>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

SuperBet

M 27,2K

madangelo

Forum VIP
SuperBet to Rumuński bukmacher założony w 2009 roku. Dynamicznie rozwija się na rynku branży bukmacherskiej i hazardowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od czasu założenia, firma SuperBet rozwinęła swoją sieć do ponad 600 punktów naziemnych na terenie całej Rumunii. Prężnie się rozwijając, firma powiększyła swoje wpływy, oferując zakłady online i otwierając kasyna.
Superbet w Polsce, rozpoczyna swoją działalność z liczbą 48 punktów stacjonarnych. Stale inwestując w rozwój, innowacyjność produktów i oferowanych usług. Firma Superbet ma w planach oferowanie zakładów online. W październiku otrzymali oni zezwolenie od Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych.
Ambasadorem SuperBeta w Polsce jest były bramkarz reprezentacji Jerzy Dudek. Poza tym podkupili oni kilku pracowników z innych firm bukmacherskich.
Bukmacher wiarygodny, z dużym kapitałem i chyba ambitnymi planami.
Ich ofertę można podejrzeć na stronie - https://www.super-bet.pl/zaklady-bukmacherskie
Szukają także pracowników do punktów w całej Polsce. Najwyższa pora aby założyć temat w którym będzie można sie podzielić uwagami/opiniami na temat tego bukmachera ???? Może w niedalekiej przyszłości będzie to realna konkurencja dla innych ziemniaków.
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Taki sobie H2H z Fortuną i reklamowanym na forum BetRally machnąłem na podstawie meczu Pucharu Niemiec M gladbach - Leverkusen.
Zakład
Super Bet
BetRally
1
2,9​
2,91​
2,8​
X
3,65​
3,8​
3,6​
2
2,25​
2,3​
2,25​
1DNB
2,13​
2,07​
2,05​
2DNB
1,65​
1,66​
1,71​
Over
1,47​
1,5​
1,46​
Under
2,7​
2,65​
2,55​
BTS
1,42​
1,37​
1,44​
[TBODY] [/tbody]
Według mnie jakoś szału nie ma spodziewałem się więcej, czytałem zapowiedzi o nowej jakości a tu chyba kolejny ziemniak na polu. Jakby podatku nie brali to nie wiedziałby w co ich całować, ale niestety tu też widzę 12%.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Lista niespełna 50 punktów bukmachera SuperBet, które już działają w Polsce. Ktoś już tam gra?
  • Będzin
    Piłsudskiego 3
  • Bielsko-Biała
    Berlickiego 6
  • Chorzów
    Wolności 42
  • Dąbrowa Górnicza
    3 Maja 2
  • Dąbrowa Górnicza
    Bema 8
  • Gdańsk
    Cieszyńskiego 38/8
  • Gdańsk
    Klonowa 1/6
  • Gdańsk
    Subislawa 27c/15
  • Gdańsk
    Żwiriki i Wigury 4/5
  • Gdynia
    Wójta Radtkego 45 2A/3A
  • Gdynia
    Świętojańska 73/U1
  • Gliwice
    Zwycięstwa 9/2
  • Jaworzno
    Grunwaldzka 204
  • Katowice
    Stawowa 5/1
  • Kraków
    Bieńczycki Plac Targowy 21
  • Kraków
    Długa 86/U2
  • Kraków
    Stefana Grota Roweckiego 7g
  • Kraków
    Zwierzyniecka 21
  • Łódź
    Ceglana 19/9
  • Łódź
    Gorkiego 10/12
  • Łódź
    Limanowskiego 170
  • Łódź
    Piotrkowska 175/177
  • Łódź
    Zgierska 24
  • Mysłowice
    Krakowska 2/c
  • Opole
    1 Maja 4
  • Opole
    Sosnkowskiego 4b/7
  • Ostrów Wielkopolski
    Kolejowa 24a
  • Oświęcim
    Józefa Nojego 5
  • Oświęcim
    Rynek Główny 21
  • Poznań
    27 Grudnia 21
  • Poznań
    Garbary 35/3A/4
  • Poznań
    Głogowska 78/1
  • Poznań
    Bolesława Krzywoustego 11
  • Radom
    Narutowicza 1A/3
  • Rybnik
    Powstańców Śląskich 8
  • Sosnowiec
    Targowa 13
  • Tychy
    Al. Jana Pawła II 5 paw. 7
  • Warszawa
    Chełmska 50/78
  • Warszawa
    Grójecka 28/30
  • Warszawa
    Komisji Edukacji Narodowej 51/U09
  • Warszawa
    Malborska 3/8
  • Wrocław
    Jedności Narodowej 96/1A
  • Wrocław
    Pilsudskiego 46 1b
  • Wrocław
    Tęczowa 22/6
  • Wrocław
    Traugutta 104
  • Zabrze
    3 Maja 47
  • Zabrze
    Wolności 254
  • Zielona Góra
    Wyszyńskiego 40A/17
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Przechodziłem dzisiaj w Poznaniu koło punktu, pustki jak wszędzie. Ale punkt wypas, duży metraż, sporo telewizorów, z ofertą live, i chyba transmisjami, reszta konkurencji pod tym względem może się schować.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
W Warszawie takze zauwazylem, ze chyba dopracowane punkty maja najlepiej i nie da sie tez nie zwrocic uwagi na ta czerwien ????
 
T 0

tornado21

Użytkownik
Przechodziłem dzisiaj w Poznaniu koło punktu, pustki jak wszędzie. Ale punkt wypas, duży metraż, sporo telewizorów, z ofertą live, i chyba transmisjami, reszta konkurencji pod tym względem może się schować.
Widać że mają spory kapitał i nie żałują pieniędzy żeby wejść na nasz rynek, mam nadzieje że równie mocno wejdą do sieci czyli zobaczymy liczne promocje i bonusy od depozytu z dobrymi warunkami obrotu, dobre kursy z niską marżą, być może też brak podatku przez jakiś czas
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Ja czekam w koncu na jakies ciekawe promocje dla uzytkownikow. Bukmacherow przybywa na PL rynku, ale z promocjami jest mocno srednio, porownujac chociazby do kilku lat wstecz.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
xsebax cytując klasyka to se nevrati stare czasy ale akcje bez podatku takie gram grubo mogli by robic w necie i w punktach ciekawe czy betsson rzuci jakimiś bonusami konkursami itp cos mi sie zdaje ze za chwilkę wróci bwin....
 
T 0

tornado21

Użytkownik
Ponoć nie złożyli jeszcze nawet wniosku o licencje na zakłady w internecie, a jak wiadomo na rozpatrzenie czeka się minimum poł roku, Cherry online czekało chyba dłużej. Niby nie są gotowi bo jeszcze mają niedopracowany system, ale nie wiem co stoi na przeszkodzie jednocześnie ubiegać się wcześniej o licencje i wejść jak tylko będa mieli już gotowy produkt. Taki Totalbet czy Cherry nie mieli strony gotowej a licencje otrzymali. Wynika z tego, że jak dopracują stronę to dopiero wtedy złożą wniosek, na który poczekają kolejne 6 miesięcy więc jak dobrze pójdzie to może w drugiej połowie 2019 wystartuja
 
Do góry Bottom