>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Newsy, dyskusje oraz ciekawostki dotyczące świata darterskiego

radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Po ostatnich tygodniach nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale chyba możemy stwierdzić że mamy w naszym kraju zawodnika dobijającego do światowej czołówki. Nie śledzę może wszystkich turniejów na żywo, ale teraz można już wszystkie zobaczyć na you tube w powtórkach. No i imponuje mi Krzysztof Ratajski coraz bardziej. Teraz co prawda odpadł w pierwszej rundzie World Grand Prix, ale z Durrantem zawsze trzeba się z tym liczyć. Z niecierpliwością czekam na najbliższe mistrzostwa świata, jak myślę mnóstwo sympatyków darta w naszym kraju!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Walijczycy Price i Clayton najlepszą drużyna w darta na świecie. Całkowicie zasłużenie, Gerwyn ciągnął ten wózek, gral przez trzy dni znakomicie. Można go lubić lub nie, ale stał sie bardzo szybko znacząca postacia w świecie darta. I będzie moim zdaniem jednym z głównych faworytów zbliżajacych sie coraz bardziej Mistrzostw Świata. Prezentuje moim zdaniem najbardziej wyrównana forme. Polacy, Krzysztofowie Ratajski i Kciuk odpadli z Australijczykami, choć gdyby Ratajski wykorzystal meczowe lotki z Whitlockiem różnie mogło sie to potoczyc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jozzy22 555,4K

jozzy22

Użytkownik
Świat darta okrył się żałobą. W wieku 33 lat zmarł Kyle Anderson, jeden z najlepszych australijskich darterów w historii. Dzięki swoim sukcesom stał się w ostatnich latach jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w historii Professional Darts Corporation.
Przyczyny śmierci Australijczyka nie są jeszcze znane.
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Hej. Ma ktoś stronkę ze statystykami z MŚ WDF? Nie mogę nic znaleźć, chodzi mi o 180ki, checkouty
Chyba na razie tylko tyle co na stronie podają w raportach z danej sesji, jak wyglądały mecze, kto ile wbił maksów, ale trzeba sie wczytać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +716
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Chyba na razie tylko tyle co na stronie podają w raportach z danej sesji, jak wyglądały mecze, kto ile wbił maksów, ale trzeba sie wczytać.
No właśnie widziałem i myślałem że są gdzieś normalne statystyki meczowe. Można było undery łapać na maxy. Oglądałem na Eurosporcie i poziom tragedia pierwszych rund... Oczy bolały, u mnie w domu lepszy poziom jak z kumplami gramy przy piwku :) teraz dłuższy format to chciałem poprzeglądać dokładne statystyki bo wszystkiego się nie da obejrzeć. Ale dzięki psotniku 💪
 
Otrzymane punkty reputacji: +491
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Przecież ten Menzies to jest jeszcze bardziej rozstrzesiona wersja młodego Gurneya. Kiedy miał szanse to lotki latały hen daleko. Tricole jutro moim zdaniem bez szans.
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
W czwartek startuje Cazoo World Cup of Dart 2022 w niemieckim Frankfurcie. Będzie jakiś temat na forum odnośnie tego wydarzenia? W turnieju biorą udział Polacy, którzy w pierwszej rundzie zmierzą się z reprezentacją USA.
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W czwartek startuje Cazoo World Cup of Dart 2022 w niemieckim Frankfurcie. Będzie jakiś temat na forum odnośnie tego wydarzenia? W turnieju biorą udział Polacy, którzy w pierwszej rundzie zmierzą się z reprezentacją USA.
Temat zrobiony
https://forum.bukmacherskie.com/threads/pdc-grand-slam-of-darts-2022.165525/#post-7111749
Tylko tytul i grafika z terminarzem, ale jeśli ktoś chce coś dopisać bardziej szczegółowo o ekipach to zapraszam serdecznie.

Na przyszłość to w takich przypadkach, kiedy brakuje jakiegoś tematu (co sie zawsze może zdarzyć) to przecież można też samemu zrobić taki temat. Wystarczy tytuł, nagłówek, tak tylko żeby było miejsce by pisać, a potem się ewentualnie uzupełni resztę. Na tym polega forum dyskusyjne, że każdy jego użytkownik ma prawo pisać i tworzyć tematy, a nawet powinien.
 
Do góry Bottom