>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Limity

sven@ 808

sven@

Użytkownik
Bet365 kilka dni temu usunął z koszykówki niektóre rodzaje zakładów(np. linie na drużyny) na niektóre ligi, więc nie wykluczone że w hokeju także jakaś korekta nastąpiła jeśli chodzi o dostępność zakładów.
Raczej bet nie robi takich indywidualnych &#39;limitów&#39;.
Lub jak robi to wiadomo jakie ????
 
M 2

michauku

Użytkownik
ja wygrywałem na m.in bet365 tylko na koszykówce, suma koszów drużyn i przede wszystkim na poszczególnych zawodników nba, euroligi, itd. Gdy się sporo dorobiłem nie dostałem blokady na te zakłady tylko dali mi limity na wszystko (także na inne sporty na których nawet byłem na minusie hehe) więc na pewno nie ma czegoś takiego jak usuwanie graczom możliwości obstawiania poszczególnych zakładów. Może za dużo osób się domyśliło jak wygrywać na tych zakładach i stwierdzili że to się nie opłaca. Ciekawe czy za pare dni będą oferty na zawodników nba. W sumie od dawna nie gram na bet365 ale z ciekawości sprawdze.
 
R 0

reex86

Użytkownik
ja wygrywałem na m.in bet365 tylko na koszykówce, suma koszów drużyn i przede wszystkim na poszczególnych zawodników nba, euroligi, itd. Gdy się sporo dorobiłem nie dostałem blokady na te zakłady tylko dali mi limity na wszystko (także na inne sporty na których nawet byłem na minusie hehe) więc na pewno nie ma czegoś takiego jak usuwanie graczom możliwości obstawiania poszczególnych zakładów. Może za dużo osób się domyśliło jak wygrywać na tych zakładach i stwierdzili że to się nie opłaca. Ciekawe czy za pare dni będą oferty na zawodników nba. W sumie od dawna nie gram na bet365 ale z ciekawości sprawdze.
o jakich limitach mowisz ? jakie stawki ?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
o jakich limitach mowisz ? jakie stawki ?
To te właśnie sławne limity uniemożliwiające dalszy zysk, stawki po limicie rzędu 3-50€ (zależy na co zakład).
A żeby go otrzymać wcale nie musisz tysiącami grać, często ja dostaje nawet za 250€ na ITFach ????
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Dużo poobcinali, ja widzę to po hokeju polskim, ale także w kilku innych niszowych ligach. Nie dają rozbudowanej oferty meczowej i na tercję tylko dają linie handi i ilości bramek czyli over/under i to wszystko. Pojechali po bandzie bo dobry zarobek był z tego szczególnie live.
 
B 9

bartoo30

Użytkownik
Wracając do tych limitów... Przerażajace... Dany limit jest na jakiś okres czasu czy dożywotnio...? Inne buki tak samo mają?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Wracając do tych limitów... Przerażajace... Dany limit jest na jakiś okres czasu czy dożywotnio...? Inne buki tak samo mają?
Na innych także są ale najpopularniejszy Bet.
Raz na polskim się spotkałem, że chyba po pół roku wkładanych pieniędzy u kolegi limit powrócił a osobiście na tych co gram i grałem gdy otrzymuję limit dosłownie po 5min na zagranicznych to nigdy nie powraca :]
 
R 0

reex86

Użytkownik
Podbijam temat,
posiadam konto kilkutenie , nie ma ono jakis wielkich wygranych . Ostatnio przerzucielem sie na tenis ziemny czasami jakas pilka nozne (tylko powazne ligi). Obstawiam max 3-4 spotkania do kwoty okolo 200-300€ . Czy takim systeme dostane limit ?
Prosze o pomoc
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Podbijam temat,
posiadam konto kilkutenie , nie ma ono jakis wielkich wygranych . Ostatnio przerzucielem sie na tenis ziemny czasami jakas pilka nozne (tylko powazne ligi). Obstawiam max 3-4 spotkania do kwoty okolo 200-300€ . Czy takim systeme dostane limit ?
Prosze o pomoc
Zależy jakiej rangi są te spotkania, jak grasz etc. Coś co więcej osób gra, typerzy czy sam?
 
R 0

reex86

Użytkownik
max 4 spotkania , US OPEN itd , czasami siatkowka , wszystko co jest popularne . Obstawiam sam . Jesli to problem to zejde np do obstawiania max za 150
 
Do góry Bottom