>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga A 2018/2019

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
W tym temacie opisujemy wszystko co związane w uczestnikami Ligi A. Zwycięzcy grup między sobą rozstrzygną kto wygra w pierwszych rozgrywkach Ligi Narodów oraz otrzyma automatyczny awans do EURO 2020. Polska zagra w grupie A3 z Włochami i Portugalią.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Terminarz Dywizji A Ligi Narodów:
Grupa 1
06.09 (20:45) NiemcyFrancja
09.09 (20:45) FrancjaHolandia
13.10 (20:45) HolandiaNiemcy
16.10 (20:45) FrancjaNiemcy
16.11 (20:45) HolandiaFrancja
19.11 (20:45) NiemcyHolandia
Grupa 2
08.09 (18:00) SzwajcariaIslandia
11.09 (20:45) IslandiaBelgia
12.10 (20:45) BelgiaSzwajcaria
15.10 (20:45) IslandiaSzwajcaria
15.11 (20:45) BelgiaIslandia
18.11 (20:45) SzwajcariaBelgia
Grupa 3
07.09 (20:45) WłochyPolska
10.09 (20:45) PortugaliaWłochy
11.10 (20:45) PolskaPortugalia
14.10 (20:45) PolskaWłochy

17.11 (20:45) WłochyPortugalia
20.11 (20:45) PortugaliaPolska
Grupa 4
08.09 (20:45) AngliaHiszpania
11.09 (20:45) Hiszpania – Chorwacja
12.10 (20:45) Chorwacja – Anglia
15.10 (20:45) HiszpaniaAnglia
15.11 (20:45) Chorwacja – Hiszpania
18.11 (15:00) Anglia – Chorwacja
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Jak dla mnie to wygrana Wlochow z podporka draw no bet po kursie 1.36 to PROMO.......Taki kurs oferuje bet365....Wlosi sa cos winni kibicom po braku awansu do MS ...pozatym mamy nowego trenera i wyniki po MS nie przemawiaja optymistycznie za nasza reprezentacja...mysle ze Polska tam nie wygra ...no chance...wchodze grubo w ten temat....POZDRAWIAM
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Naprawdę uważasz kurs 1,36 za promocyjny? Grając takie promo na dłuższą metę można ładnie wyczyścić się z kasiorki. No ale jak kto chce. Dodatkowo weź pod uwagę taki fakt: otóż tak Włosi jak i my startujemy z nową czystą kartą. Nowi selekcjonerzy, nowe nazwiska w kadrze, być może nowe ustawienia? taktyka? Ciężko wyrokować na tą chwilę kto lepiej odnajdzie się w tym nowym rozdaniu. Tak więc dodatkowo stwierdzam, że w przedstawionych wyżej okolicznościach kurs 1,36 nie może być żadnym promo. Nie neguję wygranej Włochów tylko uważam, że szkoda nerwów i kasy na granie takiego czegoś.
 
K 17

kris1804

Użytkownik
Witam zamierzam dac włochow handi 0:1 mysle ze kurs warty ryzyka 3.25 .Jakos trudno mi uwierzyc w kadre Brzeczka mysle ze za dyszke warto pograc
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Hiszpania z nowym trenerem może na nowo &quot;zaskoczyć&quot;, jak wiadomo przes MŚ w tej drużynie było dużo zawirowań, zmiana trenera, w szatni słaba atmosfera co dość pokaźnie było widać po rezultatach
win Hiszpania (remis zwrot) @1.85 forbet
Nie wiem jak obie ekipy podchodzą do tego typu rozgrywek, bardziej towarzysko ze sprawdzaniem ustawień,taktyk i nowych zawodników czy może bardziej na poważnie jeśli to drugie to bardziej zmotywowani powinni być jednak Hiszpanie, zajmują 9 pozycję w rankingu i nie mogą sobie pozwolić na słabe mecze bo mogą szybko opuścić pierwszą top10-tkę a wiadomo co za tym idzie na większych imprezach, mają większy wachlarz na ławce niż Anglia jeśli mieli by wystawiać &quot;drugie szaty&quot;. Moim zdaniem Hiszpania tego spotkania nie przegra mimo,że grają na wyjeździe
 
lukas88 230,2K

lukas88

Forum VIP
07.09.2018 g. 20.30 Włochy- Polska
Typ: 1
Kurs 1,75
Unibet
Stawka 8/10

W piątek Polacy zagrają pierwszy mecz międzynarodowy po nieudanej wyprawie do Rosji. Przeciwnikiem w Lidze Narodów będą byli mistrzowie świata- Włosi, którzy nawet do Rosji nie pojechali. Oba zespoły w ostatnich miesiącach dokonały zmian na ławce trenerskiej. Polaków przejął Jerzy Brzęczek, natomiast selekcjonerem Italii został Roberto Mancini. Kursy na zwycięstwo Włochów lecą w dół i uważam że spadną jeszcze bardziej do piątku.
Po wielkich nadziejach przed mundialem i wielkim zawodzie prezentowanym przez polskich piłkarzy poziomem gry nie zamierzam stawiać na nich ani złotówki. Tym bardziej że:
- Włosi mimo braku udziału na mundialu są rywal z najwyższej światowej półki,
- jest to mecz wyjazdowy, a te naszym po prostu nie leżą,
- brak w naszej kadrze zawodników w formacji pomocy, którzy będą w stanie ciągnąć skutecznie grę do przodu i dogrywać piłki do RL9
Oto kadra Polaków:
Bramkarze: Wojciech Szczęsny (Juventus), Łukasz Fabiański (West Ham Unites), Łukasz Skorupski (Bologna FC)
Obrońcy: Jan Bednarek (Southampton FC), Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua), Kamil Glik (AS Monaco), Adam Dźwigała (Wisła Płock), Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów), Rafał Pietrzak (Wisła Kraków), Arkadiusz Reca (Atalanta Bergamo), Marcin Kamiński (Fortuna Duesseldorf), Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa)
Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (VfL Wolfsburg), Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad), Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb), Mateusz Klich (Leeds United), Przemysław Frankowski (Jagiellonia Białystok), Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw Moskwa), Piotr Zieliński (SSC Napoli), Rafał Kurzawa (Amiens SC), Karol Linetty (Sampdoria Genua), Maciej Makuszewski (Lech Poznań), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Damian Szymański (Wisła Płock)
Napastnicy: Robert Lewandowski (Bayern Monachium), Arkadiusz Milik (SSC Napoli), Krzysztof Piątek (Genoa CFC)
O ile w bramce mamy Wojtka i Łukasza, więc o tą pozycję jestem spokojny. W obronie mamy już szwajcarski ser, nie ma już Piszczka, który miewał klopsy w obronie ale dawał dużo w grze do przodu. Na środku wyjdzie zapewne Glik z Bednarkiem, jednak to moim zdaniem za mało by powstrzymać takich zawodników: Insigne, Immobile, Zaza, Belloti, Berardi czy Balotelli.
Mamy słabą defensywę, popełniającą masę błędów (patrz mecz z Senegalem i Kolumbią), sam Glik, nawet w formie Włochów nie zatrzyma, Bednarek to młody zawodniki potrzebuje jeszcze 2-3 lata by wejść na poziom europejski. Boki defensywy też niepewne Rybus i Bereszczyński.
Pomoc wcale nie wygląda wiele lepiej. Jest Zieliński, jednak Zielu w Napoli a w kadrze to dwóch różnych zawodników, mam wrażenie jakby kadra go paraliżowała. Na mundial chłopak nie dojechał. No i kto poza nim? Kuba, który powoli myśli pewnie o reprezentacyjnej emeryturze, mało gra w klubie, już nie ta forma co za czasów gry w Wiśle czy BVB. Nie ma grosika, który co jak co ale potrafił indywidualnie namieszać na skrzydle i dograć piłkę w pole karne. Krycha jak to Krycha, może zagrać mega mecz i czyścić przedpole, a może potykać się o piłkę, zależy jaki dzień. No i kto poza nimi? Ja nie widzę nikogo kto byłby w stanie wziąć grę na siebie i grać do przodu, a z tym od kilku miesięcy mamy zaj...ty problem.
Z przodu jest Lewy, (są jeszcze obiecujący Piątek i Milik, który lubi marnować wybitne okazje) ale taki zawodnik żyje z podań, i tu pojawia się problem bo nie ma kto dograć odpowiednią piłkę. W Bayernie lewy jak dostanie w meczu 3-4 piłki jest z tego w stanie strzelić 2 bramki. W kadrze czasem nie ma okazji by zagrozić rywalowi.
Weźmy pod uwagę że będzie w tym meczu walczył z takimi chłopami jak Chiellini i Bonucci. Więc bez idealnej piłki wiele nie osiągnie.
Uważam że Włosi jeszcze bardziej podrażnieni brakiem udziału w mundialu niż my blamażem na imprezie i będą chcieli pokazać że nie zapomnieli jak się gra w piłkę.Uważam że Biało- czerwoni dostaną małą lekcję futbolu na półwyspie apenińskim.

Próbuję też odważniejszych zakładów:
Włochy (-1) @ 2,56 Pinnacle 6/10
Włochy (-1,5) @ 3,35 Unibet 4/10
Włochy wygrają obie połowy @ 4,75 eFortuna 2/10
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Nie wierzę w Brzęczka, nie jestem entuzjastą doboru jego sztabu oraz niektórych nielogicznych powołań.
To się nie uda, a pokaże to szybciutko mecz z Włochami, Włochami kierowanymi przez Roberto Manciniego, którego warsztat pracy ma wielkie szanse wypalić. Typ bardziej przeciwko Polakom niż za Włochami. Jakoś świta mi wynik 3:1. Liczę na trafienie z naszej strony, bo akurat ofensywa to jedyna rzecz jaka może zafunkcjonować. O tyły naszych się nie martwię (znaczy się, że będzie dziurawa jak stare sito) więc o bramki w tym meczu dla makaronów bym był spokojny.
Włochy: 1,77 :cwl:
handi -1: 3,05
Włochy over 1,5 bramki: 2,05
Włochy over 2,5 bramki: 5,1 :gift:
buk: Fortuna
 
gregcov 9,1K

gregcov

Użytkownik
Ciezko powiedziec czy przegramy z Wlochami. Jezeli chodzi o druzyny z &#39;samego szczytu&#39; to akurat przeciwko Wlochom lubimy grac. Jezeli by to byla Hiszpania albo Francja to owszem, czysta jedynka, nie mamy wiekszych szans, ale Wlochy? Ok, prawdopodobnie przegramy, ale Wlosi sa w podobnej sytuacji, tez zmienili trenera i dla nich tez mecz w Lidze narodow bedzie tym weryfikujacym ich aktualna forme.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Narodów
Spotkanie Niemcy-Francja
Typ:2
Kurs 2.85
Buk Fortuna
Godz: 20:45
Analiza: Pierwsze spotkanie w lidze narodów , na przeciwko siebie staną ekipy Niemiec oraz Francji. Goście którzy zdobyli tytuł mistrza świata na pewno są faworytem do zwycięstwa w tym pierwszym meczu, nawet pomimo iż grać będą na wyjeździe. Francja nie przez przypadek wygrała tegoroczny turniej, jest drużyną dobrze zorganizowaną z kapitalnym środkiem pola w postaci Pogby oraz Kante , w ogóle ma skład naprawdę niezwykle mocny do tego ich rywale nie są w najlepszej formie , Goście wystawili praktycznie taki sam skład jak na Mundialu, zabraknie tylko Mandandy a w jego miejsce został powołany Costil z Bordeaux, ale to raczej nie jest osłabienie bowiem tak jeden jak i drugi raczej nie miał co liczyć na grę w tym spotkaniu. Niemcy natomiast będa próbowały się odbudować, po tym tragicznym mundialu gdzie byli stawiani w roli faworyta do zdobycia tytułu a nie wyszli nawet z grupy muszą zmienić taktykę jak i wykonawców bowiem ten zespół już raczej w takim samym składzie nie pojedzie dalej. , ale wszystko się okaże w dniu jutrzejszym kiedy wyjdą na przeciwko Francji. Ja stawiam na wygraną przyjezdnych , którzy są na fali wznoszącej do tego przecież mają młody mocny zespół i to oni przez najbliższe lata powinni rozdawać karty w europejskiej piłce.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Francja - Holandia typ 1 kurs 1.50 forBet

Francuzi są na fali wznoszącej. Wygrali Mistrzostwa Świata w Rosji. Pokonując m.in Australie, Peru, Argentyne, Urugwaj, Belgie oraz w finale Chorwację. Mają tak niesamowitą siłę ofensywną. Spokojnie z zawodnikó rezerwowych można by było utworzyć bardzo fajny zespół. Holendrzy od pewnego czasu zaliczają solidny spadek formy. Wiadomo Reprezentacja Holandii ma także wielu solidnych graczy, którzy grająw wielkich klubach. Zbiegiem czasu czuję, że Holendrzy nadal będą groźną reprezentacją, ale czy przełamanie przyjdzie właśnie na mecz z Francją? Myślę że zdecydowanie nie. Ostatnie wyniki Francuzów między Holendrami nawet wtedy kiedy Holendrzy byli bardziej poukładaną reprezentacją to mecz przegrany przez Francuzów z Holendrami przydarzył się dopiero w 2008r. Po tym fakcie rozegrali cztery spotkanie wszystkie zwycięskie przez Francuzów. Ja tutaj widzę jednego faworyta. W takiej formie Francuzi powinni wygrać na spokojnie z Holandia. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Włochy - Polska wynik 1:1 ???? (07.09.2018 Bologna godz: 20:45)
Już jutro o godz. 20:45 zaingurujemy rozgrywki Ligi Narodów wyjazdowym spotkaniem z Italią, na stadionie Bolonii. Po blamażu na MŚ w Rosji Polscy piłakrze będą chcieli odbudować zaufanie kibiców i swoje morale, ale na pewno o to nie będzie łatwo, bo gramy na trudnym terenie z tak uznaną reprezentacją jak Squadra Azzurra. Włosi jak wiadomo na MŚ w Rosji nie wystąpili, ale powoli odbudowują swoją markę, kadrę na pewno mają silną: Donnarrumma, Bonucci, Balottelli, Insigne, Belotti, Immobile to gwiazdy światowego formatu, w dodatku trener Mancini, które ma już bardzo bogate CV. Jeśli chodzi o naszą kadrę to patrząc po powołaniach nie mam do nich przekonania. Myślę że kadra Brzęczka to będzie jeszcze wieksze szambo niż na MŚ w Rosji. Pominięcie Grosika, który w kadrze dawał z siebie wszystko i był ważną postacią mimo iż mało grał w klubie to strzał w kolano, bo jeśli idąc tokiem rozumowania Brzęczka jęsli nie grasz w klubie nie grasz w kadrze? To co w takim razie robi Kuba który nawet sie nie łapie do meczowej 18 Wolfsburga? Wzgledy rodzinne? Tak samo Reca, który grzeje ławę w Atalancie? Dźwigałę chyba też powołał po znajmości z Wisły Płock, bo wg mnie w lidze sie nie wyróżniał, to samo Romańczuk który jest w kiepskiej formie miał szanse przed MŚ w Rosji i jej nie wykorzystał. Dziwne te powołania Brzęczka, ale jedno i tak się nie zmieni, mamy obronę dziurawą jak ser szwajcarski, co pokazały MŚ w Rosji, i dobrze że chociaż mamy jeszcze w kadrze kogoś takiego jak Glik, który popełnia mniej błędów , bo by była tragedia, Bednarek już pokazał w Rosji że poziom Reprezentacyjny, jest jeszcze dla niego za wysoki, Wątpie abyśmy zagrali na zero z tyłu, Włosi mają za mocne żądła aby nas nie ukąsić chociaż raz czy dwa razy, Z kadry niestety wypada nam Rybus i Makuszewski, co jest sporym oslabienem, Makuszewski w bardzo dobrej dyspozycji dużo by dawał z przodu, tak samo Rybus mimo iż jest obrońca ale z inklinacjami ofensywnymi. Nie wiem kogo Brzęczek wstawi w ich miejsce ale jedno jest pewno patrząć na personalia według mnie mamy kadrę słabszą niż na MŚ, może się mylę, bo to dopiero pierwszy mecz Brzęczką, ale takie jest moje zdanie, piłkarzą na początku potrzeba zgrania a to dopiero 1 mecz Brzęczką o punkty, początki zawsze bywają trudne. Podsumuowająć myślę że tego meczu nie wygramy, ale na bramkę nas stać, Mamy Lewego, Zielińskiego którzy s a kapitalnej formie, Mamy Jokera Piątka, na bramkę nas stać ale nic więcej, W milenium znalazłem fajny zakład po ciekawy, kursie, Włosi lub remis i obie strzelą i tak gram.
Typ: Mecz z podpórka/obie drużyny strzelą: 1X/Tak ✅✅✅
Kurs: 2,63 ????
Bukmacher: Milenium
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi

  • Niemcy - Francja
    obie strzelą i powyżej 2,5 2,06
    Już pierwszego dnia Ligi Narodów mamy wielki hit pomiędzy Niemcami a mistrzami świata Francją.
    W obu ekipach doszło do kosmetycznych zmian, w składzie Niemiec nie ma M. Ozila natomiast wrócił L. Sane we Francji nie ma kontuzjowanego H. Llorisa czy A. Rami, który zakończył karierę natomiast wrócił A. Martial.
    Ten turniej zdecydowanie ważniejszy jest dla Niemiec bo od niego zależeć będzie dalszy los trenera.
    We Francji wszystko gra, atmosfera kapitalna... W Niemczech niekoniecznie, było mówione o rozłamie w reprezentacji Niemiec a mimo wszystko nadal są powołani Ci sami.
    W tym meczu liczę na minimum 3 bramki. Obie drużyny mają piekielny potencjał w przodzie.
    Szykuje nam się kapitalny mecz wieczorem.
    Powodzenia.
 
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Grupa 2

Zwycięzca: Belgia @1.4, różnica klas widoczna gołym okiem
Grupa 4
Zwycięzca: Hiszpania @1.8, zagrożeniem dla nich może być jedynie Anglia, ale ze względu na to, że pierwszy mecz grają własnie z nimi, a głównym żądłem Anglików jest Kane bez formy to stawiam na Hiszpanie. Co do Chorwatów myślę, że po historycznym sukcesie opadną na laurach i nie ugrają tutaj wiele.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Narodów
Spotkanie: Włochy - Polska
Typ: Włochy -1.5 gola
Kurs: 2.80
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Ekipy które ostatnio mocno rozczarowują zmierzą się ze sobą w pierwszym spotkaniu ligi narodów w grupie 3. Gospodarze niespodziewane nawet nie zakwalifikowali się do tegorocznych mistrzostw świata natomiast Polacy, od których się znacznie więcej oczekiwało nie zdołali nawet wyjść z dosyć prostej grupy na tym Mundialu. Obie ekipy muszą teraz coś spróbować pozmieniać w swojej grze, temu ma również służyć liga narodów, ekipa Włoch po odpadnieciu w barażach ze szwedami zagrała 5 spotkań towarzyskich wygrała tylko jedno z Arabią Saudyjską , poniosła 2 porażki z Francją ora z Argentyną i 2 razy dzieliła się punktami z ekipę Niemiec oraz Holandii. Włosi potrzebują lepszej obrony niż w kwalifikacjach, dlatego do składu powrócił Chiellini, który w listopadzie zeszłego roku zakończył kariere reprezentacyjną . Poza tym w kadrze jest 5 debiutantów: Alessio Cragno, Manuel Lazzari, Cristiano Biraghi, Nicolo Zaniolo oraz Pietro Pellegri. Polacy natomiast od Mundialu zmienili trenera i pojawiło się kilka nowych osób w kadrze, natomiast juz wiadomo że nie zagrają Rybus oraz Makuszewski, nie powołany został Grosicki podobno ze względu na zmieszanie z jego transferem, no ale do końca sam nie wiem czy to prawda, Tak więc moim zdaniem jutro przejdziemy chrzest w nowej odsłonie i będzie nam niezwykle ciężko ugrac dobry wynik. Mój typ -1.5 dla Włochów i ich prowadzenie do połowy jak i na koniec spotkania.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Włochy - Polska
obie strzelą i powyżej 2,5 gola, @3,1
1xbet
Włochy, @1,7 Unibet
Włochy AH(-1), @2,28 1xbet
powyżej 2 goli, @1,72 1xbet
Włochy powyżej 1,5 gola, @2,01 1xbet
Polska powyżej 1 gola, @3,78 1xbet
Dzisiaj w Lidze Narodów mecz drużyn, które w ostatnim czasie bardzo zawiodły swoich kibiców, Włosi nie zakwalifikowali się do Mundialu w Rosji, a Polska mimo, że pojechała na Mistrzostwa to tam zagrała fatalnie i nie wyszła z grupy, obie ekipy są w przebudowie oraz z nowymi trenerami, we Włoszech Mancini, który już prowadził kadrę w 3 meczach, ale dzisiaj debiutuje w meczu o punkty, co na pewno rzuca się w oczy to w każdym z tych meczy Włosi stracili gola oraz zanotowali wszystkie możliwe rezultaty, wygrana, remis i porażka, w naszej kadrze stery po Nawałce objął Brzęczek i dla niego to będzie absolutny debiut. Faworytem są na pewno gospodarze i naszym Orłom ciężko będzie dzisiaj zapunktować, ale z przodu mamy zawodników, którzy potrafią zdobywać bramki i dobrze weszli w sezon w swoich klubach, Lewandowski, Milik, Zieliński czy Piątek, który rewelacyjnie odnalazł się we Włoszech i strzela w każdym meczu. Włosi też mają kim straszyć w ataku Immobile, Insigne czy Balotelli. Tak, więc gole z ich strony powinny paść. Uważam, że Włosi wygrają, ale nie do zera, stąd powinniśmy zobaczyć co najmniej 3 gole, a obie ekipy powinny strzelić. Jak będzie dowiemy się już wieczorem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom