>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 1.09.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 1. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Z 582K
Dyscyplina : Koszykowka Mezczyzmi
Godzina 13:30
Spotkanie :Iran - Chiny razem z dogrywką
Typ : 1
Kurs : 1,85
Bukmacher:Fortuna
Analiza.To napewno będzie bardzo zacięty i stojący na wysokim poziomie pojedynek.W tym meczu finałowym Igrzysk Azji spotkały się bezsprzecznie 2 najlepsze zespoły.Iran który zajął 1 miejsce w grupie B po pokonaniu Syri 68-55 następnie w fazie play-of pokonał w ćwierćfinale Japonie wysoko 93-67 a nstępnie w spotkaniu pólfinałowym wygrac z Koreą Południową pewnie 80-68.Ich rywale zespół Chin powygraniu grupy d kolejno w fazie pucharowej pokonali Indonezje 98-63 i również wysoko w pólfinale uporali się z Chinskim Tajpej 86-63.Mimo wszystko sądze że to Iran odniesie zwycięstwo w tym spotkaniu,nawet jak dojdzie do dogryki to moim faworytem jest dobrze grający w obronie Iran.
⛔ 100
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - 3 Liga Niemcy
Godzina : 14:00
Spotkanie : Wurzburger - Wehen
Typ : 1
Kurs : 2.10
Bukmacher : FORTUNA
Analiza :
Pojedynek 11 -ej z 17 - stą ekipa ligi. Gospodarze w ostatnich tygodniach jakby złapali wiatru w żagle. Dwa zwycięstwa pod rząd pozwoliły wyraźnie podskoczyć w tabeli. Goście jesli idzie o rozgrywki ligowe słabawo ostatnio. Nie zdołali wygrać od czterech spotkań , raz zaledwie remisując.
Generalnie liczę na lepszą dyspozycję gospodarzy w ostatnim czasie , atut własnego boiska i fakt że w bezpośrednich pojedynkach częściej .góra była drużyna Wurzburgera.
Dodatkowo zasłyszałem opinię kolegi iż gościa jadą na to spotkanie z dużymi problemami kadrowymi ze względu na kontuzję. Ten fakt dodatkowo skłonił mnie do zagrania na zwycięstwo gospodarzy
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - 1 liga Francuska
Godzina : 17:00
Spotkanie : Nimes - PSG
Typ : Handicap 2:0 - PSG
Kurs : 2.33
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Nowy miesiąc, nowy ja. PSG jak do tej pory 3 zwycięstwa (3-0,3-1,3-1) i mimo, że rywale nie byli z górnej półki to PSG nie wygrywało tych meczów bardzo przekonywająco. Szczególnie we znaki dał im Guingamp, który potrafił prowadzić 1-0 po pierwszej połowie i totalnie zdominować Paryżan, lecz Mbappe zmienił oblicze spotkania po wejściu w przerwie. Nimes jest beniaminkiem, i jak do tej pory prezentują się zaskakująco dobrze wygrywając 2 mecz w tym 3-1 z Marsylią i przegrywając jeden mecz z Toulusą. Obie drużyny grały już z Angers i obie wygrały: Nimes 4-3, a PSG 3-1. Jutro możliwe, że w końcu zobaczymy Cavaniego i Mbappe od pierwszej minuty, co powinno dać Paryżanom dużej siły ataku. Po wylosowaniu w grupie Liverpoolu i Napoli, Paryżanie wiedzą również, że muszą jak najszybciej budować przewagę w lidze, ponieważ więcej sił będzie potrzeba na Ligę Mistrzów, która jest dla nich priorytetem. Stawiam na spokojnie zwycięstwo 3-0, 4-0 dla zawodników ze stolicy.
⛔ 100
 
S 28

szczepsson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 2 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W poprzednim tygodniu drugoligowe drużyny rozegrały 3 mecze na przestrzeni 9-ciu dni. Górnik nie spełnił swojego planu na ten okres. Trener na konferencji wspominał, że drużyna lekko wyhamowała. Nikt w klubie nie jest zadowolony z takiego obrotu spraw, zespół musi ponownie wrócić na właściwe tory. Górnik punktuje głównie w meczach domowych, Olimpia w tym sezonie na 9 możliwych puntów na wyjazdach zdobyła tylko jeden. W bezpośrednich spotkaniach na stadionie w Łęcznej same zwycięstwa gospodarzy.
⛔ 100
 
gogal1204 0

gogal1204

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: GKS Tychy-Warta Poznań
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kurs na to spotkanie w ostatnich dniach drastycznie spadł. W Warcie Poznań są problemy właścicielskie, piłkarze strajkują nie trenują. Z pewnością będzie miało to przełożenie na ich formę. Głównie na tym bazuję proponując granie na Gks Tychy.
✅ 57
 
J 108

jasiecky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Igrzyska Azjatyckie
Godzina: 13:30
Spotkanie: Korea Południowa - Japonia
Typ: 1
Kurs: 1.5
Bukmacher: forbet

W finale Igrzysk Azjatyckich zmierzy się ze sobą reprezentacja Korei Południowej i Japonii. Obie drużyny na tym turnieju spisują się wyjątkowo dobrze, jednak dużo bardziej zmotywowana jest drużyna z kontynentu, bowiem jedynym sposobem na uniknięcie służby w wojsku jest dla nich przywiezienie złotych medali. Jestem pewien, że utrzymają formę z całego turnieju, ostatni raz się zepną i pewnie wywalczą to po co tu przyjechali.
⛔ 100 - wygrana Korea dopiero po dogrywce nie zostało to uwzględnione w typie.
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Everton : Huddersfield Town
Typ: Powyżej 2.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Po 3 kolejkach Everton znajduje się na 8 pozycji w tabeli z dorobkiem 5-ciu punktów oraz bramkowym bilansem 6:5 natomiast Huddersfield zajmuje przedostatnie miejsce z zaledwie jednym punktem oraz bilansem 1:9. Obie drużyny w ostatniej kolejce zostały osłabione o jednego gracza z powodu czerwonej kartki w obu przypadkach za niesportowe zachowanie. W Evertonie zabraknie Richarlison`a który miał bardzo dobry początek sezony, dwie bramki przeciwko Wolverhampton i jedna z Southampton natomiast Huddersfield traci Hogg`a który prócz czerwonej kartki nic nie wniósł do gry w tym sezonie. Patrząc na dotychczasowe mecze obu drużyn tylko w jednym z sześciu nie padł podanych przeze mnie over a dokładnie w meczu Huddersfield z Cardiff. Moim zdaniem w tym spotkaniu sam Everton może pokryć owy over jeżeli będą grać jak dotychczas.
⛔ 100
 
U 0

ufo89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, PL
Godzina: 16:00
Spotkanie: West Ham - Wolverhampton
Typ: Spotkanie i Liczba Goli 1 i -2,5 gola

Kurs: 5.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam,
Na dzisiejszy dzien zainteresowalo mnie spotkanie z angielskiej ligi.
Druzna West Ham bardzo słabo rozpoczęła tegoroczny sezon, ponieważ po wzmocnieniach klub nie gra tego co oczekuja nie tylko działacze ale i kibice.
Po ostatnim meczu z Arsenalem stwierdzam że powinienbyc remis(gol stracony w doliczonym czasie oraz kunszt Belleriniego) ,jednakże taki jest sport i szczęście sprzyja lepszym. Przejdźmy zatem do tego spotkania Wolverhampton(Rui Patricio) zatrzymało MC ,aczkolwiek dzisiaj oprócz dobrej obronny musi wytrzymać ciągły napór przeciwnikow którzy graja z przysłowiowym nożem na gardle i jest to najlepszy moment żeby zacząć grać na poziomie, ponieważ 4 porażka komplikuje ciężką sytuację drużyny która zamyka Tabele. Wyżej wymieniony kurs jest nie tylko atrakcyjny (większość bukmacherów liczy na remis) ale przy odblokowaniu sie gospodarzy przy wlasnej publiczności powinno zakończyć się wynikiem max.2-0
Dodam że będzie to mecz bardzo dobrze grających bramkarzy, więc wynik underowy jest w zasięgu
Pozdrawiam
⛔ 100
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, PL
Godzina: 18:30
Spotkanie: M.City-Newcastle
Typ: powyżej 12,5 rzutów rożnych
Kurs: 3,15
Bukmacher: unibet
Analiza: Manchester City jest bardzo overowy jeśli chodzi o rzuty rożne. W poprzednim sezonie prawie 25% meczy w Pl kończyło się pokrywając ten wysoki over. Ponadto w bezpośrednich pojedynkach między tymi drużynami w poprzednim sezonie padło 18 rzutów rożnych ( gdy M. City był gospodarzem) oraz 11 rzutów rożnych na wyjeździe. W tym sezonie Manchesterowi też idzie całkiem nieźle, z Huddersfield padło 13, z Wolves 14 a z Arsenalem 11 rzutów rożnych. Myślę, że Manchester zdominuje to spotkanie jeśli chodzi o rzuty rożne, Newcastle coś dorzuci i over zostanie pokryty. Kurs bardzo kuszący więc próbujemy.

Powodzenia
⛔ 100
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja, Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dijon - Caen
Typ: 1
Kurs: 1,91
Bukmacher: fortuna
Analiza: Nowy miesiąc, więc postanowiłem wrócić do typowania na forum. Pod lupę biorę spotkanie francuskiej ekstraklasy. Gospodarze, czyli ekipa Dijon notuje rewelacyjny początek sezonu. Trzy przekonujące wygrane i komplet punktów musi napawać optymizmem. Kolejka numer cztery oznacza podjęcie na własnym boisku drużyny Caen, w której raczej panują odmienne nastroje. Przegraną z PSG można wybaczyć, no ale remisy z Nantes oraz kiepsko dysponowaną Niceą mogą już mówić nieco więcej o dyspozycji gości. Zresztą ta sama Nicea została rozbita przez Dijon 0:4 w ostatniej kolejce. Cóż, kursik jest o tyle smakowity, że głupotą byłoby nie spróbować zagrania czystej jedynki. Dobra seria Dijon powinna się utrzymać z rywalem tej klasy. Ostatnie dwie wizyty Caen na tym terenie to porażki po 0:2. Dijon jest w wyraźnym gazie, więc liczę na powtórkę, a i kadrowo (kontuzje) wygląda lepiej.
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Us Open
Godzina: 02:15
Spotkanie: del Potro vs Vardasco
Typ: Vardasco
Kurs: 5,75
Unibet
Tu czuję następną niespodziankę: po zwycięstwie Lajovica czuję że Vardasco da radę z byczym Argentyńczykiem :_) 6 mecze między tymi panami w tym 1 zwycięstwo Hiszpana. Czuję że Hiszpan gra swój najlepszy tenis mimo iluś tam lat na karku. Ja gram także dubla u naziemnych po 21,19 Hiszpana z Lajovicem w efortunie.
Del Potro i Vardasco w statach https://s5.sir.sportradar.com/etoto/pl/5/season/48999/h2h/match/15504880
⛔ 100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - US OPEN
Godzina: 17:00
Spotkanie: Kohlschreiber - Zverev
Typ: (Liczba gemów powyżej 33.5)
Kurs: 1.83
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Powracam w tym miesiącu do regularnego podawania typów w konkursie &quot;Typy Dnia&quot;. Na jutrzejszy dzień wybieram spotkanie, gdzie bukmacherzy mają bardzo znaczącego faworyta. Ja się bardzo dziwię tym kursom. Wszystko rozumiem Kolschreibera forma przemawia wiele do życzenia, pamiętajmy Kolba jest bardzo dobrym zawodnikiem. Kolba potrzebował przełamania po bardzo niekorzystnych wynikach. Co prawda Wimbledon do straconego turnieju zapisać nie można. Wygrana z Donskojem oraz Mullerem znakomitym specjalistą odnośnie tej nawierzchni. Porażka w kolejnej rundzie z będącej w bardzo dobrej formie Andresonem. Po tym meczu przydarzyły się trzy porażki z m.in: Basilaszwili,Istominem,Copilem. Nie ma co ukrywać są to zawodnicy bardzo przeciętni. Widać ,że Kolba formą nie błyszczał w tych spotkań. Przyglądałem się jego grze przez te spotkania i czułem, że czeka na duży turniej jakim jest Wielki Szlem i na razie to się sprawdza. Zwycięstwo z Hanfmannem oraz Ebdenem oba spotkania rozstrzygnięte w czterech setach. Kursy bukmacherów mocno mnie zdziwiły. Wszystko rozumiem tutaj co do faworyta nie mam wątpliwości,ale kurs 7.20 na takiego gracza? Nie zastanawiałem się ani chwili tylko szukałem handicapów,overów. Według mnie Kolba nie jest na straconej pozycji i według mnie jutro powalczy z Zverevem. Obaj zawodnicy się bardzo dobrze znają i tutaj tylko trzeba korzystać. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Leicester - Liverpool
Typ: Leicester strzelą powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 4,65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Niektórzy zaliczają Liverpool jako najgroźniejszego rywala dla Manchesteru City. Ja jednak do końca tej drużynie nie ufam. Tamten sezon mieli świetny, ale to nie oznacza, że teraz też tak będzie. Wystartowali świetnie, bo wygrali póki co wszystkie trzy spotkania. Gola jeszcze nie stracili, ale czuję, że w meczu z Leicester stracą i to więcej niż jednego. Leicester też dobrze zaczęli sezon, bo mają na koncie dwa zwycięstwa i jedną porażkę. W ostatnich dwóch meczach strzelili po dwie bramki, a rywalami byli Wolves i Southampton. Leicester to typ drużyny, która uwielbia mecze z czołówką, zwłaszcza na swoim boisku. W zeszłym sezonie wygrali tu 3:1 z Arsenalem, zremisowali 2:2 z Manchesterem United, pokonali 2:1 Tottenham. Z Liverpoolem przegrali, ale dwa gole strzelili. Na przynajmniej dwa gole Leicester liczę też w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Leganes
Typ: Real strzeli co najmniej 4 bramki
Kurs: 2.4
Bukmacher: Unibet
Real bez Ronaldo wcale nie stracił na sile... To bzdura. Kiedy CR7 był zawodnikiem Królewskich, grał kiedy chciał, czyli praktycznie zawsze, do tego nigdy nie był zmieniany przed końcem meczu, no chyba że tego potrzebował. To on zarządzał całą ofensywą klubu i rzadko kiedy nie brał udziału w akcjach kończonych bramkami.
Teraz, przy jego braku reszta ofensywnych piłkarzy stara się stać się kimś takim jak Cristiano, lecz do tego czasu jeszcze długa droga, o tyle nie nieosiągalna, lecz bardzo trudna. Dużo mówi się o Bale&#39;u i jak dotychczas wychodzi mu to bardzo dobrze, lecz każdy wie jak wyglądała do tej pory jego kariera. Jest to zawodnik bardzo podatny na kontuzję, i jak taki przypadek będzie miał miejsce w tym sezonie to każdy wie jak może to się skończyć, kiedy to wszyscy będą się przystosowywać całkowicie do jego gry. Myślę, że to wie i cały zarząd i wszyscy zawodnicy, dlatego też dla Realu skończyła się pewna epoka, gdzie jeden zawodnik stał ponad wszystkimi.
Czas zacząć pisać nowy rozdział. Kiedy Bale nie będzie mógł zagrać, musi być zgranie całego zespołu. Dlatego też osobiście uważam, że każdy przyjął w klubie zupełnie nową rolę. Wszyscy chcą się pokazać z jak najlepszej strony, to wiadomo, lecz w przypadku takiego klubu jak ten z Madrytu, nie ma miejsca na pomyłki, więc wszyscy gracze będą ograniczeni w pewnych sytuacjach i nie będą w stanie pociągnąć samotnie gry zespołu. I tutaj wyjdzie to co pisałem wcześniej - zgranie. Królewscy mają świetnych zawodników, którzy od lat grają w jednym klubie i z czasem będą coraz to bardziej rozumieć swoje zachowania i ich gra będzie z meczu na mecz wchodzić na wyższy poziom.
Ich rywalem jest drużyna Leganes, która dopiero od 2 lat gra w najwyższej lidze tego kraju - LaLiga. Przez te 2 lata nie osiągnęli tutaj nic wielkiego, zawsze kończyli sezon ledwie nad strefą spadkową. Jak dla mnie jest to jedna z ekip do spadku w obecnie rozpoczętym sezonie. I jako że u siebie grają w kratkę, tak na wyjazdach już totalna klapa. Co ciekawe, ostatni raz w meczu wyjazdowym wygrali w 7 miesięcy temu, w poprzednim sezonie w spotkaniu Copa Del Rey właśnie z Realem Madryt. Ale wtedy Królewscy całkowicie ich zlekceważyli i stało się tak jak się stało.
Dziś nie ma miejsca na porażkę, bo jak wiadomo w najsilniejszych ligach w obecnych czasach o końcowym sukcesie często decyduje różnica 1, czy 2 oczek, także takie mecze jak ten, powinny być dla Realu przysłowiowym &quot;spacerkiem&quot;. A jako że ma kto tutaj strzelać, liczę na ich co najmniej 4 bramki, co przy dobrych wiatrach są w stanie według mnie pokryć nie w 90, a w 45 minut. Ale ja dziś stawiam dość ostrożnie, bo przy lekkim zdekoncentrowaniu piłkarzy gospodarzy, i goście mogą coś ustrzelić, co może wybić z rytmu piłkarzy z Madrytu ????
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazil Serie B
Godzina: 00:15
Spotkanie: Paysandu - Juventude
Typ: remis
Kurs: 2.95
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bardzo dobry mecz trafia sie na samym poczatku miesiaca i o dobrej godzinie. Dwie druzyny kompletnie bez formy bez wygranej w ostatnich 5 meczy Paysandu a od 6 Juventude. Ponadto Juventude nie strzelilo gola od 5 meczy, nadal udalo im sie 3 z tych 6 zremisowac 0-0. I walsnie na taki wynik i tutaj bym stawial ale nie bede kusil losu. Paysandu troche lepsze ofensywnie ale nie znacznie natomiast goscie graja najbardziej remisowo w lidze (5-12-6) i lepiej w defensywie, wiec to ich bedzie atutem. Nie licząc remisów i przegranych obie druzyny sa bardzo wyrownane bo mają bardzo przyblizona liczbe wygranych 5 gosci do 6 gospodarzy, ale dzieki wiekszej ilosci remisow to goscie sa wyzej w tabeli o 2 pkt i 3 miejsca, wiec nie moga tutaj przegrac by gospodarze ich mieli wyprzedzic, mysle ze o to zadbają. W ostatnich5 meczach h2h miedzy tymi druzynami na przestrzeni 2 lat padły 3 remisy.
✅ 195
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Superliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Azoty - Zagłębie
Typ: Powyżej 55,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna

Witam wszystkich w kolejnym miesiącu. Na dzisiaj oferta jest bardzo bogata, jak to bywa na weekendzie i można znaleźć sporo ciekawych zdarzeń. Jednym z takich spotkań jest niewątpliwie pojedynek w naszej rodzimej Superlidze, a mianowicie Azotami Puławy i Zagłębiem Lubin. Cieżko powiedzieć o formie jednych i drugich, gdyż będzie to spotkanie pierwszej kolejki, jednak pewna tendencja pozostaje niezmienna. Moja propozycja skierowana jest w stronę ilości bramek rzuconych przez obydwa zespoły, a dokładnie lini +55,5 która jest mocno w zasięgu, a nawet pokryciu się z nawiązką. Azoty Puławy są jednym z silniejszych zespołów naszej ligi i zwykle zajmują miejsca 3-5 na koniec sezonu. Jeden jak i drugi zespół gra mocno ofensywny Handball i zwykle wyniki końcowe są obfite. Osobiście gram wszystkie linie, które wystawił bukmacher zaczynając od +54,5 a kończąc na najwyższej lini +57,5 po kursie 2,43 jaki widnieje na Fortunie. W ostatnich ośmiu bezpośrednich meczach zakończonych następującymi rezultatami 36:36; 27:28; 36:23; 28:30; 36:30; 32:36 oraz 33:26, tylko raz padł niekorzystny wynik dla proponowanej przeze mnie lini +55,5. Jak widać obydwa zespoły nie grają wyśmienicie w defensywie, a preferują szybki i otwarty dla oka Handball z licznymi sytuacjami bramkowymi. Na pewno jedni jak i drudzy bedą chcieli wejść w nowy sezon z przytupem i pokazać się z jak najlepszej strony. Dodatkowo cieszy fakt, iż większość trenerów sprawdza w pierwszych swoich meczach nowych zawodników, a to sprzyja wysokim wynikom.
✅ 84
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Leicester - Liverpool
Typ: Liverpool i obie strzelą
Kurs: 2.87
Bukmacher: fortuna
Analiza: Mecz otwierający 4 kolejkę Premier League, do Leicester przyjeżdża aktualny lider, czyli drużyna Liverpoolu. Gospodarze po porażce na inaugurację z Manchesterem United wygrali dwa kolejne mecze z Wolves i Sothampton, natomiast goście wygrali wszystkie 3 spotkania, w dodatku jako jedyni nie stracili nawet bramki. Faworytem jest oczywiście drużyna Kloppa, również uważam, że LFC zgarnie dzisiaj komplet punktów, ale wątpię, żeby po raz czwarty udało im się zagrać na zero z tyłu, w ekipie Lisów zabraknie ich asa Vardy&#39;ego, co z pewnością jest dużym osłabieniem jeśli chodzi o ofensywę gospodarzy, tym bardziej, że ma on patent na zespół Liverpoolu, bowiem strzelił 7 z 9 ostatnich goli jakie Leicester zdobył przeciwko dzisiejszym rywalom, ja jednak wierzę w bramkę Lisów, raz, że grają u siebie, a dwa, że w obecnej kampanii na 5 bramek jakie do tej pory strzelili Vardy zdobył &quot;tylko&quot; jedną, w przegranym meczu z United, o ofensywie LFC nie ma co się rozpisywać, takie nazwiska jak Salah, Mane czy Firmino są gwarancją emocji pod bramką każdego rywala. Jeżeli miałbym stawiać dokładny wynik to byłoby to 1:2 w stronę dzisiejszych gości, oczywiscie wszystko zweryfikuje boisko, a jak będzie dowiemy się już wczesnym popołudniem.
✅ 187
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria
Godzina: 19:00
Spotkanie: FC Sion - Young Boys
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Nowy miesiąc dobrze zacząć od wygranej i tu nasuwa mi się drużyna, która dała popis zwycięstw w poprzednim sezonie dzięki czemu mogli świętować ligowe zwycięstwo czyli YB. W obecnym sezonie mistrzowie Szwajcarii nie zwalniają i zostają niepokonani przez ostatnie 5 kolejek wygrywając wszystkie ligowe spotkania. Drużyna Sion będąca 6 w tabeli nie może zaliczyć startu sezonu do najlepszych. Przegrali 3/5 męczy w tym jeden u siebie tracąc przy tym 9 bramek. Piłkarze YB zapewnili sobie upragnioną fazę grupowa LM co bardzo podniosło morale drużyny i kibiców przed wyjazdowym spotkaniem. YB w meczach bezpośrednich notują 7 zwycięstw z rzędu z czego 3 właśnie na wyjeździe. Nie wiem dlaczego aż taki duży kurs na drużynę gości i myślę że warto to wykorzystać. Powodzenia.
✅ 115
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA US Open
Spotkanie: Kenin- Pliskova
Typ: 1
Kurs: 3.85
Bukmacher: Fortuna
Godzina: 3:20
Spotkanie 3 rundy Wielkiego Szlema, z pewnością dla Kenin to jest już sukces, ale grając przed własna publicznością powinno grać jek się o wiele lepiej, napewno kazdy wygrany punkt bedzie oklaskiwany przez publicznosc. Pliskova do tej pory bez straty seta, ale nie grala ze zbytnio wymagajacymi rywalkami, przy pierwszym serwisie zdobywala duza wiekszosc punktow, jej drugi serwis przy zawodniczce dobrze returnujacej to okazje na latwe punkty, wlasnie taka zawodniczka jest Kenin, ktora w dwoch meczach przelamala swoje rywalki az pietnascie razy, im dluzsze wymiany tym tez wieksze szanse dla Kenin.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom