>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher LSbet

papuga 6

papuga

Użytkownik
Żadnych buków jak LSBet czy 1xbet, nie ważne, że dają fajny bonus - nie będe się upokorzał dla stówki więcej z bonusu albo chociażby ryzykował własnej kasy z tego co czytałem na SBR
 
M 78

michal89216

Użytkownik
U mnie nie działa, pytałem na chacie i potwierdzili, że aktualnie nie da się wpłacić Skrillem. Przy próbie wpłaty jest komunikat: Płatności z salda nie są dozwolone w przypadku tego sprzedawcy.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ten buk do gry? Bo mają wiele stron i można się logować do nich bez problemu? I jak z wypłatami?
 
C 16

craig133

Użytkownik
Trochę minęło od ostatniej odpowiedzi w temacie tego buka także odświeżę temat, założyłem konto kilka dni temu, skorzystałem z bonusu na start lecz nie udało mi się obrócić, wpłaciłem następnie swoją kase żeby pograć overy undery w kosza, no i zrobiłem około tysiąca na plus, wypłata doszła na eco po kilku godzinach i weryfikacji w postaci dowodu osob i zrzutu z ecopayz także okej, lecz dziś rano już limity na zakład rzędu 10 złotych także nie polecam jeśli ktoś gra single od 300 wzwyż.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
The cumulative bet liability 8,64 USD is greater than the maximum bet liability of 5,00 USD for outcome - to samo , ale +4k 
 
S 4

szykus

Użytkownik
Orientuje się ktoś może czy po obrocie depozytem jest możliwość grania z salda bonusowego?
Mam dwa salda i środki na zakłady zchodza  z konta głównego a bonusowe stoi.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Gra tam ktoś aktualnie ? Ranking SBR słaby, ale chyba są wypłacalni ?
Pozno odpowiadam ale i tak mialem sie wypowiedziec. Zalozylem konto bo maja fajny bonus powitalny. Przy 1000zl depozytu drugie tyle w bonusie sie dostaje. Depozyt 1000zl przegralem. Potem 4 z rzedu wygrane single przy kursie 1.8 - 2.00 przy stawce 500zl. Mecze LaLiga i Liga Mistrzow. Teraz dostalem limit okolo 100zl na zaklad a do obrotu zostalo jeszcze 10k 😂 Na szczescie mozna go omijac dodajac do naszego glownego zakladu jakies smieciowe kursy 1.01 zeby moc zagrac kilka razy to samo. Ciekawe czy kolejne limity sa przede mna. Generalnie nie polecam gowniany buk. Nie nalezy go traktowac jako podstawowej firmy a raczej zeby o tak sobie popykac bonusem.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Pozno odpowiadam ale i tak mialem sie wypowiedziec. Zalozylem konto bo maja fajny bonus powitalny. Przy 1000zl depozytu drugie tyle w bonusie sie dostaje. Depozyt 1000zl przegralem. Potem 4 z rzedu wygrane single przy kursie 1.8 - 2.00 przy stawce 500zl. Mecze LaLiga i Liga Mistrzow. Teraz dostalem limit okolo 100zl na zaklad a do obrotu zostalo jeszcze 10k 😂 Na szczescie mozna go omijac dodajac do naszego glownego zakladu jakies smieciowe kursy 1.01 zeby moc zagrac kilka razy to samo. Ciekawe czy kolejne limity sa przede mna. Generalnie nie polecam gowniany buk. Nie nalezy go traktowac jako podstawowej firmy a raczej zeby o tak sobie popykac bonusem.

dostaniesz jeszcze limit do 10eu na 1 zakład na najpopularniejsze . Buk jest gówniany tj 7/8msc wstecz dawał zrobić ok 10k nawet zanim dodał limity . Teraz od około 5msc dostaje sie limity po max 3-4k pln zagranych :((( szkoda bo błedy aż w oczy kolą
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
dostaniesz jeszcze limit do 10eu na 1 zakład na najpopularniejsze . Buk jest gówniany tj 7/8msc wstecz dawał zrobić ok 10k nawet zanim dodał limity . Teraz od około 5msc dostaje sie limity po max 3-4k pln zagranych :((( szkoda bo błedy aż w oczy kolą
Juz mi zmniejszyli limit do 50-70zl takze dzieje sie to szybko i na biezaco
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Graj parzyste/nieparzyste do innego buka - najmniejsza marża - ale chyba za duzo Ci zostało do obrotu żeby to miało sens. Ja mieliłem u nich overy po 1,93 bodaj do 1,91 w UB na under i tak doklepałem do obrotu (zarobek z 3k do 2k zszedł )
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Straszny syf, nie polecam wpłacać tam ani złotówki. Wpłaciłem kilka dni temu 50 pln, zagralem all in i wpadlo pare stowek, zlecilem wyplate wieczorem, wchodze na drugi dzien, patrze i wyplata dalej wisi. Uderzylem na livechat i kazali mi przeslac dokumenty (pewnie jakbym sie sam nie odezwal to mieliby to w dupie i wyplata wisialaby w nieskonczonosc). Otrzymalem maila, ze dokumenty zostaly zaakceptowane, ale wyplata zostala odrzucona i kazali mi zlecic ja ponownie bo wybrana metoda jest niedostepna, aktualnie zlecona wyplata rowniez wisi od 8 rano, mimo pozytywnej weryfikacji dokumentow, support przez kilka godzin nie raczyl odpowiedziec na maila, komedia 😂 Oczywiscie jak kilka miesiecy wczesniej tam gralem przez chwile i przegrywalem hajs i mialem jakies pytanie odnosnie zaoferowanego przez nich bonusu, to support odpowiadal w 5 minut xD smrod brod i ubostwo, nie polecam nikomu, nigdy nie gralem w zadnych krzakach, to teraz mam nauczke
 
Do góry Bottom