>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS:GO z mikaelem

uzytkownik-24118 2,1K
#28
Euronics - x-kom
AKO: 1.46 Totalbet
Stawka: 3j
⛔3j
#29
Euronics - x-kom Powyżej 2.5
AKO: 1.97 Totalbet
Stawka: 1j
✅0,97j
Edit dorzucam konsekwencję dwóch powyższych
#30
Euronics - x-kom DW: 2:1
AKO: 3.05 Totalbet
Stawka: 1j
⛔1j
Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, przepraszam za bet na ostatnią chwilę, bo mecz już o 13:00 ale wcześniej nie miałem możliwości napisać. Poza tym dość długo rozważałem jak ugryźć ten mecz. Do niemieckiej formacji mam ostatnio ograniczone zaufanie, mam wrażenie że te teoretycznie lepsze zespoły nie podchodzą do zawodów dostatecznie poważnie. Tutaj mam nadzieję będzie inaczej. Co prawda pula nagród niewielka, ale gdyby Niemcy chcieli odpuścić ten turniej to zrobiliby to wcześniej a nie dopiero w 1/2, zwłaszcza że pieniądze dostaną jedynie finaliści. W 1/4 Euronics pokonało 2:1 Izako Boars, a x-kom nie bez problemów uporał się ze Smoke Criminals. Czemu więc typuję tak? Niemcy wyrzucają mirage więc wytrącą Polakom znaczący atut. Problemem Euronics na pewno train, mają tam serię 8 porażek z rzędu (a w ostatnich 3 miesiącach bilans 3/11) więc liczę, że może Polacy jedną mapę urwą. Jak to zwykle takie turnieje, delikatnie ze stawką!
 
uzytkownik-24118 2,1K
#31
Nordavind – Alternate Attax
Euronics – pro100
AKO: 2.34 LVBet
Stawka: 3j
⛔3j
Analiza:
1 mecz:
Ćwierćfinał OGA Counter Pit. Niemcy z Alternate całkiem udanie zakończyli zmagania w grupie A. Wygrali 2 mecze, przegrali 1. Wczoraj dość pewnie pokonali Kinguin. Co prawda Kinguin dopiero wracające po przerwie ale jednak. Ban mirage ze strony Nordawind, Niemcy mogą odrzucić cache którego Nordavind i tak nie picknie albo inną mapę na której czują się niekomfortowo. Niemcy pick nuke, na którym wczoraj ograli niezłe na tej mapie Kinguin. Nordavind picknie overpassa. Deciderem train lub inferno. Mimo wszystko większe szanse daję Niemcom, zwłaszcza jeśli pójdzie ban na overpassa zamiast cache w pierwszej rundzie odrzuceń. Jeżeli będzie overpass to można próbować over 2.5 mapy.
2 mecz:
Kolejny mecz z udziałem Niemców. Tym razem mają szczęście bo IMHO pro100 nie bardzo ma czym zaskoczyć Niemców. Nie grają traina na którym Euronics ma gigantyczne problemy, do tego Niemcy mają stałego bana w postaci mirage na którym Ukraińcy z pro100 czują się mocni. Ze strony Niemców pewnie pick nuke. Ukraińcy trochę zło konieczne – overpass z wysokim win ratio (4-1) ale tam ciężkich rywali niespecjalnie widać, a do tego Euronics też ma tam dobry bilans, chociaż w ostatnim okresie grają słabo? To chyba będzie najlepsza opcja. Deciderem cache. Moim zdaniem, nie bez problemów, ale jednak zgarną to Niemcy.
#32
WinSide - Quantum Bellator Fire
AKO: 2.95 Totalbet
Stawka: 1j
Zwrot, mecz przełożony.
Nie ukrywam, że wolałbym tutaj zdecydowanie grać handicap w stronę WInSide zdecydowanie bardziej niż ich czyste zwycięstwo. Ale nikt z bukmacherów u których gram tego nie oferuje Pewnie wtedy też bet byłby grany ciut mocniej (2-4 j, w zależności od linii). Tym nie mniej uważam że jakieś value jest. Ani jedni ani drudzy nie grają ostatnimi czasy nic specjalnie rewelacyjnego, do tego map pool jednych i drugich taki że powinni się spotkać na w miarę &quot;neutralnym&quot; gruncie - train lub dust w zależności od odrzucania. Na obu nie skazywałbym na totalne pożarcie Rosjan z WinSide. QBF jest lepsze, ale IMHO nie aż tak bardzo lepsze jak wskazywałyby na to kursy, zwłaszcza w spotkaniu sprowadzonym do jednej mapy. Przy innej niż któraś z dwóch wymienionych przeze mnie, typ ma zdecydowanie mniejsza rację bytu, ale dusta QBF nie wygrało ani z k1ck ani z Syman ani z AVANGAR, a traina zaledwie 2 razy na 5 prób.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#33
x-kom - fnatic Academy Powyżej 2.5 mapy
AKO: 1.90 Fortuna
Stawka : 4 j
⛔4j
Do tej pory Counter Pit bardzo przeciętny w moim wykonaniu. Sporo nietrafionych typów. No ale jedziemy dalej. Drabinka wygranych prawie rozstrzygnięta, to czas na pierwsze mecze w drabince przegranych. Na początek x-kom z fnatic academy. Polacy zrobili ostatnio spory postęp, ale mam spore wątpliwości czy dadzą radę wygrać ten mecz. Ich dobra gra opiera się głównie na dobrych dwóch mapach - mirage i overpassie. Dla mnie przeede wszystkim warto tutaj zagrać typ na to że będziemy oglądać 3 mapy. Bany nuke, dust 2. Później picki - mirage ze strony Polaków i inferno ze strony Szwedów. Obie formacje powinny łatwo wziąć swoje picki. Jeżeli Szwedzi zbanują overpassa w drugiej turze banów deciderem będzie train lub cache - oba w wykonaniu x-komu mocno przeciętne. A gdyby Szwedzi zbanowali mirage w pierwszej turze (dusta Polacy i tak nie grają robi się jeszcze bardziej niekomfortowo, chociaż wtedy pick overpassa ze strony x-komu raczej oczywisty
 
uzytkownik-24118 2,1K
#34
AGO (-1.5) - Euronics
AKO: 2.35 Totalbet
Stawka: 3j
✅4.05j
#35
AGO - Euronics
AKO: 1.43
Stawka: 4j
✅1.72j
AGO cały czas niestabilne, wątpliwe. Zaczęli bootcamp, więc z dnia na dzień powinno być lepiej. Ale nie wiem czy będzie już jutro. Tym nie mniej jestem optymistą. Delikatnie próbuję, jeśli nie wyjdzie to pewnie przerwa do ZOTACA i trzeba się będzie godzić ze stratą na CS:GO w sierpniu. Ale czemu tak? EURONICS pasuje Polakom pod kątem map - wyrzucają mirage na którym Polacy mają spore problemy, Polacy z kolei nie zagrają nuke na którym Euronics mogłoby zaskoczyć. Pole manewru dla Niemców robi się ograniczone - cache Polacy grać potrafią, aczkolwiek są niestabilni, overpass to jedna z dobrych map Polaków. Zostaje dust i co najbardziej prawdopodobne - inferno. To ostatnie nie należy do najczęściej granych map przez Polaków ale też ciężko powiedzieć żeby grali tam jakoś dramatycznie źle - wygrane z North czy 3DMAX. Co prawda to na pewno mapa która faworyzuje lekko Niemców, ale na silniejsze zespoły nie grali tam nic specjalnie rewelacyjnego. Polacy zapewne wezmą overpassalub traina. Jeżeli overpass to deciderem cache, jeżeli train to deciderem overpass. Jak to nie wejdzie to przerwa do finałów ZOTACA ;)
Mecz za 10 minut
#36
Kinguin (-3.5) - Izako Boars - mapa 2
AKO: 1.67
Stawka: 4j
⛔4j No i działy się &quot;różne cuda&quot;, dobrze że live lekko się odkułem

#37
Kinguin - Izako Boars mapa 1 10-16
AKO: 2.70
Stawka: 1j
✅1.7 j Jak dobrze że gram online. Przy 2-10 rozliczyłem na minus, a gdybym miał papierowy kupon dawno bym porwał ;) A tu z 2-10 na 16-10 O_O
Mapą powinien być train i overpass. O ile uważam, że grające całkiem nieźle Izako jest w stanie postawić się Pingwinom na trainie o tyle kompletnie nie wierzę, żeby na overpassie udało się im postawić. Overpass to jedna z najlepszych map Kinguin a Dziki nie czują się tam zbyt pewnie. Mam nadzieję, że przygotowujące się na bootcampie Kinguin straci mapę na Izako, dla których train to jedna z lepszych map. Ze stawkami ostrożnie, bo na polskiej, krajowej scenie różne cuda się dzieją, ale za drobne do spróbowania
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
uzytkownik-24118 2,1K
#38
ScarZ Absolute - EHOME
AKO: 1.92 Totalbet
Stawka: 2j

⛔2j Standin u Japończyków, nie było info albo nie zwróciłem uwagi w momencie stawiania

Jedziemy dalej - tym razem grupa C azjatyckich eliminacji do Starladdera i mecz japońskiej formacji SZ Absolute z chińskim EHOME. Faworytem bukmacherów zawodnicy z Chin, natomiast dla mnie delikatnym faworytem są Japończycy. Nie będę ukrywał, że o japońskiej formacji słyszałem właściwie tylko przy okazji WESG czy ostatnio azjatyckiego minora, gdzie byli jedną z rewelacji turnieju, a w ogóle są jednym z najdłużej grających ze sobą składów. Wiadomo, że w takim turnieju i w Best of 1 sporo zależy od odrzucania, ale na mirage i dust 2 powinni być delikatnym faworytem - pokonywali tam niezłe azjatyckie formacje - Renegades czy VG Flash albo MVP PK. Byli czarnym koniem na nieźle obsadzonym minorze azjatyckim więc i tutaj, gdzie jest o co grać (awans do turnieju w Kijowie) pokażą się z niezłej strony i potwierdzą dobrą formę. Gorzej jeżeli odrzucać będą tak, że mapą okaże się inferno, bo tam raczej EHOME sobie poradzi względnie dość łatwo.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Było kilka dni przerwy ale naprawdę ciężko znaleźć coś do gry. Od połowy przyszłego tygodnia powinno być lepiej
#39
Flash - MVP PK
AKO: 1.67
Stawka: 3 j
⛔3j
Półfinał eliminacji azjatyckich do Starladdera. Mecz Flash z MVP PK. Chińska organizacja po lekkich zawirowaniach organizacyjnych - rozstanie ViCi Gaming i Flash, ale odbyło się to bez strat personalnych - zawodnicy formalnie należący do ViCi Gaming grają dalej we Flash jako wypożyczeni. MVP z kolei z problemami, odkąd grają z minixetą nie idzie im tak dobrze, mają problemy z wygrywaniem map, do tego niespecjalnie szeroki map pool (w BO3 to może mieć znaczenie), dziś pewnie ban na overpassa w pierwszej turze odrzuceń. Rywal pewnie odrzuci traina. Stawka delikatna bo niekorzystne H2H ale dziś IMHO Karta się odwróci, zagrożeniem mogliby być na trainie ale to Flash sobie wyrzuci. Może ewentualnie jakąś mapę wygrają ale spotkania w BO3 raczej sobie nie wyobrażam.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#40
AGO - 3DMAX (+1.5)
AKO: 1.57 LVBet
Stawka: 4j
✅2,28j

#41
AGO - 3DMAX
AKO: 2.85 LVBet
Stawka: 2j
⛔2j
Analiza
A ja uważam, że te kursy na AGO są jednak za niskie do gry. OK, rozumiem, że wygrali Counter Pita ale, o czym pisałem w swoim temacie to Euronics nie bardzo miało map pool do tego, żeby temu AGO zagrozić. No i jednak uważam Euronics za sporo słabszy zespół niż 3DMAX, nawet grające ze standinem. Ten mecz będzie ciekawy także pod kątem map - wydaje się że AGO ze Szperkiem w składzie ma przygotowanego inferno i traina. Wczoraj w EPICENTER grali w Bo1 4x inferno i raz traina. Z kolei 3DMAX wczoraj 2x inferno, 2x cache i raz mirage.
Ten mecz będzie też ciekawy pod kątem odrzucania map - jeden z większych (największy?) atut Polaków w postaci traina powinien wylecieć w pierwszej turze odrzuceń (bo obie formacje nie grają nuke&#39;a). Z kolei ciekawe co zrobi AGO? Powinni wyrzucić nuke (jeśli pójdą po stałym banie) lub cache (jeśli chcą pójść w odrzucanie pod kątem rywala). Dalej mamy picki. Tak jak mchal zauważył, najlepsze mapy 3DMAX to inferno i cache, więc jeśli AGO zrobi jak zwykle i odrzuci nuke to pewnie wyborem Francuzów będzie cache. Jeśli jednak będzie odrzucony cache to wcale nie jestem taki pewny czy wybór inferno będzie najlepszą opcją jaką mogą wziąć Francuzi - skłaniałbym się do opcji że w tej sytuacji mogą jednak wziąć d2. AGO też wbrew pozorom nie ma takiego komfortowego picka moim zdaniem - na mirage kompletnie mnie nie przekonują i nawet dwie wygrane mapy z Euronics nie zmienią mojego zdania o tym - mają tam problemy, grają niestabilnie i mecz dobry przeplatają meczem słabym. Pójście w inferno to trochę oddanie pola Francuzom, zwłaszcza jeśli nie będzie noży i to oni wybiorą sobie stronę. Pytanie czy i na ile sytuacja pozwoliła AGO przygotować map pool z nowym zawodnikiem - na pojedynczych mapach i w meczach Bo1 lub BO3 z niezbyt wymagającymi rywalami wyglądało to nieźle, ale dalej to nie jest (jeszcze) drużyna do grania po 1.36. Jakbym miał zgadywać to będzie jednak mirage, cache. Co do decidera to zakładam, że AGO jednak odrzuci nuke na dzień dobry więc może być inferno jako mapa decydująca.
Sporo zależy od odrzucania ale
3DMAX +1.5 @1.57
3DMAX @2.85

Oczywiście bez szaleństw ze stawką bo może się skończyć 2-0 dla AGO bo grali więcej meczów po przerwie, ale po tych kursach to IMHO nie do gry. Kurs LVBET
 
uzytkownik-24118 2,1K
#42
Valiance - Gambit Powyżej 2.5
ENCE - Space Soldiers
North - Fragsters

AKO: 4.14 LVBet
Stawka: 2j
✅6.28j
Dziś trochę inaczej, zamiast 3 singli będzie jeden kupon z 3 wyborami. Czemu tak? Po części dlatego że nie lubię do końca closed quali po takiej przerwie. Dla niektórych z tych ekip będzie to pierwsze starcie po przerwie wakacyjnej. Idąc po kolei - serbskie Valiance nie jest bez szans z Gambit. Obawiam się, że trochę braknie im mappoola (np. overpass) żeby zamknąć mecz w dwóch mapach ale o sprawienie niespodzianki na trainie czy mirage mogą się pokusić, zwłaszcza że mam w pamięci słaby występ Gambit w Szanghaju. W drugim meczu fińska rewelacja ostatnich tygodni podejmie rewelację wiosny. Space Soldiers bardzo długo poza grą, grali jedno Bo3 na Imperial które przegrali trochę też przez problemy z internetem Xantaresa (wyrzuciło go w kluczowym momencie przedostatniej rundy). Map pool obu ekip podobny, Finowie solidniejsi, do tego SS właściwie niemal 2 miesiące bez oficjalnego meczu więc myślę że warto. W ostatnim meczu duńskie derby. Generalnie nie lubię takich spotkań, ale IMHO North, nawet po przerwie i z nowym zawodnikiem jest zwyczajnie lepsze od rywali. Wczoraj Fragsters męczyło się trochę (a może to było przedwczoraj? ???? ) z Chaos w meczu o 3 miejsce w otwartych eliminacjach i myślę, że dziś zwyczajnie nie dadzą rady. Tegoroczny H2H 4-0 dla North, gdzie rzadko kiedy wynik był bliski więc ja dla nich nie widzę szans w Bo3
 
uzytkownik-24118 2,1K
#43
Optic awansuje do finału ZOTAC CUP Masters
AKO: 1.72 LVBet
Stawka: 3j
-3j
Analiza
Całkiem dobry kurs. Duńczycy trafili do tej zdecydowanie łatwiejszej połówki drabinki. Mają w 1/4 Ghost Gaming a w 1/2 ewentualnie koreańskie MVP PK albo VP. Oczywiście nie szalałbym ze stawką ale spróbować warto. Od Ghost nie spodziewam się oporu, nawet jeśli są &quot;wzmocnieni&quot; krystalem. To wg mnie nie ta półka drużyn i w Bo3 raczej nie ma co liczyć na niespodziankę. Podobnie niespecjalnie wierzę w Virtus Pro - wrócili do treningów (a może jeszcze nie wrócili ???? ) chyba dopiero w sobotę wieczorem, a już we wtorek lecieli do Hong Kongu. Czasu na trening nie było prawie wcale, a przecież oni muszą poukładać sobie grę na nowo ze snatchiem. Chyba że tutaj snatchie wejdzie w buty &quot;snaxa&quot; a pasha będzie grał swoje. Tym nie mniej ja nie widzę dobrego występu VP ani w Londynie - w momencie kiedy topowe drużyny dawno były w treningu VP, które musi na nowo ułożyć sobie grę, jest na wakacjach. Zdziwię się jeśli to zagra, nie wykluczam że będę szukał czegoś przeciwko VP już w 1/4 finału, Koreańczycy u siebie mogą sprawić psikusa, zwłaszcza, że w przeciwieństwie do VP są w grze, grali chyba już kwale online do Starladdera i do IEM Chicago. Tym nie mniej w normalnej sytuacji obie formacje zdecydowanie poniżej Optic i jeśli tylko Duńczycy nie przyjadą w jakiejś wakacyjnej formie to nie powinno być problemu.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#44
Kinguin (+1.5) - TyLoo
AKO: 1.46 LVBet
Stawka: 7j
✅3.22j
Wreszcie coś co wydaje się pewniejsze. Pingwinki do turnieju w Hong Kongu mocno się przygotowywały, w sumie to najważniejsza impreza na jakiej się pojawią i boot camp jaki zoorganizowali miał na pewno na celu prawidłowe przygotowanie drużyny do tego turnieju. Za przeciwnika mają chińskie TyLoo, zespół &quot;gospodarzy&quot; więc na pewno delikatne utrudnienie. Ale mają też ułatwienie - mają niezły map pool pod zespół z Chin, który nie gra i nuke i overpassa więc właściwie niezależnie co TaZ i spółka pickną z tej dwójki będą faworytem. A to przecież nie koniec atutów Kinguin - mają za stałego bana inferno a więc jedną z lepszych map Chińczyków. Zresztą moim zdaniem to TyLoo nie jest tak groźne jak je malują co pokazało chociażby NRG dysponujące podobnym co Polacy map poolem i tam zespół z państwa środka nie miał podjazdu mówiąc kolokwialnie. Ja myślę że mapa to minimum co Polacy powinni w nocy wywalczyć.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#45
Kinguin - No Quarter Cartel +7.5
AKO: 2.26 eToto
Stawka: 2j

⛔2j

Mapa co prawda sprzyja Polakom, ale linia stosunkowo dość wysoka, kurs też niezły. Zdarzały się zawodnikom Kinguin przestoje, tutaj do tego mało znany rywal z Turcji w BO1 - dla mnie jest potencjał na niespodziankę
#46
Kinguin - EndPoint +3.5 @1.89
AKO: 1.89 eToto
Stawka: 2j
⛔2j
Tym razem ostatni pojedynek dla Pingwinków w ramach dzisiejszego maratonu. Mapa dust 2 - umieją ją grać Pingwinki, ale rywal też ma fajny bilans na tej mapie, co prawda Endpoint raczej bilans nabity na słabych rywalach ale liczę że będzie dobrze ;)
 
uzytkownik-24118 2,1K
Czas podsumować sierpień:
Kuponów: 31
Trafionych: 14 (45.16%)
Zwroty: 1
Przegrane: 16
Stawki: 95j
Zysk: 1,89 j
Yield: 1.99 %
Od początku wygląda to tak:
Kuponów: 46
Trafionych: 19 (41.3%)
Zwroty: 1
Przegrane: 26
Stawki: 126j
Zysk: 6,47 j
Yield: 5.13 %
Drugi miesiąc tematu i drugi miesiąc na plusie, tym razem minimalnym, ale jak na miesiąc wakacyjny uważam, że nie ma dramatu
Poprzednie podsumowania:
Lipiec 2018
#47
Virtus Pro - awans do Champions Stage (TOP8) - NIE &#39;
AKO: 1.45 STS
Stawka: 10j
Analiza:
Dla mnie to jedna z najlepszych opcji długoterminowych na tego majora. Wiadomo, że to tylko CS:GO i nie ma nic pewnego ale naprawdę VP musiałoby odmienić (bo tu poprawa nic nie da) swoją grę żeby powalczyć o ćwierćfinał. Ja tego kompletnie nie widzę, a kurs na tak postawiony zakład to powinno być bo ja wiem - 1,05?
Kuben w wypowiedzi na stronie stwierdził że po powrocie z Hong Kongu będą mieli 5 dni na treningi i będą próbować wywalczyć slota na Katowice 2019 - to uważam za realne, może ciut za optymistyczne ale realne postawienie sprawy. O TOP 8 nie ma co marzyć, na tym turnieju znajdę z 10 albo więcej solidniejszych niż Virtusi drużyn. Do tego NiP to chyba jedna z gorszych opcji na start, pewnie zaczną od porażki. Zresztą jeśli pracowali nad formą na majora przez 7 dni w sumie, musząc przygotować grę z nowym zawodnikiem to ciężko marzyć o sukcesie. Do tego wiadomo, że byali odchodzi więc motywacja (jego) do gry pewnie gigantyczna nie będzie. Dodatkowo bezpośrednio przed majorem (3-5 września) grają ESEA MDL Relegation, z morelzem (ze względu na regulamin ESEA ) w składzie, to im pewnie też nie pomoże. W ogóle uważam, że VP zepsuło sobie letni kalendarz - powinni zrezygnować z występu w Szanghaju, ZOTACA lub nie jechać na wakacje jeśli na majorze im zależy. Astralis, Liquid, FaZE, MIBR, mouz, NaVi, fnatic, NIP, Optic, North, BIG - tutaj mamy gamę drużyn lepszych od VP. Do tego C9, Gambit, HR, Renegades, TyLoo, Space Soldiers z takimi czy innymi problemami ale na pewno nie można o nich powiedzieć że są na teraz słabsze od VP. Jak oni mają awansować do 1/4? No chyba że powtórzy się historia QBF. Ale teraz mamy Bo3 w 5 rundzie i system Buchholtza, mający zapobiegać ultra łatwym drabinkom. Sukcesem VP będzie już sam awans do 2 fazy, w który średnio chyba wierzę, a o statusie Legendy i ćwierćfinale to raczej można zapomnieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
uzytkownik-24118 2,1K
#48
North - mousesports
AKO: 1.70
Stawka: 3j
✅1.85j
Analiza:
Nie ukrywam, że mocno kusi mnie pogranie na Duńczyków. OK, myszki pokazały wczoraj kawałek dobrej gry, odwróciły mecz po kompletnej dominacji FaZe na pierwszej mapie. Ale mi gra North się podoba, świetnie używają tutaj wyposażenia - ponad 34 obrażenia na rundę zadane granatami i 0.34 asysty fleszem na rundę to najlepsze wyniki w obu kategoriach na tym turnieju. Dodatkowo w grupie ograli Astralis a w ćwierćfinale Natus Vincere więc nikt raczej nie zarzuci im że znaleźli się tutaj przypadkowo. Wykorzystanie granatów było kluczem do dobrego występu BiG w Kolonii i mam nadzieję że tutaj będzie podobnie w przypadku North.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#49
Windigo - ENCE Powyżej 2.5 1:2 (16:6 mirage, 4:16 train, 14:16 dust 2)
AGO - Tempo Storm 2:0 (16:6 mirage, 16:4 train)
AKO: 2.32 LVBet
Stawka: 3j
✅3.13j
Analiza:
Pierwsze z dwóch spotkań to finał eliminacji do turnieju o dziką kartę na rosyjskie EPICENTER. Bułgarskie Windigo kontra ENCE z Finlandii. Bany na cache i nuke raczej oczywiste. Dalej ENCE weźmie mirage a Windigo najprawdopodobniej traina. Deciderem d2. Minimalnym faworytem wydają się być zawodnicy z Finlandii, ale ostatnio mają problemy z domykaniem spotkań 2:0 a i Windigo pokazało się wczoraj nieźle, zwłaszcza indywidualnie, przeciwko AGO i G2. Myślę, że o 1 mapę co najmniej są w stanie powalczyć. Na mirage co prawda Windigo ma bilans 4-2 ale zwycięstwa raczej z niżej notowanymi rywalami. Może się skończyć dwoma równymi mapami na korzyść jednej z drużyn, ale liczę że obie formacje wygrają swoje wybory i kwestię awansu rozstrzygnie 3 mapa
W drugim meczu stawką jest półfinał GG Bet CIS + EU. AGO podejmuje rozbite Tempo Storm. Właściwie ciężko ich nazwać drużyną, bo po odejściu foxa do Giants zostali tam tylko HS i innocent. Dziś oprócz nich ma grać morelz, Tenzki i Shadow. AGO co prawda wczoraj średni występ na Windigo - przegrali trochę na własne życzenie, bardzo słabe początki dwóch map i od startu musieli gonić. Tym nie mniej dziś półka zawieszona niżej, rywalem mix. Co prawda chłopaki z AGO podkreślają że celem w tej chwili jest Dreamhack w Montrealu ale nadarza się fajna okazja żeby awansować dalej, do tego mecz z podtekstem - innocent vs Szpero więc motywacji raczej nie powinno zabraknąć. Mecze na miksy nieco ryzykowne do typowania 2-0, na jakiejś mapie mogą zaskoczyć (wątpię, ale jednak) więc idę w bezpieczniejszą opcję i po prostu wygraną Polaków nad swoim rywalem
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
uzytkownik-24118 2,1K
#50
18:30 Vexed - ex-Pride 2:1 (11:16 train, 16:13 mirage, 16:8 overpass)
19:00 Euronics - Kinguin 0:2 (11:16 mirage, 14:16 cache)
AKO: 2.14 LVBet
Stawka: 3j
✅2,65j

Sporo ciekawego wieczorem w ESEA MDL - baraże o utrzymanie w dywizji i mecz Pingwinków w półfinale tych rozgrywek. W barażach m.in. Pride - ofiara lutowej wymiany pomiędzy Kinguin a Virtus Pro - podebranie z ich składu reatza i minise&#39;a wpędziło tą formację w kłopoty z których nie potrafią się otrząsnąć do dziś właściwie. Ich celem było przetrwanie trudnego okresu i zachowanie slota w ESEA MDL ale wiele wskazuje na to, że będzie to zadanie ponad ich siły, zwłaszcza, że dziś gra jako ex-PRIDE polski skład z którego zrezygnowano jakoś w lipcu. Moim zdaniem Vexed solidniejsze i sobie poradzą z Polakami, zwłaszcza w formacie Bo3.
Na dokładkę do dubelka wygrana, bardzo solidnego ostatnio, Kinguin z Euronics. Kurs może niezbyt powalający, ale Niemcy, zwłaszcza, że tutaj występują jeszcze w starym zestawieniu nie powinni mieć zbyt wiele do powiedzenia. Cache, który wydaje się być jedną ze słabszych pozycji w mappoolu Polaków zakończył się ostatnio 16:11, chociaż tam Euronics występowało w tym nowym, międzynarodowym zestawieniu. Więc czysto teoretycznie tutaj powinno być jeszcze trudniej
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
uzytkownik-24118 2,1K
#51
Space Soldiers - Rogue 10:16 (inferno)
AKO: 2.42 Totalbet
Stawka: 2j
✅2.26j
Przyznam szczerze - do dziś planowałem odwrotnie, ale pojawiła się informacja, że z powodu problemów wizowych turecka formacja będzie zmuszona do gry z trenerem. To na pewno spore osłabienie zespołu z Turcji. O formie obu ekip ciężko coś powiedzieć - właściwie obie te formacje zaliczyły przez okres wakacyjny odpoczynek od gry - dla Rogue ostatnim turniejem w jakim brali udział był amerykański minor, jeszcze w lipcu. Turcy także spora przerwa, a mecze online rozgrywane w międzyczasie raczej przeciętne wyniki. Więc zapewne obie formacje mocno szykowały formę na ten właśnie turniej i taki cios bezpośrednio przed startem. U innych buków już spadło do 2.20 Dla mnie z trenerem to mecz co najwyżej 55/45 dla SS więc jakieś value jest, zwłaszcza że w Austin Rogue było w stanie pokusić się o niespodziankę i wygrać z turecką formacją. Było to co prawda spory czas temu (początek czerwca), a w rewanżu polegli 1-2 ale w tej sytuacji muszę spróbować na Amerykanów.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#52
Space Soldiers zakwalifikuje się do Legends Stage - NIE
AKO: 2.20 LVBet
Stawka: 5j
✅4.68j
Podobny bet do tego co wcześniej. O ile kursy na mecz przeciwko Rogue spadły o tyle kursy na ich awans do kolejnej fazy chyba niespecjalnie. Turcy w pełnym składzie byliby na pewno jednym z kandydatów do awansu do następnej fazy. Na pewno nie faworytem ale jednym z zespołów które realnie trzeba brać pod uwagę. Bez ngina może być o to ciężko. Poprzedni turniej i występy EnVy czy Liquid pokazywały ile znaczy niepełny skład na takim turnieju. Po takim kursie uważam, że warto spróbować. Analizując kto ma szansę to obok oczywistych typów w postaci Astralis i Liquid, oraz dość pewnych North i mimo wszystko BiG i NiP mamy 3 miejsca o które toczyć się będzie dość wyrównana walka pomiędzy kilkoma ekipami: HR, TyLoo, Renegades, Virtus Pro (mimo wszystko), Gambit, a nie można zapominać o przedstawicielach minorów NA i CIS. Grupa dość szeroka, a pozostałe zespoły powinny jednak być przygotowane do takich wyzwań zdecydowanie lepiej niż osłabieni Turcy.
#53
Virtus Pro - Ninjas in Pyjamas 5:16 mirage
Team Liquid - Optic Gaming
AKO: 2.06 LVBet
Stawka: 3j
✅2.44 j
O Virtusach i ich problemach pisane było wszędzie sporo - wypływające screeny rozmów wskazujące na tarcia na linii pasha/kuben/neo - byali/snax i być może michu. Do tego wg tego co mówił Neo to byali miał odejść przed majorem ale odejście snaxa do mouz wymusiło zmianę planów (przy odejściu ich obu i jednocześnie TaZa wcześniej VP straciłoby slota na majorze - to dla mniej zorientowanych). Teraz ze snatchiem - ale zewsząd słychać że ten zespół jest średnio przygotowany. Oczywiście ostatnia zmiana snatchiego za morelza to zdecydowanie na plus jeśli chodzi o umiejętności indywidualne ale mam wątpliwości czy i na ile zdążyli się zgrać. Szwedzi wracają na majora, po zmianach i odmłodzeniu składu. Powrót Get_Righta i kolegów na pewno wzbudzi wiele podtekstów, samo spotkanie to też, mocno wyblakły ale jednak klasyk. VP właśnie mocno męczyło się z bardzo przeciętnym zwyczajnie Bpro i jeżeli drastycznie nie zmienią gry to raczej są bez szans. Jak ktoś chce można z handicapem w stronę Szwedów, ja biorę czysty win.
Do dubelka dokładam Liquid w meczu z Optic. Trochę ryzykownie, bo Amerykanie odpuścili finały ZOTAC Cup (ich miejsce zajęło MIBR), nie zdecydowali się także na start w DreamHack Masters chcąc się przygotować do majora. Czy to skuteczna taktyka? Optic brało udział w obu tych turniejach i wypadli mocno blado - odpadali szybko na przeciętne ekipy. Z jednej strony w wywiadzie na eWeszło konfig mówi że się meczu z Amerykanami nie boją , z drugiej sam zauważa, że ich pewność siebie i morale wewnątrz drużyny jest niezbyt dobre. Dla mnie to nie jest przepis na sukces. O ile w kwestii awansu ich nie skreślam, o tyle jutro raczej szans im nie daję
#54
North - HellRaisers (+4.5)
Gambit - TyLoo
Powyżej 24.5 17:19 inferno
Vega Squadron - Team Spirit 16:14 Typowe CIS, w pierwszej połowie nie istniała Vega, w drugiej Spirit. Szkoda
AKO: 3.91 LVBet
Stawka: 2j
⛔2j
Tutaj już zdecydowanie bardziej ryzykowny trebel. North po super występie w Kolonii jest faworytem w spotkaniu z HR. Oczywiście, ciężko się z tym nie zgodzić. Ale dla mnie mimo, że powinni sobie poradzić to wcale nie musi to być takie łatwe zwycięstwo. To przy wszystkich swoich zaletach drużyna niesamowicie nieprzewidywalna - żeby przypomnieć chociażby przedwczorajszy dzień na DH Masters gdzie najpierw dostają baty (żeby nie powiedzieć mocniej) na duście 2 0:16 od mouz żeby dosłownie 3 godziny później na tej samej mapie rozbić Astralis 16:1. Dodatkowo po takim występie to presja będzie na nich. Natomiast HR bardzo dużo zyska na obecności woxica w składzie. To IMHO ich najjaśniejszy punkt w zespole i na pewno jego brak w pierwszych meczach Dreamhacka był zauważalny. h2h co prawda zdecydowanie na korzyść Duńczyków ale rywale mogą powalczyć o 12 rund, co dałoby plusa.
Na dokładkę wygrana Spirit z Vegą - h2h z tego roku 3-0, do tego Vega gra tutaj dzięki przypadkowo dobremu występowi w Bostonie/Atlancie. Jedni i drudzy mieli długą przerwę, stąd akurat w tym bardziej szalonym kuponie gram ten mecz, ale wg mnie są ekipą osiągającą nieco lepsze wyniki niż ich rywal.
W meczu Gambit z TyLoo w Bo1 spodziewam się dokładnie wszystkiego. Obie ekipy w nie najlepszej formie, faworytem Chińczycy, ale jestem bardzo ciekaw odrzucania. Zwłaszcza po tym jak bardzo głupio odrzucali mapy przeciwko bodaj BOOT w Szanghaju (grali na jednej ze swoich gorszych map potyczkę BO1). Spodziewam się jednak w miarę równego meczu, biorąc poprawkę na drużyny idę w niższą linię, oferowaną przez LVBet (standardowo buki mają 26.5). W układzie 24.5 wystarczy 9 rund przez pokonanego żeby zakład był na plus
#55
North, Team Liquid i Astralis wygrają swoje mecze podczas FACEIT Major Londyn (05.09)
AKO: 2.75 Totalbet
Stawka: 3j
⛔3j
Totalbet więc może być różnie z limitami, ale tutaj za ten trebel mamy całkiem spoko kurs - 2.75 gdzie po ich normalnych kursach wychodzi 2.14 O Liquid i North pisałem wcześniej, Astralis nie wygląda tak mocno jak w końcówce poprzedniego sezonu ale z complexity powinni sobie poradzić. Kurs całkiem spoko jak na 3 takie mecze

Generalnie, w związku z tym że jestem w VIPach i mogą z typów korzystać osoby które mnie w ogóle nie kojarzą (udzielam się głównie w dziale esport) to chciałbym zaznaczyć że średnio lubię te pierwsze fazy dużych turniejów, więc bierzcie to pod uwagę przy stawkowaniu - zdarzają się niespodzianki, pojedyncza mapa sprzyja takim rozstrzygnięciom. Bierzcie (przy graniu hc) pod uwagę że w CS:GO handicapy rozliczane są z dogrywką (w większości przypadków, sprawdźcie to. Dlatego bardzo nie lubię linii +2.5 i +3.5 - dogrywki rozgrywane są najczęściej w formacie najlepszy z 6 rund (do 4 wygranych) i zdarza się że porażka doga 15:19 czy 18:22 albo inne podobne potrafią położyć handi. W razie pytań - zapraszam tutaj lub PW.
Edit. jeszcze jedno - co prawda przy Bo1 ma mniejsze znaczenie, bo raczej przyspieszania nie będzie, prędzej w drugą stronę - ale celowo nie podaję godzin tym razem bo są orientacyjne, mecze rozgrywane są jeden po drugim, więc może się zdarzyć że chcąc postawić na &quot;ostatni moment&quot; może się okazać że mecz już trwa
 
uzytkownik-24118 2,1K
#56
21:00 Kinguin - 3DMAX Powyżej 2.5
Kurs: 1.85 (1xbet)
Stawka: 3j
⛔3j
Żeby dwa razy jednego dnia kupony położył mi comeback z przegranej 12:3 strony CT na mirage to naprawdę brak słów
Major majorem, co miałem na dziś do zaproponowania jest powyżej, więcej pewnie późno w nocy/rano (to prędzej) jak wskoczą kursy i pary na jutrzejsze pojedynki. Ale dziś nie tylko major ale i ostateczne rozstrzygnięcia w ESEA MDL - poznamy zespoły które zachowają slota na kolejny sezon jak i zwycięzcę poprzedniego sezonu. I to właśnie na finale chciałbym się skupić. Pojedynek 3DMAX z Kinguin. Francuzi zbanują traina/nuke&#39;a - to drugie, co zostanie będzie wyborem Polaków. Kinguin zaskoczyć nie może: ban na inferno więc pickiem będzie pewnie cache. Deciderem IMHO d2/overpass (Francuzi nie będą chcieli przede wszystkim mirage) - można rozważyć ewentualnie opcję w której to mirage jest pickiem ale to wtedy train/nuke drugim banem więc w sensie wyboru decidera to niewiele zmienia.
Na pewno przewaga Polaków polega na tym, że wyrzucają jedną z najlepszych a może najlepszą mapę rywala jednocześnie sami mając w miarę przystępny pick. Ale na cache sytuacja się odwraca moim zdaniem - 3DMAX ma tam przyzwoite (bez rewelacji, bo to oczywiście drużyna mająca dość krótką historię, która zaistniała dzięki Kinguin właśnie - po tym jak Pingwiny nie wyraziły zgody na występy Szpera i kap3ra w barwach tomorrow.gg w zamkniętych kwalach do minora to slot ten przejęli właśnie Francuzi. W tamtym czasie dopiero budowali swoją markę - w międzyczasie wyeliminowali jeszcze Virtus Pro w kwalach do DH Masters. Rywal niespecjalnie znany, ale na pewno groźny - potrafili ostatnio dwukrotnie pokonać Red Reserve, ale też dość łatwo przegrać na Windigo czy urwać 1 mapę ENCE. Ja sobie rzucę za niewielką stawkę powyżej 2.5 mapy, jak ktoś chce coś wyższego to wygrana 3DMAX 2-1 po 3,42 - ale nikomu nie zagwarantuję że te bety wejdą, na tym poziomie to czasem drużyna gra fenomenalnie lub fatalnie bez specjalnego powodu.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#57
North (-5.5) - Spirit
Liquid - HellRaisers
Over 26.5 16:9 (25) Szukałem &quot;szansy&quot; dla doga nie tu gdzie trzeba
AKO: 3.52 Uni
Stawka: 2j
⛔2j
Straszny fail wyszedł - North gra oczywiście ze Spirit a nie z Vegą, dziękuję koledzy za czujność. Nie powinno się przytrafić, ale jak oglądam majora, piszę analizę i jeszcze się zastanawiam czy na pewno wolę handi na BiG niż na North to się skończyło fatalnie. Przepraszam
Dziś bardziej ryzkownie - HR dalej IMHO mocno niedoceniane przez buki - ta ekipa z woxicem i bez niego to dwa różne składy. Daje im bardzo dużo. Liquid wczoraj przejechali się po Optic ale Duńczycy początek sezonu mają raczej słaby. Myślę że północnoamerykańska formacja sobie poradzi, ale wcale nie musi to być bardzo jednostronny pojedynek - zobaczymy jak dziś się zaprezentują. Na pewno się przygotowywali, ale przecież to samo można napisać o HR. Już wczoraj sam się przejechałem na faworycie skuszony podwyższonym kursem w Totalbeciem, jak amator.
North, to wczorajsza ofiara HR, natomiast Spirit w tylko sobie znany sposób przegrało mecz z Vegą. Dziś solidniejszy rywal, zdecydowanie solidniejszy i myślę że będzie to potyczka dość jednostronna. Co prawda jedni i drudzy zdolni do cudów, ale skoro wczoraj były problemy to dziś powinno być łatwo, zwłaszcza, że przecież North niemal ten mecz odwóciło - dogonili z 8-15 i wygrali pierwszą rundę na początek dogrywki.
#58
Pride - Smoke Criminals 2:1 (16:9 mirage 9:16 overpass 16:14 inferno) Na ostatniej mapie sporo emocji ale z happy endem. Wreszcie dobry bet !
AKO: 2.51 (już po podatku, u buka jest 2.85) lvbet
Stawka: 1j
✅1.51j
Kolejny mecz gdzie widzę szanse dla doga. Ale tutaj naprawdę symbolicznie. Nowy (względnie, grają razem już chwilę) polsko - bułgarski skład Pride podejmuje Smoke Criminals w meczu eliminacyjnym w ramach Stream.me Gauntlet. Rywale Polaków to międzynarodowy mix, grający ostatnio sporo na polskie formacje - spadli do tego meczu po porażce z Izako Boars, a wcześniej podejmowali choćby AGO w eliminacjach otwartych do EPICENTER. Pride spadło tutaj po porażce 1-2 z x-komem. Ok, faworytem SC, ale raczej nie tak mocnym jak wskazują na to bukmacherzy. Dla mnie jest potencjał na 3 mapy, więc może się okazać że zadecyduje dyspozycja chwili - zresztą jedni i drudzy mecz słaby przeplatają meczem dobrym. Mogą się dziać różne cuda, ale gram to naprawdę drobno.
 
Do góry Bottom