>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wielka Brytania - SGB Premiership 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
funias 691

funias

Użytkownik
Dziś poniedziałek, wraca liga na wyspach. Poniżej podam kilka typów, bez zbędnej pisaniny, bo nie ma co kolorować analiz na siłę ????
D. Dróżdż poniżej 6 pkt @1.83 forbet ▶ zwrot
Damian zagubiony, mało jeździ, nie sądzę żeby wykręcił 7 pkt przeciwko mocnym Rudzikom.
A. Ellis over 4.5 @2.00 forbet ✅
Ostatnie 5 spotkań Ellisa to przekroczenie tej linii za każdym razem. W każdym z ostatnich 5 spotkań miał trójkę, dokłada dwie jedyneczki i linia przekroczona. Za nisko moim zdaniem, stać go spokojnie na te 5 pkt ;)
M. Fricke poniżej 13 pkt @1.92 forbet ✅
Mimo 6 startów, które przed Kangurem uważam, że będzie trudno wykręcić 14 oczek, przejrzałem wyniki Maxa i raz dokonał tej sztuki w 2018r na wyspach. Ostatnie wyniki nie wskazują na to, żeby dziś wystrzelił i odjechał prawie perfekcyjne spotkanie.
Dróżdż - Bellego @2.20 STS ✅

Może ktoś się zainspiruje, powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
M 11,3K

mumin89

Użytkownik
Witam Funias co powiesz aby zagrac dzisiaj K.Woryna wiecej pkt niz 5.5 mysle ze sobie poradzi w 1 biegu ma dosc latwych przeciwnikow Szczepaniak Jakobsen i Summers oraz to tego jedzie z rezerwowymi ktorzy nie sa zbyt mocni czyli Szczepaniak Nielsen i pytanko kto moze jechac dzisiaj za Worala jako ZZ
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dziś pierwszy mecz w tym sezonie, jaki zobaczymy w Eleven.
Belle Vue - Swindon
Swindon +8,5 @1,83 Forbet ⛔ Cały mecz szło super, a potem najpierw głupota Morrisa, który wjeżdża w kolegę i zamiast 3-3 było 4-2, a potem Etheridge objeżdża Bellego i zabrakło któregoś z tych punktów...
Morris over 7,5 @1,75 Fortuna ⛔ Słaby występ Morrisa
Przesadzona ta linia na Rudziki moim zdaniem. Wiadomo, w Anglii wyjazdy są ciężkie, ale tu Morris z Batchelorem powinni trzymać wynik, druga linia też niezła, więc ja tu nie widzę wysokiego zwycięstwa Asów, a kto wie czy nie będziemy świadkami niespodzianki.
Zaskakująco niska linia na Morrisa, który fajne wyniki w Anglii kręci w tym sezonie. Chyba głównie z racji na to, że ostatnio ciut słabiej, myślę że dziś powinien być liderem swojego zespołu.
Rye House - Poole
Kasprzak poniżej 12 @1,75 forbet ✅ Zgodnie z planem - wydawało się już, że KK nie ma z kim przegrywać i nagle niespodziewane 0
KK normalnie miał problemy z przekroczeniem tej linii, potrafi przywieźć 0,a do tego w GP podobno stracił silnik, więc warto spróbować.
Btw, znowu dziwna sprawa z tym Harrisem - forbet daje 7, Fortuna i STS 7,5....
Wolverhampton - Somerset
Wolverhampton -10,5 @1,92 Forbet ✅ Tak jak mówiłem, Wilki zdecydowanie mocniejsze
Forbet trochę zaspał z linią (12,5 STS, niższy kurs Fortuna). Wilki u siebie bardzo mocne, w Somerset nawet forma liderów dość niestabilna.
Ostatnio niezła passa u mnie, ale radzę uważać, bo typowanie Anglii jest dla mnie ciężkie.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Czy w Anglii nadal jest tak że ci lepsi zawodnicy jeżdżą spod numerów 1 3 i 5, a 2 i 4 mają słabiej obsadzone biegi? Wszystko na podstawie tego ich KSMu
 
funias 691

funias

Użytkownik
Kolejny wieczór ze speedway&#39;em na wyspach. Dwa mecze ligowe i jedno spotkanie pucharowe. Poniżej moje propozycje:
Pieszczek powyżej 7 @1.92 forbet ⛔
Krystian całkiem nieźle radzi sobie na wyspach. Goście bez Iversena, za to z Autym jako gość. Lambert będzie ciągnął wynik, ale cała reszta jak najbardziej do pokonania. Biegi tak ustawione, że stać go na punkty, pomijając 13 wyścig, który dość mocny to w pozostałych spokojnie może punktować.
S.Nicholls powyżej 8.5 @1.95 forbet ✅
Scotty złapał formę, kręci się ostatnio przy tych 10 oczkach. Według twittera z 5 numerem (przy okazji odradzam korzystania ze sportowych faktów celem sprawdzenia składu) Rozkład biegów i forma pozwala wierzyć, że dziś kolejny raz zapunktuje na dobrym poziomie.
A. Ellis powyżej 5 @1.83 @ forbet ✅
Kolejny raz spróbuję na Ellisa, ostatnio równe 5 oczek, skład Rebeliantów nierówny, myślę że zapunktuje podobnie, a może po raz kolejny zaskoczy ????
Bez szaleństw te typy rzecz jasna, ale ostatnio nieźle poszło, to spróbujmy.

Edit:
2/3 całkiem nieźle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
funias 691

funias

Użytkownik
Swindon - Wolves
Swindon -10.5 @2.06 forbet
Mecz już za 30 min!
✅ ✅ ✅ 51 - 39 brawo Rudziki, rzutem na taśmę ????

Dwie ekipy z góry tabeli, spotkanie na szczycie :p
Długo przyglądałem się temu spotkaniu, nie wiedziałem z której strony je ugryźć. Wilki liderują, ale jak do tej pory jedno spotkanie wyjazdowe, ulegli 48-42 Rakietom. Swindon na początku sezonu bardzo niedoceniane, zaskakuje pozytywnie.
Stawiam na gospodarzy z handicapem po ładnym kursie. Wyrównany skład, na pozycjach 6 i 7 na własnym torze powinni być solidniejsi. Ellis fajnie jedzie, mam nadzieję, że Morris nie zawali. Druga para bardzo mocna, Musielak też co raz pewniej sobie poczyna. Tak jak pisałem wyżej, Wilki jeszcze nie miały okazji do dobrego sprawdzianu na wyjeździe, więc buki muszą sugerować się tym co widać na tą chwilę. Wyjazdowe spotkanie w pucharze dość sromotnie przegrane z Asami z Manchesteru 57:33. (skład identyczny jak dziś)
Schlein, Thorssel pewnie coś pojadą, ale reszta to nie wiadoma. Heeps, Masters i zawodnicy przy 6,7 wyglądają nieco blado na tle Rudzików.
Typ z gatunku tych lżejszych, sam jestem ciekaw przebiegu tego meczu. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 11,3K

mumin89

Użytkownik
Witam Funias i Rodzyn7 gracie cos dzisiaj z ligi angieslkiej bo ja mysle zagrac na
Schlein over 13,0
Bellego under 7.5
Bawley under 10.5
 
G 0

gumaz

Użytkownik
Witam panowie macie cos na dzis ciekawego ja kompletnie nie mam pomysłow a przydało by sie cos przytulic kasy dzis pozdrawiam ?
 
B 0

bynio67

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel
Godzina: 20:30
Spotkanie: Premiership Poole Pirates - Leicester Lions
Typ: Charles Wright (- 5, 5) punkty zdobyte w maks. pierwszych czterech startach (bez bonusów)
Kurs: 1.80
Bukmacher: STS
Analiza: Charles Wright obecny sezon zaczął w Somerset Rebels jako zawodnik prowadzący parę. Od kilku meczy występuje w barwach Leicester Lions. W druzynie Lwów jest doparowym lidera druzyny Hansa Andersena. Biorąc pod uwagę jak prezentuje się dzisiejszy rywal, wzmocniony przez Klindta, Harrisa, Jakobsena i R. Worralla uważam że linii 5,5 pkt w dzisiejszym meczu Charles Wright nie przekroczy.
 
@siema 177

@siema

Użytkownik
Hej, Wright jedzie dzis pod &quot;piatka&quot; wiec bedzie brykal razem z rezerwowymi w parze ... nie zmienia to faktu, ze ciezko mu bedzie o punkty
 
B 0

bynio67

Użytkownik
No tak, w składzie na Sportowych Faktach Wright jest wystawiony faktycznie pod nr. 5. To znacznie komplikuje mój typ. Ja sugerowałem się zestawieniem par na eSpeedway...Przepraszam jeżeli ktoś zasugerował sie moim typem i go zagrał. Ale może jak pisze Kolega siema ten typ będzie dobry.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
No tak, w składzie na Sportowych Faktach Wright jest wystawiony faktycznie pod nr. 5. To znacznie komplikuje mój typ. Ja sugerowałem się zestawieniem par na eSpeedway...Przepraszam jeżeli ktoś zasugerował sie moim typem i go zagrał. Ale może jak pisze Kolega siema ten typ będzie dobry.
popłaczę się zaraz ze śmiechu - a w składzie z speedway updates widnieje jako podparowy Brzydkiego Kaczątka . Ludzie sprawdzajcie co dajecie - 2 strpny to naprawdę aż tak wymagające od Was , zeby zobaczyć kto pod jakim numerem jedzie !!!! Sportowe faki mylą się 4/5 z numerami zawodników - spedway 1/5 ..... podajesz typ - czym się sugerujesz - bo jeśli faktami to lepiej daruj Sobie - nie masz pojecia o czym piszesz tak z tego wygląda (mam mocno under Charliego - ale ja sprawdziłem dokładnie spod jakiego numeru jedzie ) . Masz stronki klubowe - to naprawdę tak ciężko się sprawdza ??
Hej, Wright jedzie dzis pod &quot;piatka&quot; wiec bedzie brykal razem z rezerwowymi w parze ... nie zmienia to faktu, ze ciezko mu bedzie o punkty
a skąd bierzesz &quot;chłopcze &quot; te dane bo sf myli się 4/5 razy ....pokaże Ci odkrycie roku http://speedwayupdates.proboards.com/thread/18076/leicester-premiership-25-07-18?page=1&amp;amp;scrollTo=363416 - patrz ..to brytyjska stronka !! o klubowych nawet nie wspominam !! Boże człowiek 3 lata nic nie pisze , nie prostuje amatorów i aż tylu ich sie tu zbiera - chyba , że booki płacą Ci za to co piszesz ?
No tak, w składzie na Sportowych Faktach Wright jest wystawiony faktycznie pod nr. 5. To znacznie komplikuje mój typ. Ja sugerowałem się zestawieniem par na eSpeedway...Przepraszam jeżeli ktoś zasugerował sie moim typem i go zagrał. Ale może jak pisze Kolega siema ten typ będzie dobry.
odpowiedziałem Ci niżej - teraz po 2 minutach meczu sf robi to co zawsze wkleja info , że czerpie wszystkie informacje z .....twittera Poole , inne mecze biorą speedwayupdates ....powiedz dlaczego podajesz nieprawdziwe numery zawodników z sf (chyba wszyscy o tym wiedzą poza 2złotowcami ) od wielu wielu lat - bez względu na mecze i wyniki , które się toczą ?
 
@siema 177

@siema

Użytkownik
rzeczywiscie zasugerowalem sie sportowymi faktami, blad i tyle, a Ty spazmy zaraz dostaniesz ... typu nie podawalem jakbys mial problemy ze wzrokiem ... sorry bynio za zamieszanie i powodzenia z typem
 
X 357

xxxl

Użytkownik
rzeczywiscie zasugerowalem sie sportowymi faktami, blad i tyle, a Ty spazmy zaraz dostaniesz ... typu nie podawalem jakbys mial problemy ze wzrokiem ... sorry bynio za zamieszanie i powodzenia z typem
od 5 lat wszyscy normalni wiedzą , że sf nie podaje właściwych numerów - poza tym są tylko 2 możliwe strony do sprawdzenia meczu ....speedway updates lub stronka klubowa - Ty nie sprawdzasz żadnej i piszesz, że ja zawału dostane .....Kurwa - wiesz , zawał mi nie grozi - ale mam dośc debili - ndla mnie nie powinienes nigdy niczego już zamieszczać na żadnej stronie gdzie pojawiają sie typy ponieważ są tylko dwie możlowści - jesteś albo pionkiem booków i dla nich publikujesz swoje wynurzenia - albo jestes zwyczajnym amatorem niczego nie sprawdzającym tylko piszącym z dupy .
Wiem , że dziś jest moda i za chwile moj teoretycznie obrażający Cie (zajebiscie merytorycznie post) zniknie z forum
Jednak polecam gorąco moderatorom pozostawienie go - może wtedy mnie idiotów będzie pisac na waszych łamach
A co do Ciebie jesli czujesz się urazony - mieszkam w 3-city i chętnie się z Toba spotkam . At all
 
B 0

bynio67

Użytkownik
Głównym argumentem na -5,5 było to jaką formę i skład ma aktualnie drużyna gospodarzy wczorajszego meczu Numer startowy z jakim startował Charles Wright, miał być dodatkowym. Po meczu okazało się że było to ważne, bo Andersen na trzy próby dwukrotnie odebrał po punkcie &quot;bohaterowi mojego typu&quot;.
To moja druga propozycja w typowaniu, ale widząc zainteresowanie nawet wśród dobrze znanych użytkowników, postaram się częściej zamieszczać typy na zakłady żużlowe. Jestem otwarty na krytykę, która zawsze mnie mobilizuje do głębszego analizowania. Na naukę nigdy nie jest za późno, nawet jeżeli żużlem interesuje się 45 lat. A podejście i brak determinacji stanęły na przeszkodzie aby zostać sędzią żużlowym. Satysfakcję mam zawsze jeśli typ okazał się dobry a ktoś z niego skorzystał. Nie jest łatwo typować wyniki na punkty, bo wpływ na ich zdobycz ma wiele czynników, więc przepraszam jeśli ktoś &quot;weźmie&quot; mój typ, a okaże się on nietrafiony. Chciałbym aby moje kolejne propozycje były tak dobre jak wczorajsza. Pozdrawiam i zachęcam do podawania typów, bo do wczoraj nie było w tym dziale od dawna propozycji.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Liga angielska
R Lambert powyżej 14.5 punktów @ 1.75 forbet ✅ 18 Lambert inna liga

Stawiam na młodego Anglika, dzisiaj 6 startów ZZ za Iversena. On dzisiaj poprowadzi gospodarzy do wygranej. Rywale z średniej półki, Masters, Thorssell jedyne zagrożenie chociaż myśle ze nie powinien mieć z nimi problemow na swoim torze. Lambert zdobył juz 2x czyste komplety i to z silniejszymi rywalami, raz 14+1 takze on jest od wygrywania biegów, rzadko przyjeżdza za swoim partnerem z zespołu.Byle bez defektu, taśmy a powinno pójść bez problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Dzis moim oczom pojawil sie ciekawy typ. Mecz Somerset vs Belle. I zawodnik Cook +7.5 i kurs 1.85. Jest w dobrej dyspozycji wiec mysle ze zrobi 10 pkt. Oczywiscie w 4 biegach. W szczegulnosci ze beda zastepstwa za Bewley.
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Dzis moim oczom pojawil sie ciekawy typ. Mecz Somerset vs Belle. I zawodnik Cook +7.5 i kurs 1.85. Jest w dobrej dyspozycji wiec mysle ze zrobi 10 pkt. Oczywiscie w 4 biegach. W szczegulnosci ze beda zastepstwa za Bewley.
No wlasnie dlatego ze beda zastepstwa za Bewleya to slabo bo nadal licza sie pierwsze 4 biegi ???? jesli za Bewleya pojedzie w 5 lub 8 biegu to fajnie bo tam slabsi zawodnicy. Gorzej jesli pojedzie juz w 1 biegu gdzie bedzie Doyle i Fricke. Tydzien temu Cook uzbieral na swoim torze 7 pkt w czterech biegach. Wedlug mnie wiele zalezy od tego kiedy pojedzie za ZZ ale cos kolo 10pkt we wszystkich biegach powinien uzbierac.
Ja ide dzisiaj w mlodego Holdera. Na swoim torze spisuje sie niezle, jedzie tez pod numer 13 a to zawsze plus. Do tego tydzien temu na trudnym terenie Asów uzbieral 8pkt w czterech biegach gdzie powalczyl z Cookiem i Tungatem. U siebie powinno być lepiej.
J. Holder over 7.5pkt 1.80. STS. ✅ 10pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom