z piłkarską Ligą Europy rozpocznie spotkaniem z zespołem Vorskla z UKrainy. Gospodarze naturalnie są stawiani w roli zdecydowanego faworyta do zdobycia kompletu punktów w tym pierwszym swoim spotkaniu , w którym ich rywalem będzie znacznie niżej notowany rywal. Arsenal na swoim stadionie ostatnio przegrał tylko 1 spotkanie z ekipę Manchesteru City, zremisował z Atletico i resztę spotkań kończył zwycięstwami. Kanonierzy zdobywali w tych meczach sporo bramek , praktycznie zawsze 2, 3 lub więcej. W tym meczu również mogą sobie postrzelać bowiem goście są zespołem , którym w starciach z ekipami na prawde mocnymi tracą sporo bramek. Patrzylem na mecze z Dynamem Kijów oraz Szachtarem i stracili tam za kazdym razem po 4 bramki, arsenal w obecnym składzie spokojnie jest w stanie im tyle bramek wbić, tym bardziej iż ofensywa wystąpi praktycznie w najmocniejszym zestawieniu. Nie zagrają natomiast :Maitland-Niles A, Koscielny, Kolasinac oraz Jenkinson. Mój typ na to spotkanie to wysoka wygrana ekipy gospodarzy, myślę że goście nie strzelą tutaj ani jednej bramki.
 
N 45

nakeddenim

Użytkownik
Witam
Liga Europy wiadomo rządzi sie swoimi prawami itp itd]
Mysle ze kazdy kto minimalnie sie zna na pilce, o tym wie, wiec szkoda o tym pisac.
Druga sprawa jest taka że mimo wszystko każdy chce wygrywac. Czy Arsenal moglby sobie wobec zarzadu czy kibicow pozwolic na wpadke ze sredniakiem z Ukrainy?Chyba nie... Moje typy na dzisiaj:
Arsenal minimum 3 gole w meczy - 1.55✅
Przewiduje minimum 10 dobrych sytuacji dla Arsenalu. MINIMUM. 3 gole to chyba nie jest wygórowana opcja.
PAOK-CHELSEA
over 1,5 kartki Paoku w 2 połowie - 2,05✅
Drużyna Paoku mocno overova jeśli chodzi o kartki. Wiadomo dochodzi do tego żywiołowość kibicow greckich i beda sie podpalac Grecy w niektorych sytuacjach. Nie ma roznicy jaki wyjdzie sklad Chelsea, ponieważ czy bedzie to pierwszy garnitur czy drugi, Anglicy beda szybsi szczegolnie przy zmeczeniu Paoku w drugiej połowie. Wydaje mi sie że dlatego jest to pewniejszy typ niz win chelsea. a do tego po wyzszym kursie.
MOL Vidi-Bate DNB - 2 1.95✅
Kurs podyktowany chyba tylko wylacznie atutem wlasnego boiska. No i własnie, czy aby na pewno atutem?
Na 5 ostatnich meczy u siebie zespol wegierski wygral tylko raz.. A BATE 5 ostatnich meczow wyjazdowych to 4 zwyciestwa i jedna porazka z PSV .
Remis mozliwy,ale na pewno blizej mi do zwyciestwa Bate niz MOL Vidi.
RB Lipsk-Salzburg over 2,5 gola - 1.55✅

Co mysle jak widze ktorykolwiek z tych zespol? Over bramkowy. Tutaj mamy obie bramkostrzelne druzyny, ktore czasem zapominaja o obronie. Pelno statystyk wskazuje na over i to wiekszy niz 2,5 , ale gram kupon za dosyc duza stawke ,wiec chce jak najpewniej pograc.
Dla ciekawskich puszczone AKO za 500 - mozl.wygr. 4800✅✅✅✅✅✅
Edit: Jeszcze z 20min do konca meczy Arsenalu i Redbulli ,a już ponad 4800 na koncie ;)
Kto chce podeśle screena na priv. Pozdro :cash::cash::cash::cash::cash:
Wszystkie Kursy BWIN
Pozdro
Gratuluje, obserwowałem Twoj kuponik, bo sam chciałem go pograć, jedynie kartki paoku coś mi po głowie chodziły za mocno. Ale jednak się udało ????
 
N 182

nafal

Użytkownik
Idę mnie dziś na luźno idą 3 bety.
Over 8,5 RR w Ludogorcu, over 8,5 RR u RedBulli i obecnie 3,5 żółtych kartek w Salonikach. Co do różnych to grają ekipy które są pod tym względem utalentowane i pokrycie takich linii w mojej opinii nie jest problemem. W Grecji natomiast zauważyłem że sporo osób idzie w btts i myślę że to jest dobry kierunek choć myślę że i kartki tam się posypia bo i sędzia sprzyja temu betowi, i waleczny umysły Greków a i Chelsea coś od siebie dorzuci. Kursów nie podaje bo pisze z telefonu i nie chce mi się sprawdzać ale mniej więcej każdy z tych betow między 1,45 a 1,60 dając AKO około 3,5.
Over 3,5 ZK w Salonikach ✅✅✅
Over Over 8,5 RR w Ludogorcu ✅✅✅
Over 8,5 RR RedBulli ⛔⛔⛔ ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom