>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 1.09.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - 2.Bundesliga, Niemcy
Godzina: 19:30
Spotkanie: Ferndorf - Lubeck-Schwartau
Typ: Lubeck-Schwartau
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na pierwszy dzień miesiąca moja propozycja będzie dotyczyła piłki ręcznej. Po raz kolejny 2.Bundesliga i mecz solidnej ekipy z tejże ligi - Lubeck-Schwartau, które w poprzedni sezonie zajęło pechowe 3 miejsce. Jednak kilku meczów wygranych zabrakło im, aby pomarzyć o awansie z drugiego miejsca do najwyższej klasy rozgrywkowej. W 38 kolejkach zdobyli 52 oczka z bilansem +71. Wiadomo - u siebie dużo lepsza statystyka niż na wyjazdach, ale ogólnie nie ma źle. Zagrają z beniaminkiem, własnie na wyjeździe, gdzie może być na prawdę ciekawie. Jednak na przestrzeni kilku lat obserwacji raczej lepsze ekipy wygrywają z tymi słabszymi. Aktualnie może to być klasa różnicy i w ostateczności Ferndorf bić się będzie o utrzymanie, a Lubeck-Schwartau znowu o awans. Także z takimi drużynami należy wygrywać, są faworytami, lecz dziwi mnie aż taki wysoki kurs na nich. Dla bezpieczeństwa polecam zagrać DNB, czyli w przypadku remisu - zwrot. Ferndorf w pierwszej kolejce zremisowało z drugim beniaminkiem 26:26, a Lubeck-Schwartau pewnie wygrało u siebie z mocną drużyną HBW Balingen 25:22. Dwa sezony temu Ferndorf grało w 2.Bundeslidze, jednak spadli do 3.Ligi z 18 miejsca zdobywając wtedy tylko 22 punkty. Wówczas Lubeck wygrywał dwa razy z rywalem 28:17 u siebie i 21:32 na wyjeździe. Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy Bundesliga
Godzina 15:30
Spotkanie : Bayer Leverkusen : VfL Wolfsburg
Typ : VfL Wolfsburg over 1.5 gola
Kurs : 3.80
Bukmacher : Unibet
To dopiero początek sezonu w Bundeslidze tak więc nie ma tutaj mowy o zmęczeniu sezonem , w pierwszej kolejce Bayer poległ z Gladbach 2:0 a mogło być nawet 3:0 gdyby Hazard wykorzystał karnego tak więc inauguracja dla Leverkusen nie wypadła pomyślnie , w innych nastrojach był Wolfsburg który sprawił miłą niespodziankę ogrywając Schalke 2:1 , wracając do samego meczu to obie drużyny potrafią stworzyć dobre widowisko ze sporą ilością bramek i nie ukrywam że takiego meczu się dziś spodziewam , przez ostatnie dwa sezony Bayer nie potrafi u siebie ograć rywala i tak w poprzednim sezonie tutaj na BayArena 2:2 wcześniej 3:3 , było również że Wilki wygrały tutaj 5:4 tak więc liczę że może być bramka za bramkę a że Wolfsburg potrafi tutaj zdobyć bramkę no i bajeczny kurs 3.80 za dwie ogromnie kusi i tak postawię !
✅ 280
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Spotkanie Hoffenheim-Freiburg
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs 3.25
Buk Fortuna
Godz: 15:30
Analiza: Jak kolega wyżej napisał, według buków, gospodarze będą zdecydowanym faworytem tego pojedynku, ale czy będą w stanie zagrać na 0 z tyłu? No właśnie moim zdaniem nie. Te ekipy 2008 na tym stadionie rozegrały ze sobą 9 spotkań gospodarze tylko w tym meczu z 2008 roku nie stracili bramki przed swoją publicznością, później już za każdym razem Freiburg bramkę zdobywał, do tego Hoffenheim cięzko się grało z tym zespołem co widać po statystykach , tylko 3 wygrane w tych latach, najwięcej padło tutaj podziałów punktów. Nie będę się powtarzał odnośnie tego co się działo w starciu Bayernu w popularnymi wieśniakami dodam tylko iż goście z Freiburga w starciu z Frankfurtem byli zespołem lepszym tak pod względem stworzonych sytuacji jak i posiadania piłki, zabrakło im tylko skuteczności, dziś moim zdaniem będzie trochę latwiej o bramki bowiem to nie oni muszą prowadzić grę bowiem to Hoffenheim będzie miał znacznie większe posiadanie piłki i goście muszą ograniczyć się do gry z kontrataku co niekoniecznie będzie tutaj dla nich minusem. Ja tutaj gram na bramki bowiem myślę że różnie może być .
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Kazań - St.Petersburg
Typ: St.Petersburg/over 4.5 gola
Kurs: 3.15
Bukmacher: fortuna
Analiza:

To i ja próbuje rozpocząć miesiąc z tzw. &quot;grubej rury&quot;. Dziś rozpoczynają się rozgrywki w kontynentalnej lidze KHL.
Na dobry początek spotkanie w Kazaniu gdzie miejscowi będą podejmować ekipe z St.Petersburga.
Wymyśliłem sobie taki typ w oparciu o mecze towarzyskie rozgrywane w ostatnim czasie.
Gospodarze strasznie słabo sobie radzili przeplatając dobre spotkania ze słabymi.Ich dzisiejsi rywale z kolei nie przegrali żadnego meczu kontrolnego. To daje wiele do myślenia jaką siła dysponuje ekipa z St.Petersburga.
Wspólnym mianownikiem obu ekip jest bramkostrzelność na którą właśnie dziś liczę.
Dodatkowo obie ekipy sparowały ze sobą i goście wygrali to spotkanie aż 4:0.
Tak więc dziś ide w sporą ilość goli oraz win gości.Oby typ okazał się trafny.
✅ 215
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina : Kolarstwo, Vuelta a Espana
Godzina 12:10
Spotkanie : Kto wygra 8 etap?
Typ : Peter Sagan
Kurs : 2.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Z reguły takie kursy na zwycięstwo etapowe w wyścigach kolarskich nie zdarzają się zbyt często. Jednak dzisiejsza końcówka powinna być dosyć selektywna i umorzliwić walkęo zwycięstwo kolarzom specjalizujących sięw klasykach i wyścigach jednodniowych. Wymagane będa więc umiejętnośc jazdy pod strome ale niezbyt długie wzniesienia oraz dobra prędkość na finiszu. Aktualnie na trasie Vuelty jest trzech takich specjalistów Sagan, Valverde i Kwiatkowski. Polak był bliski wygranej zarówno na inauguracyjnej czasówce, jak i drugim etapie, na którym pokonał go Hiszpan. Sagan wówczas nie istniał, jednak z każdym kolejnym etapem forma Słowaka idzie w górę. Ewidentnie traktuje ten wyścig jako przygotowanie przed MŚ w Inssbrucku. Dzisiejsza końcówka jest stworzona idealnie pod niego na ostatnim kilometrze jest ok 7% ścianka, któa potem się wypłaszcza. To idealna okazja dla Słowaka by usiąść komuś mocnym na kole i na ostatnich metrach objechać. Bora mocno wspiera Słowaka. Wczoraj pracował na niego nawet Rafał Majka, także dzisiaj spodziewam siezwieńczenia tej pracy w postaci wygranego etapu.
⛔ 100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Rumunia 1 liga
Godzina:
15:00
Spotkanie: Hermannstadt - Gaz Metan
Typ:
Gospodarz wygra lub zremisuje 1x
Kurs: 1.40
Bukmacher: forbet
Analiza:

7 kolejka.
Gospodarz to beniaminek, który awansował po świetnym sezonie bez porażki na własnym boisku. W 1 lidze u siebie również niepokonani. Gospodarze mają siedem punktów, wszystkie zdobyli w meczach na własnym boisku. Goście mają 8 punktów ale grali 4 razy u siebie. W dwóch meczach wyjazdowych 1 remis i 1 porażka. Liczę, że gospodarze podtrzymują dobra passę u siebie.
⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - 1 liga Francuska
Godzina : 17:00
Spotkanie : Monaco-Marsylia
Typ : Obie strzelą gola i będzie 2,5 bramki/TAK
Kurs : 1,82
Bukmacher : fortuna
Analiza :
W ubiegłym roku 6-1 i 2-2,to wyniki jakie padły w bezpośrednich spotkaniach tych zespołów.
Marsylia w tym roku w 3 meczach zanotowała zawsze +3,5 gola.
Monaco 1m+3,5,1m+2,5 i jeden mecz -1,5.
Jak widać obie drużyny mocno bramkostrzelne,zwłaszcza w potyczkach między sobą7,4, gole.
Przewidywane składy;
Monaco: Benaglio - Sidibe, Glik, Jemerson, Barreca - Grandsir, Tielemans, Aholou, Rony Lopes - Falcao, Pellegri
Marsylia: Pele - Sakai, Rami, Kamara, Amavi - Luiz Gustavo, Sanson - Thauvin, Payet, Ocampos - Germain
Dobry kurs na +3,5/ 2,54
Typ z dużym prawdopodobieństwem wejścia,a kurs przyzwoity
⛔ 100 mecz rozgrywany w niedziele.
 
P 30

pricelid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Stuttgart - Bayern
Typ: handicap 1:0, Bayern
Kurs: 1.87
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Wraz z nowym miesiącem wracam z typami. Na dzisiaj wybrałem wyjazdowy mecz mistrzów Niemiec z drużyną, która zakończyła sezon na 7. miejscu. Bayern ostatni bezpośredni pojedynek z VFB przegrał 1:4 na własnym stadionie. Z jednej strony nie było co się męczyć, bo już od jakiegoś czasu Bawarczycy świętowali tytuł mistrzowski, ale z drugiej tak dotkliwa porażka w ostatnim meczu sezonu i to przed własnymi trybunami musiała zostać przez piłkarzy zapamiętana i na pewno będą chcieli się zrewanżować. Tym bardziej, że poprzedni przegrany przez Bayern ze Stuttgartem mecz był w... roku 2010. Potem nastąpiła seria 16(!) zwycięstw Bayernu. Piłkarze z Allianz Arena na pewno będą chcieli powrócić na zwycięską ścieżką z tą drużyną. Jeżeli chodzi o zmiany w kadrach podczas okienka transferowego to w Bayernie stało się i dużo i mało. Pozbyli się dużych nazwisk, ale myślę, że zastąpili je godnie. Finansowo wyszli na tym świetnie, a i przychodzący zawodnicy są dużo młodsi od poprzedników. Jedyne co martwi w Bayernie to brak solidnego prawego skrzydłowego, który mógłby zastępować Robbena. Zresztą obydwa skrzydła Bawarczyków nie będą grać wiecznie. Wiek Francka i Arjena nie działa na ich korzyść. Stuttgart natomiast kupił raczej zawodników, którzy mają stanowić o sile zespołu w przyszłości. Najważniejsza wg mnie jest chyba jednak strata swojego strzelca Daniela Ginczka, tym bardziej, że to właśnie on wypełnił siatkę Bayernu dwukrotnie we wspomnianym przeze mnie meczu (1:4). Przechodząc do aktualnej formy. Stuttgart zdążył już w dwóch oficjalnych meczach tego sezonu odpaść z pucharu Niemiec oraz przegrać na wyjeździe z Mainz. Bilans 2 porażek i 3 straconych goli bez zdobycia żadnego nie napawa optymizmem na początek sezonu. Piłkarze z bawarskiego klubu natomiast rozegrali już 3 oficjalne spotkania wszystkie wygrywając i osiągając bilans bramkowy 9:1. Zupełnie odmienna sytuacja niż w przypadku Stuttgartu. Nie miałem okazji obejrzeć meczu z DFB Pokal w wykonaniu Bayernu, ale słyszałem, że strasznie się tam męczyli co mogłoby być złym prognostykiem, ale takie mecze też trzeba umieć wygrywać. 6 dni później Bayern wygrał swój pierwszy ligowy mecz i to, w moim mniemaniu, w przekonywujący sposób, bo 3:1 z Hoffenheim, czyli zespołem, który jeszcze 3 sezony temu był na skraju spadku, a w ostatnich dwóch sezonach jest rewelacją ligi niemieckiej zajmując odpowiednio 4. i 3. miejsce. Na live śledźcie mecz i jeżeli będzie to jakoś wyglądało to wchodźcie over 1.5 bramki Bayernu w 2. połowie. Polecam też typowanie gola po 75-80 minucie meczu. Powodzenia ????
✅ 87
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bologna-Inter
Typ: powyzej 4,5 kartki w meczu
Kurs: 1.92
Bukmacher:milenium
Dziś w Bologni miejscowy klub podejmuje Inter. Obie ekipy nie najlepiej rozpoczęły sezon od remisu i porażki. Mimo podobnego bilansu na starcie sezonu obie ekipy mają różne cele, Inter mierzy w pierwszą trójke, Bologna w spokojne utrzymanie. Mecze obu ekip w ostatnich latach niosły za sobą wyniki w których żadna z ekip nie wygrała wiecej niż jedną bramka. Zwykle wygrywał Inter ale Bologna w 4/5 meczy zdobywała bramke z drużyną ze stolicy mody. Mecze obu ekip niosły za sobą jeszcze jedno dużą ilość żółtych kartek, ostatni mecz to nawet dwie czerwone kartki ekipy z Bologni. Dzisiejszy mecz ma w szczególności dla gości duże znaczenie uszą w końcu wkroczyć na zwyciezką scieżkę determinacji z pewnośią nie zabraknie. Inter chodź otrzymał narazie tylko 3 zółte kartki dosć czesto faulował. Bologna z kolei otrzymała 5 kartek z czego jedna okazała się drugą zółta w konsekwencji czerwona. Arbiter tego spotkania Di bello nie boi się wyciągać kartek i konsekwentnie kręci sie wokół liczby 4 na mecz.
⛔ 100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Angers - Lille
Typ: Wygrana Lille
Kurs: 3.0
Bukmacher: fortuna
Analiza: Dość zaskakujący jak dla mnie kurs. Być może o czymś nie wiem, ale już nawet dla niechcących się wtajemniczać spojrzenie na tabelę daje pierwszy argument. Obecnie Lille na 3 miejscu bez przegranej i przedostatnie 19 miejsce Angers z samymi porażkami. Lille ma za sobą już mecz z jednym z głównych pretendentów do tytułu - Monaco i to na wyjeździe. Może nie był to dobry mecz dla drużyny Kamila Glika, bo m.in. nie wykorzystali rzutu karnego, ale Lille pokazało, że potrafi grać z najlepszymi i na pewno będzie walczyło o czołówkę w tym sezonie. Również przebieg tego spotkania był dość zaskakujący, bo to Lille miało więcej sytuacji i dłużej prowadzili grę w tym meczu. Pokazuje to, że dzisiejszy gość umie grać poza domem. W ostatnim meczu rozbili dzielnie walczące (z PSG) Guingamp pokazując dobrą skuteczność.
Angers natomiast po pierwszym bardzo dobrym dla oka spotkaniu z Nimes (3-4) przegrali dwa kolejne spotkania. O ile porażka w ostatnim meczu była raczej pewna (PSG) to zupełna bezsilność z Rennes pokazała, że nie jest to zespół aspirujący do górnej połówki tabeli. Totalnie oddali pole rywalom nie zaliczając w całym meczu ani jednego celnego strzału.
Patrząc na bezpośrednie pojedynki obu drużyn ten typ wydaje się absurdalny, bo Angers jeszcze ani razu nie przegrali z Lille, ale wiadomo, że kiedyś passa musi się skończyć i może to być właśnie dzisiaj. A do tego na pewno lepiej oceniać drużyny po ostatnich meczach, a nie według historii bezpośrednich meczów.
Zastanawiałem się jeszcze nad Dijon - Caen (1) i Samara - Anży (1), ale pierwsze spotkanie już ktoś podał wcześniej, a drugie ma mniejszy kurs niż wybrane przeze mnie.
⛔100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, J-League
Godzina: 12:00

Spotkanie: Hiroshima vs Kashima
Typ: btts
Kurs:
1.7
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Hiroshoma lider J-ligi, beda chcieli zachowac przewage punktowa od Kawasaki.Licze w tym meczu na walke z obu stron i wymiane bramkowa. Kashima niedawno miala mecz w ACL i moga odczuwac pewne zmeczenie, dla tego mysle ze lekkim faworytem tego meczu sa gospodarze. Ale patrzac na ich ostatnie domowe mecze, moga i wtopic, ; 1-4 z Urawa; 1-2 z Kawasaki.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Everton-Huddersfield
Typ: Everton i powyżej 1,5 bramki
Kurs: 1,90
Bukmacher: fortuna
Witam! Dzisiaj oferta bardzo bogata, ale moją największą uwagę przykuł typ z angielskiej Premier League, gdziena własnym stadionie Everton będzie podejmował Huddersfield. Moja analiza na to spotkanie będzie bardzo krótka.. Everton wchodzi w ten sezon z wielkimi ambicjami - nowy trener, nowi zawodnicy, kupa kasy przeznaczona na transfery i chęć uplasowania się w czołówce. Dzisiaj podejmować będą no nie ukrywamy... jedną z gorszych drużyn w Premier League i głównego kandydata do spadku - Huddersfield. Mówi się, że dla beniamików sezon po utrzymaniu jest zawsze najgorszy i to się chyba możne potwierdzić w przypadku Huddersfield.. grają w tym sezonie bardzo słabo i nawet w spotkaniu z Cardiff przed własną publicznością nie zdołali ani razu umieścić piłkę w siatce. W mojej opinii Everton (nawet bez Richarlisona i Keane) dzisiaj wygra bez problemu i to dwubramkową zaliczką. Przewidywany wynik to 2-0.
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, PL
Godzina: 18:30
Spotkanie: M.City-Newcastle
Typ: Newcastle lub remis
Kurs: 5 (7,5)
Bukmacher:
FORTUNA
Analiza:

Ryzykowny kurs, wysoki kurs ale kto nie ryzykuje szampana nie pije. Nie jest to tylko chęć zyskania przewagi na innymi z nikłymi szansami na wejścia, ale ja tu widzę dużą szanse na wygranie tego zakładu. Oglądałem mecz w poprzedniej kolejce pomiędzy Chelsea i Newcastle i według mnie Chelsea wygrała ten mecz na wielkim szczęściu ponieważ sędzie podyktował karnego po dość kontrowersyjnej sytuacji po czym Newcastle zdołało wyrównać też pod nieodgwizdaniu przez sędziego faulu na Giroud. Fakt, że Chelsea dominowała cały mecz i wg mnie jest w formie, ale takich sytuacji do strzelenia bramki zbyt dużo nie wywalczyła. To zasługa stylu gry Beniteza, bardzo defensywnego stylu a Benitez bronić się naprawdę umie. City wg mnie też nie powtórzy tak dobrego sezonu jak poprzedni i będzie gubiło punkty w spotkaniach gdzie z góry wydawałoby się, że powinni dopisać sobie 3 punkty przed meczem. Według mnie City zgubi punkty drugi raz w tym sezonie i to dzisiaj.
⛔100
 
G 211

gremik

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna,Polska,Ekstraklasa
Spotkanie:Lech-Piast
Typ: 1/+2,5
Kurs: 2,7
Bukmacher: Fortuna
Godzina: 20:30 Analiza: Witam.Dlaczego Lech ponieważ po ostatniej porażce będą chcieli odzyskać zaufanie u kibiców,skupieni są już tylko na lidze,grają u siebie,ostatnie dwa mecze z Piastem:5:1,2:0.Dodatkowo Piast lekko osłabiony prawdopodobnie nie zagra Jodłowiec.Forma Piasta już nie jest taka jak na początku sezonu,ostatni mecz z Cracovią wygrany ale Pasy grały w 10 więc mieli trochę łatwiej,wcześniejsze mecze Piast grał z dwoma pucharowiczami Legia,Jagielonia i porażki,a wygrane z Pogonią i Sosnowcem nie były zbyt przekonujące.Mam nadzieję że mój debiut będzie udany.
⛔100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: fortuna
Analiza:
Zaczynamy 4. kolejkę najlepszej ligi świata i od razu w oko wpada mi ten oto zakładzik.
Chelsea super zaczęło sezon 3 zwycięstwa 9 punktów to najważniejsze i szykuje się kolejne
3 punkciki, choć Bournemouth też po 3. kolejkach musi być zadowolone bo 7pkt. robi wrażenie ????
Ale co do zakładu, Czelsi nie byłoby w tym miejscu, gdyby nie ich motor napędowy, piłkarz
kompletny, który robi ogromną różnicę na boisku i bierze grę na swoje barki, a do tego jest
wyznaczony do wykonywania karnych, więc kurs 1.9 jest dla mnie jak najbardziej do grania,
tym bardziej, że np. na etoto na bramkę Edena mamy kurs 1.57.
Więc aż żal nie zagrać. Miłej soboty :gool:


✅90
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna kobiet, Superliga Polska
Godzina: 16:30
Spotkanie: Energa Koszalin - Ruch Chorzow
Typ: Koszalin handi -6,5 bramki
Kurs:
1.90
Bukmacher: forbet
Analiza:
Pierszwa kolejka przed nami, wiec forma zespołów pozostaje lekką tajemnica. Jednak czego można się spodziewać gdy stają naprzeciw siebie brazowy medalista z zeszłego sezonu i drużyna która ledwo obronila się przed spadkiem. W opinii ekspertów w tym sezonie status qwo tych drużyn będzie zachowany. Energa to mocny kandydat do medalu...utrzymano właściwie cały skład. Z drużyny odeszła tylko bramkarka Kowalczyk, skrzydłowa Lalewicz i jedna z Ukrainek. Na ich miejsce sciagnieto M.Tomczyk, skrzydłową i rozgrywająca z Ukrainy a po przerwie macieżyńskiej wróciła dobra bramkarka I.Prudziennicza. W Chorzowie sekcja recznej nadal jest traktowana po macoszemu. Zespół ze Śląska to głównie młode zawodniczki ze średnia wieku ledwo ponad 20 lat. W ubiegłym sezonie Koszalin dwa razy wysoko wygrał...u siebie różnicą 9 bramek , a na wyjeździe 13.
⛔100
 
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 3 liga grupa 4
Godzina: 17:00
Spotkanie: Czarni Połaniec - Stal Kraśnik

Typ: 2
Kurs: 2.3
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam! Na tapetę wziąłem mecz w mojej okolicy. Starcie 3 ligowców grupy 4.

Czarni Połaniec kiepsko zaczęli swój sezon. W pierwszych 5 spotkaniach wywalczyli 4pkt z bilansem bramkowym 2-6. Oba gole strzelone w jednym meczu z karnych z Wisłą Sandomierz. Wisła jest przedostatnia w tabeli. Jak widać Czarni mają problemy ze zdobywaniem goli. Ich główną zaletą są SFG, ale nie sądzę, żeby w tym starciu miały znaczenie. Stal Kraśnik wygląda w ofensywnie dużo lepiej. 12 strzelonych bramek i co ważne strzelali w 4 na 5 meczy. Stracili gola więcej od Czarnych, ale 4 z bramek stracili z mocną Wisłą Puławy. Mimo straconych 4 bramek potrafili Wiśle zaaplikować 2.
Biorąc to wszystko pod uwagę sądzę, że Czarni będą się raczej bronić i nie odważą się na ofensywną grę z taką drużyną jak Kraśnik. Myślę, że nawet jeśli Czarni strzelą gola to maksymalnie jednego. Kraśnik strzeli ich na pewno więcej. Stawiałbym 0-2 może 1-3.
Pozdrawiam !
⛔100
 
E 68

espance

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: Nimes - PSG
Typ: PSG i over 3,5 gola
Kurs: 2.13
Bukmacher: fortuna
Analiza: Czwarta kolejka Francuskiej Ligue 1 beniaminek podejmuję u siebie jak dotychczas niepokonaną ekipę z Paryża. Gospodarze można powiedzieć z hukiem weszli do najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji wygrywając już na samym starcie dwa spotkania z Angers i z Marsylia. Zajmują obecnie 4 miejsce w lidze z dorobkiem 6 punktów.
Przejdźmy zatem do gości - po 3 wygranych spotkaniach są obecnie liderem ligi. Paryżanie w ostatnich 5 meczach wygrywali dość pewnie i w tych meczach padało bardzo dużo bramek.
25.08.18 L1 PSG Angers 3 : 1
18.08.18 L1 Guingamp PSG 1 : 3
12.08.18 L1 PSG Caen 3 : 0
04.08.18 SP PSG Monaco 4 : 0
30.07.18 ICC PSG Atl. Madryt 3 : 2

Gospodarze na pewno wykorzystają to, że grają na swoim terenie i być może strzelą jedna bramkę, ale ostatecznie stawiam tutaj na pewna wygraną gości i przewiduje tutaj 1-3 dla Paryżan. Można spróbować zagrać troszkę bezpieczniejszy typ; mianowicie wygraną gości + over 2,5 gola na fortunie po fajnym kursie 1,5.
Przewidywane składy:

Nimes: Bernardoni – Miguel, Landre, Briancon, Alakouch – Ripart, Savanier, Diallo, Thioub – Bozok, Guillaume
PSG: Areola – N’Soki, Silva, Marquinhos – Di Maria, Rabiot, Nkunku, Meunier – Mbappe, Neymar, Cavani

✅113
 
P 0

pankleks92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Angers - Lille
Typ: Wynik do przerwy/Wynik końcowy : OSC Lille / OSC Lille
Kurs: 4,85
Bukmacher: ForBet
Kolega wyżej już podsumował ten mecz.
Lille gra bardzo ofensywnie. Z Monaco na wyjeździe nie udało im się strzelić, ale stworzyli sobie dużo sytuacji.
Nie widzę powodów, aby rozstrzygnęli mecz już w pierwszej połowie jak w mecz z Guingamp.
⛔100
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Ekstraklasa Polska
Godzina: 15.30
Spotkanie: Arka G. - Zagłębie S.
Typ: over azjatycki 3
Kurs:2.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam was w nowym miesiącu i mam nadzieję że ten miesiąc zaczniemy na zielono.
Dziś zapraszam was na rodzime boiska do Gdyni. Gdzie miejscowa Arka podejmować będzie Zagłębie S.
Zaczynając od Arki drużyna dość nieprzewidywalna potrafi pojechać do Płocka i wygrać z tamtejszą Wisłą by nastepnie pojechać do Kielc żeby ulec Koronie. Mecze oba wyrównane przynajmniej po fragmentach które oglądałem. Myślę że dziś będą chcieli zrehabilitować się po porażce w Kielcach i wyjdą dość ofensywanie.
Drużyna Zagłębia miło mnie zaskakuje by zaraz przygnębić grają. Widać u nich jakieś problemy z koncentracją bo jak inaczej wytlumaczyć ostatni mecz ze Śląskiem na własnym stadionie. Przegrywać 0-2 po przerwie bo wyjść na 3-2 ( gra wyglądała dośc dobrze fakt faktem grali w przewadze przy zdobyciu bramki na 3-2) i mając już wygraną w kieszenie zawodnik Zagłębia zachowuje się jak uczniak w polu karnym( ręka) i remisują 3-3 tracąc bramke z karnego w doliczonym czasie. Zagłębie czuje niedosyt po tym meczu i liczę że wyjdą dziś strzelać bramki a nie tylko się bronić.
dodatkowo drużyny te lubią strzelać bramki w meczach bezpośrednich więc i dziś liczę na kilka bramek. Uważam także że obydwie drużyny mają duże luki w obronie lecz z przodu trochę mocniej wygląda Zagłębie i tak po cichu liczę dziś na niespodziankę i wygraną gości 1-3 ????
powodzenia
✅165
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom