>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

ATP Wielki Szlem: US Open 2018 - turniej główny - 27.08-9.09.2018

Status
Zamknięty.
uskok 90

uskok

Użytkownik
Sock/Bryan 1.52 sts ✅
Również idę śmialo w amerykanów.widzialem obie parę po 2razy i innej opcji nie widzę.Tak naprawdę to już sandrgen/Krajcek narobili dużo problemów Kubotom, przynajmniej w 1secie.wczorajszy mecz który miał być formalnością prawie nie skończył się katastrofa, katastrofa bo tak by trzeba było nazwać porażkę z albott/jaziri.w sumie to Kubot wygrał ten mecz bo Melo przeszedł obok niego a nawet wręcz przeszkadzał.meczarnie jakie urządzili sobie Kuboty odzwierciedlają mine Kubota po meczu, który wiedział że tak naprawdę nie ma się z czego cieszyć poza awansem do finału.za sock/bryan przemawia wszystko w tym meczu, obaj bdb na serwisie, nie dający szans na brejka, wymiany.moze gdyby w 3 secie był super tbreak to jeszcze bym się zastanawiał że może wyserwują ale gdy trzeba to grać do końca tradycyjnie to nie widzę innej opcji jak wygrana amerykanów, mimo sympatii dla polskiej pary jak i kibicowaniu swoim.
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
A co myślicie o Totalboost że Kei i Delpo wygrają co najmniej po jednym secie? Kurs 2,50 wygląda fajnie. Powinny być wyrównane mecze. I niekoniecznie Djoko i Nadal wygrają
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
A 3-0 dla Del Potro byłoby zaskoczeniem ? Jak nie teraz to kiedy...
Przynajmniej dla mnie 3:0 w obojętnie którą stronę będzie zaskoczeniem, no chyba że jakieś 3 tajbreki. DelPo na 16 meczy między nimi tylko 3 razy wygrał bez straty seta w tym dwa razy 9 lat temu
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
A ja wszystkich zaskocze, bo zaczynam wierzyc w zwyciestwo samuraja w calym turnieju. Zauwazcie, jak skutecznie returnuje i przebija kazda pilke na druga strone az do usrania. Zaryzykuje stwierdzeniem, ze porusza sie po linii koncowej rownie szybko co el Rafał. Kurs jakies 6.00 na win Nishikori w US Open
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Mimo,.że pograłem już za 100zl.wygrana DelPo w US to jednak dla większych emocji puszczę dzisiaj mała taśmę
DelPo -1,5 s @ 3,1 ZWROT
Bryan/Sock @ 1,55 ✅
Samuraj +7,5g @ 1,6 Fortuna ⛔
Przyjemne ako 7,7
Idę w.zaparte na Juana i liczę, że.rozprqwi się z Rafa w max 4setach. Każde przedłużanie spotkania idzie na korzyść Rafy który pomimo swojego wieku dalej jest najlepiej przygotowanym kondycyjnie graczem. DelPo musi cisnąć od.poczatku i jak dopuści do.piatego seta to może być stracony. Na świeżości wieża z Tandil ma tutaj ogromną przewagę ale ta świeżość z czasem ucieka i trzeba Rafę składać wcześniej bo skończy się jak na Wimbledonie.
O Brajanie i Socku już było.pisane. Stworzyli super parę, mega doświadczenie z debla plus mega potencjał ze singla gdzie Sock chyba jest najlepszym deblista z top 100wśród singlistów.
No i Kei +7,5 gema wygląda dla mnie fajnie. Skoro Milman to pokrył to dlaczego nie samuraj. Jeden taj brek i wtedy nawet 3-0 nie groźne. Nole to pewnie wygra bo On tak meczy meczy i wymecza ale nie aż jakoś bardzo wysoko to zrobi.
Scenariusz idealny to dzisiaj jakiś Maraton w meczu Nole i spokojna wygrana DelPo ale pewnie skończy się odwrotnie jednak po co.sie pakować w takie kursidła marne.
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Kubot/Melo (+1.5 seta) - Bryan/Sock 2 @2.14 ✅ ✅ ✅ [3-6 1-6]
Uważam, że amerykańska para jak najbardziej może wygrać to spotkanie w dwóch setach. Wczoraj bardzo mało brakowało, a takim stosunkiem wygraliby z bardzo dobrą kolumbijską parą Cabal/Farah, która Kubota i Melo zjadłaby na śniadanie. Wiadomo, że Polak i Brazylijczyk to nie ta sama para co wtedy, kiedy wygrywali Wimbledon, a Sock i Bryan grają w tym turnieju świetnie. Kubot i Melo mają często dziwne przestoje w grze, zwłaszcza podczas gemów serwisowych...wczoraj udało się obronić kilka breaków przeciwko słabiutkiej parze Albot/Jaziri, ale dzisiaj naprzeciwko siatki już będą stać dużo lepsi zawodnicy, zarówno na returnie, jak i serwisie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Nadal - DelPO over3.5seta @1.3 ZWROT
Tutaj po prostu nie widzę 3 setowego spotkania Rafa traci sety na USO czy to z Kaczką czy z Gruzinem czy z Thiemem z z drugiej strony Juan który stracił tylko 1 seta z Johnem na tym turnieju ale teraz wjeżdża inna liga od razu przypomina się mecz z Wimbledonu mi się udało złapać jeszcze po 1.4
Djoko - Nishikori over3,5seta @1.81 ⛔
Tutaj już kurs bardzo kuszący z tego co widzę zdania są mocno podzielone co to zwycięzcy jak dla mnie Japoniec nie jest na straconej pozycji o wygraną bym się nie pokusił ale o 1-2 sety jak najbardziej jeśli Djoko traci z Sandgrenem czy Fucso to czemu nie z Keiem który pokazał wolę walki z Chorwatem
Wychodzi z tego fajny dubel kursy z fortuny
Tak na luźno DW Rafa - Delpo 2:3 Djoko - Kei 3:1
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
L.Kubot/M.Melo vs M.Bryan/J.Sock. To Win Match With Handicap By Sets:
L.Kubot/M.Melo (+1.5) ⛔

Para amerykanska jest faworytem, ale masowka jaka na nia idzie mnie przeraza, postaram sie zagrac przeciwko troche bezpieczniej. Moim zdaniem Kuboty wszystkiego wczoraj nie pokazali, sprawialo to wrazenie meczu pod kontrola, mysle, ze dzisiaj latwo sie nie poddadza i bedzie mecz mocno zaciety.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Co prawda juz postawilem wczesniej na Nadala na czysto, bo obawialem sie spadkow, ale czy jest gdzies zaklad &quot;Nadal i over 3,5 seta (znaczy chodzi tu o to ze te dwa zdarzenia sa rownolegle zawarte w jednym typie)&quot; ?
Po prostu ciekawi mnie potencjalny kurs na takie zdarzenie...
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Co prawda juz postawilem wczesniej na Nadala na czysto, bo obawialem sie spadkow, ale czy jest gdzies zaklad &quot;Nadal i over 3,5 seta (znaczy chodzi tu o to ze te dwa zdarzenia sa rownolegle zawarte w jednym typie)&quot; ?
Po prostu ciekawi mnie potencjalny kurs na takie zdarzenie...
2,4 w betsson
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
rok temu Rafa na tym samy etapie wygrał 3-1 (Del Potro win 1 set), tylko że wtedy Argentyńczyk w 1/4 miała mega come back z Thiemem jeżeli pamięć mnie nie myli. Również wydaje mi się, że Rafa weźmie to w 5 setach
Rafa win 3-2 kurs 5,1 betsson
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Masowka na forum oczywiscie ktorys z kolei juz raz na del Potro a przypominam ze gosc nie umie odbijac pilki z bekhendu. Nadal nie gra na swojej ulubionej nawirzchni ale to w dalszym ciagu zawodnik dysponujacy pelna paleta zagran. Gram Nadala.
Nadal
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
To co dzisiaj gra Jack Sock to jest jakaś magia. Niewiarygodnie fantastyczny mecz tego zawodnika. On sam dzisiaj pokonałby Kubota i Melo. Brazylijczyk po raz kolejny nic nie pokazuje, a i Kubot serwisowo bardzo kiepsko. Tak jak pisałem wcześniej, easy win pary Amerykańskiej.
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
Ogladal ktos moze MIKSTA? Para Mattek-Sands B./Murray J. wydaje sie byc solidniejsza. Tymbardzej ze mieli mysle mocniejszych przeciwnikow niz nasza Alicja z Mektic. Wiem ze Ala to dobra deblistka ale wiem tez ze potrafi zagrac niezla kaszane, wiec jezeli ktos sledzil niech cos napisze jazeli moze jak to wygladalo na korcie.
 
A 11

almaster

Użytkownik
Co prawda juz postawilem wczesniej na Nadala na czysto, bo obawialem sie spadkow, ale czy jest gdzies zaklad &quot;Nadal i over 3,5 seta (znaczy chodzi tu o to ze te dwa zdarzenia sa rownolegle zawarte w jednym typie)&quot; ?
Po prostu ciekawi mnie potencjalny kurs na takie zdarzenie...
marathonbet.com - kurs 2,4
Nadal, Rafael To Win + Total Sets Over 3.5 ZWROT
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
Jak coś to jest duża rozbieżności w liniach na minuty w w półfinałach między 1xbet a ónibetem.
Nadal Del potro:
1xbet: 170,5min kursy 1,85
ónibet: 202,5min over:1,8 under:2.02
Djoko - Nishikori:
1xbet: 158,5min kursy 1.85
ónibet 170min kursy 1,88
Swoją drogą tak jak większość przewiduje co najmniej 4 sety w meczu Nadala i te 171min powinni spokojnie pograć. Wiadomo jak Nadal wyczekuje do ostatniej sekundy z akcją serwisową, nie wiem jak dzisiaj z warunkami, ale w którymś z meczów widziałem jak Delpo prosił sędziego żeby był wyrozumiały i przymykał oko z tym czasem bo ciągle trzeba się wycierać. Ta linia wystawiona przez 1xbet może zostać nawet pokryta w 3 setach.
Taka ciekawostka ;)
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Jak coś to jest duża rozbieżności w liniach na minuty w w półfinałach między 1xbet a ónibetem.
Nadal Del potro:
1xbet: 170,5min kursy 1,85
ónibet: 202,5min over:1,8 under:2.02
Djoko - Nishikori:
1xbet: 158,5min kursy 1.85
ónibet 170min kursy 1,88
Swoją drogą tak jak większość przewiduje co najmniej 4 sety w meczu Nadala i te 171min powinni spokojnie pograć. Wiadomo jak Nadal wyczekuje do ostatniej sekundy z akcją serwisową, nie wiem jak dzisiaj z warunkami, ale w którymś z meczów widziałem jak Delpo prosił sędziego żeby był wyrozumiały i przymykał oko z tym czasem bo ciągle trzeba się wycierać. Ta linia wystawiona przez 1xbet może zostać nawet pokryta w 3 setach.
Taka ciekawostka ;)
Szefie gdzie znajdę w 1xbet zakłady na czas?
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Masowka na forum oczywiscie ktorys z kolei juz raz na del Potro a przypominam ze gosc nie umie odbijac pilki z bekhendu. Nadal nie gra na swojej ulubionej nawirzchni ale to w dalszym ciagu zawodnik dysponujacy pelna paleta zagran. Gram Nadala.
Nadal @ 1.70
Na US OPEN 2009 Delpo wygral z Nadalem 6-2 6-2 6-2 wiec radzilbym wazyc slowa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom