>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [18.09.2018] - wtorek

Status
Zamknięty.
duckland 884

duckland

Użytkownik
Moja taśma:
Tottenham X2
Dortmund X2
Napoli X2
Liverpool 1X
Atletico X2
Porto x2
@5.9 fortuna
Najbardziej obawiam się o Liverpool bo graja z bardzo mocną drużyna. Reszta ekipy nie powinna dac plamy, wszystko z podpurka żadnych suchych wygranych bo zawsze ktoś zawali mecz. Jest to pierwsza kolejka kazdy ma apetyt na 3pkt, dla wielu ekip będzie to zderzenie z naprawdę wielka pilka. A jak bedsie?
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
No to Jurgen namieszal ???? defensywny srodek Henderson Milner i Wijnaldum . Milner nie da zyc Neymarowi .. i Sturridge za Firminoo
 
N 182

nafal

Użytkownik
Moja taśma:
Tottenham X2
Dortmund X2
Napoli X2
Liverpool 1X
Atletico X2
Porto x2
@5.9 fortuna
Najbardziej obawiam się o Liverpool bo graja z bardzo mocną drużyna. Reszta ekipy nie powinna dac plamy, wszystko z podpurka żadnych suchych wygranych bo zawsze ktoś zawali mecz. Jest to pierwsza kolejka kazdy ma apetyt na 3pkt, dla wielu ekip będzie to zderzenie z naprawdę wielka pilka. A jak bedsie?
Piekny kupon i Tottenham dał ciała...
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Jak emocje po meczu Panowie? Gratulacje każdemu kto zarobił na dzisiejszy dniu, a Ci którzy skupili się na spotkaniu LFC-PSG pownni to zrobić. Overek, 1, BTTS, Obie strzelą w obu czy mój becik Liverpool/Liverpool po 3.45 siadają. Sporo szczęścia z tymi BTTS&#39;ami, bo PSG było tragiczne. Liverpool po raz kolejny gra dużo lepiej, a nie potrafi spokojnie dowozić dwubramkowej przewagi. Salah kolejne spotkanie bez bramki, a Neymar schowany przez Milnera i Trenta. Widząc Hendersona w 1 składzie troszeczkę się przeraziłem, ale tak solidnego Anglika nie widziałem już bardzo dawno. A tak poza tym to kocham Milnera, który jest niesamowitym walczakiem. YNWA!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom