>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6. kolejka LOTTO Ekstraklasy (24.08-27.08.2018)

Status
Zamknięty.
S 0

sobotni

Użytkownik
Tego nie można przegapić. Obie drużyny nie strzelą w meczu Korona - Arka. Uzasadnienie. Od początku sezonu Korona notuje BTS, tego już za wiele ;) kurs równe 2.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Komentator broni zachowania Probierza, a kto kogo pierwszy zaczął dusić, żenada, pan Probierz uznawany za wielkiego trenera, chociaż niewiele osiągnął. Obchodzą się z nim jak z jajkiem. Dwa , trzy mecze na trybunach powinny mu pomóc.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No ja to widziałem nieco inaczej, Probierz chciał szybko zacząć od autu więc chciał jak najszybciej wziąśc piłkę a to Korun zachował się jak małpa, która nie oddała piłki... To Korun chciał popchnąć Probierza nie odwrotnie...
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
No ja to widziałem nieco inaczej, Probierz chciał szybko zacząć od autu więc chciał jak najszybciej wziąśc piłkę a to Korun zachował się jak małpa, która nie oddała piłki... To Korun chciał popchnąć Probierza nie odwrotnie...
Z tym jak małpa bym polemizował, bo wielu graczy tak robi, takie granie na czas, często w bramce się gotuje.
Korun przesadził, owszem chciał popchnąć, ale to było następstwo złapania za szyję w takim dziwnym jakimś chwycie. Ale no zdarzyło się, wg mnie reakcja sędziego dobra.
Druga sprawa to ja na miejscu Filipiaka już bym nie czekał. Czas Probierza dobiega końca w Cracovii.
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
Typ: Lechia wygra co najmniej jedną połowę ✅
Kurs: 2,18 (fortuna)
Zacznijmy od Pogoni. 1 kolejka – porażka z Miedzią 0:1 a mogło być wiele więcej. 2 kolejka porażka u siebie z Piastem Gliwice. W Szczecinie robi się nerwowo, kilka roszad w składzie i jazda do Sosnowca. Co by nie mówić, bardzo ważny mecz dla trenera Portowców – porażka 0:3. No nic, wreszcie pierwszy punkt ze słabo grającą Cracovią w 4 kolejce. W 5 kolejce Pogoń udała się do Wrocławia i Przegląd Sportowy na pierwszej stronie dał tytuł „Co za dno”. Jak się można domyśleć, Śląsk z Pogonią stworzyli niesamowitą reklamę za granicą za pomocą Eurosportu. Czarę goryczy przelało wg mnie dośrodkowanie Frączczaka w pole karne gdzie był sam Majewski i wokół niego kilku obrońców. Biedny Maja skacze do piłki, może skacze to za dużo powiedziane bo wybił się 20 cm nad ziemie, wspomniani obrońcy wybili piłkę i poszła akcja w drugą stronę. Żebym nie został źle zrozumiany, nie śmieję się z Pogoni, a z poziomu naszej ligi. Obecnie Pogoń jest słaba, mówiąc wprost, na kartce całkiem dobry skład, a w rzeczywistości gra się nie klei. Pogoń strzeliła do tej pory (5 kolejek!) 1 bramkę i to z rzutu karnego z Cracovią. W ostatnim meczu nie przypominam sobie jakiś groźnych sytuacji, jakoś akcje Śląska bardziej mi zapadły w pamięć.
Wspomniałem o jedynej bramce strzelonej przez Pogoń, a spójrzmy na Lechię. Lechia Gdańsk strzeliła 6 bramek, a straciła jedynie 1! bramkę. Już pisałem przychylnie w stronę obrony Lechii, nawet młody Fila w ostatnim meczu dał radę. Na ciężkim terenie wygrać 2:0 i zachować kolejne czyste konto to całkiem niezła sztuka. Kuciak gra jak należy, boki Lechii są bardzo dobrze dysponowane i jedynie co może zagrozić Lechii w tym meczu to oni sami. Z tego co pamiętam Lechia wygrała przed sezonem w sparingu z Pogonią 2:1. Naprawdę stracę wiarę w naszą ligę jeżeli słaba Pogoń do tej pory wygra ten mecz. Oczywiście mówię tutaj o normalnych warunkach, nie np. Lechia grając w 9 od 35 min.
Tutaj także trzeba uwzględnić, że to mecz o bycie „lepszym na Pomorzu” między tymi drużynami.
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Jagiellonia - Miedź
Zmiana w pierwszej połowie - TAK @ 4,10 Totolotek

Pisałem o tym typie przed tygodniem, czas udostępnić go na forum. Głębsza analiza jest raczej zbędna, ale podejście zerojedynkowe akurat w przypadku tego meczu jest błędne. Bukmacher w każdej kolejce wystawia kursy 4,10-4,20 na zmianę w pierwszej połowie, ale akurat w kontekście tego co się dzieje ostatnio w Jagiellonii jest to kurs zbyt wysoki.
Zacznijmy od tego, że oczywiście liczę w tej kwestii na gospodarzy. Miedź zapewne nie zrobi zmiany do przerwy, co jest zrozumiałe, chociaż jakiś tam aspekt losowy zawsze wchodzi w grę. Wracając jednak do Jagi - ostatnie dwa spotkania u siebie to dwa razy po dwie zmiany w pierwszej połowie. Do tego w Lubinie zmiana już w przerwie. Ewidentnie coś jest na rzeczy z formą fizyczną u zawodników. Oczywiście nie ma co się dziwić - ileż można grać po dwa ciężkie spotkania w tygodniu? Ludzki organizm też ma swoje granice, nawet u profesjonalnych zawodników.
Dopóki Mamrot rotował składem, braki kondycyjne nie były aż tak zauważalne. Teraz Jagiellonia nie gra już w LE, więc na ligę wychodzić będzie najlepszy skład, ale co za tym idzie już dość wysłużony spotkaniami w tych rozrywkach. W meczu z Piastem oprócz dwóch zmian w pierwszej połowie, całą drugą połowę z bólem grał Romanczuk. Odbija się na drużynie probierzowy &quot;pocałunek śmierci&quot;, granie przez miesiąc systemem niedziela-czwartek.
W tej chwili trener nie może sobie pozwolić na wystawianie rezerw, więc mimo problemów zapewne jutro zagrają Ci, którzy borykali się z problemami. Oczywiście nikomu źle nie życzę, ale trzeba być realistą i widząc to, co się dzieje ostatnio z kondycją białostoczan, warto rozważyć ten okazały kurs. Gram to w dublu z powyżej 3.5 kartki w meczu Inter - Torino, analiza w odpowiednim dziale.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Wisła Kraków -:- Górnik Zabrze
Typ: Wisła @ 1.85
Typ: powyżej 3.5 gola @ 2.85
buk: Unibet
W poprzednim tygodniu Górnik Zabrze rozegrał jak dotąd swoje najsłabsze spotkanie w tej rundzie. Porażka 0:2 z Lechią była całkowicie zasłużona i pokazała jakie problemy w tym sezonie mają Zabrzanie. W obronie jest katastrofa. Młodzi Gryszkiewicz i Michalski na bokach nie dają rady przez co są wkręcani przez rywali. Matuszek nie pomaga ani z przodu ani z tyłu. Ambrosiewicz, który miał dobry występ z Arką tu po 30 minutach został zmieniony. Boki kuleją i to mocno, a Żurkowski z Angulo nie są nic w stanie zrobić. Co do Żurkowskiego to widać jego frustracje gdy chłopak ten jest ciągle faulowany, a skuteczność Angulo również pozostawia wiele do życzenia. Trener Brosz po meczu powiedział, że Górnik znowu musi wszystko budować na nowo i oby zbudował to jak najszybciej. Do treningów wrócili bracia Wolsztyńscy, ale czy dziś ich zobaczymy na boisku?, wątpię bowiem obaj panowie potrzebują czasu i zapewne będą wprowadzani pomału do gry. Liczę w kocu na występ Koja. Facet ma charakter i jaja, a takiego gościa teraz potrzeba w jedenastce Zabrzan. Przejdźmy do gospodarzy. Wisła w spotkaniu z Lechem przez pierwsze minuty wyglądała słabo i zapowiadało się na to, że z Poznania wrócą z niczym. Druga połowa jednak odmieniła losy tego meczu i to zespół z Krakowa swoją walką i determinacją ugrał cenne trzy punkty. Wisła w tamtym spotkaniu była zabójczo skuteczna. W obronie dobrze grali Wasyl z Sadlokiem, gdzie praktycznie każda piła z stałych fragmentów gry była przez ten duet wybijana. W środku pola bardzo dobrze zagrali Kostal i Imaz. Przebudzenia w zdobywaniu goli dostał Ondrasek co na pewno cieszy trenerów. Wisła wydaje się być groźna po tych kilku spotkaniach i sam jestem ciekaw czy po raz kolejny udowodni to na boisku. Chcę dodać, że Lechia z Górnikiem zagrała dość ostro i agresywnie. Tego samego spodziewam się po Wiśle, bowiem Górnicy sobie kompletnie z tym nie radzili. Wisła na papierze wygląda dzisiaj zdecydowanie lepiej od Górnika. W praktyce można powiedzieć, że też, ale boisko to wszystko zweryfikuje. Górnik jeśli się nie przebudzi to bardzo szybko może dołączyć do Pogoni i Cracovii. Jestem zdania, że gospodarze po ostatniej wygranej dzisiaj wyjdą mocno nakręceni aby odnieść kolejne przekonujące zwycięstwo.
 
A 320

azael

Użytkownik
Jagiellonia - Miedź
Zmiana w pierwszej połowie - TAK @ 4,10 Totolotek

Pisałem o tym typie przed tygodniem, czas udostępnić go na forum. Głębsza analiza jest raczej zbędna, ale podejście zerojedynkowe akurat w przypadku tego meczu jest błędne. Bukmacher w każdej kolejce wystawia kursy 4,10-4,20 na zmianę w pierwszej połowie, ale akurat w kontekście tego co się dzieje ostatnio w Jagiellonii jest to kurs zbyt wysoki.
Zacznijmy od tego, że oczywiście liczę w tej kwestii na gospodarzy. Miedź zapewne nie zrobi zmiany do przerwy, co jest zrozumiałe, chociaż jakiś tam aspekt losowy zawsze wchodzi w grę. Wracając jednak do Jagi - ostatnie dwa spotkania u siebie to dwa razy po dwie zmiany w pierwszej połowie. Do tego w Lubinie zmiana już w przerwie. Ewidentnie coś jest na rzeczy z formą fizyczną u zawodników. Oczywiście nie ma co się dziwić - ileż można grać po dwa ciężkie spotkania w tygodniu? Ludzki organizm też ma swoje granice, nawet u profesjonalnych zawodników.
Dopóki Mamrot rotował składem, braki kondycyjne nie były aż tak zauważalne. Teraz Jagiellonia nie gra już w LE, więc na ligę wychodzić będzie najlepszy skład, ale co za tym idzie już dość wysłużony spotkaniami w tych rozrywkach. W meczu z Piastem oprócz dwóch zmian w pierwszej połowie, całą drugą połowę z bólem grał Romanczuk. Odbija się na drużynie probierzowy &quot;pocałunek śmierci&quot;, granie przez miesiąc systemem niedziela-czwartek.
W tej chwili trener nie może sobie pozwolić na wystawianie rezerw, więc mimo problemów zapewne jutro zagrają Ci, którzy borykali się z problemami. Oczywiście nikomu źle nie życzę, ale trzeba być realistą i widząc to, co się dzieje ostatnio z kondycją białostoczan, warto rozważyć ten okazały kurs. Gram to w dublu z powyżej 3.5 kartki w meczu Inter - Torino, analiza w odpowiednim dziale.
Stek bzdur. Tylko w wyniku kontuzji może dojść do zmiany przed przerwą a to jak wróżenie z fusów. Jutro będzie kilka zmian w składzie nikt z urazami nie zagra. Zagrają wszyscy Ci co są zdrowi. Pucharów już nie ma więc był czas na odpoczynek .Piłkarze dostali trochę wolnego.
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Nie ma to jak merytoryczna wypowiedź: Stek bzdur.... Ręce opadają jak się czyta coś takiego. Chciałbym Ci powiedzieć, że te wszystkie nasze analizy i przewidywania co do meczy to wróżenie z fusów (przynajmniej jeśli chodzi o ekstraklasę). Można mieć wszystko rozłożone na najdrobniejsze szczegóły, ale przychodzi boisko i weryfikuje. Możesz się zgadzać z analizą albo nie ale nie ma co od razu jechać. Już tutaj jeden pisał, że analiza bezsensu i jakoś siedzi cichutko, nawet nie mając cywilnej odwagi przyznać komuś racje ???? (Chodzi o mecz Piast - Legia) Po meczu powiesz, czy miał rację czy nie.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Pogoń - Lechia
remis @3,52
1xbet⛔
podwójna szansa 0-0 @1,68 fortuna ⛔
Dzisiaj kolejkę zaczynamy od derbów pomorza, buki faworyzują gospodarzy, mimo, że bardzo kiepsko weszli w sezon i po 5 kolejkach mają tylko 2 punkty, najpierw 3 porażki pod rząd, następnie 2 remisy, zaś goście wystartowali wreszcie na miarę oczekiwań i na chwilę obecną mają 11 punktów, 3 mecze wygrali, 2 zremisowali i nie doznali jak narazie goryczy porażki. Kusi zagranie na wygraną Lechii i kurs ~3, ale patrząc na ich bezpośrednie H2H w spotkaniach w Szczecinie, Pogoń nie przegrała tam kolejnych 4 meczy, 2 wygrywając i 2 remisując, dlatego postanowiłem zagrać w tym meczu podział punktów, który uważam, że zadowoli obie strony, gospodarze zainkasują kolejny punkt z drużyną z czołówki, a goście utrzymają status drużyny niepokonanej i zadomowią się w czołówce ligi, bezpieczniejszą opcją jest podwójna szansa na remis 0-0 z fortuna, kurs @1,68 do jakiegoś dubelka idealny.
Wisła - Górnik
obie strzelą @1,67
fortuna ⛔
powyżej 2,5 gola @1,8 fortuna ✅
Wieczorem ciekawie zapowiadające się starcie Białej Gwiazdy z zabrzańskim Górnikiem, faworytem oczywiście gospodarze, którzy rozegrali bardzo dobre zawody w ostatniej kolejce w Poznaniu, gdzie ze stanu 2:0 dla gospodarzy wyciągneli na 2:5, wynik oraz strzelenie tylu goli w delegacji robi wrażenie, Górnik natomiast po letniej rewolucji powoli wchodzi w sezon, z pucharów odpadli już jakiś czas temu i mogą skoncetrować się tylko na lidze, w której jak na ubytki jakich doznali w okienku transferowym radzą sobie całkiem dobrze, narazie zdobyli 6 punktów, 1 wygrana, 3 remisy i 1 porażka , bramki 6:6, zaś Wisła ma tych punktów o 2 więcej, czyli 8, 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka, bramki 8:5. Górnik ostatnio dobrze sobie radził, w zeszłym sezonie wygrali wszystkie mecze z ZWisłą, jednak ZGórnik z poprzedniego sezonu, a z tego to dwie różne drużyny, dlatego w tym meczu postanowiłem pójść w over bramkowy 2,5 gola, w ostatnich 4 meczach w Ekstraklasie 3 razy został pokryty, tylko w ostatnim wygranym przez Górnika było 2:0, dodatkowo w każdym z tych meczy, oprócz tego wspomnianego obie drużyny strzelały, więc bardzo prawdopodobny jest również BTS w tym spotkaniu, za drobne możne również spróbować over 3,5 gola @3 oraz obie strzelą w obu połowach @12,5, oba zdarzenia z fortuna, ale to już za drobne i poza konkursem, dwa głowne typy na górze, mam nadzieję, że będzie to otwarty mecz z wieloma bramkami, oby nie skończyło się na nudnym 0:0 lub 1:0 w którąś stronę, jak będzie przekonamy się już wieczorem.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
powyżej 33,5 fauli @ 1,9
powyżej 5,5 żółtych kartek @ 2,25
Totolotek
Jak już ktoś wspomniał, Pogoń bez zwycięstwa w tym sezonie natomiast Lechia bez porażki i wydaje się, że to taki idealny mecz na przerwanie tych dwóch pasm. Jest to jeden z powodów, który pozwala mi sądzić iż zobaczymy dzisiaj dosyć twarde spotkanie. Dodatkowo Lechia wygrywając wskoczy na fotel lidera i być może pozostanie na nim do końca kolejki. Kolejna sprawa, to ostatnie spotkania między tymi drużynami obfitowały w sporo fauli i kartek, biorę pod lupę 3 ostatnie spotkania w Szczecinie:
1-1 / 28 fauli / 8 kartek
0-0 / 32 faule / 5 kartek
3-1 / 35 fauli / 6 kartek
Jak widać gościom nie idzie ostatnio w Szczecinie i dzisiaj może być podobnie, Pogoń w końcu wygra a Lechia w końcu przegra a może akurat dzisiaj obie drużyny podzielą się punktami. Ja przewiduję mimo wszystko sporo walki i to czasem bardzo ostrej stąd takie typy.
Linie dosyć wysokie ale moim zdaniem są spore szanse na trafienie.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
powyżej 2,5 bramek @ 1,8
Fortuna
powyżej 9,5 rożnych @ 1,7
Totolotek
W poprzednim sezonie Górnik lał Wisłę jak leci i na 3 spotkania wygrał wszystkie w stosunku 3:2 (9 rożnych), 3:2 (10 rożnych) i 2-0 (12 rożnych). W tym sezonie myślę, że będzie odwrotnie i to Wisła zleje Górnika i uczyni to po raz pierwszy już dzisiaj. Ostatnio Wiślacy strzelili aż 5 bramek Lechowi i to w Poznaniu co w przypadku Lecha nie zdarzą się zbyt często albo wogóle żeby tracili tyle bramek (ostatnio to chyba akurat Górnik zaaplikował im 4 bramki też w Poznaniu).
Mam nadzieję, że nie był to jednorazowy wybryk gospodarzy i dzisiaj także ostro postrzelają w końcu Górnik ma bardzo duże problemy w obronie i gospodarze powinni mieć sporo okazji bramkowych. Pewnie też siedzi w nich jeszcze poprzedni sezon gdzie mając w składzie Carlitosa nie potrafili nawet punktu wywalczyć z ekipą z Zabrza. Gości też stać na strzelenie tej jednej bramki i taki wynik 2-1 3-1 mi się widzie w tym spotkaniu.
Rożne to już następstwo sytuacji bramkowych na które liczę w dużej ilości.
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Przepraszam, że w tym temacie, ale co się dzieje z forum? Grafika rozstrzelona, ciężko się to czyta. Wiem, że nie tylko ja tak mam.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Jagiellonia -:- Miedź
Typ: Jagiellonia @ 1.86
buk: Unibet
Tak naprawdę to jestem zaskoczony trochę tym kursem na zwycięstwo gospodarzy, ale ja to biorę i widzę tu spore value. Miedź obecnie to jeden z najsłabszych zespołów w ekstraklasie. Goście mają spory problem ze strzelaniem goli, a na dodatek mają problemy w grze obronnej gdzie tracą trochę bramek. Miedź ma przebłyski dobrej gry, ale zawsze na ich drodze staje dobra dyspozycja bramkarza drużyny przeciwnej. Dziś w bramce Jagiellonii zapewne stanie Kelemen, który już zaliczył interwencję rundy i pokazuje, że jest w dobrej formie. Jagiellonia w ostatniej kolejce męczyła się z Piastem ale ostatecznie wygrała i dopisała cenne trzy punkty. Gospodarze dzisiaj bez Mateusza Machaja (kontuzja). Nie wiadomo czy gotowi będą Ivan Runje, Bartosz Kwiecień, Łukasz Burliga oraz Przemysław Frankowski, nawet pomimo tych osłabień to Jagiellonia na papierze jest faworytem i mam nadzieje, że udowodni to na boisku.
15:30 Legia -:- Wisła Płock
Typ: Legia @ 1.80
buk: unibet
Może się powtórzę, ale Wisła Płock po stracie Brzęczka i kilku kluczowych graczy gra słabo podobnie jak Górnik Zabrze. Goście swoją grą nie porywają o czym świadczą ostatnie wyniki. Nafciarze obok Pogoni i Cracovii są zespołem, który w tym sezonie nie zaznał jeszcze zwycięstwa. Dziś ciężki mecz na Łazienkowskiej gdzie może być ciężko nawet o ugranie jednego punktu. Nie zapominajmy, że Wisła ostatnie wypady do Warszawy wspomina dość dobrze, ale czy przy takiej formie i osłabieniach są w stanie powtórzyć ten wynik?. Legia podobnie jak ich rywal nie gra porywająco w piłkę, ale zdobywa bramki i punkty, a to u nas wystarczy aby zdobyć mistrzostwo. Po przyjściu nowego trenera gra nie uległa poprawie, a gospodarze dalej jakimś cudem wygrywają. Dziś myślę, że będzie podobnie, Legia będzie się męczyła ale ostatecznie to ona zgarnie trzy punkty i odniesie kolejne zwycięstwo, który nie powali nas na kolana.
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Legia W. - W.Plock
Obie drużyny strzelą bramkę TAK - kurs 1,72 ✅1:4 można zremisować lub przegrać minimalną różnicą nawet jak się jest mistrzem Polski i gra się z zupełnie nieliczącą się w Europie drużyną tj. Wisła Płock .....ale to co dziś widzieliśmy przekracza wszelkie normy.....:eek:
Wisła Płock strzelała bramki we wszystkich 5 rozegranych do tej pory spotkaniach Ekstraklasy, z kolei Legia traciła bramki nawet z Piastem czy Zagłębiem. Tutaj spodziewam się również bts.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Legia Warszawa - Wisła Płock
powyżej 9,5 rożnych @ 1,85
Totolotek
Legia powinna to wygrać ale w naszej lidze nic nie jest pewne, przynajmniej według mnie rożnych nie powinno dzisiaj zabraknąć. Gospodarze w dotychczasowych spotkaniach zdobyli kolejno: 4d, 6w, 7d, 6w, i tylko 2 ostatnio u siebie z Sosnowcem. Uznaję to za taki wypadek przy pracy i dzisiaj liczę z ich strony na te 5-6 rożnych.
Z kolei Wisła Płock nie radzi sobie najlepiej po tych osłabieniach z przed sezonu i mimo, że w każdym spotkaniu strzelają bramkę to nadal nie wygrali żadnego meczu. Z rożnymi u nich też nie najgorzej: 5d, 9w, 2d, 3w, 8d także na 3-4 można z ich strony dzisiaj liczyć.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
ZS-WKS✅
Bts kurs 1.7 u ruska.✅
Obie ekipy w miare bardziej ofensywne niz defensywne,mecz walki sie szykuje.ZS jak i Slask stac spokojnie na bramke ale czuje ,ze wpadnie wiecej,upaly sie skonczyly,wiec pogoda bardziej do grania.
Mecz,w ktorym ciezko wskazac faworyta,kadrowo WKS lepszy ale maja malo szczescia i slabo stoja w obronie wiec chyba najlepszy wybor z calej oferty.
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław
Zagłębie bez remisu @ 1,97 fortuna
Remis bez wygranej Zagłębia @ 2,19 lvbet
Poniżej 2,5 bramki @ 1,95 Totalbet

Kolejka bez undera i bez remisu? Bez remisu widywałem, ale bez undera to nie. Nawet w rekordowej 12. kolejce 2013/14 był jeden. Małej ilości bramek sprzyja słaba dyspozycja Śląska w ataku. Albo nie stwarza okazji do zdobywania bramek, albo gdy już je ma to po prostu są marnowane. Zagłębie ogólnie stworzyło mniej groźnych sytuacji bramkowych, ale wykorzystuje ich więcej (46% do 29%). Dodatkowo wzmocniło się też Szymonem Pawłowskim, który z Legią pokazał, że będzie istotnym ogniwem w ofensywnej formacji, dlatego moim zdaniem Sosnowiec tego meczu nie przegra.
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław
Na ostatek 6 kolejki zmierzą się ze sobą Zagłębie i Śląsk. Jeśli chodzi o Zagłębie to wydaje mi się że styl gry nie jest aż tak tragiczny jak przedstawiają to wyniki drużyny. Sosnowiec jak na razie ograł tylko Pogoń i to pewne 3:0. Pozostałe mecze przegrał, natomiast nie strzelili bramki tylko w przegranym meczu w Poznaniu. Sosnowiec ma okazję do przełamania się, nie twierdzę że Śląsk jest słaby. Patrzyłem na h2h tych drużyn i dawno nie mieli okazji się ze sobą zmierzyć. Ostatni raz grali w 2016 roku i padł remis 1:1. Poza tym przeglądając spotkania między tymi drużynami to Śląsk w Sosnowcu wygrał tylko kilka razy. Myślałem, że Śląsk po pięknie rozpoczętym sezonie czyli wygraną z Cracovią 3:1 pójdzie za ciosem. Następnie remis z Lechią. Jakoś Śląsk nie może pokazać potencjału, który w nich drzemie. W międzyczasie stracili Kubę Koseckiego, który odszedł do Turcji. Panowie Robak i Piech nie zapewniają sporej ilości bramek.
Moje typy:
podwójna szansa 0-0 @1,69 ✅ do tej pory zastanawia mnie jak to weszło. Z 0:2 wyjść na 2:2, potem strzelić na 3:2. Brawo Zagłębie. Reasumując remis, ale brawo za walkę.
bts @ 1,62 ✅
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 3:3
powyżej 2,5
1,83
obie strzelą 1,62
obie strzelą po min 2 bramki 5,00
Ależ nam się kapitalna kolejka stworzyła, mnóstwo bramek, piękne gole, sensacyjne wyniki - porażka Legii, Lecha, Jagiellonii...Pora zakończyć tę kolejkę równie obficie w bramki.
Dziś do Sosnowca przyjeżdża drużyna Śląska Wrocław.
O tym, że Zagłębie Sosnowiec obronę ma bardzo słabą można zobaczyć w każdym meczu gdzie stracili już 10 goli, co daje nam średnio 2 gole na mecz. Również w meczach u siebie strzelili póki co 4 bramki (rozegrali 2 spotkania) co daje nam również średnio 2 bramki strzelone na mecz. Nieco inaczej wygląda to u gości gdzie stracili połowę mniej bramek (5) i strzelili tylko 5 goli gdzie 3 strzelili w 1 meczu.
Oczywiście kadrowo lepiej wyglądają goście gdzie mają naprawdę świetnych piłkarzy z przodu Robak, Piech, Pich, Ahmadzadeh ale póki co to Zagłębie pokazuje troszkę więcej w ataku...
Ten 3 typ trochę życzeniowo, żeby się świetnie oglądało ale naprawdę w to wierze i są ku temu powodu.
Po 1 słaba obrona zagłębie
Po 2 dość dobry atak Zagłębie, do tego doszedł ostatnio Sz. Pawłowski, który już pokazał się ze świetnej strony w meczu z Legią.
W tej kolejce już takich typów padło 2 pora na 3.
Oczywiście nie jest on brany pod uwagę do KE (Typ 3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom