>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC Fight Night 136: Hunt vs. Oleinik

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
UFC Fight Night 136: Hunt vs. Oleinik

Data: 15 września 2018 (sobota)
Lokalizacja: Moskwa, Rosja
Transmisja:
16:30 – karta UFC Fight Pass (FightPass)
20:00 – karta główna (Polsat Sport / FightPass)


ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Hunt przez T(KO)/DQ @1.66⛔
lv

Pisałem analizę i mi ją wcięło. Nie chce mi się powtarzać. Hunt z ciosem KO i lepszą szczęką od rywala. Powinien przeważać również szybkością i siłą. Alecey jedyna szansa to w parterze, ale łatwo nie sprowadzi Hunta. Hunt już nie takich kończył przed czasem.
 
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Krylov wygra @ 1,67 fortuna⛔
Cięzko typować przeciwko Polakowi, bo sam osobiście mu kibicuje, ale widzę tutaj Krylova w roli zwyciezcy. Wraca do UFC po przerwie i zastanawiające może być w jakiej jest formie, jednak miałem okazję oglądać kilka jego walk na ostatnich galach i uważam, że gość naprawdę ma coś w sobie. Jest gibki i dynamiczny, dobrze boksuje i kopie. Z drugiej strony nieprzewidywalny, bo wygrywał naprawdę w efektowny sposób swoje walki. Janek jest solidny, boję się jednak że może nie wytrzymać kondycyjnie z takim zawodnikiem. Poza tym zastanawiające będą pierwsze rundy, kiedy to Krylov ruszy do ofensywy, wtedy różnie może być z Polakiem i obawiam się, że może się bardzo otworzyć. Błachowicz wygrywał ostatnio praktycznie tylko na punkty, zaś jego przeciwnik lubi kończyć rywali przed czasem. Teoretycznie Krylov ma więcej do udowodnienia, bo wraca do UFC i musi udowodnić, że jest wystarczającym dobrym zawodnikiem natomiast w przypadku Błachowicza być może otworzy się przepustka do tej najwyższej granicy jednak pamiętajmy, że on w sytuacji kiedy nie jest pod ścianą, to wtedy jego walki rożnie się toczą.
Oleinik wygra @ 1,98 fortuna✅
Kursy trochę spadły, jednak w tym pojedynku między strikerem a grapplerem idę w stronę Rosjanina. Hunt jest faworytem, ale wierzę, że jak w przypadku walki Woodley-Till pojawi się sytuacja na obalenie. Nowozelandczyk ma problemy na ziemi, jego najsilniejszą strona jest stójka i kończenie rywali. Oleinik nieraz przyjmował petardy i dawał radę. Oczywiście boję się trochę jego stylu walki, bo pozwala przeciwnikowi na zbyt dużo. Osobiscie nie liczę na to, że pojedynek będzie bardzo efektywny, bo zarówno Hunt i Oleinik mają swoje lata i dynamika trochę siadła, jednak nieczęsto spotykane są gale UFC w Rosji i wierzę, że Oleinik da radę. Bez wątpienia ma zagwarantowane wsparcie ze strony kibiców i fajnie by było wygrać przed wlasną publicznością.
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Hunt vs Oleinik
Over 1.5 rundy 1.85 na lvbet ⛔
Wątpię żeby Panowie rzucili się do bitki od pierwszej rundy. Mark twarda szczęka, ciężko go obalić i utrzymać na ziemi a tym bardziej poddać. Rosjanin doświadczony jak mało kto, raczej te kilka minut wytrzyma.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom