>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

III runda kwalifikacji Ligi Europejskiej [16.08.2018] REWANŻE

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
III runda kwalifikacji Rewanże



Kursy od: Fortuna

Wczorajszego dnia padło kilka niespodzianek. Mowa min. o wysokich wygranych Trencina czy też Dynama Mińsk. O polskich klubach nie ma się co wypowiadać, ale jak widać polska piłka kuleje i to mocno. Jak myślicie czy któryś z polskich klubów jest w stanie odwrócić swój los?. Kto z innych europejskich klubów wygra i przejdzie dalej?
Zapraszam do podawania typów popartych choć krótką analizą.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Jako, że jest poniedziałek, a do czwartkowych spotkań jeszcze czas i nie ma żadnych notek od Was, pozwolę sobie spróbować dorzucić typ. Będzie to typ na mecz Legii z Dudelange.
Otóż moją propozycją jest Legia Over 1.5 @ 1.75 - lvBET ✅
Dlaczego Tak?

Po pierwsze jest trener, można spierać się o to czy jest dobry czy nie, moim zdaniem wybór średni, ale zobaczymy co wyjdzie w praniu. Początek nowego trenera to w moim odczuciu dwa proste spotkania. Wyjazd do Luksemburga i mecz u siebie z Zagłębiem Sosnowiec, które wg mnie wróci do 1 ligi tak szybko jak do niej awansowało, ale nie ważne. Weźmy pod lupę pierwsze spotkanie.
Owszem, zgadzam się, że Legia w pewnym momencie byłą tłem dla mistrza Luksemburga, brakuje tam wiary, brakuje tam takiego wstrząśnięcia , innymi słowy brakuje kogoś kto te wszystkie gwiazdy weźmie za twarz. W moim odczuciu idealnie do tego się nada Sa Pinto, to jest taki Portugalski Ojrzyński - motywator drużyny, a jako, że całe życie na motywacji jechać nie można, to często zmieniał kluby, bo na pół roku, roku starczy, a potem warto by dodać jakąś taktykę ; ) oczywiście mówiąc żartobliwie.
Wydaje mi się, że Legia wyjdzie zmotywowana i ofensywnie, no bo w sumie co im pozostaje? Niezależnie czy Dudelange coś strzeli czy nie (nawet zakładając , że strzeli) to Legia potrzebuje 2 bramek minimum czy to dogrywka czy to awans 0-2. W pierwszym spotkaniu najbardziej zawiodło wykończenie i brak nacisku i szybszego doskoku do obrońców Dudelange, to nie są wirtuozi, oni się gubią, co często można było zaobserwować i Legia na tym powinna bazować, wysoki pressing i gramy, większej kompromitacji już być nie może niż porażka u siebie, tzn. może być brak awansu, jednak wszystko zależy od postawy zawodników. Do składu wróci Jędrzejczyk , który daje kolejną alternatywę trenerowi, nie mówię, że jest lekarstwem na wszystko, jednak to zawsze urozmaicenie kadry, a i dobry duch drużyny. W 1. meczu często było przyglądanie się co robią gracze z Luksemburga, tak nie powinno być i jak pisałem wcześniej tylko pressing.
Jak napisałem, nie wiem czy Legia awansuje, być może, ja stawiam 2 bramki Legii, bo patrząc, że w beznadziejnej formie ukuli przeciwnika to na spokoju mogą to zrobić 2, a może i 3 razy wychodząc na pełnym zaangażowaniu no i grając w pełnym składzie, a nie z czerwoną kartką jak ostatnio. W ostatnim meczu z jak na Polskie warunki dobrym Piastem wyglądało to dobrze, oprócz 20-25 minut po przerwie, kiedy to totalnie dali się zepchnąć do obrony, co Piast wykorzystał.
Tak samo nie przeceniałbym umiejętności gospodarzy spotkania, ot fajnie zagrali, mieli miejsce do gry i sercem i zaangażowaniem dużo ugrali, ale jak pokazał dzisiaj inny zespół z rodzimej ligi - Differdange - można ich pokonać i to właśnie wspomniane wyżej 0-2.
Podsumowując to wszystko
- Ofensywnie nastawiona Legia z pełnym zaangażowaniem i pressingiem i efektem nowej miotły - jestem spokojny o typ. W przeciwnym razie będzie słabo.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
robson1416 , z tego co pamiętam to Jędrzejczyk nie został zgłoszony do rozgrywek w tej rundzie, więc nie będzie mógł wystąpić w meczu rewanżowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Legia -1 kurs 2,5 promocja miesiąca ładujemy pod sufit i w czwartek świętujemy
2 razy pasterze nie będą mieli takiego szczęścia, Legia zagrała tydzień temu najgorszy mecz w europejskich pucharach od kilku sezonów.
 
P 0

pavlinho

Gość
Legia -1 kurs 2,5 promocja miesiąca ładujemy pod sufit i w czwartek świętujemy
2 razy pasterze nie będą mieli takiego szczęścia, Legia zagrała tydzień temu najgorszy mecz w europejskich pucharach od kilku sezonów.
Może i tak będzie, bo to pasterze i popełniają katastrofalne błędy ale są lepiej przygotowani fizycznie od Legii. Trzeba być samobójcą, żeby postawić jakąkolwiek złotówkę na Legię w tym momencie. Już nawet nie wspominam o handicapach czy overach bramkowych jak wyżej u Robsona w kierunku tej drużyny. No i co z tego, że nowy trener? Każdy kto ma minimalne pojęcie o piłce widzi że ta drużyna leży pod względem przygotowania fizycznego i motorycznego. Piast Gliwice ich cisnął grając w 10 przez długi okres drugiej połowy xDDDDD we wcześniejszych meczach też wyglądało to średnio. Żadnego pomysłu na rozegranie akcji, piłka na aferę i tyle. W Legii nikt nie jest w formie. A w dwa dni nie wypracują niczego. No bet i tyle.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dudelange - Legia
wynik:2-2 ✅✅✅
Przed Legią stoi trudne zadanie,żeby odwrócić losy dwumeczu w rewanżu i tak to nie jest żart co ja piszę że trudne zadanie chociaż gramy z ekipą z Luxemburga, niestety takich dożyliśmy czasów że nasz mistrz, który ma budżet około 40 mln euro, gdy grał w lidze mistrzów miał jeszcze wiekszy, dostaje łomot od klubów z dziesięc razy mniejszym budżetem ( Spartak Trnava) albo i jeszcze mniejszym (Dudelange), W Legii panuje jakaś toksyczna atmosfera, w zasadzie to nic tam nie funkcjonuje jak trzeba, traci się pieniądze, a nie ma wyników, kilka chybionych transferów według mnie: Antolić, Phillips, Pasquato, Eduardo, widać że skauting w Legii jest na bardzo niskim poziomie. Ale przechodząc do aspektu sportowego, musiałbym być jakąś amebą umysłową jesli bym nie widział jaką Legia gra padake, a nie futbol, możemy się uczyć od Dudelange jak realizować założenia taktyczne, co pokazali w pierwszym meczu gdzie byli zespołem zdecydowanie lepszym i zasłużenie wygrali. Legia nie ma drużyny na ten moment i o ile na ekstraklape takie coś może wystarczyć, to na europejskie puchary nie za bardzo. Carlitos, Kante, Cafu i długo długo nic, Kto oglądał mecze z Trnavą czy Dudelange ten musi stwierdzić że Legia była zespołem gorszym, i chociaż w drugim meczu na Słowacji zagrała dobre spotkanie to w przekroju dwumeczu Trnava wyszła zwycięsko, ale od Legii która ma budżet 10 razy większy musimy wymagać, takich rywali powinna rozstrzygnac po pierwszym spotkaniu, bo aż boję się pomyśleć co by było gdybyśmy trafili na kogoś mocniejszego typu Celtic, Salzburg czy Dinamo Zagreb, Nie sądzę aby Legia odmieniła losy dwumeczu z Dudelange, po tym co zobaczyłem w Warszawie, 1X po kursie 2.23 biore w ciemno
Typ: Dudelange lub remis @ 2.23 Fortuna ✅✅✅ :eek:kay:

(edit:jak tam legia ? zarobieni? mieli na lajcie awansować...)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
Odniosę się do wpisu wyżej Madmana ma on dużo racji w swojej wypowiedzi i swoje poglądy na temat Legi , ktoś tam wyżej pisał też no bet do gry , ja natomiast coś napiszę od siebie jak ja to widzę . Chodzą słuchy że władzę Legi kładą lachę już na LE bo i tak w następnej rundzie Cluj z rumuńskiej ligi więc małe szanse na awans itp tak naprawdę nie wiadomo jakie będzie podejście trenera i piłkarzy do tego meczu ale patrząc na aspekt czysto sportowy , pierwszy mecz zagrali u siebie katastrofalnie i jeszcze ta czerwona kartka .. nie podlega dyskusji że grają poniżej oczekiwań , po drugiej stronie zespół z luksemburga określany mianem półamatorów gdzie podobno 4 czy 5 piłkarzy ma w dzień meczu nocną zmianę i muszą się starać o wolne w swojej pracy żeby zagrać w tym meczu .. Jak dla mnie przyszedł teraz nowy trener może jakoś ożywi ten zespół ale co by nie mówić jeżeli zagrają z wiekszym zaangażowaniem i wolą walki o awans do następnej rundy LE niż na własnym stadionie stać ich spokojnie na trafienie paru goli Dudelange i wywalczenie awansu dlatego też reasumując uważam że warto zagrać Legia win @ 1.64 z fortuny.
Legia @ 1,64 fortuna
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dudelange vs Legia (AH-1) kurs: 2,02 buk: LVBET ⛔⛔⛔
Dudelange vs Legia (AH-2,25) kurs: 4,65 buk: LVBET ⛔⛔⛔
Dudelange vs Legia (awans) kurs: 2,10 buk: LVBET ⛔⛔⛔
????JA PIERDO...Ę, NA TO NIE MA SŁÓW ????
Wchodzę w to stawką wyższą niż zwykle. Powiedzmy, że podwójną... Nie oglądałem pierwszego meczu i może i dobrze... bo miałbym spaczony obraz... Jeśli ktoś mnie zaatakuje o ten akapit - Panowie hejterzy, od razu piszę, że nie będę na to odpowiadał bo by mi to zajęło z 2 godziny wam wyjaśniać co mam na myśli pisząc &quot;spaczony&quot; obraz kiedy przecież jedną z żelaznych zasad bukmacherki jest ta - &quot;zespół jest tak dobry jak jego ostatni mecz&quot; (w tym wypadku z tym samym przeciwnikiem w tych samych rozgrywkach)... Legia nawet jeśli nie będzie chciała dalej grać w LE to równocześnie nie będzie chciała zostać wyeliminowana przez półamatorów. Na moje pytanie z poprzedniego meczu - czy to prawda, że jeden z zawodników Dudelange zawodowo smaży naleśniki nikt mi nie odpisał... ???? Powiem tak - Legia nie odda tego, żeby się z niej nie śmiali, a to dla prawdziwych facetów jedna z ważniejszych spraw. Teraz sportowo - nie ma co pisać - Legia nawet bez formy jest zespołem ZAWODOWYM. Sportowo i na papierze to przepaść...
Zapomniałem jeszcze w analizie podać efekt &quot;nowej miotły&quot;. Zazwyczaj nowy trener daje dużo optymizmu do drużyny. Często zespół pod wodzą nowego szkoleniowca gra kilka razy lepiej... Z pamięci Leicester w LM z Sevillą...
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Dudelange vs Legia (AH-1) kurs: 2,02 buk: LVBET
Dudelange vs Legia (AH-2,25) kurs: 4,65 buk: LVBET
Dudelange vs Legia (awans) kurs: 2,10 buk: LVBET
Wchodzę w to stawką wyższą niż zwykle. Powiedzmy, że podwójną... Nie oglądałem pierwszego meczu i może i dobrze... bo miałbym spaczony obraz... Jeśli ktoś mnie zaatakuje o ten akapit - Panowie hejterzy, od razu piszę, że nie będę na to odpowiadał bo by mi to zajęło z 2 godziny wam wyjaśniać co mam na myśli pisząc &quot;spaczony&quot; obraz kiedy przecież jedną z żelaznych zasad bukmacherki jest ta - &quot;zespół jest tak dobry jak jego ostatni mecz&quot; (w tym wypadku z tym samym przeciwnikiem w tych samych rozgrywkach)... Legia nawet jeśli nie będzie chciała dalej grać w LE to równocześnie nie będzie chciała zostać wyeliminowana przez półamatorów. Na moje pytanie z poprzedniego meczu - czy to prawda, że jeden z zawodników Dudelange zawodowo smaży naleśniki nikt mi nie odpisał... ???? Powiem tak - Legia nie odda tego, żeby się z niej nie śmiali, a to dla prawdziwych facetów jedna z ważniejszych spraw. Teraz sportowo - nie ma co pisać - Legia nawet bez formy jest zespołem ZAWODOWYM. Sportowo i na papierze to przepaść...
Na sts na -1 masz 2,7 lap ja już załadowałem kilka takich kuponów
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
A jakie są przesłanki, że Legia zagra coś lepiej? Powrót Jędrzejczyka? Sa Pinto? Wygrana z Piastem?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Takie ze Legia to klub kilkakrotnie lepszy niz jakies pastuchy z Luksemburga i takie ze Legie nie jest klubem ktory ciagle bedzie w kryzysie.
 
W 14

waler14

Użytkownik
Dlaczego Legia zawodowy zespół nie ograła tych ,,pastuchów&#39;&#39; u siebie ,tylko dostała od nich bęcki i teraz jedzie gromić ich na wyjeżdzie ?
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Ja mecz Legii widzę tak:
- Legia przegrała u siebie bo nie tworzyła monolitu, co prawda oglądałem 60 minut meczu, jednak widząc zespół gości wydaje mi się, że grali gorzej niż Spartak.
- mecz z Piastem może nam zamydlić oczy. 3:1 na wyjeździe robi wrażenie, jednak czerwona kartka w pierwszej połowie ustawiła spotkanie wg mnie. Weźcie pod uwagę, mimo gry w przewadze na początku 2 połowy Piast dominował nad Legią czego efektem była bramka. Później zabrakło sił Piastowi + wg mnie złe zmiany.
- faktem jest, że trzymanie Kante i Carlitosa na ławce w tym meczu było błędem. Nie wiemy jaki skład wystawi Sa Pinto po kilku treningach ( nie wiem czy chociaż 2,3 przeprowadził), mówił na konferencji, że oglądał ostatnie spotkania Legii więc należy spodziewać się Kante i Carlitosa w pierwszej 11.
- Jestem przekonany, że gorzej niż w pierwszy meczu u siebie Legia pod wodzą Sa Pinto nie zagra. Zgadzam się z typami, że Legia wygra lub strzeli +1,5 bramki. Brak awansu to byłaby katastrofa.
- Pamiętajcie o ważnej rzeczy, Jędrzejczyk nie zagra w jutrzejszym meczu
Mój typ:
Legia Warszawa (awans) @2 (fortuna)
 
slowianin 130

slowianin

Użytkownik
Może i Legia wymęczy awans chociaż wątpię w to, jednak panowie mocno nie doceniacie piłkarzy z Luksemburga więc przypomnę, że ich reprezentacja potrafiła zremisować z mistrzami świata, a banda najemników w Legii nie wypruje sobie za nią flaków.
 
E 60

enjoy_10

Użytkownik
Widzę wszyscy o Legii - to ja z innej beczki.
Trebel: Rijeka, Braga, Apoel DNB (zakład bez remisu): kurs około 2,4.
Wszystkie drużyny uzyskały remis bramkowy na wyjeździe, więc są teoretycznie w lepszej sytuacji przed rewanżem. Z drugiej strony muszą podejść do meczu z pełnym zaangażowaniem. Nawet gdyby utrzymywał się wynik 0:0 to goście będą musieli zaatakować i stworzy się okazja na bramkę dla gospodarzy.
Rijeka wygrywa u siebie mecz za meczem, ostatnio sprawiali sporo problemów drużynie Dinama Zagrzeb, jest mocniejsza kadrowo i powinna spokojnie ograć trzecią drużynę ligi norweskiej.
Analogiczna sytuacja z Bragą. Jeżeli Zorya chciała coś ugrać w tym dwumeczu to obowiązkiem było wygrać u siebie. Braga jest lepsza kadrowo, przewyższa ich kulturą gry, u siebie są mega mocni.
No i Apoel. Drużyny z Cypru jeszcze mnie w tych eliminacjach nie zawiodły, więc spróbuję kolejny raz. Na Cyprze bardzo ciężko się gra wszystkim. Jutro znowu temperatura będzie wynosiła około 35 stopni. Beer Sheva niedawno poległ na wyjeździe z Zagrzebiem 5:0, Apoel rozbił estońską Florę 5:0 u siebie. Jutro powinni spokojnie sobie poradzić, ale zabezpieczam się na wypadek remisu.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Legia jest cienka jak tyłek węża. Gdyby im teraz przyszło grać z Lechem lub Jagą to by bęcki były że hoho.
Ps. Jagę będzie wspierać w Belgii minimum tysiąc kibiców.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Dlaczego Legia zawodowy zespół nie ograła tych ,,pastuchów&#39;&#39; u siebie ,tylko dostała od nich bęcki i teraz jedzie gromić ich na wyjeżdzie ?
na głupie pytanie trzeba odpowiedzieć głupim
a dlaczego Ty nie trafiasz wszystkich kuponów które postawisz ?
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Dudelange @ 5.75 forbet
Legia -2. @ 5.1 lvbet
Jedno w tym meczu dla mnie pewne, nie ma co stawiać nie wiadomo jak dużej kasy. To co działo się w Warszawie to kryminał piłkarski. Amatorzy robili z nimi co chcieli, oni utrzymywali się przy piłce. Przechodzili środkiem jak w masło grali agresywnie.Legia była bezradna, g ra Legi w ataku to wykop do przodu i może coś wyjdzie. W rewanżowym meczu to Lega od początku powinna ruszyć, dlatego czekam wciąż za zakłady na rzuty rożne Legi.Zagrałem dwa przeciwne zakłady po wysokich kursach, Dudelange wygra ten mecz z kontry lub Legia co najmniej 3 golami. Myśle ze oba takie scenariusze są realne, przy tak wysokich kursach opłaca sie zagrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom