>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie 2018

Status
Zamknięty.
pukon 944,9K

pukon

Użytkownik
Benfica-Melilla godz. 18.00
1 / 1.66
1(-3) / 1.91
Gospodarze z Portugalii podejmują hiszpańska ekipą z LEB Oro (drugi poziom rozgrywkowy). Mecz połączony z oficjalną prezentacją drużyny portugalskiej. Benfica ze sporymi ambicjami na ten sezon, w poprzednim odpadli w play off na poziomie półfinału rozgrywek krajowych, co uznano za spore rozczarowanie i tutaj walka o mistrzostwa kraju jest obowiązkiem - zagrają jeszcze w eliminacjach do FIBA Europe Cup, ale tutaj mieli sporego pecha i trafili na najmocniejszego z możliwych rywali, włoskie Sassari. Kadra Portugalczyków też robi wrażenie, krajowa część to sześciu reprezentantów Portugalii - Barroso, Lima, Fonseca, Silva, Cardoso, Delgado, do tego mocno wygląda zagraniczna część kadry - Hallman, Downs, Snider, Rey, Conceicao czy Suarez. Zresztą zakontraktowanie dwóch graczy z hiszpańskiej ACB (Rey - 6,4pkt, Suarez - 4,4pkt - Saragossa) czy Downsa z rosyjskiego Saratova (silna liga VTB, gdzie miał średnie na poziomie 10,6pkt / eliminacje Ligi Mistrzów - 7,6pkt / FIBA Europe Cup - 14,2pkt), może pokazywać naprawdę spore ambicje klubu. Do tego wszystkiego, po słabym sezonie prowadzenie drużyny powierzono Arturo Alvarezovi, to też wydaje się być świetnym ruchem władz klubu, który w poprzednim sezonie, prowadząc Prat Joventut dotarł do półfinału fazy play off hiszpańskiej LEB Oro - co ciekawe półfinał przegrany 2-3 z dzisiejszym rywalem właśnie - więc może będzie tutaj też mocna chęć wygrania akurat z tą ekipą. Z kolei Melilla poprzedni sezon bardzo dobry - dotarli aż do finału fazy play off (2-3 z Manresa). Tylko jak to często bywa w takich przypadkach, po sukcesie wyprzedano wszystkich kluczowych graczy - Guerra, Kapelan, Rodriguez, Samb (bez klubu jeszcze), Almazan czy Duran poza ekipą, gdzie to ci gracze byli odpowiedzialni za ten świetny wynik. Co prawda dodali sporo solidnych zawodników, ale tutaj będzie potrzeba chyba trochę więcej czasu na ponowną budowę zespołu, a jak na razie rozegrali tylko jeden sparing. W dodatku dzisiaj zagrają bez Darko Balabana, który ma być jednym z liderów tej ekipy. Nie wiem czy to wszystko co napisałem będzie miało przełożenie na wynik tego spotkania, bo jednak gry towarzyskie zawsze rządzą się swoimi prawami, ale dla mnie Benfica z tym potencjałem jaki ma w kadrze i z takim rywalem, powinna powalczyć mocno o pełną pulę. (1xbet)
75-84⛔
 
pukon 944,9K

pukon

Użytkownik
Decin - MBC Mitteldeutscher godz. 18.00
2(+4,5) / 1.82
2 / 2.45
Zastanawiają mnie trochę tak wysokie kursy na niemiecką drużynę. Sprawdziłem czy nie ma jakichś większych kontuzji i poza Marelija, wszyscy zawodnicy będą do dyspozycji trenera. W ostatnim czasie doszedł jeszcze Lee Moore z włoskiej Brescii, który zastąpi kontuzjowanego już wcześniej Alexa Ruoffa. Pisałem już trochę o MBC w tym temacie i biorąc pod uwagę chociażby sam potencjał kadrowy, nie widzę aspektów w których Decin przewyższałby dzisiejszych rywali. W meczach sparingowych Decin zagrał m.in z dwoma niemieckimi zespołami, porażka z drugoligowym Chemnitz i wygrana z trzecioligowcem Loewen, natomiast MBC miał okazję zagrać z czeską drużyną, która wydaje się mocniejsza od Decina - z Pardubicami pechowa przegrana 96-97, gdzie rywal zapewnił sobie wygraną trafiając wraz z końcową syreną z połowy boiska. Oba zespoły miały też okazję spotkać się z tą samą drużyną, mistrzem Austrii drużyną Kapfenberg - Decin przegrał 72-94, natomiast MBC wygrali 68-65. Poza tym MBC jeszcze sporo gier towarzyskich z mocnymi rywalami, gdzie pokazywali się z dobrej strony - wygrane z Krka, Olimpija Ljubljana, Groningen czy niemiecka Jena, przegrywali z silną Cedevitą czy Antwerpią. Może się kompletnie mylę co do tego spotkania, ale dla mnie, drużyna gości ma tutaj na pewno mocne argumenty żeby powalczyć o wygraną. (LVBet)
64-85✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom