>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
T 115

tomi5454

Użytkownik
nie wiem stary czego Ty oczekujesz. odpowiedz mi co składa się na kursy i jego wahania a odpowiesz sobie czemu w buku x jest linia taka a w buku y taka. Ja juz pograłem ten bet. kazdy gra za własne, na własną odp. W stsie pracuja debile, którzy nie mają w połowie wiedzy z kosza, ręcznej niż niektórzy z tego forum. bad true story

obecnie jedni z najlepszych odssmakerów pracują o dziwo u ruskich bukmacherów, zaobserwowałem to przez msc obserwując kursy, wahania czy rotacje na live betach.
e; linia na uni juz -12 ;d w 1xbet -12.5
Gościu przeciez sam pograłem ???? Mówie tylko co się dzieje na rynku w STS, czemu się rzucasz?
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
3.
Spotkanie: Calcutta Customs - Patha Chakra
Typ: Btts w drugiej połowie (1:1 HT)
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365

4.
Spotkanie: Mlada Boleslav U19 - Sigma Olomouc U19
Typ: over 3.5 gola (0:2 HT)
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Podwójna.


Edit.
Przerwa.
0/4
 
G 179

gajek

Użytkownik
Jest tu jakiś spec od polskiej 2giej Ligii? Rzucił mi się spory kurs na GKS Bełchatów @2.83, grają z ruchem na wyjeździe. GKS z handi 1,5 @6,05, GKS 3+ @7.25. Co sądzicie?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Over 220.5 @ 2.00 ⛔
Columbian z Meralco na Filipinach. 13 pkt na 2.20 do konca. Tam nikt nic nie broni.
To jest jakiś dwumecz? 24 sekundy do konca, Meralco prowadzi 2pkt i ma piłkę, a rywale nie faulują tylko pozwalają im grać do syreny...
 
C 186

casuals

Użytkownik
Jest tu jakiś spec od polskiej 2giej Ligii? Rzucił mi się spory kurs na GKS Bełchatów @2.83, grają z ruchem na wyjeździe. GKS z handi 1,5 @6,05, GKS 3+ @7.25. Co sądzicie?
info jest takie, że wczoraj trening Gksu odwiedzili kibice dopingując i mocno mobilizując na ten mecz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom