Typy na żywo - Dyskusja [79]

ilendil 2,1K

ilendil

U mnie w momencie gdy Sasnowicz prowadziła w taju 2:1, a Siegemund przegrywała 0:15 przy 4:4 na swoim serwisie. Po prostu zagralem, podzieliłem się tym faktem i tyle po co miałbym kłamać?
Nawet teraz kurs na Siegemund jest 11..

Siegemund na minus i Mladenovic też niestety przegra po powrocie Sasnowicz ????

mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Sanowicz z Mladenowicz niezłe wta szoł ???? w kazdym secie było juz na tą która wygrywała potem seta kurs miedzy 5-10 ze wygra tego aktualnego seta. w pierwszym prowadziła zdecydowanie Mladenowicz kurs na Sasno ze wygra seta koło 5-6 potem w 2 secie na to ze wygra seta Mladenowicz kurs koło nawet 10 i w 3 secie ze wygra Sasno koło 8 ???? haha dobre.jakby tak zsumowac ako 6 x 10 x 8 fajna przebitka by wyszła
według prawa WTA i kobiecej psychiki Sasnowcz nie wyserwowała meczu w 2 secie i w 3 bedąc 0:2 i 0:40 ona nie miała prawa tego wygrac po prostu a Mladenovicz mając takie &#39;momentum&#39; przegrać..