>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
D 224

dboniem

Użytkownik
To teraz czekamy na oficjalny terminarz, według miejsc zajętych w 1 fazie, Polska jako najlepsza drużyna powinna zagrać najpierw z Argentyną, później z Francją i na koniec z Serbią, czyli wyglądałoby to w ten sposób:
Serbia - Francja
Polska - Argentyna
Argentyna - Serbia
Polska - Francja
Argentyna - Francja
Polska - Serbia
Najlepszy scenariusz to właśnie taki układ spotkań, by w ostatnim meczu 2 fazy grać jako ostatni i mieć już wszystko wiadome, tj. ile punktów, setów da awans, czy możliwość zajęcia premiowanego awansem 2 miejsca.
Mam tylko nadzieja, że FIVB się nie skompromituje i nie wymyśli nagle kolejnych zmian w grupach, pytanie czemu ponownie mają grać ze sobą Iran i Bułgaria oraz Słowenia z Belgią ?
Patrząc na grupy jakie powstały, aż prosi się, by Bułgarzy zainterweniowali, że chcą jednak zamienić się ze Słowenią i rywalizować w grupie z Brazylią, Belgią i Australią, zamiast USA, Iranem i Kanadą.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Pierwsza runda MŚ trochę przypominała zmagania w tegorocznej Lidze Narodów. Na palcach jednej ręki można zliczyć mecze, w których sety były wyrównane i nawet takie spotkania jak Polska-Bułgaria (pierwszy set 25-14) czy Rosja-Serbia (trzeci set 17-25) przyprawiały o palpitacje serca czy overy punktowe wejdą.
W naszej grupie nie zawiedli mnie Bułgarzy, zawiedli zaś Kubańczycy po których spodziewałem się dużo więcej w zagrywce.
Mamy szczęście, że trafiła nam się Argentyna, która na MŚ narazie zawodzi. Francuzi faktycznie nie przygotowali drugiego szczytu formy po Lidze Narodów.
Jeśli chodzi o reprezentantów Polski to nie jest najlepiej. Ok przeciwników mieliśmy z dolnej półki ale statystyki zawodników mówią wszystko. W oficjalnych statach na stronie mś próżno w czołowej 10 każdej klasyfikacji szukać polaków. To bardzo zły znak, a po drugiej rundzie może być jeszcze gorzej. Jeśli się chłopaki nie poprawią to miejsca 5-6 są w ich zasięgu. Na medale trzeba jednak trochę więcej.
I jeszcze Rosja. Chyba mają w &quot;d&quot; pierwszą rundę. Rozgrywają się. Mają wszak taką potęgę, że naprawdę aż dziw, że tak źle im poszła pierwsza runda. Myślę, że w drugiej odkryją swoje prawdziwe oblicze.
Już na koniec słowo o Serbii, od początku grają otwartą siatkówkę z pełnym zaangażowaniem. Dla mnie będą faworytami w meczu z Polską, a już na pewno z handikapem setowym.
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Oglądasz mecze czy po statystykach piszesz?Czego ty od naszych wymagasz?? wygrali wszystkie mecze bez większych przygód i przeszkód a ten jakieś statystyki wyciąga , ja tam widziałem raczej pewność siebie i charakter w momentach kiedy rywale mogli by dostać wiatru w żagle.Świetna pierwsza runda.Zgodze się tylko z tym że mieliśmy najsłabszą grupę. O mistrzostwo może być ciężko ale o medal możemy się otrzeć
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Jest już na stronie oficjalnej mistrzostw terminarz:
piątek
Serbia - Francja
Polska - Argentyna
sobota
Serbia - Argentyna
Polska - Francja
niedziela
Argentyna - Francja
Polska - Serbia
Bardzo dobrze, że ostatni mecz w naszej grupie to starcie z Serbami, będziemy mieli pewność ile punktów, setów, czy nawet małych punktów może wystarczyć do awansu.
Wygrana w piątek daje nam bardzo dobrą sytuację przed pozostałymi meczami.
Zakładając zwycięstwo ze słabymi Argentyńczykami, drugi mecz będzie niezwykle ważny, z jednej strony porażka Francuzów daje nam automatycznie minimum 2 miejsce na koniec, ale wtedy Serbowie mogą nam zabrać 1 lokatę. Jeśli Francja wygra to zwiększymy przewagę po 1 kolejce do 4 punktów, ale wtedy dwie kolejne porażki mogą zepchnąć nas nawet na 3 miejsce.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Oglądasz mecze czy po statystykach piszesz?Czego ty od naszych wymagasz?? wygrali wszystkie mecze bez większych przygód i przeszkód a ten jakieś statystyki wyciąga , ja tam widziałem raczej pewność siebie i charakter w momentach kiedy rywale mogli by dostać wiatru w żagle.Świetna pierwsza runda.Zgodze się tylko z tym że mieliśmy najsłabszą grupę. O mistrzostwo może być ciężko ale o medal możemy się otrzeć
Tu chodzi o pieniądze więc nie mam zamiaru Cię do niczego w zakresie Twoich pieniędzy przekonywać. Ja oglądałem wszystkie mecze polaków i większość pozostałych spotkań. Dlatego właśnie porównuję to ze statystykami. Spójrz na staty z poprzednich mistrzostw świata czy z Pucharu Świata 2015 gdzie również biliśmy się o medale. Statystyki są idealnym odwzorowaniem stanu zespołu. Dla mnie najważniejszy jest ranking rozgrywających. Drzyzga 27, Łomacz gdzieś w czwartej dziesiątce. We wczorajszym meczu w kontrach większość piłek szła na siatkę, gdzie atakujący miast wbijać gwoździe przebijali opuszkami palców na drugą stronę. Niedokładność rozgrywających raziła wręcz w oczy i ja tym tropem będę szedł w następnych typach.
Pozdrawiam
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Jest terminarz, są i pierwsze kursy. Są lekkie dysproporcje zwłaszcza na mecz Serbia-Francja.
STS 2,59-1,45
Fortuna 2,12-1,72
Ja pograłem na szybko tą Serbie w STS, kurs baaardzo dobry. Od dawna lubię ich drużynę poza rozgrywającym, poza nim gracze z topowego poziomu. Wczoraj fajnie powalczyli z Rosją i często gonili z bardzo słabych wyników pokazując wole walki i silną psychikę. Francja jakoś bez wyrazu i formy, Boyer na ataku gra bardzo słabo. Generalnie jak wiadomo i jak widać nie jest już to ta Francja co kiedyś. Dla mnie mecz 50/50 albo nawet ze wskazaniem na Serbie dlatego 2,59 kurs wziąłem. ✅ ✅ ✅
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Za nami koniec I rundy. Było kilka niespodzianek a nawet sensacji...
My Polacy na pewno patrzymy z dużym hurra optymizmem przed kolejną rundą z racji, że I rundę przeszliśmy najlepiej jak mogliśmy - 5 zwycięstw i komplet punktów.
O regulaminie na tych MŚ nie ma co mówić bo jest jak jest... Można powiedzieć, że 5 zwycięstw w I rundzie zaklepuje na 90% awans z II rundy.
Największa pozytywna niespodzianka to chyba Holandia, którzy pokonali Brazylię i Francję a i tak trafili chyba najgorzej z tej trójki - to jest najlepsze w tym wszystkim.
Póki co najbardziej rozczarowują mnie Francja i Rosja, którzy doznali już 2-óch porażek w I rundzie.
Przypomnijmy, że do III rundy awansują 4 zwycięzców swoich grup oraz 2 najlepsze drużyny z 2 miejsca.
Grupa E
Włochy 5-0 15 punktów
Holandia 4-1 11 punktów
Rosja 3-2 10 punktów
Finlandia 2-3 6 punktów
Tak na dobrą sprawę to zwycięstwo Włochów nad Finami w 1 kolejce da już im awans do III rundy i taka mała uwaga... Jeżeli pójdzie wszystko z godnie z planem Włochów to w 3 kolejce Włosi mogą wyrzucić za burtę swojego największego rywala Rosje!!! Wystarczy, że przegrają z Holandią.
Grupa F
Brazylia 4-1 11 punktów
Belgia 3-2 10 punktów
Słowenia 3-2 9 punktów
Australia 2-3 7 punktów
Ależ ta Brazylia ma szczęście, że trafia na tak łatwą grupę... W innych grupach nie wyszli by z 1 miejsca... Tutaj niestety ale wyjdą. Na 2 miejsce liczę Słowenia ale tutaj już muszą wygrać 2 mecze za 6 punktów.
Grupa G
USA 5:0 13 punktów
Iran 4-1 11 punktów
Bułgaria 3-2 9 punktów
Kanada 3-2 9 punktów
Tutaj będzie walka o 2 miejsce między Kanadą, Bułgarią a Iranem i co najważniejsze widzę tutaj sporo punktów pogubionych w meczach między drużynami co raczej nie powinno im dać awansu z 2 miejsca, chyba, że Iran wygra 2 mecze w co nie chce mi się wierzyć po ich grze.
Grupa H
Polska 5-0 15 punktów
Serbia 4-1 12 punktów
Francja 3-2 11 punktów
Argentyna 2-3 6 punktów
Kapitalna sytuacja dla Polaków. Bardzo ważny pierwszy mecz z Argentyną i trzeba wygrać nie ma innej opcji.
Jeżeli Francja wygra z Serbią to naprawdę mamy doskonałą sytuację.
Jedno jest pewne 2 zwycięstwa powinny nam dać spokojny awans z 1 miejsce a już na pewno z miejsca 2.​
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Kto.wczoraj oglądał.Ruskich,,? Akurat nie miałem przyjemności i nie wiem co.zrobili mając już 11-8 w taju ale chodzi mi o cały mecz i podejscie do Niego. Chciałbym grubo wejść w piątkowego dubla Polska -1,5 oraz Rosja -1,5 i każda uwaga się przyda. Ciekawe czy Oni olewają sprawe czy stali się mistrzem jarmarkow- czytaj ligi narodów.
 
L 0

luksos

Użytkownik
Kto.wczoraj oglądał.Ruskich,,? akurat nie miałem przyjemności i nie wiem co.zrobili mając już 11-8 w taju ale chodzi mi o cały mecz i podejecie do Niego. Chciałbym grubo wejść w piątkowego dubla.Polska -1,5 oraz Rosja -1,5 i każda uwaga się przyda.
Oglądałem cały mecz i mam kilka spostrzeżeń co do gry Rosjan przede wszystkim brak chęci do walki i czerpania radości z gry. w pierszym i drugim secie zaprzepaścili ogromną przewage punktową, głupie błędy i niekończenie akcji z prostych piłek. Nie wiem czego się po nich spodziewać ale sam na pewno na nich nie postawie.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Zawsze to coś ale skoro jak.im się teraz nie chce to niby kiedy. W Tokyo jedynie heh? No cóż jest jeszcze 48h do myślenia. Ruskim się chciało w lidze narodów gdy tam niby miała być olewka a teraz im się grać odechciało po być może meczu z USA? O co tu kaman.
 
L 0

luksos

Użytkownik
Chciał bym wierzyć ze w tej drugiej rundzie się coś zmieni, mając takich zawodników z takim potencjałem mogą nawet nie awansować do szóstki. Osobiście wolał bym tutaj grac zamiast Rosjan -1,5 dla USA.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
mieli przestoje w meczu ale w Tie Breku grlai na maksa, widac to tez bylo w ich radosci po zdobyczy punktowej 11:8 i na zagrywke Lisinac? nie pamietam dobrze czy to byl on i jebnal 2 razy asa potem dolozyl 2 dobre zagrywki i w sumie Ruscy nie mieli nic do powiedzenia przy tych zagrywkach z wyjatkiej jednej gdzie po ataku zostal podbity Michajlow ... potem na zagrywke wzszedl Atanasijevic i jebnal asa i zakonczyl spotkanie.
 
M 0

matimotorfan

Użytkownik
Powie mi ktos jak wyglada sprawa po najblizszych grupach? Wyjdzie 6 zespolow I co wtedy? Tworza sie dwie grupy po 3 druzymy I dwie awansuja do polfinalow? Jakies znaczenie ma wyjscie z pierwszego czy drugiego niejsca czy chodzi aby po prostu awansowac dalej
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
tak, dwie awansują do polfinalow. Jest już przydzielone kto z ktorej grupy z którego miejsca gdzie trafia. Druzyna z 2 miejsca trafia na pewno na dwie z pierwszego. Co do Rosji, nic sie tu nie zmienia - dalej jest potentatem i moim zdaniem do f6 awansuje.Za to przereklamowana Francja moim zdaniem odpada, i nie zdziwie sie jesli to nastapi praktycznie po pierwszej kolejce. Jesli chodzi o Polakow to dalej uwazam ze poza wielką czworka maja najwieksze szanse. Teraz sie zaczyna powazne granie i w F6 zamelduja sie Polska Wlochy Brazylia Rosja USA Serbia. Jesli mialbym typowac podium to stawialbym na Wlochy Rosje i USA. Kolejność przypadkowa, wspomnicie moje slowo.
P.S chcialbym sie mylic i żeby na ktores z tych miejsc wskoczyla nasza reprezentacja ale logika i personalia mowia co innego
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Punkty też przechodzą do 3 fazy ?
Mam nadzieję, że to prawda co piszecie i zacznie się poważne granie, aczkolwiek mam obawy co do szachów w tych grupach, jak już zibi16 napisał, np Włosi mogą dać się ograć Holendrom.
Takie same obawy mam do jutrzejszych spotkań 1-4. Czy przypadkiem nie będą grały rezerwy, czy nie mogą sobie odpuścić itp. Mam na myśli szczególnie liderów słabszych grup takich jak USA czy Brazylia
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Punkty też przechodzą do 3 fazy ?
Mam nadzieję, że to prawda co piszecie i zacznie się poważne granie, aczkolwiek mam obawy co do szachów w tych grupach, jak już zibi16 napisał, np Włosi mogą dać się ograć Holendrom.
Takie same obawy mam do jutrzejszych spotkań 1-4. Czy przypadkiem nie będą grały rezerwy, czy nie mogą sobie odpuścić itp. Mam na myśli szczególnie liderów słabszych grup takich jak USA czy Brazylia
Nie no na pewno w 3 grupie sie zerują. Inaczej to bylby to nonsens totalny. Czesc zespolow by sobie gralo mecze towarzyskie
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Serbia vs Francja 1 2,61
No nie no trzymajcie mnie blagam. Nawet gdybym nie widzial formy obu zespolow na tym turnieju to bym ich klasyfikowal 50/50. A po tym co widzialem , to stwierdzam ze to Serbia jest faworytem tego spotkania, wygrali z Rosją, z USA przegrali dopiero po tie breaku... Nie wiem co tutaj buki tworzą. Value MEGA.

Holandia vs Rosja (-1,5) 2 1.50
No ok, Holandia wygrala sobie 2 mecze z nie byle kim ale to wciaz Holandia. Po prostu nie wierze zeby powtorzyli te wyniki, w szczegolnosci z Rosja ktora ma noz na gardle.

Bulgaria vs Iran Set z najmniejsza iloscia punktow UNDER 48,5 1,7
Ciezko tu typowac zwyciezce, bardzo ciezko. Bulgaria nam sie bardziej postawila niz Iran , maja tez atut wlasnego boiska. Ale mimo wszystko nie jestem przekonany co do nich. Dla mnie jest to mecz 50/50. Ale znalazlem inny ciekawy kurs na to spotkanie. Nie wiem skad tak wysoki kurs na cos takiego bo w kazdym meczu na tych MŚ zarówno Iranu jak i Bułgarii ten typ wchodzil. Przeciez to wystarczy ze zaden set nie bedzie grany na przewagi...

Belgia vs Slowenia 2 1,93
Ciagle uwazam ze Slowenia personalnie jest po prostu drużyną lepszą. Grali już ze sobą w tym turnieju, i Słowenia odniosła zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Wchodzę grubo w AKO overów punktowych w drugiej rundzie.
Polska-Argentyna over 138,5pkt za 1,40 w STS przy wyrównanych 3 setach może się już pokryć. Argentyna to trochę nie spełniona drużyna tych mistrzostw. Jednak urwali seta Włochom, więc czemu nie polakom?
Serbia-Francja over 171,5 pkt. za 1,35 w STS bezpieczniej niż 4 sety. Tu Francja gra o wszystko i choć na drugim kuponie mam win Sebii zagrany to tu liczę, ze tego jednego seta Francja honorowo urwie.
Belgia-Słowenia over 175.5 pkt. za 1,40 w STS. Dość wysoko ustawiona tu linia, ale buki mają ku temu podstawę jaką był mecz tych drużyn w pierwszej rundzie zakończony tie break-iem.
Do tego over 14x, w meczu Iran-Bułgaria po 1,35. Daje ładne AKO do grubszej gry.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ja z pierwszych gierek nowych grup poza wcześniej wspomnianą Serbią gram tylko dwa zakładziki na jednym kuponie na podwojenie.
Serbia-Francja over 177,5 @1,50 ✅
Bułgaria-Iran over 179,5 @1,52 ⛔ masakra co ten Iran robił w końcówkach setów 2 i 3...
AKO: @2,28 fortuna ⛔
Dwie bardzo równe pary, ciężko w sumie wskazać wyraźnych faworytów. Nie widzę tutaj opcji wygrania 3-0 przez kogokolwiek ani wyraźnych różnic punktowych w setach. Overy 44,5 powinny być pokrywane a myślę, że kilka setów na przewagi możemy zobaczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom