quinty

Użytkownik
Virtus Pro - MVP (cs zotac);
Mvp wygra @3.1 potrójna , mvp +1.5 5j @1.65 i MVP wygra 2:0 @6
Vp dopiero co wrócili z wakacji. Niemal nie mieli czasu na trening ze snaczim. A mvp ostatnio całkiem niezle sie prezentują wywalczyli gładko 3:0 wyjazd na iem Chicago. Juz raz grali z vp i było bardzo blisko ich zwycięstwa, teraz myśle ze to sie ziści. Vp ten turniej olewaja, jak sie uda to sie uda a jak nie to trudno. Za 2tyg kwalifikacje do majora i to po tym turnieju treningi pełna para idą. Także warto iść w strone Korei

Użytkownik
Fortuna ładnie przekreciła mnie. Zagrałem mecz ręcznej na live FCT Budapest over 19.5 gola.. Mieli juz 19 goli i zostały 3 minuty do konca przerwy. Nagle czas z 27 zrobilo sie 30 i HT. Pisze do nich ze to ich blad i wprowadzaja w blad klienta, skoro relany czas byl tam 30 a u nich 27.. a oni domnie.. ze to klienta powienien sledzic realny czas w tv czy na flashscorze.. i kasa oczywiscie umoczona. Hahaha paranoja !
takze jak gracie na live to uwazajacie.. bo ich blad was bedzie kosztaowal strate kasy.

Użytkownik
ale nie zwrócił twojej uwagi kurs? że 3 minuty na bramkę, a kurs pewnie miałeś kosmiczny
//
Kanada ⛔⛔⛔⛔⛔ 22-20 -&gt; 22-23 :cholerniezly::cholerniezly::cholerniezly::cholerniezly::cholerniezly: