>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV liga - Sezon 2018/2019

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Nie widzę nowego tematu, więc zakładam:
IV liga Zachodniopomorskie
Pogoń Połczyn - Chemik Police 2 @1.55
Szkoda, że na tak niższych szczeblach nie ma hc na bramki, bo innego wyniku nie przewiduje. Pogoń, beniaminek po kilkunastu latach wrócił do 4 ligi, i niestety, ale zapowiada się walka o utrzymanie, brak znaczących wzmocnień, brak kasy, na regionalną ligę to może i wystarczyło, ale już na wyższym szczeblu raczej są bez szans. Chemik zdecydowanie większe aspiracje, będą w czubie tabeli, co do tego chyba nie ma żadnych wątpliwości, sama nazwa i sponsor do czegoś zobowiązuje, dziś bez najmniejszych kłopotów uporają się z rywalem, który parę dni temu nie potrafił zdobyć choćby 1 pkt z Olimpem Gościno...
 
A 534

agent-buk

Użytkownik
IV Liga Wielkopolska
Nielba - Lubuszanin Trzcianka 2 @2.60 Wynik 0-3
Uważam, ze bukmacher (jak to zwykle na poczatku IV-ligowych rozgrywek bywa) wystawił kursy, które nie do konca pokrywają sie z rzeczywistością i można wyhaczyć kilka perełek. Nielba to zespól, który jeszcze kilka lat temu występował nawet w II lidze i to z powodzeniem. Od jakiegoś czasu z sezonu na sezon notowany jest tam regres. Zespól ten w zeszłym sezonie IV zajął ostatnie z miejsc dających utrzymanie. Opiera sie głównie na młodych zawodnikach. Lubuszanin natomiast to przede wszystkim stabilizacja. 2 lata temu wygrali IV ligę i polegli w barażach, rok temu 3 miejsce. Skład w zasadzie bez wielkich zmian, a jesli już to na plus. Doszedł między innymi Iworyjczyk Kpasse (eks Bytovia Bytow), który w debiucie trafił do siatki, a w drugiej kolejce ustrzelił hattricka. Nielba ma na koncie zwycięstwo z przeciętnym zespołem ze Skalmierzyc (w pierwszej kolejce pauzowali), natomiast Lubu po porażce z bardzo mocnym Swarzędzem 1-3, wrócil na właściwe tory i pokonał Olimpie Kolo 4-0. Oprócz wyżej wspomnianego Kpasse, ważna informacja jest taka, ze do gry po kontuzji wrócił Nowak, który jest kluczowa postacią Trzcianki i to on asystował przy wszystkich bramkach Iworyjczyka.
Unia Swarzędz - Warta Międzychód Typ: 1 @2.30 Wynik 4-1
Na temat tych, zespołów moja wiedza już jest mniejsza, ale mogę powiedziec, ze Unia solidnie się wzmocniła przed tym sezonem, z kolei z Warty ubył chociażby król strzelcow zeszłorocznych rozgrywek - Nowak. Wyniki w pierwszych kolejkach również zdecydowanie przemawiają za gospodarzami.
Dodatkowo po cichu liczę na zwycięstwo Smiłowa z Tarnovią @3.10 (1-1). Beniaminek, który naprawde na papierze i organizacyjnie wygląda fajnie kontra piłkarscy emeryci (Zakrzewski, Telichowski, Slusarski) wspierani przez mlodzież.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Nie widzę nowego tematu, więc zakładam:
Pogoń Połczyn - Chemik Police 2 @1.55
Szkoda, że na tak niższych szczeblach nie ma hc na bramki, bo innego wyniku nie przewiduje. Pogoń, beniaminek po kilkunastu latach wrócił do 4 ligi, i niestety, ale zapowiada się walka o utrzymanie, brak znaczących wzmocnień, brak kasy, na regionalną ligę to może i wystarczyło, ale już na wyższym szczeblu raczej są bez szans. Chemik zdecydowanie większe aspiracje, będą w czubie tabeli, co do tego chyba nie ma żadnych wątpliwości, sama nazwa i sponsor do czegoś zobowiązuje, dziś bez najmniejszych kłopotów uporają się z rywalem, który parę dni temu nie potrafił zdobyć choćby 1 pkt z Olimpem Gościno...
Która to liga? Jaka grupa? Podawajcie proszę takie informacje. Łatwiej jest szukać.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Która to liga? Jaka grupa? Podawajcie proszę takie informacje. Łatwiej jest szukać.
Już zmieniłem. Ale na logikę, dodałem nowy temat na &quot;IV ligę&quot; i chyba normalnie myślący człowiek wie w jakim Województwie leżą &quot; Police&quot; ????
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Kowal-Sparta 4 kuj-pom 2 2.15 sts 1-4 izzi Goście w ostatnich meczach tracą troszkę bramek za to ofensywa jest bardzo silna .powinno wygrać to spotkanie choć jedna bramka. Mają może najlepszy napad tej Ligii ,liczą na chodź jedno bramkowe zwycięstwo gości .kurs przyzwoity więc gram
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
4 lia Kujawsko Pomorska
Na dzisiaj 2 mecze rozpoczynają się o 17.
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Polonia Bydgoszcz 1 2,00 forbet
Wynik 2-1 ✅✅✅
Orlęta po zakończeniu sezonu zmieniły trenera. Teraz zespoł prowadzi Radosław Wróblewski były zawodnik Legii Warszawa czy też Arki Gdynia. Po pierwszych dwóch meczach ligowych i wcześniejszych sparingach widać,że chłop ma pomysl na piłkę i zawodnicy starają się coś tam grać. Wiadomo jakie są umiejętności w 4 lidze jednak gra na boisku , przesuwanie się itd. wygladają lepiej niż w ubiegłym sezonie.
Orlęta po dwóch meczach najpierw pewna wygrana 3-0 później remis w Toruniu z Pomorzaninem aczkolwiek tam Orlęta miały 2-3 sytuacje 100% jednak zabrakło skuteczności.
Polonia jest w trakcie przebudowy zespołu. Sporo nowych twarzy.
Poczatek sezonu ciężki dwie porażki z Pomorzaninem Toruń 4-0 i z Mogilnem 4-1.
Legia Chełmża - Pomorzanin Toruń 1 2,05 fobrte
Wynik 3-1✅✅✅
Chełmża gra swoim składem z poprzedniego sezonu +3,4 zawodników doszło nowych i odrqzu wskoczyli do składu. Nikt znaczący nie odszedł a więc zgranie i zrozumienie na boisku jest. Pomorzanin sporo zmian w składzie. Widać na boisku że jeszcze nie wszystko u nich gra. Sporo prostych niewymuszonych błędów.
 
beatabookies 99

beatabookies

Użytkownik
4 liga świętokrzyska
24.08.2018 g 16.00
Unia Sędziszów - Granat Skarżysko-Kamienna 2 @2,15 Wynik 2-2
Unia Sędziszów o dziwo ma już 4 punkty po 3 kolejkach, według mnie to o 3 za dużo. Drużyna, która w poprzednim sezonie ledwo się utrzymała w lidze, a w przerwie międzysezonowej się osłabiła. Wygrała u siebie ze słabą Kamienną, zremisowała w derbach z Naprzodem i uległa wyraźnie 0-3 Pogoni.
Granat Skarżysko-Kamienna beniaminek z tradycjami. 2 remisy (z bardzo silnym Buskiem i solidną Wierną) oraz zwycięstwo z Łagowem.
Unia limit szczęścia wyczerpała w cudem zremisowanym meczu z Naprzodem. Granat we wszyskich trzech meczach wyglądał bardzo dobrze i według mnie jest zdecydowanym faworytem tego meczu.
Dla mnie bet kolejki tej ligi.
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Szkoda że mecz Orleta Aleksandrów Kujawski - Legia Chelmza przełożony. Od wczoraj miałem informacje że w drużynie Chełmży 7podstawowych zawodników walczy z grypa jelitowa. Nie trenowali i była opcja że w meczu zagrają juniorzy. Ale kluby się dogadaly i mecz przełożony.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Wyśmierzyce - Mogielanka
Dwa bieguny tabeli. Gospodarze 2x baty po 1-6 i 1-4. Jak dla mnie bez szans ze spadkowiczem z okręgówki, który ma w planach jak najszybszy powrót do LO. Ponadto przed sezonem dokonali ciekawych wzmocnień. Piotrek Rokiciński, Bartek Grymuła czy Tomasz Jaskólski, to zawodnicy obcykani w wyższych klasach rozgrywkowych.
Typ: 2 (kurs 1.5)
Zodiak Sucha - Orzeł Gielniów
Tutaj trochę antyvalue patrząc &quot;po tabeli&quot;. Jednak to tylko początek sezonu i trzeba poczekać aż ukształtuje się tabela. Obie drużyny mają na ten sezon zupełnie inne cele. Zodiak kilka ciekawych transferów przed sezonem m.in Jacek Łukasik (bramkarz Paradyża, który wycofał się z rozgrywek w 4 lidze łódzkiej).
Typ: 1 (1.5)
Karpaty Krosno - Sanok
Indo od kolegi z Podkarpacia: &quot;Forbet śpi z kursem. W Sts 2.2 na gospodarzy i będzie spadać. Gospodarz - bardziej doświadczony, lepszy skład &quot;na papierze&quot;... i co najważniejsze to są DERBY. Będzie wojna! Wiem, że zostali zmobilizowani przez zarząd. Ma być walka na 101%&quot;
Typ: 1 (2.55)
AKO: ~5
stawka: wg uznania
Pozdrawiam i z fartem!
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Karpaty Krosno - Sanok
Indo od kolegi z Podkarpacia: &quot;Forbet śpi z kursem. W Sts 2.2 na gospodarzy i będzie spadać. Gospodarz - bardziej doświadczony, lepszy skład &quot;na papierze&quot;... i co najważniejsze to są DERBY. Będzie wojna! Wiem, że zostali zmobilizowani przez zarząd. Ma być walka na 101%&quot;
Typ: 1 (2.55)
Ja w tych kursach nie widzę nic dziwnego. Wg mnie Krosno wcale nie ma lepszego składu na papierze. Sanok nie będzie zmobilizowany? Będzie ????
Patrząc przez pryzmat organizacyjny obu klubów lepiej wygląda Sanok. Ja w tym meczu nic nie gram, ale kursy jak dla mnie ustawione ok.
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Karpatom może dziś być bardzo ciężko, początkowo myślałem nad 1X, po rozmowie z kolegą znającym bliżej realia tych drużyn zmieniłem na X2.
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Wisła Nowe - Unia Janikowo 2 1,50 1:3✅
Edit: mimo czerwonej kartki w 1pol Janikowo wygrywa.
Janikowo główny kandydat do awansu. Gosp. tego meczu słabi. Dzisiaj znowu mocny przeciwnik do nich przyjeżdża. Kurs dość niski jak na 4 ligę jednak do kuponu pobieram.
Wloclavia Włocławek - Sparta Brodnica 2 2,35 0-1✅
Brodnica o wiele lepiej wygląda na boisku od dzisiejszych rywali. Fajnie rozgrywają akcje z pierwszej piłki co na tym poziomie daje duża przewagę. Wloclavia oprócz udanej inauguracji z drugim z beniaminkow nic ciekawego nie pokazuje. Zawodnicy którzy grali w 5lidze w tym sezonie na szczeblu wyżej już nie dają rady. Patrząc w tabele ktoś powie że mecz 50/50 ale warto zauważyć że Brodnica ma odjete 3 pkt za mecz z Inowroclawiem a na boisku wygrali 4-2. Powód brak znajomości przepisów. Wystawili zawodnika zagranicznego jako mlodziezowca a mogą to być tylko Polacy.
Unia Gniewkowo - Lech Rypin 2 2,00 2-1⛔
Beniaminek z Gniewkowa nieźle sobie radzi. Co prawda w przed ostatnim meczu multum szczęścia i remis w Mogilnie gdzie wynik kompletnie nie odzwierciedla przebiegu meczu. Ostatnio porażka z Polonia Bydgoszcz która tak jak się spodziewałem zaczyna się zgrywać i wyniki przyjdą.
Rypin gra swoje bardzo mocni w ofensywie. Dużo strzelają ale niestety zdarzają im się proste błędy i straty goli. Mówię Rypin myślę sporo bramek a Gniewkowo co jak co ale w obronie się gubi i dziś to powinno się potwierdzić bo nie wierzę że znowu będą mieli tyle szczęścia co z Mogilnem.

Polonia Bydgoszcz - Legia Chelmza 1x 1,54 3-1✅
Polonia zaczyna grać lepiej , skuteczniej czego brakowało na początku sezonu. Chelmza wyniki aż za dobre. Sami są zaskoczeni że tak wystartowali. Dzisiaj czeka ich ciężki mecz. Dodatkowo ponad połowa składu z Chełmży poprzedni tydzień spędziła na L4 z powodu grypy żołądkowej. W tym tyg wrócili ale jeszcze nie wszystko gra na 100%.
Wszystko 4 liga Kujawsko Pomorskie
Kursy Fortuna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Ina Goleniów Chemik Police
Chemik Police 1,6 etoto
Ina na 3 miejscu w tabeli stad też taki wysoki kurs na Chemika ale prawde mówiąc rywali mieli słabych jak do tej pory bo Pogon Połczyn i Hutnika Szczecin czyli ekipy z dołu tabeli , przebudowanego Gryfa Kamien Pomorski którego pokonali dzieki grze na kontry plus wyjazdowy remis z Goscinem. Dziasiaj boisko zweryfikuje ich a Chemik chyba nie jest w ich zasiegu bo to druzyna o duzym budżecie i z wieloma dobrymi zawodnikami, głowny kandydat do awansu, tydzień temu w mecz na szcyzcie pokonali Vinete Wolin i dziś też stawiam na ich zwyciestwo.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
W fortubie Brodnica z 2.35 na 1.3
hmm, ale tylko u nich
info ze strony Włocłavii

W sobotę 1 września o godzinie 17:00 na stadionie OSiR we Włocławku odbędzie się piąte spotkanie naszych IV ligowców. Trener Mirosław Kasiński przed spotkaniem ma poważny problem z wytypowaniem kadry zespołu, ponieważ kilku zawodników narzeka na urazy, a część nie może brać udziału w spotkaniu z powodu spraw prywatnych. Trener zdecydował się na powołanie nietypowo bo 19 zawodników przed meczem zapadnie decyzja, o jednym zawodniku który, nie zostanie ujęty w protokole meczowym.
Kadra na mecz ze Spartą Brodnica.
Bramkarze:
Bartosz Głodkowski, Maciej Kasiński,
Obrońcy:
Marcin Boruczkowski, Krzysztof Kijewski, Igor Laskowski, Łukasz Lewandowski, Dorian Różański, Tomasz Szablewski, Piotr Szczęsny, Marcel Wuciński,
Pomocnicy i napastnicy:
Paweł Behlke, Piotr Charzewski, Kamil Falkowski, Bartłomiej Feter, Piotr Gląba, Patryk Klimek, Robert Spychalski, Kamil Trzeciak, Igor Zuchora,

Nie zagrają:
Martin Kobusa, Jędrzej Markiewicz, Mateusz Dewil, Kamil Frąckowiak, Mateusz Kłosowski, Marcel Krosnowski, Patry Biesiadziński.

------------------------
Biorę te 13,70 na Włocłavię w ciemno z Juventusem i Lazio. Te ich śmieszne limity na 113zł to żaden pieniądz przecież i jeszcze warunek 3 meczów to już przemilczę
e: wycofali Brodnicę w ofercie pre
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
szybko, bo mało czasu do meczu.
Oskar - Pogoń Grodzisk Mazowiecki ✅ 1:2
na czwartkowym treningu kontuzji doznał podstawowy bramkarz Oskara z zeszłego sezonu Paweł Wieczorek (wypada na 3 tygodnie). w trybie natychmiastowym do klubu ściągnięto juniora Adama Ciesielskiego z... B-klasowej Ruszcovii Borkowice. ponadto dziś nie zagra środkowy pomocnik Tomasz Zagórski.
Pobieram czystą 2.
Widzę w kalendarzu Forbet, że spotkanie ma być na LIVE; tam będę się czaił na wyższy kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
beatabookies 99

beatabookies

Użytkownik
4 liga świętokrzyska
2.09.2018r. g. 17.00
ŁKS Łagów - Klimontowianka Klimontów typ: 1 @1,66 3-1
16 z 18 drużyną w tabeli. Dla mnie osobiście szok.
Łagów -zespół z potencjałem na górna część tabeli. Po pięciu meczach ma 1 pkt. Tyle tylko że grał 5 razy na wyjeździe! Po ostatniej porażce w Pińczowie zmiana trenera.
Klimontów - zdecydowanie najsłabsza drużyna w lidze. Zrobili awans do 4 ligi i stwierdzili, że dadzą radę grać swoimi (czyt. juniorami i młodzieżowcami) i liga szybko zweryfikowała ich umiejętności 0pkt 2-17 w bramkach.
Zmiana trenera w Łagowie 1 mecz u siebie z najsłabszą drużyną w lidze. Inny wynik jak wysokie zwycięstwo gospodarzy będzie sensacją.
W pozostałych meczach typowałbym następująco:

Naprzód JędrzejówPartyzant Radoszyce 2 @2,5 1-1 bramka na 1-1 w 84 szkoda
Unia SędziszówTS 1946 Nida Pińczów 2 @2,45 w iforbet 3,15 poniosło ich strasznie 0-2
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Nie było mnie tutaj ostatnio. Obowiązki... i człowiek nie ma czasu na solidne analizy. A szkoda, bo udało się nawet coś fajnego trafić w zeszłym tygodniu. P.S. nie wiem czemu nie mogę załączyć zdjęcia kuponów do postu.
Przechodząc do dnia dzisiejszego.
W STS leci takie AKO systemem.
Prochowiczanka Prochowice (4 liga dolnośląska, zachód) @2.85 ⛔
Włocławia Włocławek (4 liga kujawsko-pomorska) @1.85 ✅
Korona Ostrołęka (4 liga mazowiecka, północ) @2.40 ✅
Mazovia Mińsk Mazowiecki (4 liga mazowiecka, północ) @1.60 ⛔
GKS Kowale (4 liga pomorska) @2.20 ✅
Gwarek Ornontowice (4 liga śląska, gr. I) @2.10 ✅

system 5z6 za 200 zł (rozbite 2 x 100)
Prochowiczanka na przełamanie. Z kim jak nie z innym beniaminkiem. Oglądałem ostatni występ Ruszowa z Orkanem. Ściągnęli jakiś szrot z zagranicy (3 brazoli + 2 anglików). Ogółem dramat w defensywie, goście powinni tam wjeżdżać jak w masło. Po takim kursie pobieram.
Włocłavia &quot;pewniak&quot; od kolegi z tamtych rejonów.
Korona Ostrołęka podobnie jak Prochowice na przełamanie. W dodatku wzmocnieni 2 nowych zawodników m.in. Damianem Słowikiem z Jagielloni Białystok. Ponadto gospodarze dużo lepiej wyglądają kadrowo od gości. Kursy wystawione &quot;po tabeli&quot;.
Mazovia Mińsk Mazowiecki, tutaj do końca wahałem się czy wrzucać to na kupon. Liczyłem na lepszy odds. Jednak rezerwy dziś mocno wykartkowane. W ostatnim spotkaniu z Ząbkovią bezpośrednie czerwone kartki ujrzeli środkowy obrońca Szymon Przystalski oraz najbardziej doświadczony Przemysław Rodak. 1 zespół gra dzisiaj, więc żadnych spadów nie będzie.
Kowale zawyżone w mojej opinii. Jak dla mnie warte max 1.85. Gospodarze to naprawdę solidny beniaminek. Goście przyjadą młodzieżowym składem.
____________________________________________________
Główny kupon na weekend w Forbet
Tutaj zdecydowanie Mogielanka Mogielnica z RegioBetów. Skąd oni tam wzięli @2.10 na gospodarzy? To jest warte ok. 1.75. Gospodarze (a zarazem wicelider tabeli) podrażniony ostatnią stratą punktów 3-3 z M.Radom (gdzie mieli 3-0 do 80 minuty!!!) powinni spokojnie wypunktować słabiutki na wyjazdach Zodiak (bilans 6-1-6, z zeszłego sezonu mówi sam za siebie). Mogielanka to spadkowicz z okręgówki. O ich kadrze pisałem wcześniej, bodajże przy okazji spotkania z MKS Wyśmierzyce (zatem nie będę się powtarzał).
Potrzebne są 3 kombinacje, więc dorzucam MKS Piaseczno po 2.05 (dla porównania w sts 1.75). Widziałem Błonie w Przysusze, gdzie dostali 3-0. Zespół z kiepskim bramkarzem i mierną defensywą. Piaski ciekawa ekipa, prowadzona przez Igora Gołaszewskiego. Przed sezonem wyjęli ze Sparty Jazgarzew najlepszego grajka Bartosza Orłowskiego + odbudował się Kamil Matulka (niegdyś Korona Kielce) + a w ostatnim pojedynku w Kozienicach formą błysnął Zbyszek Obłuski (2 bramki, niegdyś napastnik Polonii Warszawa).
Na koniec dokładam wicelidera dolnośląskiej 4 ligi - Polonię Trzebnica. 1.85, bardzo przyjemny kurs (stsy płacą 1.47).
Orzeł Wałcz na podbicie kursu! Goście to &quot;trupy&quot;, czerwona latarnia ligi która w każdym spotkaniu zbiera worek bramek.
Mogielanka Mogielnica (regiobet) @2.10 ⛔
MKS Piaseczno (4 liga mazowiecka, południe) @2.05 ⛔
Polonia Trzebnica (4 liga dolnośląska, wschód) @1.85 ⛔
Orzeł Wałcz (4 liga zachodniopomorska) 1.45 ✅

AKO: ~10, pograne 2 x 200 zł (na ominięcie dodatkowego podatku)
Sorki za chaotyczne analizy, ale czas goni. Dobrej SOBOTY i powodzonka!
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom