>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open 2018 - turniej główny - 27.08-9.09.2018

Status
Zamknięty.
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Taaa mecz prawie 10 lat temu bardzo miarodajny przyklad. Rok temu na US 3:1 dla Nadala.
Ty za to napisałeś bardzo miarodajna analizę czyli tak zwany typ życzeniowy. Nadal dysponuje pełna paleta zagrań wiec gram na niego. Tak to można przez 20 lat kariery stawiać i podpierać się tym argumentem w każdym spotkaniu, do każdego przeciwnika . Aha dodałeś ze Argentyńczyk nie umie backhandem grac. Oglądam mecz i widzę ze sobie całkiem niezłe radzi z tego uderzenia. Skoro nie umie , to w 2009 roku tym bardziej nie umiał a oddal Nadalowi zaledwie 6 gemów. Czyli co ? Nie potrzebuje on backhandu skoro sieje spustoszenie samym forehandem.
Nadal dysponuje pełna paleta zagrań od wszystkich tenisistów prócz federera. Właściwie jest lepszy od wszystkich i nie trzeba pisać analiz na to wygląda.
Delpo 7-6 6-2 koniec , Nadal retired.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Eh szkoda widowiska bo petardy szły piękne w pierwszym secie. No cóż człowiek, który przez.zdrowie stracił najwięcej z tenisistów przez ostatnie XXX lat dzisiaj wygrywa dzięki temu na lajcie i dzięki temu musi wsiąść ten turniej. Nole nie dostanie usmażonego po.polfinale rywala ???? A być może to.on stanie do.finalu jako ten mocno.spieczony. Ze względów bukmacherki kibicujmy dzisiaj Novakowi bo nawet jeśli wygra z kitajcem po 5godzinnej walce to.i tak będzie faworytem bukmacherów(co będzie prezentem jednak to będzie gdzieś 1,7 1,8 do 1,9-2)nie mówiąc gdyby wygrał pewnie i szybko bo wtedy pewnie dostaniemy na Juana 2,2-2,5 a na Djoka marne 1,5-1,6
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Nw co sądzić o mikście, może ktoś coś doradzi ????
Jak dla mnie set rodaczki po ok. 1.5 jak najbardziej do gry , pokonywali podobne pary i jedni i drudzy stracili 2 sety , szkoda tylko, że na Fortunie nie ma handi setowego i chyba spróbuję czysto Rosolska/Mektic po 2.58 mikst to loteria a żal nie spróbować
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Djokovic -1.5 seta @ 1.88 1xbet // Krotko , latwo i przyjemnie Brawo Djoko ! ;)

Wolalem co prawda widziec jak Rafa zostaje pokonany , ale ten mecz chetnie obejrze , nie przepadam za Del Potro sam nie wiem czemu , gosciu jest bardzo skromny i na prawde tenisowe mozliwosci jak na swoj wzrost ma niesamowite . Malo ktory tenisista o podobnych gabarytach moze walczyc jak rowny z rownym z Nadalem , Djokoviciem i wygrywac mordercze wymiany . Mowiac nie przepadam nie znaczy nie szanuje . Wstep bez sensu ale tutaj widze wygrana Djokovicia , ktory nie moze pozwolic sobie na pelen dystans , JMDP jest wypoczety , dwa sety z Rafa , Djoko tez nie spedzil duzo czasu z Keiem . Co tutaj duzo pisac , mowic , kazdy kto interesuje sie tenisem zna obu panow , obaj znaja siebie przede wszystkim znakomicie . Obaj ida jak burza przez US Open , tutaj wiekszy plusik dla Argentynczyka , gdyz mial ciezszych rywali .
Dobra teraz do celu , dlaczego gram Nole z handicapem ?
W koncu wydaje sie ze Serb wrocil do swojej dyspozycji , caly czas nie przekonywal , bardzo mnie uswiadomil mecz z Federerem ( ktory co prawdo ostatnio nie jest soba) ze wraca nam stary Nole ! Fajnie ze wrocil Marian Vajda . Dwa wielkie szlemy po kontuzji to cos w co Nole celuje , zobaczymy wielka determinacje . Na koniec troche statystyk z odleglych lat , na hardzie Juan wygral tylko dwa razy z Novakiem , dwa pojedynki dotychczas w Nowym Jorku to 3:0 dla Djokovicia , dzisiaj nie spodziewam sie az takiego jednostronnego widowiska , choc nie sklamie ze milo by bylo , ale spokojnie licze na wygrana Nole z tym handi , osobiscie typuje 3:1 .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Przewiduje tu over setowy dla malych nerwow 3.5 Walka bedzie wyrownana. Tu zaden nie odpusci. Djoker wysoka skutecznosc w wymianach, Portek zabojcze winnery z fh. I jeden i drugi bedzie sie czasem gubil co pozwoli rywalowi odniesc przewage i zdobyc seta.
Over 3.5 seta kurs 1.47 [efortuna] ⛔
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
Kto zaserwuje więcej asów(remis zwrot): Novak Djokovic, kurs 5, stawka 345 zł. STS ⛔
Rzadko piszę, ale rzucilo mi się to w oczy wiec postanowiłem to napisać. Jestem mocno zdziwiony takim kursem na Djokovica, który potrafi dobrze serwować, a Del Potro wcale nie jest takim serwbotem jak Anderson czy Isner.
Sugeruje się jednak głównie statystykami bezpośrednich meczów,nie interesuje mnie to, że Del Potro w całym turnieju zaserwował więcej asów (nie znalazłem statystyk z ich meczów w Pucharze Davisa i z meczu igrzysk z Londynu 2012) więc sprawdziłem statystyki z 16 meczów i uwaga: Djokovic zaserwował więcej asów od Del Potro w aż 12(!) Meczach, dwa razy był remis, dwa razy więcej asów zaserwował DelPo. Ten kurs 5 to ogromne value moim zdaniem.
Ed. Ps. dotarłem do statystyk asów z IO w Londynie, 10 zaserwował Serb, 5 Argentyńczyk. Zatem z 17 meczów w 13 Novak zaserwował więcej asów, w 2-óch był remis, a w 2-óch więcej miał Del Potro.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Panowie mecz coraz bliżej a tu nie ma typów za dużo nie ma ? ????
Del Potro 2,75 Betsafe/Betsson ⛔
Ja myślę że Del Potro wygra.Taki mały underdog.Naprawde fajnie gra w tym turnieju ale mysle ze te cepy co wali Del Potro moze Djoko w koncu nie przebijac.Oczy są skierowane na Novaka bo może wygrać drugi szlem z rzędu. I jak pamietamy wielkie gwiazdy jak Djokovic tez potrafi coś zrobić czasem pogadac z sedzia itd. Myśle ze tez publiczonosc bedzie podzielona bo jakby troche blizej im do Del Potro ktory tam gdzies mieszka w Ameryce i kwestia zamknietego dachu. Djoko jakby miał troche krótszy czas regeneracji a Del Potro z Nadalem nie psuł za duzo piłek a Nishikori to nie Del Potro wiec moze byc ciekawie.Pozdrawiam ;)
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Del Potro J M - Djokovic N
Czas trwania meczu (minuty): Poniżej 224.5 @ 1.584 ✅ 199
Sts (kurs po odliczeniu podatku)
Komuś się tu chyba coś pomyliło z tą linią na czas trwania meczu. Przecież ona do zrobienia undera nawet w 5 setach. Wszędzie indziej linia 175-180minut a tu prawie o godzinę wyższa. To nie są Nadal z Thiemem którzy mogą przebijać w nieskończoność i wymiany trwają po 10-15 uderzeń minimum. Tutaj tak nie będzie. Ok, Delpo całkiem regularny, ale po pierwsze to on raczej będzie dążył do szybkiego konczenia punktów bo i tak w cardio nie przegoni Serba i jeśli chce wygrać to trzeba oszczędzać siły na późniejsze sety. Do tego obaj potrafią robić łatwe punkty swoim serwem, nawet bez asów ale wygrywające serwy tak samo dobre, bo tak samo się nie meczysz. To też powinno skrócić mecz bardziej niż się mozna spodziewać. Wiem ze kurs po podatku daleki od optimum, no sle ta linia...! Do jakiegoś dubla jak znalazł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
M 66

mac-iek

Użytkownik
Jeśli mam być szczery to wydaje mi się, że będą minimum cztery sety i może to trwać te 3,5h, może odrobinę więcej, może trochę mniej, czyli na styk. Natomiast gdyby nie podatek to faktycznie znakomity zakład. ????
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Del Potro @2,90 Fortuna ⛔
Moje zyczenie sie spełniło.. Delpo w finale Szlema. Od kad interesuje się tenisem to zawsze kibicowalem glownie Nadalowi ale, gdy przegrywał z Rogerem to tez cieszyłem sie , ze Szwajcar wygral, jednak Del Potro to ktos kogo lubie i szanuje na pewno nie mniej i zawsze zyczylem mu jak najlepiej. Chcialem aby wygral z Rafa i byl w tym finale. Chociaż Djokovica tez lubię i szanuje to nie mógłbym dzisiaj mu kibicowac , cieszy mnie to , ze wrócił do formy bo tego mu życzyłem. Dzisiejszy mecz bedzie dla Delpo szczególnie ważny bo wkoncu bedzie mial szanse wygrać drugiego Szlema po tak dlugiej przerwie spowodowanej kontuzjami. Ten skormny i waleczny Argentyńczyk jest w stanie dzisiaj pokonac Serba , który chociaz ma świetną serie zwycięstw na twardej nawierzchni to jednak miewa gorsze momenty , które ktoś taki jak Del Potro jest w stanie wykorzystać i licze na to , ze mu sie to uda. Jak wiadomo słaba strona Argentyńczyka jest Backhand i tutaj Djoko ma sporą przewage ale przy plaskich bombach Delpo to Serb może już nie miec tyle do powiedzenia nawet ze swoja kapitalna gra w defensywie. Mecz na pewno bedzie wyrównany i byc moze nawet zobaczymy piec setów ale wierze , ze Delpo wyjdzie zwycięsko , moze i to typ troche z sympatii ale tez nie do konca bo Argentyńczyk ma kilka asow w rekawie, ktore moga dzisiaj wykończyć Novaka.
Vamos Delpo !
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ostatni bet z US Open, ogólnie będę go dobrze wspominał ???? i jako, że darzę dużą sympatią Juana chciałbym żeby wygrał a iż jest to finał mam nadzieję na piękne widowisko i 5 setów panowie wyżej sporo o tym meczy wypisali.
DW 3:2 dla Juana @6,5 z fortuny za drobne ⛔
 
M 66

mac-iek

Użytkownik
piszesz, ze na styk, a za chwile ze znakomity zaklad, wtf ?
Napisałem, że może być na styk 3,5h, to 210 minut, on postawił na poniżej 224,5. To, że będzie powyżej 3,5h nie znaczy, że mu nie wejdzie, szansa jest spora, tylko po prostu kurs netto nie jest za wysoki.
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Del Potro-Djokovic
Laczna ilosc asow-powyzej 14,5 @1.55 Unibet ⛔
W mojej opinii spora szansa na wejscie tego typu chciazby z racji ze ma on odbywac sie przy zamknietym dachu co daje juz handicap temu typowi.Drugim argumentem jak juz wspomniano wyzej mecz powinien byc dlugi co takze sprzyja graniu asow.U innych bukow linie sa wystawione miedzy 21,5-24,5 takze imo warto skorzystac.Zycze mnostwo emocji podczas ogladania I wygranych.Pozdro:highhive:
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Djokovic -1.5 seta @ 1.88 1xbet

Wolalem co prawda widziec jak Rafa zostaje pokonany , ale ten mecz chetnie obejrze , nie przepadam za Del Potro sam nie wiem czemu , gosciu jest bardzo skromny i na prawde tenisowe mozliwosci jak na swoj wzrost ma niesamowite . Malo ktory tenisista o podobnych gabarytach moze walczyc jak rowny z rownym z Nadalem , Djokoviciem i wygrywac mordercze wymiany . Mowiac nie przepadam nie znaczy nie szanuje . Wstep bez sensu ale tutaj widze wygrana Djokovicia , ktory nie moze pozwolic sobie na pelen dystans , JMDP jest wypoczety , dwa sety z Rafa , Djoko tez nie spedzil duzo czasu z Keiem . Co tutaj duzo pisac , mowic , kazdy kto interesuje sie tenisem zna obu panow , obaj znaja siebie przede wszystkim znakomicie . Obaj ida jak burza przez US Open , tutaj wiekszy plusik dla Argentynczyka , gdyz mial ciezszych rywali .
Dobra teraz do celu , dlaczego gram Nole z handicapem ?
W koncu wydaje sie ze Serb wrocil do swojej dyspozycji , caly czas nie przekonywal , bardzo mnie uswiadomil mecz z Federerem ( ktory co prawdo ostatnio nie jest soba) ze wraca nam stary Nole ! Fajnie ze wrocil Marian Vajda . Dwa wielkie szlemy po kontuzji to cos w co Nole celuje , zobaczymy wielka determinacje . Na koniec troche statystyk z odleglych lat , na hardzie Juan wygral tylko dwa razy z Novakiem , dwa pojedynki dotychczas w Nowym Jorku to 3:0 dla Djokovicia , dzisiaj nie spodziewam sie az takiego jednostronnego widowiska , choc nie sklamie ze milo by bylo , ale spokojnie licze na wygrana Nole z tym handi , osobiscie typuje 3:1 .
Z tą dyspozycją to też różnie, bo np. z Milmanem to nie oszukujmy się, ale Djokovic grał co najmniej średnio, fakt wygrał, ale gdyby Milman jak na takiego przeciętniaka to potrafił go przyciskać i Djok psuł masę prostych zagrań, zwłaszcza volleye.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Z tą dyspozycją to też różnie, bo np. z Milmanem to nie oszukujmy się, ale Djokovic grał co najmniej średnio, fakt wygrał, ale gdyby Milman jak na takiego przeciętniaka to potrafił go przyciskać i Djok psuł masę prostych zagrań, zwłaszcza volleye.
Dokladnie , Djoko ma wiele przestojow i slabej gry , ktore trzeba tylko wykorzystać . Delpo glowe ma chlodna wiec powinien to zrobić
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Witam mecz się właśnie zaczął, miałem napisać wcześniej, ale syn nie chciał zasnąć - pewnie tez chciał obejrzeć ten hit! ???? ????
Otóż ja pograłem na dw 3:2 JMDP! Kurs 7 - jak zawsze ogromny przy tego typu zakładach, ale prawdopodobieństwo o wiele większe niż kurs na to wskazuje ???? ani jeden ani drugi zmęczony nie jest, a to mega plus, mamy finał szlema, żaden nie odpuści, choć wcześniej bym na to złotówki nie postawił, bo Djoker był mistrzem 5 setów, tak teraz nie jestem tego tak pewien, bh Martina zaczął siać spustoszenie, nie jest to ciagle granie slicea, zobaczymy! Zaczęła się tenisowa uczta! Powodzenia
Dw 3:2 Martin @7.0 iforbet ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom