>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 18.08.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 18. Sierpnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Z 605,3K
Dyscyplina : Koszykowka Australia SEABL Mezczyzni
Godzina 12:00
Spotkanie : Nunawading- Hobart
Typ : under 176,5 bez dogrywki
Kurs : 1,90
Bukmacher : Forbet
Analiza.Dzisiaj typuje finałowy pojedynek męzczyzn Australi ligi SEABL.Nunawading w sezonie zasadniczym spisywal sioę bardzo dobrze i zajął 1 miejsce w tabeli z bilansem 15 zwycięstw i 5 meczy przegrali.Następnie w fazie play-of pokonali Ballart 109-103,i w półfinale Klisyth pewnie 78-70.Ich rywale koszykarze Hobart uplasowali się na 2 miejscu rundy zasadniczej z takim samym bilansem co Nunawading.W rundzie pucharowej pokonali kolejno Klisyth 98-96 i w spotkaniu pólfinałowym wysoko Geelong 86-71.Myśle że stawka spotkania spowoduje że w tym meczu trudno będzie o dobre pozycje rzutowe,bo drużyny większą wage bedą przywiązywały do obrony i zdecydowanie padnie mnbiej niż 176,5 punkta.
✅ 90
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Leicester – Wolves
Typ: over 3.5
Kurs: 3.85
Bukmacher: unibet
Analiza:

Ja swoje zdanie na temat Wilków wyraziłem przed pierwszym meczem: https://forum.bukmacherskie.com/threads/zysk-overowy.84374/page-26#post-6706176
i starcie z Evertonem utwierdziło mnie w przekonaniu że ten zespół może mieć masę problemów w defensywie, na tle grającego w dziesiątkę rywala pozwalali na bardzo dużo, może wynika to też tego że chcą grać ofensywną piłkę i to też znalazło odzwierciedlanie w pierwszym starciu bo to było szukanie szybkiej, kombinacyjne gry. Dziś ciężki wyjazd bo Lisy pokazały kawał dobrego futbolu na Old Trafford za szybko tam dali się zaskoczyć stąd moim zdaniem porażka. Wiemy jak taktyczny, defensywny jest Manu Mourinho a swoje potrafili w ataku robić a dziś mecz u siebie a do składu wraca min, Vardy który powinien być gotowy od pierwszych minut, Ghezzal czyli zastępca Mahreza też już coraz lepiej rozumie ekipę. Na pewno Leicester nie jest ekipą której brakuje szybkości w ataku.
⛔ 100
 
stanley-63 772,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania LaLiga
Godzina : 18:15
Spotkanie : Celta Vigo : Espanyol
Typ : obie drużyny zdobędą bramki
Kurs : 1.87
Bukmacher : Unibet
Zaczynamy nowy sezon w LaLiga , dziś wybieram spotkanie dwóch średniaków czyli Celty z Espanyolem . poprzedni sezon Celta zakończyła na miejscu 12 goście na 11 , trudno coś napisać o obu ekipach bo to dopiero pierwszy mecz tak więc typ opieram wyłącznie na statystykach , na inaugurację poprzedniego sezonu Celta także u siebie podejmowała Real Sociedad i poległa 2:3 natomiast Espanyol również zaczął sezon od wyjazdu gdzie zremisował 1:1 z Sevillą , z H2H także wynika iż sporo spotkań pomiędzy nimi jest z BTTS , ogólnie obie ekipy rozegrali ze sobą 98 meczy a bilans 35 wygranych Celty 42 Espanyolu i 21 remisów w bramkach 126:149 , mecze z poprzedniego sezonu to na początek Espanyol u siebie ograł rywala 2:1 w rewanżu 2:2 i nie ukrywam że takie wyniki by mnie ucieszyły !
✅87
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka , Mistrzostwa Europy Kwalifikacje
Godzina : 17:00
Spotkanie : Szwecja Grecja
Typ : Grecja wygra
Kurs : 1.63
Bukmacher : FORTUNA
Faworyt tego meczu jest tylko jeden - Grecja, wygrana gładko z Luksemburgiem 3-0, ponadto bilans obu drużyn przemawia również za nimi 2016 rok 3-0, 2013 3-1. Szwedzi przegrali 2-3 z Azerbejdżanem, brakło im koncentracji, musieli gonić wynik i jednak im się nie udało. Wydaje mi się, że Grecy podbudowani wygraną sprostają Szwecji i wygrają z nią. Powodzenia ???? z fartem
✅63
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Węgry 1 liga
Godzina : 19:30
Spotkanie : Honved - Mol Videoton
Typ : Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs : 1.90
Bukmacher : forbet
Piąta kolejka, Honved podejmuje ubiegłorocznego mistrza. Honved w tym sezonie 4 zwycięstwa bramki 9:2. Mol rozegrał 3 mecze, 1 zwycięstwo i 2 remisy, bramki 6:2. Dla Mol priorytetem jest Liga Mistrzów, w tym tygodniu po ciężkiej walce wyeliminowali Malmo, w przyszłą środę w finalowej rundzie grają z AEK. W kwalifikacjach LM Mol zremisował 4 z 6 spotkan. Dziś Mol może wyjść rezerwowym skladem dlatego faworytem są gospodarze. Ja liczę jednak na kolejny remis po dobrym kursie, jeśli wygra Honved mamy zwrot stawki. Alternatywnie można 1DNB po 1.50.
⛔100
 
gbpl 76

gbpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chievo - Juventus
Typ: Liczba żółtych kartek 3.5 +
Kurs: 1.74
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nowy sezon serie A zaczyna się dla kibiców Juventusu bardzo interesująco ze względu na osobę Cristiano Ronaldo. Mecze między tymi drużynami były brutalne dużo czerwonych kartek, żółtych. Na 5 ostatnich spotkań było od 3 do 7 kartek. Dziś Ronaldo ma być w podstawowej jedenastce, to może zostać przywitany brutalnymi faulami. Typ typowo na czuja, ale zaryzykuje do jakiegoś dubla
⛔100
 
J 108

jasiecky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: West Ham - Bornemouth
Typ: bts i over 2.5
Kurs: 1.99
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Zajmę się dzisiaj spotkaniem pomiędzy West Ham a Bornemouth. Obie drużyny mają duże luki w obronie, West Ham dopiero uczy się grać w w aktualnym ustawieniu i popełnia przy tym sporo błędów, natomiast goście preferują radosny futbol i często defensywa jest dla nich kwestią drugorzędną.Spodziewam się tutaj otwartego meczu i wielu bramek z obu stron. Za moim typem przemawia również H2H i ostatnie spotkania obydwu zespołów, kiedy to ten typ był wielokrotnie pokrywany.
✅ 99
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, J-League2
Godzina: 11:00

Spotkanie: Tokyo Verdy vs Oita
Typ: Oita -1,5 handi
Kurs: 4.8
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

29 kolejka 2 Japonskiej ligi. 6 zespol przyjmuje 2. Obydwa zespoly walcza o bezposredni awans do J-Ligi, a roznica punktowa pomiedzy nimi stanowi 5 pnkt. Patrzac na ostatnie mecze Oity - 3 wygrane, i to jakie 2;0, 4;0, 4;1. Zespol jest w formie i zeby nie dopuscic przeciwnikow musi wygrywac. Pozdr
⛔ 100
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Everton - Southampton
Typ: 1 (AH -1,5)
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Everton z Wolves wywiózł naprawdę solidny wynik. Całą drugą połowę grali w osłabieniu, a gdyby nie fantastyczny strzał Nevesa, to wygraliby tamto spotkanie. Tym razem na szczęście Jagielki nie będzie, a jego miejsce zapewne zajmie Zouma. To dobra wiadomość, bo to taran w obronie. Southampton nie potrafiło u siebie strzelić gola Burnley, które myślami było przy spotkaniu w Lidze Europy. Tutaj będą mieli tym bardziej pod górkę w tym aspekcie gry. A z przodu Evertonu ma kto szaleć. W pierwszym meczu fantastycznie pokazał się Richarlison, a ja i tak liczę jeszcze na przełamanie się Tosuna.
⛔ 100
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP Cincinnati
Godzina 20:00
Spotkanie : Novak Djokovic - Marin Cilic
Typ : Marin Cilic
Kurs : 2.77
Bukmacher : 1xbet
H2h 14:2 na korzyśc dla Novaka Djokovica, przy czym dwa ostatnie spotkania pomiędzy tymi zawodnikami zakończyły się wygranymi Cilica.
Dla mnie to bardzo symptomatyczne, gdyż od czas powrotu po kontuzji gra Nole mnie nie przekonuje.
Choćby tu w Cincinnati, wygrywa ale wszystko po trzysetówkach z Mannarino, Dimitrovem i Raonicem.
Cilic również musiał pograć trzy sety z Copilem i Khachanovem, jednak to on w tej parze jest underdogiem więc to za Djokovicem powinny przemawiać forma i wynika, a tak nie jest.
W mojej ocenie szanse w tym spotkaniu rozkładają się niemal po równo, a skoro tak to @ 2.77 na Cilica to zdecydowane value.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata U18, kobiet
Spotkanie: Węgry - Korea
Typ: powyżej 58,5
Kurs:
1,80
Godz: 17:30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami półfinały Mistrzostw Świata do lat 18 kobiet w Polsce, typuję po raz kolejny mecz Koreanek, analiza będzie bardzo podobna do poprzednich, kto zainteresowany może poczytać:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-13-08-2018-poniedzialek.153148/#post-6707291
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-15-08-2018-sroda.153150/page-2#post-6708112
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-16-08-2018-czwartek.153151/page-2#post-6708545
Dziś już nie jestem aż tak przekonany w wygraną Koreanek ponieważ przeciwnik już jest naprawdę bardzo mocny, Węgierki to top3 na tym turnieju obok Rosjanek i Koreanek (moim zdaniem). Wysoko pokonały m.in. Hiszpanki w ćwierćfinale 33:20 czy Danie 28:25.
Jeszcze taka statystyka do mojego typu:
Koreanki średnio 38 bramek na mecz
Węgierki średnio 33 bramek na mecz
Myślę, że spokojnie obie drużyny mogą zdobyć minimum po 30 bramek.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cardiff - Newcastle
Typ: Newcastle
Kurs: 2,53
Buk: Fortuna
Analiza:
Otwieramy drugą kolejkę w Walii, gdzie Cardiff podejmie Newcastle. Patrząc na przygotowania do sezonu oraz efekt tych przygotowań w pierwszej kolejce Premier League, można jasno stwierdzić na jakim poziomie sa aktualnie oba zespoły. Newcastle było lepsze od Tottenhamu a już zwłaszcza w drugiej połowie, kiedy mieli kilka 100 procentowych sytuacji aby odmienić losy tego meczu (poprzeczka Rondona, sam na sam Joselu) i kompletnie zdominowali Spurs. Cardiff w bardzo kiepskim stylu przegrało na Dean Court z Bournemouth 2:0 i ten wynik to był najmniejszy wymiar kary, bowiem Callum Wilson nie wykorzystał karnego oraz miał jeszcze jedną dobrą okazję do strzelenia gola. Cardiff w tym meczu oddał jedynie jeden celny strzał na bramkę Asmira Begovicia. Dzisiaj stawiam na potwierdzenie dobrej formy na początku sezonu Newcastle i zwycięstwo Srok w stolicy Walii.
⛔ 100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Chelsea-Arsenal
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,60
Bukmacher: fortuna
Witam! Na niedzielę zdecydowałem się na typ w angielskiej Premier League, mianowicie - bramki dla obu drużyn w meczu Arsenalu z Chelsea. Z pewnością można to spotkanie określić jako szlagier kolejki. Obie drużyny wchodzą w ten sezon w wielkimi ambicjami. W pierwszej kolejce Chelsea pokonała 3-0 Huddersfield, a Arsenal przegrał 2-0 z Manchesterem City. Dla ekipy Emerego tak naprawdę dzisiaj zaczyna się pierwszy sprawdzian, bo co tu się oszukiwać.. obecnie są dużo, dużo niżej niż City. Kanonierzy mimo wszystko są solidnym zespołem, który na pewno może powalczyć w tym sezonie o wysokie cele, to samo można powiedzieć o Chelsea, która pod wodzą nowego trenera Sarriego chce odzyskać swój blask i ponownie zakwalifikować się do Ligi Mistrzów. Zarówno jeden jak i drugi zespół posiada w swoich składach świetnych zawodników - szczególnie w ofensywie, których nawet nie muszę wymieniać, bo z pewnością większość je zna... O ile City było na Arsenal za mocne, to z Chelsea mogą już spokojnie powalczyć o wygraną. Spodziewam się otwartego i zaciętego meczu z bramkami po obu stronach.
Powodzenia!
✅60


Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League - Anglia
Godzina: 13:30
Spotkanie: Cardiff - Newcastle FC

Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2.03
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Goście po planowanej przegranej u siebie z londyńskim Tottenhamem , na wyjeździe zagrają z tegorocznym beniaminkiem Premier League , który , tak jak pisałem wcześniej , jest jednym z faworytów do opuszczenia najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii oraz w tym meczu powinni się postarać o jakąkolwiek zdobycz punktową na własnym terenie .
Newcastle z kolei po zaciętej walce z The Spurs i minimalnej przegranej jedną bramką , będzie miało ochotę na pierwsze swoje zwycięstwo w tym sezonie Premier League , co powinno być w zasięgu możliwości piłkarzy z St&#39; James Park . W historii spotkań pomiędzy obydwoma zespołami górą są goście , którzy na osiem spotkań wygrali aż sześć , i tylko dwukrotnie górą byli Walijczycy . jednakże w sowim dzisiejszym typowaniu obstawiam bardziej ,,zachowawczą&#39;&#39; opcje jaką jest postawienie na to , iż obydwie drużyny strzelą po jednej bramce w meczu , a dla osób, które lubią większe ryzyko , proponuję postawienie na zwycięstwo Newcastle z dodatkową opcją strzelenia bramki przez obydwa zespoły z bardzo wysokim kursem 5.2 PLN , bądź też postawienie na ,,czystą&#39;&#39; dwójkę z kursem 2.53 PLN .
Pozdrawiam
Link do meczu : https://www.flashscore.pl/mecz/GGYxl2Tn/#szczegoly-meczu
⛔ 100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna / Serie A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lazio - Napoli
Typ: 02 - Napoli nie przegra meczu.
Kurs: 1.48
Bukmacher: fortuna
Analiza: Wielki hit w pierwszej kolejce Serie A. Zapowiada się bardzo ofensywne starce - co pokazują przede wszystkim ostatnie mecze tych drużyn, ale też potencjał kadrowy - szczególnie ofensywny.
Napoli już bez Sarriego, ale z Carlo Ancelottim, który będzie chciał jak najlepiej zacząć sezon - w końcu jeśli myśli się o rywalizacji z Juventusem o 1 miejsce, to trzeba takie mecze wygrywać lub przynajmniej remisować, co powinno być &quot;minimum&quot; dla gości w tym meczu. Mecze sparingowe obie drużyny grały w kratkę, dlatego nie ma co opierać na tym jakichkolwiek koncepcji. Jedyne co się rzuca w oczy, to niezła dyspozycja Milika, który ma być główną siłą ofensywną ekipy Ancelottiego. Przewiduje ciekawe ofensywne starcie, które Napoli najprawdopodobniej wygra, ale zabezpieczam je dodatkowo remisem.
Przewidywany wynik 2-1 dla Napoli
✅48
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Węgry, OTP Bank Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Puskas Akademia FC - Kisvarda FC
Typ: 1
Kurs: 1,71
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela:

Po 4 kolejkach oba zespoły jeszcze bez wygranej. Puskas Akademia z 1 punktem, natomiast ich rywal przegrał do tej pory wszystkie swoje mecze. W tym spotkaniu idę w stronę zwycięstwa gospodarzy, bo wydają mi się być dużo mocniejszym zespołem i na własnym stadionie powinni zdobyć wreszcie pierwsze 3 punkty. Kisvarda to beniaminek w tegorocznej najwyższej klasie rozgrywkowej Węgier i wydaje się być najsłabszym kadrowo zespołem spośród wszystkich, co do tej pory się sprawdza, bo jeszcze nie wygrali meczu. Jakby tego było mało, to zespół ten zagra dziś dość mocno osłabiony i wątpię, że będzie w stanie wywieźć z tego wyjazdu chociaż punkcik.
Absencje w Puskas Akademia:
niepewny występ napastnika Diallo (4 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Kisvarda:
Obrońcy Berios (4 wystepy w tym sezonie), Izing (3 występy w tym sezonie), Janvari (2 występy w tym sezonie) i Mykhaylo (bez występu w tym sezonie) i pomocnik Shynder (2 występy w tym sezonie)
Goście mają spore problemy w linii obrony a teraz im wypada kilku podstawowych graczy więc myślę, że Puskas Akademia będzie u siebie zbyt mocnym zespołem
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 16.00
Spotkanie: WBA - QPR
Typ:
WBA -1HA (zwrot przy wygranej 1 golem)
Kurs: 2,24
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
analiza:
WBA zawiodło mnie na inaugurację sezonu przegrywając u siebie 1-2 z Boltonem. Następnie przyszła delegacja i remis 1-1 z Nottingham. W trzeciej kolejce pokazali się z naprawdę dobrej strony i pokonali jednego z faworytów do awansu i to na ich boisku - Norwich 4-3. Dziś czas na pierwszą domową wygraną. Przeciwnik wyborny - QPR. W sezon nie weszli zbyt dobrze. Przegrali dwa mecze i zajmują ostatnie miejsce (ex equo z Reading).
WBA nie wyprzedało się po spadku i zapowiada szybki awans do Premier League. Myślę, że jeszcze kilka kolejek i będziemy widzieć czy WBA tak naprawdę stać na awans czy nie. Kilka dni temu grali oni mecz w ramach pucharu Carabao - wygrali skromnie 1-0 z Luton. W tamtym meczu trener WBA dał odpocząć kilku graczom z pierwszej jedenastki, a świadczy to tylko o tym jak wielki priorytetem jest dzisiejszy mecz z QPR.
✅ 124
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chievo - Juventus
Typ: Obie drużyny zdobędą gola - Nie + Suma powyżej 2.5
Kurs: 3,60
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziś mam jeden typ, który uważam za bardzo prawdopodobny po dość sporym kursie. Juventus wzmocniony w tym okienku świetnymi graczami takimi jak: Ronaldo, Can, Cancelo, Bonucci będzie gościem w Chievo. Drużyna gospodarzy według mnie będzie walczyć o utrzymanie w nadchodzącym sezonie, ale powinna to zrobić. Juventus nie tylko chce zdominować ligę, ale przed wszystkim wygrać ligę mistrzów, a z tym składem jest to bardzo możliwe. Głębia składu Juve jest niesamowita, a na każdym centymetrze boiska będzie roić się od jednych z najlepszych piłkarzy na świecie. Linia obrony wygląda bardzo mocno, pomoc uważam za najsłabsze ogniowo tego zespołu z takimi graczami jak Pjanić, Cuadrado, Matuidi i wielu innych. Atak z Ronaldo, Dybalą, Mandżukiciem czy Costą wygląda rewelacyjnie. Spodziewam się, że Chievo dziś nie zagrozi bramce Juventusu, a jak odda 3 celne strzały to będzie max. Juve spokojnie powinno wygrać 3-0 minimum i dziś typuję, że gospodarze nie strzelą gola, a Juve spokojnie zrobi to minimum 3 razy. Ostatnie wyniki tych drużyn to: 2-0, 3-0, 2-0, 2-1,4-0. W meczach w Chievo, których odbyło się 15 gospodarze strzelili 9 goli, a goście 27, mało tego Juve wygrało aż 11 spotkań i tylko 1 przegrało. Wydaje mi się, że dzisiejszy Juventus jest najsilniejszy od lat i powinien sobie spokojnie poradzić w pierwszym swoim meczu oraz pokazać na co ich stać już teraz. Niech rywale się boją. Apropo całego sezonu we Włoszech spodziewam się, że Juve zdobędzie mistrza, a może tylko 5 meczów zakończy się nie po ich myśli. Ale polecam interesowanie się ta ligą ponieważ walka o 2 miejsce powinna być genialna: Milan, Inter, Roma, Napoli i może Lazio się włączyć w wyścig o Vicemistrzostwo ???? Miłego dnia i wysokich wygranych w weekend ????
⛔100
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Chelsea Londyn - Arsenal Londyn
Typ: Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie
Kurs: 3.50
Bukmacher: forBET
Analiza:
2 kolejka i kolejny hit, klasyk Premier League z udziałem Arsenalu. Tym razem w Derbach Londynu Kanonierzy zmierzą się na wyjeździe z Chelsea. Zacznę od gospodarzy, którzy w 1 kolejce pewnie pokonali 3:0 na wyjeździe Huddersfield. W pierwszym meczu o punkty w tym sezonie, w spotkaniu o Tarczę Wspólnoty, Chelsea przegrała z Manchesterem City 0:2. Oglądałem ten mecz i zawiodłem się na graczach ze Stamford Bridge. Arsenal na ten moment rozegrał tylko 1 spotkanie o punkty i zaliczył kompletny falstart przegrywając również z City 0:2 u siebie. Jeśli komuś wydawało się, że problemem Arsenalu jest Arsene Wenger, to po tym meczu mógł zmienić zdanie. Nie można skreślać tego zespołu po 1 kolejce, ale podobnie jak Chelsea w meczu z City, tak Arsenal z tym samym rywalem zawiódł. Wiadomo, że zespół Guardioli to klasa sama w sobie, ale momentami brakowało mi walki i ambicji w tych zespołach. Dziś zmierzą się ze sobą i idę w ciekawy typ na forbecie, powyżej 1 rożnego dla każdej z drużyn w obu połowach. W meczach Chelsea z Arsenalem zwykle pada dużo rożnych, ostatnie mecze wyglądały następująco: 14 (w obu połowach obie drużyny miały powyżej 1 rożnego), 13 (Arsenal nie miał 2 w drugiej połowie), 14 (znów Arsenal zawiódł w drugiej połowie) i 18 (warunek spełniony). Wymienione cztery spotkania miały miejsce 2018 roku. Wiadomo, że ten typ to trochę loteria, ja jednak liczę na przebudzenie Arsenalu i to, że pokażą w tym miejscu walkę i ambicję. O Chelsea i ich rożne się nie martwię (choć mogę się mylić). Myślę, że typ ciekawy do zagrania &quot;za drobne&quot;.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom