>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 14.08.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - Cincinnati
Godzina: 20:30
Spotkanie: Tsitsipas - Goffin
Typ: Tsitsipas wygra
Kurs: 2.34
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:
Według mnie ten mecz powinien być wyrównany. Kursy na Goffina spadają, wydaje mi się przez to że Tsitsipas grał 12.08 z Nadalem w Toronto i może w tym meczu odczuwać zmęczenie. Jednak zaryzykuje zagrać na Greka, ponieważ akurat na twardej nawierzchni jego mecze z Goffinem kończyły się na jego korzyść. Jeden mecz nie tak dawno 3.08 w Waszyngtonie gładko wygrany 2-0. Kursy wtedy kształtowały się podobne, jednak teraz wszystko zależy od zmęczenia Greka. Gram na Tsitsipasa. Powodzenia ???? z fartem
⛔100
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Superettan
Godzina 19:00
Spotkanie: Örgryte IS : Helsingborgs IF
Typ : Helsingborgs IF over 1.5 gola
Kurs : 2.14
Bukmacher : Unibet
Zacznę od gości bo mój typ w ich stronę , Helsingborgs ma w tym sezonie wielką szansę na awans , zajmują obecnie 2 miejsce jednak z taką samą ilością pkt co lider Falkenbergs i gdyby dziś udało sie zdobyć komplet pkt to będą samodzielnym liderem i na to osobiście liczę , 4 ostatnie mecze to 4 zwycięstwa w tym 2 zwycięstwa w meczach wyjazdowych , ostatni wyjazd do Jonkopings i wygrana 3:1 no i jakże bardzo cenne zwycięstwo na Falkenbergs 3:2 dlatego też właśnie liczę że i dziś tanio skóry nie sprzedadzą , gospodarze są w środkowej części tabeli do dzisiejszego rywala tracą 10 pkt i tyle samo mają przewagi nad zagrożonymi czyli w miarę bezpieczna pozycja , Orgryte na ostatnie 10 meczy zaledwie 1 zwycięstwo i to dosyć dawny czas bo 23 maj tak wiec nie liczę tutaj na jakieś cudowne odrodzenie tym bardziej że drużyna gości nie zbyt im leży , w pierwszym meczu u siebie Helsingborg wygrał 2:0 a poprzedni sezon w dwumeczu u siebie 1:0 natomiast w Orgryte wygrali 3:0 stąd też liczę że ostatnia skuteczność gosci w meczach wyjazdowych dziś także zaprocentuje i liczę na over 1.5 gola gości !
✅114
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - mecze towarzyski
Godzina: 21:00
Spotkanie: Presov - Koper
Typ: Presov (handicap -1.5 gola)
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na wtorkowy wieczór postanowiłem zaproponować zakład z meczu towarzyskiego piłki ręcznej, w którym na przeciwko siebie stanie mistrz Słowacji - Presov oraz czwarta ekipa ligi Słoweńskiej - Koper. Zdecydowanym faworytem jak dla mnie są Ci pierwsi i stronki bukmacherskie szybko się o tym przekonały. Rano osobiście zagrałem czyste zwycięstwo Presov po kursie bliskim 1.6. Aktualnie można złapać kursy rzędu 1.38. Znalazłem u partnera bet-at-home handicap na -1.5 bramek co myślę, że też na spokojnie powinno wejść. Presov to tak jak wspominałem mistrz kraju - w finale pokonali Topolcany 3:1 w serii meczów. Zwycięstwa były bardzo przekonujące, bo pierw 35:21, następnie wpadka na wyjeździe 28:27, znowu u siebie wysoko 34:22 i ostatni mecz w stylu mistrza Słowacji - defensywnie, rzucając i tracąc mało goli 18:25. Zagrali także w SEHA League, gdzie mierzyli się z m.in Vardarem Skopje, Celje, Meshkovem Brześć czy Gorenje Valenje. Zajęli 6 miejsce, co jest dobrym wynikiem. Zebrali ogromne doświadczenie - zresztą praktycznie co roku występują w tych rozgrywkach i tu mają kolejny duży argument na zwycięstwo w dzisiejszym meczu z Koper. Jeśli chodzi o puchar EHF - zagrali niestety słabo, ale i tak lepiej jak dzisiejsi rywale. Zebrali 3 oczka w grupie z Magdeburgiem, Bjerringbro/Silkeborg i SKA Mińsk. Koper z kolei uzyskał 2 punkty w innej grupie z Goppingen, Nexe i Riihimaen Cocks. Moim zdaniem mogli powalczyć o wyjście nawet z grupy, lecz na równo z Finami zakończyli na ostatnim miejscu w tabeli. Koper nie uczestniczy w SEHA League, ani niczym innym, co może dać im braki właśnie w meczach z innymi ekipami. Jak wspominałem zajęli dopiero czwarte miejsce w lidze, oczywiście myślę, że mocniejszej od Słowackiej, ale gdyby wstawić tam Presov - walczyliby z Celje o mistrza będąc poza zasięgiem innych. Jednak dzisiaj jest to tylko mecz towarzyski - trener może sprawdzać jakichś juniorów, czy nowych zawodników, także nigdy nic nie wiadomo. Oczywiście działa to w dwie strony i Presov może zagrać najmocniejszym składem, a Koper wystawi nieco słabszy skład, co daje nam jeszcze większe szanse na powodzenie typu. Mecz zaplanowano na 21:00. Powodzenia!
✅70
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: AEK Ateny - Celtic Glasgow
Typ: Celtic lub remis
Kurs:
1,59
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Powiem tak, oglądałem pierwszy meczu obu ekip i naprawdę nie mam pojęcia jak w tym meczu Celtic nie wygrał... Szybko strzelony gol i wydawało by się, że lepiej nie mogło się zacząć AEK wtedy musiał się nieco otworzyć a to dawało kontry dla Celticu no i Celtic mógł spokojnie strzelić 2 bramki na co przyszła 1 akcja trochę z przypadku Klonaridis znalazł się z piłką w polu karnym Celticu i strzelił bramkę do szatni no i druga połowa wiadomo było jaka będzie... Mur przez AEK a Celtic musiał przez ten mur się przebić, niestety atakował atakował ale zabrakło tej kropki nad &quot;i&quot;, dodatkowo już w 57 min AEK dostał czerwoną kartkę i wtedy już byłem pewny, że Celtic wbije rywalowi bramkę i jakież moje zdziwienie było po końcowym gwizdku... Mecz zakończył się wynikiem 1:1 i tak naprawdę nie powiem przed tym meczem nic nowego, będzie to wyglądać bardzo podobnie, Celtic będzie atakował by strzelić bramkę a AEK będzie się bronić. Dla mnie osobiście zespół Celticu jest zdecydowanie lepszy niż AEK i muszą to pokazać na boisku. Nie wierzę, że AEK zdoła się obronić przez kolejne 90 minut dlatego typuję, że Celtic nie przegra dziś. Stawiam również w awans Celticu ale w typach dnia idę skromniej.
⛔100
 
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Kwalifikacje Ligi Mistrzów – III runda kwalifikacji
Godzina:
20:00
Spotkanie: Dynamo Zagrzeb – FK Astana
Typ: 1
Kurs: 1,88
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Z dzisiejszych meczy wybieram Dynamo. Zaimponowali mi wyjazdowym zwycięstwem w Astanie, kto śledził trochę rozgrywki LE w zeszłym sezonie ten wie ile krwi potrafili napsuć grający u siebie Kazachowie. Astana straciła swoją największa gwiazdę Twumasiego który poszedł za 3mln do Alaves. Wzmocnień konkretnych raczej brak ( ściągali ludzi tylko bez kontraktu). A Dinamo poprostu dalej robi swoje: świetny system pracy z młodzieżą dalej zbiera swoje plony i w tym okienku Dinamo skosiło za 3 piłkarzy mających max 21 lat aż 26mln euro + bonusy. Nie muszę wymieniać chyba ile perełek wyszkolili w Dynamie... Forma gospodarzy bardzo dobra - 3 kolejki ligowe + 3 mecze w el. LM + 7 sparingów przedsezonowych i ani jednej porażki! W poprzedniej rundzie el.LM u siebie rozbili mistrza Izraela 5:0... Astana to drużyna swojego podwórka i moim zdaniem Dinamo przypieczetuje dziś awans zwycięstwem. Pzdr
✅88
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Curabao Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leeds United - Bolton Wanderers
Typ: Leeds ha -1.0
Kurs: 2,10
Buk: LVBET
Troszeczkę kursy zbyt wysokie w mojej opinii na Leeds i chyba warto będzie z tego skorzystać. Leeds to w tym sezonie według mnie kandydat numer jeden do awansu do Premier League. Zespół objął wielki wizjoner, taktyk, przede wszystkim genialny szkoleniowiec, od którego uczył się Pep Guardiola, czyli Marcelo Bielsa. To jest główny aspekt, który jest podstawą do stawiania w tym sezonie na awans Leeds. Zespół może personalnie nie jest aż tak mocny, ale monolit jaki stworzył w tym klubie Bielsa jest niesamowity. Dodatkowo klub wzmocnił Barry Douglas, były zawodnik Lecha Poznań, który miał genialny poprzedni sezon w barwach Wolverhampton. Bolton w zeszłym sezonie cudem obronił ligowy byt wygrywając w ostatniej kolejce Nottingham 3:1 i rzutem na taśmę wyprzedzili Bardsley i Burton. W tym sezonie Bolton wydaje się jeszcze słabszy, a przynajmniej równie słaby, więc pewnie nie będzie aż tak mocno zależeć im aby ciągnąć trzy sroki za ogon, bo przecież jeszcze jest FA Cup, a to rozgrywki bardziej prestiżowe niż Curabao Cup. Nie mówię oczywiście o jakimś odpuszczaniu, bo przecież każdy zawodnik nawet z głębokich rezerw wychodzi na boisko po to żeby wygrać, ale nie wydaje mi się aby było aż tak wielkie ciśnienie na zwycięstwo, a Phil Parkinson pewnie da zagrać kilku młodszym zawodnikom, których nie będzie zbyt często wykorzystywał w Championship. Stawiam na pewne zwycięstwo na Elland Road zespołu Mateusza Klicha.
▶zwrot
 
E 68

espance

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie:
Mol Vidi - Malmo
Typ: Malmo
Kurs: 2.46
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Przedostatnia runda kwalifikacji do ligi mistrzów - Videoton podejmuję u siebie szwedzkie Malmo. Pierwszy wynik meczu był niespodzianką zakończony remisem 1-1, w którym lekką przewagę miało właśnie Malmo. Scenariusz na ten mecz będzię taki: Gospodarzom wystarcza bezbramkowy remis do awansu do ostatniej rundy eliminacji więc zapewne od pierwszym minut będą murować bramkę i liczyć na ewentualne kontry, a Malmo ruszy z kopyta od samego początku aby strzelić kilka bramek. Szwedzi w ostatnim czasie utrzymują dobrą forme na wyjazdach - 5 wygranych spotkań z rzędu mówi za siebie. Liczę, że dzisiaj zdominują Węgrów i strzelą im parę bramek. Przewiduje wygraną gości 2:0.
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP
Godzina: 18:30
Spotkanie: Kyrgios - Kudla
Typ: DW: 2:0
Kurs: 1,92
Bukmacher: 1xbet
Opis:
Dobra dziś zagramy sobie w tenisa, bo widzę, że resztę moich perełek mi podkradziono ???? No więc nieobliczalny Kyrgios zagra dziś z Kudlą. Faworyt jest jeden Nick, a jeżeli Kudla wygra lub urwie chociaż seta to mozemy mówić o braku formy lub o tym, że głowa Kyrgiosa nie dojechała. Jak każdy wie Nick jest chyba aktualnie najbardziej kontrowersyjnym graczem tenisa ziemnego na świecie. Potrafi wybijać piłki w trybuny, kłócić się z sędzią, kibicami, a nawet i samym sobą. Jeżeli jego głowa byłaby &quot;zdrowa&quot; jestem pewien, że dziś już mówilibyśmy o graczu, którego może wyeliminować tylko Nadal, Federer, Djoković. Talent ma ten chłopak niewyobrażalny, natomiast Kudla to dla mnie zwykły chelek i dziś jak wszystko dobrze pójdzie Kyrgios nauczy go szanować &quot;przyszłego mistrza i lidera rankingu&quot;. Tak Nick wierzę w to, że będziesz tym numerem 1, bo oglądam prawie każdy jego mecz jak tylko mogę, bo zawsze jest dobra zabawa xD Nie zawiedzie mnie dzisiaj - zobaczycie! ;D Kyrgios w 2 setach zjada Kudłe oddając mu może hmmm 8 gemów? 6-4,6-4 taki typ. Powodzenia ????
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20.30
Spotkanie: Ajax - Standard
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.55
Bukmacher: forbet
Analiza:

W pierwszym meczu padł remis 2:2, w rewanżu faworytem jest Ajax. Wynik z pierwszego meczu sprawia jednak, że gospodarzom dziś wystarczy remis 1:1 lub 0:0. Dlatego nie spodziewam się huraganowych ataków Ajaxu ale uważnej gry
podporządkowanej celowi jakim jest awans. Ajax ma większe indywidualności ale popełnia błędy w obronie, co pokazał pierwszy mecz. Dziś zgodnie z zapowiedzią swojego trenera Ten Haga gospodarze będą chcieli uniknąć takich błędów więc mecz nie będzie tak otwarty jak w pierwszym spotkaniu. O mobilizacji w obydwu ekipach świadczy fakt, że mimo poczatku sezonu w weekend w ligowych meczach najlepsi piłkarze odpoczywali. Uważam, że buki trochę przeceniają obecny Ajax ze względu na markę i przeszłość, stąd wybieram bezpieczniejszy typ niż gra na wygraną gospodarzy po 1.40.
▶zwrot
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Ajax - Standard
Typ: 2 [+1.5]
Kurs: 1,75
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
Przeglądając dzisiejszą ofertę na Ligę Mistrzów zwróciłem uwagę na zaskakująco duże dysproporcje kursów między Ajaxem i Standarem. Faworyzowanie Holendrów mnie nie zdziwiło, ale potraktowanie Standardu jak jakiś amatorów już tak. Wszystkie kursy w stronę Belgów wydają się kuszące po bramkowym remisie w Liege. Ajax wszedł w mecz z buta i szybko prowadził różnicą dwóch goli, ale pogoń gospodarzy dała im remis. Sam mecz był dość wyrównany, bo więcej celnych strzałów gości, ale więcej okazji wykreowali ówcześni gospodarze. W weekend oba zespoły w lidze zremisowały, a Ajax dziś może mieć spore problemy. Nie zagra nadal Veltman, a pod znakiem zapytania występy Dolberga, Sinkgravena czy przede wszystkim de Ligta, kluczowego defensora. 1.75 na handicap dodatni w stronę Belgów to gruba przesada i ostatecznie wybrałem tę bezpieczniejszą opcję.
⛔100
 
makaronwdn 176

makaronwdn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt, 1 liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tala&#39;ae El Gaish - Pyramids FC
Typ: 1
Kurs: 5.70
Bukmacher: Lv bet
Analiza:
Zacznę od tego że meczyk namierzylem wczoraj wieczorem przeglądając dostępne mecze na dziś ale nie miałem czasu na doglebna analizę ale pamiętam że jeszcze wczoraj kurs na gospodarzy wynosił ponad 7 więc mocno zaczął spadać no i uważam że nie bez powodu. Zacznijmy od H2H druzyn w 2018 graliśmy że sobą dwukrotnie noi tu ciekawostka El gaish u siebie wygrali na wyjeździe zremisowali. Dodam że w egipskiej lidze przeglądając statystyki drużyn duże znaczenie ma atut własnego boiska grajac zdecydowanie lepiej jak zwykle ja ryzykuje na czyste 1 ale można się zabezpieczyć 1x co zazwyczaj jest bezpieczniejsze patrząc na typy jakie ostatnio podałem powodzenia
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM kwalifikacje
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Standard Liege
Typ: powyżej 9,5 rożnych
Kurs: 1.95
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Pierwsze spotkanie zakończone remisem 2-2 co stawia w lepszej sytuacji gospodarzy. Gra na remis jednak nie wchodzi według mnie w rachubę bo 1 bramka stracona w końcówce meczu i może być po marzeniach o LM. Ajax u siebie bardzo często nabija sporo rożnych, ostatnio w 1 kolejce ligi holenderskiej z Heracles gdzie długo utrzymywał się wynik remisowy sami nabili 12 rożnych. Goście jak potrzeba też potrafią sporo rożnych nabić i tak w lidze w 2 kolejce z Waasland wykonali 10 rożnych (wynik 0-0) i 3 kolejce z Cercle B. 7 rożnych (wynik ponownie 0-0). Jak widać przy wyniku remisowym piłkarze z Liege potrafią przycisnąć przeciwnika i wywalczyć sporo rożnych a dzisiaj remis nic im nie daje i muszą zagrać o zwycięstwo co tylko pozwoli graczom Ajaxu na wyprowadzanie szybkich kontrataków przy których jest spora szansa na wywalczenie przynajmniej rożnego. Co prawda w pierwszym spotkaniu mieliśmy tylko 3! rożne ale wogóle bym się tym wynikiem nie sugerował i uznał to za &quot;wypadek przy pracy&quot;.
✅95
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Cincinnati
Godzina: 22:15
Spotkanie: Azarenka - Garcia
Typ: Garcia DW 2:0
Kurs: 2.9
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Carolina Garcia ostatnio zagrała dobre zawody w Montrealu, czego nie można powiedzieć o Azarence, która nawet nie pierdła z Kontą - żaden element jej gry nie był dobry, nawet serwis i zwłaszcza serwis. Garcia przegrała dopiero z Halep, która triumfowała w tamtym turnieju, więc bez wstydu, poza tym to WTA No.1. Garcia generalnie lubi przeciwniczki bijące na siłę i grające ofensywnie, do których Azarenka się zalicza, natomiast notuje ona słabsze wyniki z defensywnie grającymi zawodniczkami, zwłaszcza odgrywającymi płasko po kątach i biegającymi po korcie. Azarenka wczoraj grała ponownie gówno, ale jakoś wychokowała przeciwko Suarez Navarro, ale czy to jest jakieś osiągnięcie- wg mnie żadne i dzisiaj Francuzka powinna bez problemowo ograć ją w 2 setach, zwłaszcza że ostatnio ustabilizowała się pod maską, więc liczę na dobry występ Karolinki.
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom