>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości
Pierwszym krokiem natomiast jest przeczytanie regulaminu konkursu!
Proszę podawać linki do postów, które należy zedytować itp.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Chcę zarejestrować się w fortunie z podanego linku. Niestety, wpisując kod promocyjny uprawniający do odbioru 20zł za rejestrację cały czas otrzymuję informację: &quot;Podany kod promocyjny jest nieprawidłowy&quot;.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Chcę zarejestrować się w fortunie z podanego linku. Niestety, wpisując kod promocyjny uprawniający do odbioru 20zł za rejestrację cały czas otrzymuję informację: &quot;Podany kod promocyjny jest nieprawidłowy&quot;.
sprawa zgłoszona, jak będę miał zwrotne info dam znać, pozdrawiam ????
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Pomyliłem się w typowaniu meczu Lechia - Śląsk
Oczywiście chodziło mi o 1-0 dla Lechii w pierwszej połowie
Proszę moderatorów o wyrozumiałość i zaliczenie typu
Dzięki
Wyrozumiały jestem, każdy może się pomylić, ale takie uwagi to trzeba zgłaszać do czasu rozpoczęcia spotkania, a nie 2 dni po meczu, tak więc z wielką przykrością, ale typu nie mogę zaliczyć //Waldi1979
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!!!
Przypominam, że aby brać udział w Typerze Ekstraklasy trzeba zapisać się w TYM TEMACIE
część osób &quot;zapomniała&quot; to zrobić, z racji, że jest to pierwsza kolejka punkty podliczyłem wszystkim, ale apeluję o zapisanie się, bo w kolejnych kolejkach już nie będzie taryfy ulgowej. Niestety jedna osoba, która zajęła miejsce na podium również się nie zapisała, punkty do czasu zapisania oczywiście polioczyłem, ale nagroda przechodzi na kolejną osobę, ponieważ nie możemy jej wypłacić osobie, która teoretycznie nie bierze udziału w zabawie.
Lista osób, które typowały, a nie są zapisane:
xbrajanx
andus9
ibis
tommyxxx
cinas89
proszę potraktować sprawę poważnie.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/3-kolejka-lotto-ekstraklasy-03-08-06-08-2018.153019/#post-6701801 Poproszę o dodanie tej analizy
https://forum.bukmacherskie.com/threads/2-kolejka-03-08-06-08-typera-ekstraklasy.153020/

3) Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Wynik: 1:1
Pierwszy gol: Piast Gliwice
Under/over: under
Wynik pierwszej połowy: o:eek:
Poprosiłbym również o poprawienie wyniku do połowy na 0:0 bowiem widzę że coś się tam wkradło.....
Analiza dodana i poprawiony wynik //Waldi1979
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jeszcze raz podsyłam instrukcję jak dodać link do swojego postu, bo część z Was nadal z uporem maniaka przysyła link albo do całego tematu, albo do którejś strony. Najpierw klikamy hasztag z naszym numerem posta, który znajduje się w prawym dolnym rogu, następnie z okienka, które nam wyskoczy kopiujemy górny link i go podajemy przy prośbach o dodanie analizy/kuponu. Poniżej screen dla lepszego zobrazowania sytuacji.

 
Do góry Bottom