>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

III runda kwalifikacji Ligi Europejskiej [16.08.2018] REWANŻE

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Do kolegi Cruel. Sorki, że teraz ale dlaczego ma im się skończyć kraina mleka i miodu. Mają swoje kontrakty i nagle im ich nikt nie obetnie czy ich nie wyrzuci, to nie jest normalna praca. W normalnej pracy złapali by cię np. pijanym i dyscyplinarka a potem przesrane czy tam coś byś zepsuł i po.premii. Tutaja normalne reguły nie obowiązują i w kontrakcie nie ma zapisku, że jak przegrają z pół amatorami to zostaną wyrzuceni albo nie będzie tyle i tyle kasy. Hajs im się i tak będzie zgadzać i to w miesiąc hajs jakiego my tutaj wszyscy razem wzięci nie zarobimy u buka i w pracy(licząc jednego średniego zawodnika) heh.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Nawet 10,20 chwile było na awans przy 4:1, myślałem dać dyszke ale odpuściłem, szkoda. A przedmeczowo ile było na awans zenita?
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Skad wiesz, ze wydrukowany, ruscy mogli ich olac tydzien temu, jakies ananas party przed meczem moze mieli.Dziwna sprawa, ale takiej klasy druzyna mogla to odrobic.Gdyby np Legia w doliczynym zdobyla gola, to tez by wygladalo na robiony mecz.
 
ziemniak 199

ziemniak

Użytkownik
Zenit mógł olać sprawę i owszem.
Ale żeby Dynamo olało sprawę ?
Mecz rozegrany pod stołem ewidentnie.
Wygrać 4-0 żeby przegrać 1-8.
Bez jaj.
Nawet 10,20 chwile było na awans przy 4:1, myślałem dać dyszke ale odpuściłem, szkoda. A przedmeczowo ile było na awans zenita?
7.60 było na awans Zenitu przed spotkaniem.
Śmierdzi mi to spotkanie strasznie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wkleiłem wczoraj tu jeden, ale mod mi usunął ???? No cóż dla polskiej piłki ten rok będzie koszmarem. Najpierw Polska w Rosji i teraz żadnego klubu nie będzie w pucharach. Czy to jest przypadek ? Raczej nie... Wczoraj zauważyłem w grze, a w zasadzie w jej braku podobieństwa do reprezentacji - brak wystarczającego przygotowania fizycznego... Obrońcy nie byli w stanie dogonić napastników przeciwnika, bardzo wolno się cofali... Oczywiście w Legii mamy piłkarzy z różnych krajów, ale efekt był ten sam. Widać, że świat nas wyprzedził w szybkości i zaangażowaniu, a my przespaliśmy pewien okres... Najgorsze jest to, że jak piłkarz szybko nie biega to nie jest kwestia wyszkolenia technicznego tylko po prostu tego, że nikt ich nie cisnął szybkościowo, że uważali, że i tak im się wszystko należy...
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Adamo przesadzasz.... Oni mieli za ciężkie treningi, nie są przyzwyczajeni do grania do kilka dni, pogoda była masakryczna....
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Czy to jest przypadek? Nie to regularność, odkąd się piłką interesuję to takie były wyniki naszych klubów. Ewentualnie Legia, Lech czy Wisła raz na kilka sezonów zamazywała obraz nędzy. Raz na 3 lata ze dwie rundy przejdzie ktoś inny.
Obejrzałem skróty wczorajszych meczów i o ile Legii nie będę komentował, bo tam nie poziom sportowy jest teraz największym problemem, o tyle miałem łzy w oczach jak widziałem poczynania Lecha i Jagiellonii. Wierzę w to, że oba zespoły się starały, ale nie potrafiły za wiele zrobić. Po prostu nie potrafili. Nie było pomysłu, nie było drogi. Bardzo smutni muszą być Ci piłkarze, którzy na te puchary liczyli i zweryfikowali swój poziom i naszej ligi.
Nie mniej uważam, że i Jagiellonia i Lech mogą swoją grę poprawić i są ku temu jakieś przesłanki. Jagiellonia pod wodzą trenera Mamrota dojrzała, są dobrze poukładani i jedynie czasem brakuje detali, co jest wyniesione z naszej ligi, tam takie niedostatki nie są karane a w pucharach zamiast 1:1 robi się 3:1 dla przeciwnika. Lech pod wodzą swojego człowieka też gra nawet nieźle, widać, że fizycznie są lepsi, zespół nie stoi jak to bywało wcześniej. Jedynie z tyłu brak koncepcji, Genk mógł im 10 bramek wbić spokojnie, tyle mieli miejsca, że mogli poszaleć.
Smutno, ale takie życie
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Przecież tam nie ma żadnej organizacji, taktyki, grajki przepłacane, każdy ma się za CR7, zero zapału, zaangażowania, chęci, 5 minut do końca a oni dopiero się budzą z letargu i z płaczem do sędziego że za mało doliczył ????
I ten sędzia który przepchnął Dudelange do kolejnej rundy
haha, nie uznał 8 goli, tyle samo powinno być karnych.Przecież to całe Dude razem z 5 goli powinno strzelić.Byli lepsi w dwumeczu, umiejętnościami nie ustępowali, awansowali bo bardziej chcieli, tyle.Legia od czasu tej śmiesznej pogoni za majstrem nie zrobiła żadnych postępów, zresztą walka Top3 w tej rundzie pokazała kondycję krajowej piłki.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Niestety za taki stan rzeczy w jakiejś części odpowiadają kibice polskich klubów, którzy wierni są jak psy... Bez względu na to co wyrabia ich właściciel i tak się łaszą i chcą więcej... ???? Niech stadiony opustoszeją w połowie to może coś drgnie, a musi drgnąć bo to będzie brak wpływów z biletów, a jak stadiony opustoszeją to i reklamodawcy w TV zobaczą, że nikt tego nie ogląda i spadną także wpływy z reklam... Więc każdy kto chodzi na mecze polskiej (extra - ŚMIECH)klasy ma jakiś wpływ... Najgorsze jest to, że taplając się w tym naszym grajdołku (extra)klasowym nikt nie widzi jaki to słaby poziom bo nie ma porównania do zagranicy... A teraz cały rok nie będzie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom