>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Wielki Szlem: US Open 2018 - turniej główny - 27.08-9.09.2018

Status
Zamknięty.
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Coś cicho o meczu Szarapowa - Ostapenko...
Dla mnie Ostapenko to bierze.
Korty wolny hard, odbicie bardziej pod górę niż płasko. Przez tą nawierzchnię Jelena będzie miała więcej czasu na ustawienie się i rozrzucanie bombami Marii po korcie. Uważam, że Ostapenko przeszła już tą faze, które nie lubi (czyli początkowe rundy) i teraz będzie czuła się coraz pewniej. Było tak w Miami czy na Wimbledonie. Przeturlała się przez pierwsze rundy i potem grała naprawdę fajnie i z meczu na mecz pewniej. Tutaj widzę pewną analogię i np. ten ostatni mecz z Towsend, gdzie Amerykanka naprawdę dobrze zagrała, a Ostapenko potrafiła wrócić i w tym 3 secie te bomby zaczęły jej wchodzić. No i rewanż za tegoroczny Rzym, gdzie mecz był mega na styku i koniec końców po 3 setowym boju w samej końcówce przeważyła Maria, ale tutaj myślę, że będzie w drugą strone. Dodajmy do tego problemy z serwisem Szarapowej. Z Cirstea tylko 53% pierwszego serwisu i 10 podwójnych. Gdy zagra na serwisie tak samo dzisiaj to Jelena jak nikt inny będzie to wykorzystywała kończąc szzybko wymiany. Jasne, Maria to Maria i może odpalić, ale Ostapenko lubi duże mecze, lubi grać na korcie centralnym. Może trochę na siłe szukanie doga, ale moim zdaniem po takim kursie (ja dodatkowo gram ten typ w fortunie bo jest w hicie dnia po 2.66!!!) należy spróbować. Szarapowa jest do pokonania... ale ze stawką należy uważać to oczywiste ????

Ostapenko, Jelena @2.51
fortuna
Tragiczny mecz... sorry za ten typ
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
Ja nawet nie chce komentowac tego co zrobila niszczac mi cztery kupony. Przeciez Vondro juz miala dosyc i bylo zauwazalne ze chce skonczyc mecz bo juz nie ma sily. Ja rozumiem WTA... bo ogladam juz dobre dziesiec lat ale takie numery jak ten to jest, az nie wiem jak to okreslic. Juz jakis czas temu ja omijalem ale po przeczytaniu forum uznalem ze moze faktycznie wrocila na swoje tory, pokaralo.
Dozywotni ban na obstawianie Kiki.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Trzeba byc mocno zdesperowanym zeby grac 1.2-1.4 mecze. 19 letnia Vondrusova wyrala w swojej karierze 8 ift turnieji na roznych nawierzchniach (5 w 2017) tez 4 w debla, bez watpienia duzo umiejacy wszechstronny talent.W zeszlym roku miala ranking 50. Bertens po prostu zmeczona i dlatego czesto byla pasywna i bezradna.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Jak ja to kocham jak ktoś dopisuje ideologię po meczu. Ja Wam też mogę piękne ideologię napisać dlaczego wygrala Sharapova albo dlaczego wygrała Ostapenko. Jak się mecz skończy to druga ideologię wymaze gumka i będę najmadrzejszy
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 388

lelit

Użytkownik
Nie wiem o czym piszesz, ideologia? Skad, tylko i wylacznie logika! Rutynowani tipsterzy nie ruszaja meczy bez wartosci (value); nie graja nigdy tasiemek z wieloma meczami po 1.2, nigdy nie lamentuja, ze jakas podla potluka przegrala mecz. Bertens byla tez dla mnie faworytem, ale nieoplacalnym do jakiejkolwiek inwestycji.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
No na pewno nigdy nie lamentujesz... Nie zdarzyło Ci się trafić meczu gdzie było 5 słupków dla Twojej drużyny, zwycięski rzut w kosza rywala czy mecz gdzie Twój zawodnik wygrywa jedenaście pkt więcej od przuciwnika jak Bertens.
Oczywiście lepiej było zagrać Kerber bo było 1,5 albo Garcia bo też było 1,5?
Jakby wygrała Bertens to można byłoby pisać, Wielka forma, możliwe że wygra turniej, dla młodej za wysokie progi. I wcale dużo do tego nie brakowało. Spokojnie gdyby inaczej ułożyło się parę piłek byłoby 6-4 6-2
PS i rozumiem o co Ci chodzi z value i dla mnie w tym meczu powinno być 1,10 max na Bertens i przebieg meczu i wymian to potwierdził, tylko tak się piłki ulozyly że przegrala. Na mecz Wozniacki-Vondrushova czy Muguruza-Vondrushova byłoby 1,15 pewnie tu było value, nie wspominając że ten mecz powinien być łatwo wygrany
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Pazerny zawsze na koniec będzie w plecy.
Czasem trzeba się ogarnąć i nie łasić na te śmieszne kursy po 1.20 byleby na siłę wrzucić do tasiemki na podbitkę. Szczególnie, że jest to WTA i tutaj takie cyrki są normalnością.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Widze, ze nie tylko mnie Kiki rozjechala ???? Tak tak, kursik byl maly no ale na prawde sie tego nie spodziewalem. To byl dla mnie pewniak dnia. Tragicznie sie ten mecz ulozyl, jak ktos wyzej napisal Vondro grala mecz zycia, ale Kiki i tak powinna to wygrac 64 64, taki byl rozklad sil. Niestety w tenisie licza sie najwazniejsze pilki a Kiki za duzo bledow.
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
A. Sevastova - E. Svitolina over 19.5 gema @1.55 milenium ✅
Dzisiaj, oprócz spotkania Kanepi - Williams, są bardzo ciekawe mecze. Ciężko wytypować faworytki dlatego ja idę w stronę overów. Wybrałem spotkanie pomiędzy Łotyszką a Ukrainką. Obie zawodniczki potrafią grać w tenisa, Sevastova potrafi zagrać takie piłki, że rywalki nie wiedzą co ze sobą zrobić, a Svitolinę cechuje determinacja i solidność. Zarówno Ukrainka, jak i Łotyszka potrafią wrócić ze stanu 0:1 w setach, co udowodniły już w tym turnieju. Na pewno żadna z nich nie odpuści nawet po przegranym gemie serwisowym. Jeszcze w marcu skłaniałbym się na w miarę gładkie zwycięstwo Eliny, jednak ostatnio wydaje mi się, że troszkę obniżyła loty. Spodziewam się ciekawego spotkania i myślę, że ujrzymy w tym meczu 3 sety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Siema. Pany, bez owijania w bawełnę WTA oglądam od święta, czasami Pisie, 1/2 szlema itd, czyli nie znam obecnych standardów tej dyscypliny, jednak.. Wpadł mi w oczy niezły bet na jutro, a mianowicie Osaka. Choć WTA nie oglądam, to ostatnimi czasy zerkałem jednym okiem właśnie na Sabalenke. Mocna na serwisie, jeden błąd i szuka szybkich punktów, gabaryty lepsze, niż nie jeden chłop, styl gry, który nie zabiera wiele energii, jednak gra Ona już za długo. Osaka z tego co zauważyłem w meczu z Sosnowicz odbija perfekcyjnie, już mi nawet nie chodzi o wynik, ale o przebieg tego spotkania. Tutaj jedno odbicie, no i właśnie - przewaga dla Japonki. Oczywiście mam świadomość, że nie gra tak Ona w każdym spotkaniu, jednak najprawdopodobniej te dwie zawodniczki to największa odkrycia tego sezonu, chociaż nie jestem tego w 100% pewien. Kursik kuszący, obok zawodniczka, która gra bardzo długo, i jak czegoś nie żre, to jednak wypadałoby się trochę zmęczyć, bo obecnie gra, jakby nie czuła zmęczenia. Jak dojdzie do dłuższych wymian, a tak zapewne będzie to Osaka powinna to wykorzystać. Ludzie, którzy oglądają WTA mogliby mnie &quot;naprostować&quot; lub uświadomić dlaczego Osaka nie jest faworytką tego pojedynku, bo to przecież starczy odbić serwis i przewaga rośnie w stronę Underdoga, tak bynajmniej mi się wydaję..
PS. Panie kolego, Stefan od wysokich kursów z tenisa był i się zmył. Mylisz mnie z kimś innym ;) (chyba,że to taka metafora, ale zawsze lepiej przygotować, nie jedną, ale dwie odpowiedzi ???? )
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Siema. Pany, bez owijania w bawełnę WTA oglądam od święta, czasami Pisie, 1/2 szlema itd, czyli nie znam obecnych standardów tej dyscypliny, jednak.. Wpadł mi w oczy niezły bet na jutro, a mianowicie Osaka. Choć WTA nie oglądam, to ostatnimi czasy zerkałem jednym okiem właśnie na Sabalenke. Mocna na serwisie, jeden błąd i szuka szybkich punktów, gabaryty lepsze, niż nie jeden chłop, styl gry, który nie zabiera wiele energii, jednak gra Ona już za długo. Osaka z tego co zauważyłem w meczu z Sosnowicz odbija perfekcyjnie, już mi nawet nie chodzi o wynik, ale o przebieg tego spotkania. Tutaj jedno odbicie, no i właśnie - przewaga dla Japonki. Oczywiście mam świadomość, że nie gra tak Ona w każdym spotkaniu, jednak najprawdopodobniej te dwie zawodniczki to największa odkrycia tego sezonu, chociaż nie jestem tego w 100% pewien. Kursik kuszący, obok zawodniczka, która gra bardzo długo, i jak czegoś nie żre, to jednak wypadałoby się trochę zmęczyć, bo obecnie gra, jakby nie czuła zmęczenia. Jak dojdzie do dłuższych wymian, a tak zapewne będzie to Osaka powinna to wykorzystać. Ludzie, którzy oglądają WTA mogliby mnie &quot;naprostować&quot; lub uświadomić dlaczego Osaka nie jest faworytką tego pojedynku, bo to przecież starczy odbić serwis i przewaga rośnie w stronę Underdoga, tak bynajmniej mi się wydaję..
Też chciałbym to wiedzieć Stefan ???? a tak na poważnie to wydaje mi się że nie jest faworytką bo ma ostatnio dobra passe i dobre wyniki z czołówki wozniacka kvitova Garcia np.Druga sprawa to Osaka lubi się zapalic i ciężko jej to potem odkręcić zwłaszcza przy dobrej zawodniczce a Sabalenka to Białoruska która nie odpuszcza i często po przegranym secie gra na bardzo wysokim poziomie.Oczywiscie w tenisie ma znaczenie serwis ale u kobiet aż tak bardzo o nie.Osaka potrafi serwować ale jak nie wchodzi pierwszy to drugim ryzykuje i popełnia DF a Sabalenka potrafi fajnie rozrzucic i dobić rywalke.Sam parę razy pograłem na Sabalenke i nie zaluje.Poczekamy na inne głosy ale mój juz masz ????
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
PS. Panie kolego, Stefan od wysokich kursów z tenisa był i się zmył. Mylisz mnie z kimś innym ;) (chyba,że to taka metafora, ale zawsze lepiej przygotować, nie jedną, ale dwie odpowiedzi ???? )
Metafora z Kilera(Wąski z Kilera) Pan nie jestem jeśli jesteś 96 to ja 95 rocznik ???? .Nie no mam paranascie kuponów z fajnymi kursami które wygrałem.Jak chcesz to dawaj na PW ???? .
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
PS. Panie kolego, Stefan od wysokich kursów z tenisa był i się zmył. Mylisz mnie z kimś innym ;) (chyba,że to taka metafora, ale zawsze lepiej przygotować, nie jedną, ale dwie odpowiedzi ???? )
Metafora z Kilera(Wąski z Kilera) Pan nie jestem jeśli jesteś 96 to ja 95 rocznik ???? .Nie no mam paranascie kuponów z fajnymi kursami które wygrałem.Jak chcesz to dawaj na PW ???? .
Nie interesują mnie zbytnio trafione kursy innych użytkowników, po prostu spytałem o zdanie na temat tego meczu, bo jak napisałem w pierwszym zdaniu - WTA oglądam od święta. Też gram single, przykładowo wczoraj Minotaura, który wygrywał 2-0 i bet365 rozliczył mecz jako wygrany, czy dziś Thiema, gdzie po prawdzie spodziewałem się krecza. Osaka gra bardzo przekonywująco, to samo z resztą Sabalenka, ale to paliwo kiedyś się skończy. Ciekawią mnie jedynie zdania na temat tego spotkania, i głównie oto mi chodziło. Dzięki za odpowiedź, i wysokich wygranych. Na zdrowie ???? ;)
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Siema. Pany, bez owijania w bawełnę WTA oglądam od święta, czasami Pisie, 1/2 szlema itd, czyli nie znam obecnych standardów tej dyscypliny, jednak.. Wpadł mi w oczy niezły bet na jutro, a mianowicie Osaka. Choć WTA nie oglądam, to ostatnimi czasy zerkałem jednym okiem właśnie na Sabalenke. Mocna na serwisie, jeden błąd i szuka szybkich punktów, gabaryty lepsze, niż nie jeden chłop, styl gry, który nie zabiera wiele energii, jednak gra Ona już za długo. Osaka z tego co zauważyłem w meczu z Sosnowicz odbija perfekcyjnie, już mi nawet nie chodzi o wynik, ale o przebieg tego spotkania. Tutaj jedno odbicie, no i właśnie - przewaga dla Japonki. Oczywiście mam świadomość, że nie gra tak Ona w każdym spotkaniu, jednak najprawdopodobniej te dwie zawodniczki to największa odkrycia tego sezonu, chociaż nie jestem tego w 100% pewien. Kursik kuszący, obok zawodniczka, która gra bardzo długo, i jak czegoś nie żre, to jednak wypadałoby się trochę zmęczyć, bo obecnie gra, jakby nie czuła zmęczenia. Jak dojdzie do dłuższych wymian, a tak zapewne będzie to Osaka powinna to wykorzystać. Ludzie, którzy oglądają WTA mogliby mnie &quot;naprostować&quot; lub uświadomić dlaczego Osaka nie jest faworytką tego pojedynku, bo to przecież starczy odbić serwis i przewaga rośnie w stronę Underdoga, tak bynajmniej mi się wydaję..
PS. Panie kolego, Stefan od wysokich kursów z tenisa był i się zmył. Mylisz mnie z kimś innym ;) (chyba,że to taka metafora, ale zawsze lepiej przygotować, nie jedną, ale dwie odpowiedzi ???? )
Ja nie wiem kto tam jest faworytem, bo nie patrzałem kursów, ale generalnie Sabalenka na pewno operuje groźniejszym serwisem. Generalnie jest ona w stanie zdobywać punkty bezpośrednio dość często, bądź otworzyć sobie podaniem na volley/smecz. Osaka na pewno jest bardziej stabilna psychicznie, ale Sabalenka co jak co to fizycznie nie padnie, może nie wygląda, ale jest dobrze przygotowana kondycyjnie i jest w stanie biegać, a dodatkowo jej mecze w zasadzie są mniej męczące niż wyglądają. Na pozór to wygląda jakby nie miała cierpliwości, podpalała się, natomiast w praktyce ona gra agresywnie i nawet jak nie trafia to znacząco skraca wymiany i średnio wygrywa 60% punktów, ale przynajmniej nie męczy się tak jak co niektóre zawodniczki - przykładowo taka Halep nawet jak zamyka gem serwisowy do 0, to musi zdecydowanie co najmniej 3 na te 4 piłki, gdzie taka Sabalenka bierze zamach i wali np. cross z backhandu i koniec wymiany i np. bierze gem 40:30, ale połowę wybija serwisem, 30% wyrzuca, a te 20% to np. wymiany na 3-4 uderzenia. Zdecydowanie na siatce Sabalenka jest lepszą zawodniczką i łatwiej jej po prostu zamknąć siatkę z racji warunków fizycznych. Siłą uderzenia w sumie dysponują podobną, ale Białorusinka wg mnie ma lepszy backhand w porównaniu z jej forehandem, no i dochodzi kwestia zasięgu, a zmęczenie bym raczej wykluczył, bo jednak jest to młoda dziewczyna, to nie tak jakby np. Azarenka teraz by zaliczała taką serię. Jak dla mnie Sabalenka rozklepie ją w 2 setach.
Siema. Pany, bez owijania w bawełnę WTA oglądam od święta, czasami Pisie, 1/2 szlema itd, czyli nie znam obecnych standardów tej dyscypliny, jednak.. Wpadł mi w oczy niezły bet na jutro, a mianowicie Osaka. Choć WTA nie oglądam, to ostatnimi czasy zerkałem jednym okiem właśnie na Sabalenke. Mocna na serwisie, jeden błąd i szuka szybkich punktów, gabaryty lepsze, niż nie jeden chłop, styl gry, który nie zabiera wiele energii, jednak gra Ona już za długo. Osaka z tego co zauważyłem w meczu z Sosnowicz odbija perfekcyjnie, już mi nawet nie chodzi o wynik, ale o przebieg tego spotkania. Tutaj jedno odbicie, no i właśnie - przewaga dla Japonki. Oczywiście mam świadomość, że nie gra tak Ona w każdym spotkaniu, jednak najprawdopodobniej te dwie zawodniczki to największa odkrycia tego sezonu, chociaż nie jestem tego w 100% pewien. Kursik kuszący, obok zawodniczka, która gra bardzo długo, i jak czegoś nie żre, to jednak wypadałoby się trochę zmęczyć, bo obecnie gra, jakby nie czuła zmęczenia. Jak dojdzie do dłuższych wymian, a tak zapewne będzie to Osaka powinna to wykorzystać. Ludzie, którzy oglądają WTA mogliby mnie &quot;naprostować&quot; lub uświadomić dlaczego Osaka nie jest faworytką tego pojedynku, bo to przecież starczy odbić serwis i przewaga rośnie w stronę Underdoga, tak bynajmniej mi się wydaję..
PS. Panie kolego, Stefan od wysokich kursów z tenisa był i się zmył. Mylisz mnie z kimś innym ;) (chyba,że to taka metafora, ale zawsze lepiej przygotować, nie jedną, ale dwie odpowiedzi ???? )
Jeszcze odnośnie tego objawienia sezonu, to właśnie Sabalenka bym się zgodził, ale na dobrą sprawę Osaka wg mnie trochę przehypowana, bo na dobrą sprawę wzięła ten Indian Wells, gdzie naprawdę wiele zawodniczek zagrało tragiczne spotkania, ale dobra grała tam dobry tenis, potem na Miami ograła Serenę, która wróciła, a potem już zmolestowana przez Svitolinę. Poza tym, tak naprawdę nic wielkiego nie ugrała, zdarzają jej się tam pojedyncze wygrane, ale wiadomo, że w tenisie to taka wyjebka faworyta to często więcej znaczy o dyspozycji kogoś dobrego niż tego underdoga. Sabalenka z drugiej strony fenomenalny Fed Cup, przez większość roku grała swoje z różnym skutkiem, a teraz zaczęła odpalać i widać, że po prostu gra na betonie jej służy, ale widać u niej głód gry i agresję, czego o Osace nie mogę powiedzieć. Ja to osobiście preferuję grę na takich można powiedzieć dzbanów z możliwościami, niż na takich poprawnych, ale bezbarwnych i wiadomo, że się na tym można przejechać, ale Osaka raczej będzie grała asekuracyjnie, a to woda na młyn dla takich Sabalenek itd.
 
J 0

jasiekwariat

Użytkownik
Witam Panowie,
czy moglibyście doradzić coś w kwestii meczu Szarapowej z najładniejszą zawodniczką w tourze Suarez Navarro? Mam Marię, która zamyka mi kupon.
Będę bardzo wdzięczny,
Pozdrawiam
 
L 388

lelit

Użytkownik
Zmeczona Sabalenka? Psychicznie, byc moze, fizycznie nie sadze, skoro uczestniczy jeszcze w turnieju deblowym.
Zmieniam radykalnie moja opinie o Serenie; na pewno nie jest juz zardzewiala czy ociezala. Glowny faworyt do tytulu, imho.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Osaki przyznam nie widziałem na tym turnieju, ale wiem, że możliwości ma ogromne.. tylko co z tego? Osaka bezpośrednio przed USO na prawdę bez formy, bo jak nazwać przegrane z Linette, Sakkari i Szablozębną i to w bardzo kiepskim stylu. Imponować może ostatnie gładkie zwycięstwo już tutaj w NY z regularną Sasnovich, ale ta Pani nie prezentuje takiego poziomu jak ostatnio Sabalenka, którą obserwowałem przed USO. Ta w gazie ogromnym, półfinał w Cincinnati, gdzie ograła Kontę, Pliskovą, Garcię, Keys i dopiero w 1/2 uległa Halep. Póżniej New Heaven i ograne Stosur, Gavrilova, Bencic, Goerges i Suarez Navarro. Ostatni mecz tutaj też robi wrażenie, bo odesłana z kwitkiem została Kvitova i nie miała w tym meczu za dużo do powiedzenia. Reasumujac.. to są uznane nazwiska, a te wygrane nie były przypadkowe, tylko najczęściej bardzo pewne i to w dwóch setach.
Mocny i płaski oburęczny backhand robi robotę, do tego mocny serwis, którym jest w stanie już na starcie ustawić sobie wymianę. Ok, czasami miewa przestoje i popełnia banalne błędy, ale która z Pań w tourze tego nie robi?
O kondycję jestem spokojny, widać że Białorusinka jest przygotowana pod tym względem.
Sabalenka @ 1,77 ⛔

edit: oczywiście chodziło o półfinał w CIncinnati, dziękuję za sprostowanie.
Na sucho bym grał jeszcze Szparkę i Tsurenko.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Osaki przyznam nie widziałem na tym turnieju, ale wiem, że możliwości ma ogromne.. tylko co z tego? Osaka bezpośrednio przed USO na prawdę bez formy, bo jak nazwać przegrane z Linette, Sakkari i Szablozębną i to w bardzo kiepskim stylu. Imponować może ostatnie gładkie zwycięstwo już tutaj w NY z regularną Sasnovich, ale ta Pani nie prezentuje takiego poziomu jak ostatnio Sabalenka, którą obserwowałem przed USO. Ta w gazie ogromnym, finał w Cincinnati, gdzie ograła Kontę, Pliskovą, Garcię, Keys i dopiero w finale uległa Halep. Póżniej New Heaven i ograne Stosur, Gavrilova, Bencic, Goerges i Suarez Navarro. Ostatni mecz tutaj też robi wrażenie, bo odesłana z kwitkiem została Kvitova i nie miała w tym meczu za dużo do powiedzenia. Reasumujac.. to są uznane nazwiska, a te wygrane nie były przypadkowe, tylko najczęściej bardzo pewne i to w dwóch setach.
Mocny i płaski oburęczny backhand robi robotę, do tego mocny serwis, którym jest w stanie już na starcie ustawić sobie wymianę. Ok, czasami miewa przestoje i popełnia banalne błędy, ale która z Pań w tourze tego nie robi?
O kondycję jestem spokojny, widać że Białorusinka jest przygotowana pod tym względem.
Sabalenka @ 1,77
Tak w woli ścisłości to Sabalenka przegrała w pólfinale z Halep.Juz kolejna osoba ze przegrala w finale.Halep w Cincinnati przegrałą z Bertens w finale. Jeszcze do tej ekipy bym dodał ze wygrała z Wozniacka w 3 setach gdzie prawie już wyleciała z tego turnieju ????
Ale ja też podbijam o mecz Szarpowej ????
a druga kwestia to Lesia z Marketą.Ktoś oglądał obie Panie i może coś wiecej powiedzieć.Wiem tyle ze Marketa zagrala ekstra mecz z Bertens a o Lesii sie nic nie pisze ???? . Bo kurs 2,50 zacheca do grania ????
 
D 19

doktorsen

Użytkownik
a druga kwestia to Lesia z Marketą.Ktoś oglądał obie Panie i może coś wiecej powiedzieć.Wiem tyle ze Marketa zagrala ekstra mecz z Bertens a o Lesii sie nic nie pisze ???? . Bo kurs 2,50 zacheca do grania ????
Nie widziałem tam żadnego ekstra meczu ze strony Vondrousowej, wręcz przeciwnie, w drugim secie nie miała żadnego argumentu żeby postawić się Bertens. To Bertens ten mecz przegrała sama ze sobą a nie z przeciwniczką. Na dodatek Vondrousowa 10 DF przy 0 asów.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Osaka 2.24 STS dziwny mecz:fireworks:?✅
Każda passa kiedyś się kończy. Panie grają na pełnej lampie! Młody i sprawny organizm ma też swoje granice. Ostatni mecz Osaki zrobił chyba na wszystkich ogromne wrażenie - sam wynik szokuje na mega plusik! Japonka przed US miała sporo czasu na regeneracje i trening. Białorusinka od trzech tygodni na korcie - forma nieprawdopodobna, jednak jej trzy mecze na US już nie tak łatwe...Agresywny styl i opanowanie są w sam raz antidotum na ofensywny i ambitny do granic tenis Białorusinki. Liczę na złamanie fizyczne i mentalne Sabalenki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom