>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open 2018 - turniej główny - 27.08-9.09.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: US Open (USA), twarda
Godzina: 17:00
Spotkanie: Stanislas Wawrinka - Ugo Humbert
Typ: handicap setowy 2 (+2.5)
Kurs: 2,08
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
A ja odwrotnie jak kolega wyżej, uważam, że Wawrinka aż tak łatwo nie wygra i przynajmniej jednego seta młody Francuz mu urwie. Owszem Stan jak najbardziej jest faworytem i powinien się zameldować w kolejnej rundzie ale aż takim optymistą nie jestem, że Szwajcar wygra to łatwo, gładko i przyjemnie 3-0. Humbert w ostatnich dwóch miesiącach jest w swojej najwyższej formie i tutaj również spisuje się bardzo dobrze. Przebrnął przez kwalifikacje pokonując w nich Krstina, Nakashimę i Polmansa a w 1 rundzie turnieju głównego odprawił Amerykanina Altamirano, w którym to typowałem zresztą zwycięstwo właśnie Altamirano. Oglądąłem ten mecz i muszę przyznać, że większych szans Ugo swemu rywalowi nie dał, pokonując go bardzo pewnie. Całkiem dobrze serwuje ten młody Francuz, wprawdzie mógłby poprawić nieco precyzyjniej pierwszy serwis ale i tak całkiem dobrze sobie w tym meczu poczynał na serwisie. Wawrinka wiadomo wiele problemów w tym roku ale teraz wygląda na to, że złapał formę i gra swoje. Jednak czy wygra to spotkanie 3-0 ? Tutaj mam do tego wątpliwości, Humbert fajnie poruszał się w meczu z Altamiro po korcie, jest dość szybki i myślę, że stać go na ugranie seta. Owszem tutaj poziom rośnie zdecydowanie w górę, bo Wawrinka to nie byle kto i wygląda na to, że kłopoty różnego rodzaju się u niego skończyły ale ja mam małe wrażenie, że to jeszcze nie ten sam Stan co w swojej najlepszej dyspozycji. Zobaczymy jak ten mecz będzie wyglądał ale jedno jest pewne komuś typ wejdzie albo mi albo koledze wyżej haha ???? powodzenia dawson92
✅ 3-1 (7-6 , 4-6 , 6-3 , 7-5)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dobrze te USO się zaczęło.
Medvedev - Tsitsipas over 3,5seta @1.47 ✅✅✅
Mam nadzieję, że żaden z panów nie przypajacuje i zobaczymy bardzo wyrównany mecz Daniil ma na koncie trochę rozegranych meczy ale powinien fizycznie dawać radę bez problemów od ostatnich 5 spotkań nie stracił nawet seta o czymś to znaczy świetna forma z drugiej strony Grek stawiany w roli faworyta mega talent ale spacerku tu nie będzie w pierwszej rundzie z Robredo odprawił rywala w 3 setach ale tracąc 13 gemów i doprowadzając do taja. Myślę że zobaczymy 4-5 setowy mecz.
Norrie - Lajovic over 3,5seta @1.46 ✅✅✅
Oboje w pierwszych rundach stracili po secie do tego jeszcze nie grali ze sobą i każdy może zaskoczyć panowie są nie regularni i nie widzę zakończenia tego spotkania w tylko 3 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 190

rafi131364

Użytkownik
jeżeli będziesz patrzył na wyniki sprzed roku czy dalszej perspektywy czasu to daleko nie zajedziesz. Przykład to że Azarenka była kiedyś na szczycie to nie znaczy że pokona takie zawodniczki dziś jak Kerber czy Wozniacki bo kiedyś je ogrywała. Radwańska wygrała 3/3 mecze z Marią a wczoraj ją łatwo poskładała. W tenisie miesiąc czasu to dużo jeżeli chodzi o dyspozycj
Adik, czepiasz się jak kobieta &quot;po przejściach&quot;..
Powiedziałem, w zasadzie napisałem to czysto informacyjnie, że Carreno był półfinalistą..
Nie rozpisywałem się.
Chung bodaj w tym roku, w AO poskładał Djoko m.in.. Ale więcej jego nie gram.
Typy wszystkie powchodziły.
Co do Radwańskiej, to tylko upośledzony typer spoglada w jej stronę.. Od dawna nic nie gra i zdaje się, że nie liżnie już nic w WTA.. Widać zmiana priorytetów w życiu..
Więc to, że czas robi różnice- wykładaj dzieciom w gimbazie..
Pozdro
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Adik, czepiasz się jak kobieta &quot;po przejściach&quot;..
Powiedziałem, w zasadzie napisałem to czysto informacyjnie, że Carreno był półfinalistą..
Nie rozpisywałem się.
Chung bodaj w tym roku, w AO poskładał Djoko m.in.. Ale więcej jego nie gram.
Typy wszystkie powchodziły.
Co do Radwańskiej, to tylko upośledzony typer spoglada w jej stronę.. Od dawna nic nie gra i zdaje się, że nie liżnie już nic w WTA.. Widać zmiana priorytetów w życiu..
Więc to, że czas robi różnice- wykładaj dzieciom w gimbazie..
Pozdro
odniosłem się bo przy typie na spotkanie jedyna argumentacja to był wynik lub mecz z poprzedniego roku. Fajnie że typy weszły ale do meczu napisz kilka słów o obecnej dyspozycji, bo widzisz CoCo wczoraj odpadła a rok temu była w 1/2. A Radwańska to był przykład Twojej argumentacji. Powodzenia dalej
Wpadły mi w oko jeszcze dwa typy.
Del Potro - Kudla u7,5 przełamań w meczu @1,72✅✅✅
Sądzę że Kudla bardziej postawi się Juanowi niż Young nie nie będzie tak często łamany. Więcej jak 4 sety nie widzę w tym meczu. Także po 2 brejki na set a w jednym jedno przełamanie i typ wchodzi, oczywiście jeżeli będą 3 sety bo nie wykluczone że Argentyńczyk zamknie spotkanie po 3 partiach. Zdarzenie za drobne można pograc
Nadal - Pospisil u2,5 przełamań w 1 secie @1,72✅✅✅
Też kurs fajny, nie sadzę aby Vacek połamał Nadala zwłaszcza w 1 partii, a sam powinien te 2 gemy wyserwowac.
kursy z lvbet
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Bukovina jakieś przemyślenia co do meczu thiema i verdasco? Kuszą mnie dogi ...jak sądzisz?
Johnson ma słabą glowe ale Dominikowi na hardzie nie ufam wiec mozna probowac Steve&#39;a a co do Andyego to mimo wszystko sadze, ze wygra ale nie tykam tego meczu
Mysle , ze mozna pograc Simona jako doga. On potrafi przebijac i przebijac a Raonic nie lubi takich wiec nizsza stawka pogram Francuza po kursie 4,05 Fortuna ⛔
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Edmund ledwo przecież chodził, nawet się nie ruszał do serwisów Włocha, stąd tyle asów natrzepał Paolo. Pella bierze maks 3:1.
 
R 190

rafi131364

Użytkownik
Uważam, że z niespodzianek&quot; to Seppi zwinie Shapovalova.
Seppi ⛔
Kanadyjczyka na &quot;rozkładzie&quot; mają Raonic, Kei czy bardziej przeciętny Haase.., więc dlaczego nie Andreas??
Pomimo latek Włocha to słynie w mojej ocenie On, z super przygotowania fizycznego, kondycji..
Poza tym widzę, że starannie dobiera sobie już turnieje w których wystepuje..
Seppi. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Tsitsipas mnie zawiódł kompletnie dzisiaj...
Kolega wyżej dał typ na Norrie i ja bym się z nim zgodził, ale Lajovic to mega niewdzięczny rywal do grania. Umie raz zagrać szybko, raz wolno i gra bekhendem w starym stylu. Zupelnie inaczej od szapo czy tsitsipasa. Od początku mi ten mecz śmierdzi dogiem na kilometr, miałem go grać już rano i podać ten typ i ja osobiście ryzykuje na Lajovica ???? A jak będzie to zobaczymy.
Od zawsze Lajovic potrafił właśnie super zagrać jak grał jako nie faworyt i tak jest w tym przypadku a spadki na Norrie tylko mnie przekonały, że lepiej zagrać na Serba ???? czuje wyrównany mecz i koniec końców zwycięstwo Dusana Lajovica po bardzo fajnym kursie. Dodajmy, że tegoroczna nawierzchnia jak i zeszłoroczna to zdecydowanie wolniejszy hard niż w poprzednich edycjach i piłka odbija się bardziej ku górze, co powinno sprzyjać Serbowi.
Lajovic, Dusan @2.14
Fortuna
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Hurkacz-Cilic✅
DW 0:3✅ (6:2,6:0,6:0)brawo,ze nie krecz
Kurs 1.83
Uni
Niedawno Hurki ugral taja z Marinem i zaprezentowal sie calkiem fajnie ale w tajach wiadomo jak jest.Inna liga.
JEZELI Polak nie podda meczu po 0-2 to Marin nie bedzie sie litowal i meczyl w 34 stopniach.
Pozdawiam
 
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
J.Sousa-Carreno B. 2 &lt;nie pamietam kiedy ostatni raz tak sie ucieszylem z powodu kreczu...&gt;:angel:
Carreno Busta jest jednym z najlepszych tenisistow swiata w prowadzeniu wymian, ma 750 punktow do obrony za ubiegloroczny polfinal USO, wiec nad czym sie tu zastanawiac, tym bardziej ze Hiszpan bardzo dobrze gral w Cincinnati (przegral tam bodajze z Cilicem po dobrym meczu). W takich turniejach jak szlemy przy zasadze best-of-five, gdzie trzeba wygrac 3 sety to szanse Hiszpana z reguly jeszcze rosna i im dluzej trwa mecz tym Carreno wygrywa wiecej pilek. Joao Sousa to dobry tenisista, ale od ubieglego sezonu strasznie spuscil z tonu i jego wyniki na duzych turniejach znacznie sie pogorszyly (starczy powiedziec, ze w tamtym sezonie w 4 szlemach tylko raz dotarl do 2 rundy na French Open). Poki co Portugalczyowi udalo wygrac sie mniejszy turniej w Estoril w tym sezonie, z bardziej prestizowych turniejow pograc troche w okolicach Miami i w sumie tyle z wynikow godnych odnotowwania. Portugalczyk na razie obnizyl loty i ciezko powiedziec kiedy znowu wroci do dobrej dyspozycji.
Carreno ma o co grac, a ze dyspozycja tez jest wysoka, to faworyt tego meczu moze byc praktycznie tylko jeden.

Thiem-Fritz 1 ✅

Juz zaczely spadac kursy na Austriaka od wczoraj. No przykro mi, typ byl zapodany na czysto wczoraj wieczorem. Kto pobral wczoraj, ten sie chyba cieszy. Thiem po duzym boju z Johnsonem. Co tu mowic...dobry mecz, dobra gra.
Ewentaulnie Thiem -1,5 seta w okolicach kursu 1.5 chodzi, a tez zapas powinien wystarczyc na moj gust.

Benneteau (+4,5 gema)-Struff 1 ⛔

Przede wszystkim sadze, ze konczacy tu kariere Bennneteau zagra dobry mecz. Myslalem by sprobowac na czysta wygrana Francuza, ale jak sie tak zastanowic to taki kurs z hc gemowym nie rozni sie az tak bardzo, a jesli w meczu padloby dajmy na to 5 setow, to nawet przy potencjalnej porazce Francuza taki hc gemowy praktycznie smialo zostanie pokryty, jesli nie nastapia jakies mega wariacje z wynikami kolejnych setow. Benneteau czesto dobrze gral na amerykanskich kortach i w tych turniejach jak Kanada czy Cincinnati. Francuz mimo wszystko trzyma dobry poziom w przeciwienstwie do innych graczy konczacych kariery, co chociazby pokazal na French Open czy Wimbledonie. Struff wiadomo tenis silowy, strasznie nieprzewidywalny zawodnik. Uwazam, ze w tym meczu Benneteau bedzie miec szanse na wygrana, a na pewno latwo meczu nie odda. Tenisista za caloksztalt Benneteau jest bez watpienia lepszymi i przy duzej mobilizacji sadze, ze Struff to wciaz rywal w jego zasiegu.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Nickolas Kyrgios - Pierre Hugeus Herbert Typ : Herbert +3.5 gema AH @ 2.90 1xbet ⛔
H2h 1:0 dla Herberta, ale nie to jest najważniejsze w tym typie. Głównym argumentem jest to, że Australijczyk bezsprzecznie nie jest w szczytowej formie. Wciąż boryka się z mniejszymi lub większymi kontuzjami. Co więcej jego zaangażowanie i motywacja są również głośno kontestowane. No bo jak inaczej nawet w wygranym spotkaniu z Coricem na Mastersie w Cincinnati nazwać porażkę w drugim secie do zera... Herbert może nie jest jakimś wybitnym mistrzem, ale Francuz na pewno potrafi serwować i zawsze jest dobrze przygotowany do Wielkich Szlemów, Motywacji też mu nigdy nie brakuje i stara wykorzystać każdą nadarzającą się okazję. Dlatego też spodziewam się z jego strony dobrego spotkania, w którym będzie głównie utrzymywał swoje podania, a jeśli nadarzy się okazja do przełamania skorzysta z niej. Kyrgios w tych ekstremalnych warunkach pogodowych gdy zostanie wcześnie przełamany na pewno nie będzie się zabijał tylko odpuści seta, co z kolei zwiększy szanse Herberta na pokrycie tej linii. 3.5 gema na start meczu przy tych kursach to naprawdę dobra oferta.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
W pierwszym
Hurkacz-Cilic
DW 0:3
Kurs 1.83
Uni
Niedawno Hurki ugral taja z Marinem i zaprezentowal sie calkiem fajnie ale w tajach wiadomo jak jest.Inna liga.
JEZELI Polak nie podda meczu po 0-2 to Marin nie bedzie sie litowal i meczyl w 34 stopniach.
Pozdawiam
W.pierwszym meczu Marin zaczął beznadziejnie.i przegrywał już 5-1 wywalając wszystko jak leci. Nie wiem jakim.sposobem Copil nie wygrał.tego.seta ale to już Jego tajemnica bo Cilic nic wielkiego nie grał. Chorwat jest od dłuższego czasu jakiś nie swój i spokojnie seta może tutaj oddac. Skoro oddał go na RG gdzie był chyba w lepszej formie i jednak dla Hurkacza różnica między ziemią a Hardem jest o wiele wyższa niż u Cilicia to dlaczego nie tutaj?
Mecz zacznie się nie wcześniej jak o 17/1730 czasu lokalnego więc o 34 stopniach nie ma tutaj mowy a słońce już tylko na początku może cos.tam.pozagladac. Zaczną już o tak.prawie wieczorkiem i odpadnie jednak aspekt jakiegoś zamroczenia i zleniwienia przez słońce więc tutaj z drugiej strony szansę twojego bety wzrastają.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Hubert Hurkacz (+2.5 seta) - Marin Cilic 2.01 Fortuna ⛔
Gdyby nie kontuzja Copila to nie wiadomo czy oglądalibyśmy dzisiaj tutaj Marina a skoro Rumun potrafił go rozwalić w pierwszym secie do momentu gdy był w pełni sprawny 5:1 40:0 to dlaczego nie Hubert ? Już na Rolandzie pokazał, że się go nie boi i skoro tam ugrał seta to jak dla mnie tym bardziej może go ugrać tutaj.
Lucas Pouille - Marcos Baghdatis 1.52 Fortuna ✅
Francuz podobnie jak rok temu przed US Open wszystko przegrywał po czym nagle przypomina sobie jak się gra. Jest to jego ulubiony szlem (4 runda i QF) a Bagiety ten najmniej ulubiony (na 12 prób tylko 2 razy przeszedł 2 rundę) . Sam nie wiem czemu ten kurs jest taki duży. Cypryjczyk pregrywał ostatnio z takimi tuzami jak Lajo, Ebden czy GGL a w 1 rundzie męczył się z Jużnym co tylko utwierdza mnie przy tym typie.
Pablo Carreno Busta (-1.5 seta) - Joao Sousa 1.46 Fortuna ZWROT
Tu chyba nie trzeba nic tłumaczyć wystarczy spojrzeć na wyniki obu na twardej.
 
T 14

trinzoo

Użytkownik
Panowie co myślicie o tym, że Paire urwie dziś seta Federerowi? Grają w pełnym słońcu, Roger narzekał, że nawierzchnia najwolniejsza od lat. W ostatnim pojedynku, w tym roku w Halle (na trawie!) Paire seta wygrał i był nawet bliski wygranej.
Federer - Paire, ponad 3.5 seta - 2.70 unibet ⛔
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Tez uwazam , ze kurs na Munara to mega value a kurs na Diego to komedia... przeciez Schwartzman nie jest kims wybitnym na hardzie by wystawiac kurs @1,20... przyznam szczerze , ze widzialem Munara wiele razy w akcji i widac po jego grze styl Rafy... wkoncu jego szkola ???? Hiszpan jest waleczny i potrafi świetnie wychodzić z opresji jednym zagraniem , jeśli beda mu siadac kończące pilki tak jak w dobrych momentach z Bemelmansem to spokojnie może wziac ten mecz.
 
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
A ja sadze, ze Schwartzman wygra bo bardzo duzo ma do obronienia i ze deble sa glupie. Nic z tego nie gram, ale jak juz ktos pyta, to wyrazam swoja opinie????
Oczywiscie mozna usunac ten post , bo opinia to nie analiza.
W ramach konursu proponuje zabawe pt. &quot;Rozpoznaj nowy nick chomika&quot; :cwl: No ok, zartowalem. Bez cisnienia.
Pozdrawiam, zycze wygranych i wieczornych emocji.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A co myślicie o dzisiejszych deblach? Jest cos warte pogrania? ????
Chodzi mi po głowie para Nielsen/Salisbury. Na Wimbledonie grali kapitalnie i doszedli do półfinału, czyli potencjał na coś więcej jest. Ogólnie jest to para czelendzerowa bardziej, ale lubią szybkie nawierzchnię. Zeballos z Peralta to praktycznie prócz nawierzchni ziemnej nic nie grają. Jak spojrzymy na bilans na hardzie to też zdecydowanie na plus Nielsen/Salisbury no i nikt z przypadku nie robi półfinału Wimbledonu, umówmy się. Zobaczymy, ale kurs +1.80 bardzo przyjemny na ta parę moim zdaniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom