>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher STS - opinie

G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
wszystko jasne, oficjalnie sts podaje 32.759 wygranych kuponow co przelozylo sie na imponujaca sume 30zl (de facto jest to 20zl bo jeszcze przepada stawka 10zl), zeby bylo smieszniej nawet nie zauwazylem jej doliczenia do depozytu i musialem wejsc na czat z konsultantem aby sie tego dowiedziec:cwl:
btw. po ponad 6 miesiacach lezenia odlogiem (jedyny wyjatek to w/w promocja) zagralem na koncie sts i zrobilem wymuszony obrot, wlasnie wydalem dyspozycje wyplaty calosci srodkow, jak zniknie haracz 12% i powroci nieskrepowana mozliwosc gry spoza Polski to byc moze rozwaze opcje powrotu
 
galgan 219

galgan

Użytkownik
Ach ten sts. Kilka razy &quot;wyleczałem&quot; się z tego buka.
Ostatni raz udowadniając im po raz kolejny &quot;dowolność&quot; interpretacji regulaminu.
Jakiś czas temu grałem CS mecz, który miał się rozegrać w formacie Bo5. Mecz ostatecznie został zmieniony na
Bo3, a STS anulował mi wygrany typ twierdząc - istotnie zmieniły się warunki gry, które mogły wpłynąć na końcowy wynik.
Ok, rozumiem.
Tyle, że później w podobnej sytuacji, kiedy zagrałem Bo3 a ostatecznie zagrano Bo1 i kupon przegrałem -STS stwierdził, że Dział Analiz nie akceptuje mojego wniosku o zwrot i taka jest ich ostateczna decyzja.
Na pocieszenie (zamiast zwrotu sporego kapitał) dostałem 10 PLN frebet.
Reklamację mogę sobie wsadzić w &quot;d&quot;, gdyż pierwszy opisany powyżej przypadek - minął regulaminowy termin. Dziękuję o STS-ie.
 
N 0

nanana

Użytkownik
Mialem podobna sytuacje, tez w csie. W regulaminie ponoc jest, ze jak kurs stoi ze wzgledu na jakis blad i jest nieadekwatny do sytuacji, zdarzenie jest rozliczane po kursie 1, czyli zwrot. W odstepie 5 min puscilem 2 takie zdarzenia, na 2 mecze. Jeden kupon mi wszedl, drugi nie. Ten ktory mi wszedl odrazu po 30 sekundach po zakonczeniu meczu zostal rozliczony jako zwrot, a ten drugi jako przegrany. Niezla beka nie? Po napisaniu do supportu i chwili rozmowy, dostalem rowniez zwrot za przegrany. Jednak gdybym sam o to nie zadbal, zapewne tak by zostalo. Jesli sa jakies bledy, a kupon jest wygrany, sa bardzo skrupulatni w rozliczaniu zwrotow. W druga strone to nie dziala. W sumie wiele bukow tak ma, chociaz nie wszystkie. + caly takiej sytuacji, ze nauczylem sie, ze jak kurs sie nie zmienia, tylko stoi w miejscu, nie ma sensu puszczac zakladu. Jak wygrasz i tak dostaniesz zwrot, jak przegrasz, bedziesz musial sie uzerac z supportem.
Potwornie irytujaca sytuacja jaka opisal galgan. Niestety buk moze sobie interpretowac jak chce, a uzytkownik stoi na straconej pozycji.
 
G 0

gustappo

Użytkownik
Czy to w ich kwestii nie powinno być, aby dbać żeby &quot;ewidentne błędy&quot; nie pojawiały się na live? To jest lekko chore, że ja mam się zastanawiać czy zakład który chce zagrać nie jest błędem bukmachera i czy mi nie cofną ewentualnej wygranej. Swoją drogą pozdrowienia dla pana z czatu, który nawet nie ukrywał, że ma to w dupie i nawet nie przeprosił, a na pytanie &quot;czy mam teraz uważać na każdy zakład bo mi może cofniecie?&quot; odpowiedział &quot;czy mogę jeszcze w czymś pomóc&quot;. Parodia, ja odpuszczam. Mimo tych wypłat jest to śmieszny bukmacher
 
C 186

casuals

Użytkownik
Wczoraj wpłacałem przez Payu 200 zł, zakład wygrałem i hajs wypłacony. Dzisiaj zalogowałem się żeby sprawdzić jakie mają kursy na interesujące mnie zdarzenie, patrzę a tutaj znowu 200 złotych na głównym koncie. Wszedłem na operacje konta a tam widnieje wpłata Payu na kwotę 200 zł z dzisiaj a ja nic nie wpłacałem, z konta bankowego również nic nie ściągnęło. Miał ktoś podobną sytuację ?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Kolejna promocja dla naiwnych:
KAMPANIA JESIENNA
50 000 złotych do podziału dla wszystkich osób, które wrzucą na kupon 16 spotkań (1 lub X lub 2) z listy wybranych przez nas meczów i poprawnie wytupują co najmniej 12 z nich. Minimalna stawka kuponu to 10 PLN. Kasa do podziału trafia dla wszystkich na konto bonusowe / Kartę Klubu STS.
Akcja dostępna w PPZ / online.
Z akcji wykluczone są kupony Maxikombi, Bezpieczny oraz Cashout.
Czyli dajmy na to jak trafi 10 tys osób, to wygrana wyniesie całe 5 zł, niech się wypchają z taką promocją!
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Sts to według mnie najgorszy bukmacher w Polsce, przy kuponie ako gdzie wszedł kurs 3.5 i przy stawce 22zł(reszta kursow na kuponie sie nie zmienila) to zaproponowali mi 25zł w cashout. Przeciez to jest smiech na sali ???? Gdzie w zagranicznych cashout wynioslby lekko raka ponad 50zł.
Bukmacher dla januszy i osób ktore nie szanuja swoich pieniedzy ????
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Sts to według mnie najgorszy bukmacher w Polsce, przy kuponie ako gdzie wszedł kurs 3.5 i przy stawce 22zł(reszta kursow na kuponie sie nie zmienila) to zaproponowali mi 25zł w cashout. Przeciez to jest smiech na sali ???? Gdzie w zagranicznych cashout wynioslby lekko raka ponad 50zł.
Bukmacher dla januszy i osób ktore nie szanuja swoich pieniedzy ????
To po co dalej ich utrzymujesz?Widocznie też nie szanujesz swoich pieniędzy jak tam grasz.Ja już ich olałem dawno i nie wpłacę do nich nawet 1 grosza.Poczekam z przyjemnością jak ta firma padnie na pysk ???? ????
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
To po co dalej ich utrzymujesz?Widocznie też nie szanujesz swoich pieniędzy jak tam grasz.Ja już ich olałem dawno i nie wpłacę do nich nawet 1 grosza.Poczekam z przyjemnością jak ta firma padnie na pysk ???? ????
Po tej akcji z cashoutem już ich odpuliłem. Bonusy zrobione dla debili + najniższe kursy na rynku + oszukiwanie na cashoucie, czy coś trzeba dodawać? ????
Edit: No i zapomniałem też o kuponach live gdzie robią zwroty z dupy jak Ci coś dobrego wejdzie
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Uprzejmie ostrzegam przed tym bukmacherem i nie polecam.
Wczoraj mieli w ofercie turniej siatkówki (mecze towarzyskie) Włochy-Azerbejdżan i Turcja-Rosja. Opisany jako &quot;siatkówka, rozgrywki międzynarodowe, Włochy-Azerbejdżan Rosja-Turcja&quot;. Bez żadnego dodatku, że chodzi o kobiety.
Każdy normalny człowiek wie, że czym innym jest obstawianie meczów mężczyzn i kobiet. Inna klasa, inne rankingi itp. Cała konkurencja miała to oznaczona jako turniej kobiet, poza tym oni sami zawsze co oczywiste oznaczają kobiety.
Zakłady wisiały od rana. Ja zauważyłem to ok. 17-tej i wysłałem im na ten temat wiadomość, że domagam się zwrotu. Mój kupon był już przegrany z powodu innego zdarzenia, ale chciałem sprawdzić, jak zachowa się bukmacher, czy zasługują choć na procent zaufania,
Nie wierzcie w to, że nie czytają maili. Nie minęło 10 minut od mojego maila, a na stronie STS pojawiło się oznaczenie turnieju jako turnieju kobiet. Napisałem im, że w imieniu tych co obstawiali mecz Włochów muszą wpisać jako zwrot, bo każdy kto go obstawiał musiał obstawić z błędnym założeniem. Do meczu Turczynek została niecała godzina, więc jednym powinni go rozliczyć jako zwrot innym (grającym po 17-tej) normalnie.
Ostrzegłem, że jeśli nie zobaczę w wynikach Włochy-Azerbejdżan jako zwrot, okażą się zwykłymi oszustami i krętaczami, co będzie musiało skutkować opisaniem ww. na forach bukmacherskich.
Jeśli zrobią zwrot, uznam to jako niecelową pomyłkę ludzką.
Odpisali by podać nr kuponu (czytaj - ty zauważyłeś błąd to tobie zrobimy zwrot, inni frajerzy niech przegrywają). Mi nie zależało na moim kuponie, bo i tak był przegrany.
Bukmacher nie zaliczył testu na uczciwość. Wstyd PAnie Juroszek.
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
STS schodzi na psy.
.
Raczej zawsze był tam ... ja już to dostrzegłem ponad 15 lat temu jak powstawali, a Ty dopiero teraz? Ty pewnie ciągle myślisz że Wałęsa przegonil komunistów, uczynił Polskę wolną i mamy do dziś dzień demokrację i wolny rynek, a krajem rządzą ludzie pokazywani i promowani w TV i Internecie (tkzw wolne media).
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Czytam sobie nieraz te posty i :cwl::cwl:.Czy Wy jesteście na poziomie przedszkolaka.Ludzie już dawno tu piszą że to najgorszy zbuk ,a Wy dalej zostawiacie ciężko zarobione :cash: u nich.Zbojkotowac ich i zobaczymy co dalej będzie. ???? ????
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
taka fortuna np, jak sobie tam gralem dla zabawy bez podatku w trakcie MS
to w porownaniu z stsem to tak jakby porownac gowno do czekolady,
takze nawet wsrod &quot;legalnych&quot; estes łyf Zdzisio Kostrubała end Metju Juroszek wypada bardzo marnie
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Witam, oglądał ktoś może końcówkę meczu besiktas. Miałem w STS zakład na czerwoną kartkę, rozliczony jako przegrany.
Ktoś może się wypowiedzieć czy kartka była już po gwizdku lub czy zawodnik wcześniej zszedł z boiska?
 
K 51

kolo12

Użytkownik
Witam, oglądał ktoś może końcówkę meczu besiktas. Miałem w STS zakład na czerwoną kartkę, rozliczony jako przegrany.
Ktoś może się wypowiedzieć czy kartka była już po gwizdku lub czy zawodnik wcześniej zszedł z boiska?
mi w forbet rozliczyli jako wygrana ..
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Ogólnie zagrane bardziej 4fun, bo gdzie indziej grałem na ten mecz po prostu linie na kartki.
W pewnym momencie się pojawił kurs około 4 na to, a akurat oglądałem mecz na STS.
Jak siadła mi linia 3.5 to wyłączyłem. Dopiero po meczu na flashscore zobaczyłem ze była czerwona.
Na czacie powiedzieli mi, ze nie uznają kartki jeżeli jest po gwizdku lub dla zawodnika poza boiskiem.
Niestety nie wiem w jakich okolicznościach to się stało.
 
K 51

kolo12

Użytkownik
Ogólnie zagrane bardziej 4fun, bo gdzie indziej grałem na ten mecz po prostu linie na kartki.
W pewnym momencie się pojawił kurs około 4 na to, a akurat oglądałem mecz na STS.
Jak siadła mi linia 3.5 to wyłączyłem. Dopiero po meczu na flashscore zobaczyłem ze była czerwona.
Na czacie powiedzieli mi, ze nie uznają kartki jeżeli jest po gwizdku lub dla zawodnika poza boiskiem.
Niestety nie wiem w jakich okolicznościach to się stało.
mi debile z forbet tez cofneli zaklad - bukmacherzy to oszusci -najpierw byl wygrany a potem cofneli
 
Do góry Bottom