>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów [ 31.07 - 01.08.2018] REWANŻE

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Tiraspol vs Skhendija @ Over 2.5 @ 2.07 lvbet ⛔ 0-0
forbet - 2.15

Kurde, myślałem, że mecz jest o 20 i siadam sobie do pisania, a tu za 5 minut, to krótko, pierwszy mecz i mnóstwo okazji, 31 strzałów , tylko 1 gol, generalnie dobry kandydat na over, gospodarze muszą gonić wynik, będzie ofensywnie znowu. Za drobne polecam.
edit: Może i dobrze, że późno wrzucone, bo smutne 0-0
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal Lm
Spotkanie: Basel-Paok
Typ: 1
Kurs: 1.89
Bukmacher Fortuna
godz; 20:00
analiza: Rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Paoku Saloniki i drużyną Fc Basel. W pierwszym meczu rozegranym w Grecji ekipa Paoku wygrała 2:1 i zaprezentowała się lepiej niż przyjezdni ze Szwajcarii, którzy podczas całego spotkania oddali tylko 1 strzał na bramkę drużyny Greckiej, było to zdecydowanie za malo żeby uzyskać dobry wynik w tamtym meczu, nie jest to przypadek iż jutrzejsi gospodarze zagrali bardzo słabo, ostatnie ich wyniki pokazują iż ciężko im przychodzi zdobywanie punktów, tak na swoim stadionie jak i na wyjazdach 6 spotkań bez zwycięstwa przy czym ponieśli aż 5 porażek oraz 1 raz podzielili się punktami, w większości były to spotkania towarzyskie , jednakże w takich spotkaniach też trzeba wygrywać. Basel praktycznie w kazdym spotkaniu zdobywa bramki, jednak problemem jest gra w defensywie i tracą ich również sporo. w tych 6 ostatnich wspomnianych przeze mnie spotkaniach stracili oni aż 16 bramek . Jednak Basel jest zespołem doświadczonym znacznie bardziej niż PAOK na arenie międzynarodowej , co moim zdaniem oprócz własnego stadionu daje im przewagę w tym spotkaniu, według mnie oni kiedyś muszą zacząć wygrywać bowiem dalej dysponują mocnym składem . Ja w tym spotkaniu wierze iż gospodarze w końcu zanotują zwycięstwo, zagram na przełamanie złej passy, nie ze względu na ich obecną formę ale ze względu na fakt iż nie mają wyboru jeśli dalej marzą o grze w Lidze Mistrzów. Stawiam na wynik 2:1 na koniec spotkania.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Arkadiusz Malarz - Adam Hlousek, Inaki Astiz, Michał Pazdan, Mateusz Wieteska - Domagoj Antolić, Krzysztof Mączyński - Marko Vesović, Miroslav Radović, Michał Kucharczyk - Jose Kante
Trener do wyje.... od zaraz
Mierny Astiz i Rado w podstawie, cyrk.
Najwazniejszy mecz w sezonie, a ten wynalazek caly czas testuje zestawienie
W takim razie daje na gospodarzy
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Spartak Trnava - Legia Warszawa
Typer 36
bardzo słusznie zauważył, że to co Legia chciałaby, nie jest tożsame z tym co Legia może. Trnava nic tu nie musi. Wystarczy, że zagra dobrze z tyłu. Zespół słowacki to nie są żadne tuzy, po prostu są dobrze zorganizowani. W pierwszym meczu w zupełności na mistrz Polski to starczyło. Nie wierzę w awans Legii a jednocześnie granie awansu gospodarzy po kursie 1,18 też nie ma sensu. Zostało typowanie samego meczu. Jakoś przez skórę czuję, że mecz może oscylować wokół remisu. Jeżeli Legia nic nie strzeli do 60 minuty, może z nich zejść powietrze. Długie utrzymywanie się wyniku 0:0 jak najbardziej lezy w interesie gospodarzy...

remis kurs 3,40 STS

wynik 0:1 FT
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;.
 
A 397

adam1890

Użytkownik
Arkadiusz Malarz - Adam Hlousek, Inaki Astiz, Michał Pazdan, Mateusz Wieteska - Domagoj Antolić, Krzysztof Mączyński - Marko Vesović, Miroslav Radović, Michał Kucharczyk - Jose Kante
Trener do wyje.... od zaraz
Mierny Astiz i Rado w podstawie, cyrk.
Najwazniejszy mecz w sezonie, a ten wynalazek caly czas testuje zestawienie
W takim razie daje na gospodarzy
co do Astiza sie zgodze ale co do Radovicia nie.... On lubial odpalac w ważnych meczach i ciagnal legie i nie zdziwie sie jak tu nawet gola strzeli jest Kucharczyk w skladzie bedzie lepiej duzo ofensywa wygladać legia to bierze szkoda tylko ze nie wyszedl 4 obroncami bo moga sie gubić troche w obronie.....
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Arkadiusz Malarz - Adam Hlousek, Inaki Astiz, Michał Pazdan, Mateusz Wieteska - Domagoj Antolić, Krzysztof Mączyński - Marko Vesović, Miroslav Radović, Michał Kucharczyk - Jose Kante
Trener do wyje.... od zaraz
Mierny Astiz i Rado w podstawie, cyrk.
Najwazniejszy mecz w sezonie, a ten wynalazek caly czas testuje zestawienie
W takim razie daje na gospodarzy
Bez przesady... Akurat Radovic zaznał smaku gry w LM z Realem czy Sportingiem... Jest bardzo doświadczony... Mączyński i Kante są także co mnie cieszy... Dla mnie osobiście najlepszy skład z możliwych...
I bawiąc się we wróżkę zobaczycie dzisiaj rewelacyjnego Kante...
po meczu: jak widzieliście dzisiaj była inna Legia... Mimo przegranego awansu widać było, że po kursie 5,1 było to do grania... A kibicom Legii możemy podziękować za ich wybryki. Kiedy trafiło na sędziów z Izraela nie zawahali się nawet sprawdzić tego, że Malarz o 2 cm miał nogę wysuniętą przy wykopie, o kartkach nie wspominając. Wszystko oczywiście było ok ze strony sędziów, ale jak by nie dali tych 2 kartek na czerowne to by głowy im nikt nie urwał. Przy 2 kartce żółtej w wielu ligach i LM i nawet LE jak obserwuję nie zawsze sędziowie są tak &quot;skrupulatni&quot; ???? A już jak trzeba wywalić kolejnego piłkarza na 9 to naprawdę nie często się to zdarza. Może to i dobrze bo znowu by było wstyd przed światem za oprawy, race i rasizm, a ja bym tu na forum się użerał jak to miało miejsce w poprzednich latach... Tak to nie będzie już problemów... I trzeba jak widać teraz sprawdzać czy meczów Legii nie będzie gwizdał ktoś z Izraela...
Szkoda mi Legii bo była lepszą drużyną i spokojnie mogła awansować...
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Kartki byly ewidentne przyjecia pilki Vesovica i Antolica to gwalt na pilce noznej,Antolic juz kiedys malo Frankowskiemu nogi nie zlamal, Jozak oszukal Legie i ladne kontrakty jemu i Eduardo zalatwil a obaj sie do odbojow nadaja, Legia poprawila dzis obrone , ale w ataku zupelnie bez pomyslu,Radovic sie juz nie nadaje, Slowacy sami sie prosili o druga bramke dzis zagrali totalny antyfutbol dopiero jak Legia grala w 9 pomysleli o opuszczeniu wlasnej polowy.
 
D 19

doktorsen

Użytkownik
Może to i dobrze bo znowu by było wstyd przed światem za oprawy, race i rasizm, a ja bym tu na forum się użerał jak to miało miejsce w poprzednich latach...
Wstyd za race i oprawy? Dobrze Ty się czujesz? Wstyd to by był za styl w jakim gra mistrz Polski i to ogromny. Jeżeli by przeszli to właśnie tylko kibice ratowaliby ogólne wrażenie.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Też jestem kibicem Wisły, ale to nie forum kibicowskie, więc te teksty nie do końca są tu na miejscu. Ten mecz dzisiejszy pokazał, że mistrzowie Słowacji są po prostu słabi - ten prawie samobój, czy ogólnie nastawienie na murowanie grając w przewadze jednego zawodnika. Po złapaniu piłki bramkarz często kopał piłkę na drugą połowę, gdzie przechwytywali ją Legioniści, a mógł zyskać czas, gdyby rozgrywał częściej krótko. Przecież nie chodziło o to, żeby non stop bronić, pozwalać Legii na wrzutki, które mimo nieskuteczności w tym elemencie m.in. Hlouska zawsze niosło ryzyko, że ta jedna, dwie się okażą celne i zakończą bramką. Byłem również, jak większość, zdziwiony, gdy zobaczyłem na ławce Carlitosa, ale paradoksalnie taki plan na ten mecz mógł się powieść, bo nie spodziewali się go również gospodarze. A tak to przetrzymali pierwszą połowę, a w drugiej mimo gry w osłabieniu stworzyli sporo świetnych okazji na bramki, zawiodła po prostu skuteczność.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wyczyściłem kilka postów. Jak kolega wyżej zauważył, to nie forum kibicowskie i nie przekręcamy złośliwie nazw klubów, ja wiem, że niektórym pęka tzw. żyłka, że ich klub jeszcze długo w pucharach nie zagra, ale to możecie wejść na fora kibicowskie i tam cisnąć. Tutaj pod tym względem ma być i będzie porządek.
Proponuję wymienić poglądy na temat spotkania lub zająć się jutrzejszymi spotkaniami.
pzdr!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Bez przesady... Akurat Radovic zaznał smaku gry w LM z Realem czy Sportingiem... Jest bardzo doświadczony... Mączyński i Kante są także co mnie cieszy... Dla mnie osobiście najlepszy skład z możliwych...
I bawiąc się we wróżkę zobaczycie dzisiaj rewelacyjnego Kante...
po meczu: jak widzieliście dzisiaj była inna Legia... Mimo przegranego awansu widać było, że po kursie 5,1 było to do grania... A kibicom Legii możemy podziękować za ich wybryki. Kiedy trafiło na sędziów z Izraela nie zawahali się nawet sprawdzić tego, że Malarz o 2 cm miał nogę wysuniętą przy wykopie, o kartkach nie wspominając. Wszystko oczywiście było ok ze strony sędziów, ale jak by nie dali tych 2 kartek na czerowne to by głowy im nikt nie urwał. Przy 2 kartce żółtej w wielu ligach i LM i nawet LE jak obserwuję nie zawsze sędziowie są tak &quot;skrupulatni&quot; ???? A już jak trzeba wywalić kolejnego piłkarza na 9 to naprawdę nie często się to zdarza. Może to i dobrze bo znowu by było wstyd przed światem za oprawy, race i rasizm, a ja bym tu na forum się użerał jak to miało miejsce w poprzednich latach... Tak to nie będzie już problemów... I trzeba jak widać teraz sprawdzać czy meczów Legii nie będzie gwizdał ktoś z Izraela...
Szkoda mi Legii bo była lepszą drużyną i spokojnie mogła awansować...
O czym Ty piszesz, kartki tak ewidentne, że nie ma o czym rozmawiać. Dwumecz przegrany w Warszawie, tyle i aż tyle. Dzisiaj zabrakło skuteczności i mózgu zwłaszcza pierwszemu gościowi który wyleciał.
Gdzie widziałeś rasizm? Tylko proszę przykłady z tego konkretnego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Kolejna potęga pokazała polskiemu klubowi miejsce w szeregu. Mołdawia, Kazachstan, Słowacja - same tuzy futbolu. Najbardziej w tym wszystkim szkoda zaangażowania ze strony kibiców. Na resztę szkoda klawiatury.
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Adamo chyba zapatrzony zbytnio w Legię, bo jeśli mój klub ma reprezentować tak Polskę, to ja się cieszę, że nie ma ku temu okazji. Pomijając już samą grę, kto tam odpowiada za transfery? Takiego szrotu z zagranicy jak Vesovic czy Antolic to chyba być nie powinno. Tradycyjnie najbogatszy w Polsce i tradycyjnie wstyd i hańba w pucharach, a i w lidze Legia dwoi się i troi do ostatniej kolejki by tylko tego mistrza wyłuskać. Pieniądze tam są po prostu wyrzucone w błoto, a kolejny przykład to Kante, który z nogi strzelić gola nie potrafi, bo nie ma ku temu techniki. A że w Płocku jego gra głową wystarczała? W Gdańsku gra głową Marco Paixao też wystarczała, ale to nie zawodnik na wymagania Mistrza Polski...
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Bez przesady... Akurat Radovic zaznał smaku gry w LM z Realem czy Sportingiem... Jest bardzo doświadczony... Mączyński i Kante są także co mnie cieszy... Dla mnie osobiście najlepszy skład z możliwych...
I bawiąc się we wróżkę zobaczycie dzisiaj rewelacyjnego Kante...
po meczu: jak widzieliście dzisiaj była inna Legia... Mimo przegranego awansu widać było, że po kursie 5,1 było to do grania... A kibicom Legii możemy podziękować za ich wybryki. Kiedy trafiło na sędziów z Izraela nie zawahali się nawet sprawdzić tego, że Malarz o 2 cm miał nogę wysuniętą przy wykopie, o kartkach nie wspominając. Wszystko oczywiście było ok ze strony sędziów, ale jak by nie dali tych 2 kartek na czerowne to by głowy im nikt nie urwał. Przy 2 kartce żółtej w wielu ligach i LM i nawet LE jak obserwuję nie zawsze sędziowie są tak &quot;skrupulatni&quot; ???? A już jak trzeba wywalić kolejnego piłkarza na 9 to naprawdę nie często się to zdarza. Może to i dobrze bo znowu by było wstyd przed światem za oprawy, race i rasizm, a ja bym tu na forum się użerał jak to miało miejsce w poprzednich latach... Tak to nie będzie już problemów... I trzeba jak widać teraz sprawdzać czy meczów Legii nie będzie gwizdał ktoś z Izraela...
Szkoda mi Legii bo była lepszą drużyną i spokojnie mogła awansować...
Zarzucales mi brak obiektywizmu w ocenie meczu Chorwacja - Francja , a to co Ty wypisujesz to juz jest poniżej pewnego poziomu. Legia byla gorsza , Legia gra do du** , Legia jest slaba, Legia odpadla na własne życzenie. To są prawidze slowa opisujące Lke. Co oni takiego pokazali w tym dwumeczu ? Nie grali kompletnie nic. 250 wrzutek na pale i tyle. Obie czerwone w pelni zasłużone a jak można powiedziec , ze drugiej nie musial dawać .. gdzie Ty masz oczy, chlop traci pilke przed własnym polem karnym po czym sprowadza do partertu przeciwnika ktory mogl biec protsto i bylby sam na sam lub podac przed siebie i kolega bylby sam na sam z Malarzem. Wedlug mnie nic lepszego nie mogło się przydarzyć niz odpadniecie Legii. Znowu byłby wstyd jakby taka Borussia 10 goli strzelila hehe a potem podniecenie sie , ze z Realem zremisowali.. szkoda , ze nikt nie pamięta , ze Real gral na 20% Legia przebiegla drugie tyle bo Królewscy totalnie osrali ten mecz i chodzili po murawie. Lepiej nie miec zadnej druzyny w lidze mistrzów niz narobic wstydu, a na ten moment w Polsce nie ma ekipy , ktora mogła by nas godnie reprezentować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Zarzucales mi brak obiektywizmu w ocenie meczu Chorwacja - Francja , a to co Ty wypisujesz to juz jest poniżej pewnego poziomu. Legia byla gorsza , Legia gra do du** , Legia jest slaba, Legia odpadla na własne życzenie. To są prawidze slowa opisujące Lke. Co oni takiego pokazali w tym dwumeczu ? Nie grali kompletnie nic. 250 wrzutek na pale i tyle. Obie czerwone w pelni zasłużone a jak można powiedziec , ze drugiej nie musial dawać .. gdzie Ty masz oczy, chlop traci pilke przed własnym polem karnym po czym sprowadza do partertu przeciwnika ktory mogl biec protsto i bylby sam na sam lub podac przed siebie i kolega bylby sam na sam z Malarzem. Wedlug mnie nic lepszego nie mogło się przydarzyć niz odpadniecie Legii. Znowu byłby wstyd jakby taka Borussia 10 goli strzelila hehe a potem podniecenie sie , ze z Realem zremisowali.. szkoda , ze nikt nie pamięta , ze Real gral na 20% Legia przebiegla drugie tyle bo Królewscy totalnie osrali ten mecz i chodzili po murawie. Lepiej nie miec zadnej druzyny w lidze mistrzów niz narobic wstydu, a na ten moment w Polsce nie ma ekipy , ktora mogła by nas godnie reprezentować.
Zgadzam sie z toba, ze wczoraj ogladalismy bardzo slaby mecz,Legia byla slaba, Slowacy to juz wogole klatastrofa z taka gra polecieli by z ekstraklapy z hukiem, ale Legia z Vadisem, Nikolicem i Prijovicem by ta Legia pojechala kilkoma bramkami, do realu czy borussi podejscia nie mieli,druzyny poza zasiegiem, ale juz ze Sportingiem czy Ajaxem podjeli walke, a wyobrazmy sobie co by te kluby zrobily z ta Legia.Z Vadisem Legia by tych slowakow zjadla,a tak nie ma im kto robic gry i tylko lagi w okolice pola karnego.Zastanawiajace, ze klub z takim budzetem nie potrafi pozyskac dobrej 10 czy skrzydlowych a laduje w kontrakty Hamalainena czy Antolica po 400 tys euro.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Popisałem się z tym overem w meczu mistrzów Mołdawii i Macedonii. Ja tam hokej czułem a tu 0:0... stąd takie granie uważam za wynalazek, nie mniej dałem się skusić.
Na temat rasizmu i rywalizacji międzygatunkowej kiedyś zrobiłem wpis, powtarzać się nie ma co, tym bardziej, że to nie miejsce na to. To zjawisko zawsze było, jest i będzie i tylko ta lewacka (nie lubię tego określenia, ale coś oddaje) ideologia i jej wyznawcy usiłujący poprawić naturę będą się wstydzić. Normalni ludzie się pośmieją, przymrużą oko i zapomną za pół minuty.
Rosenborg - Celtic
Zespoły na przeciwległych biegunach, w Celticu stabilizacja i nawet dobra gra, u Norwegów obniżka poziomu i walka z wewnętrznymi problemami, jednak sytuacja powoli jest opanowywana. Rosenborg to marka i w zarządzie są mądrzy ludzie, efekty musiały nadejść. Kilka transferów wychodzących w tamtym i tym sezonie oraz sprowadzenie głównie w celach marketingowych Bendtnera ustabilizowało sytuację finansową. Rzutem na taśmę udało się awansować kosztem mistrza Islandii - wynik chluby nie przynosi, a wstyd był bliski. Kontynuacją słabości był pierwszy mecz z Celticiem, choć aż tak źle nie zagrali, wg mnie zostawili za dużo miejsca przed polem karnym i nie czasami nie ogarniali szybkościowo. Poza tym nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło. Celtic zrobił, co miał zrobić.
Atutem Celticu jest to, że nie grają typowo wyspiarskiej piłki. Przez to łatwiej im ogarniać także wyjazdy. Wg mnie niespodzianki raczej nie będzie, choć wierzę, że Norwegowie powalczą i gdyby np . pierwsi strzelili to wtedy bym atakował awans Celticu
Bazylea - PAOK
Tu tylko rada, aby Grekom nie ufać za nic. Ile to już oni mieli dwumeczów, w których u siebie grali jak z nut (a tak grali) a potem na wyjeździe odpadali po frajersku. Wg mnie tutaj ten scenariusz bardzo możliwy. 1x do ataku
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
O czym Ty piszesz, kartki tak ewidentne, że nie ma o czym rozmawiać.
A czy ja pisałem, że nie ewidentne ? Tak - ewidentne, ale widziałem o wiele więcej drugich ewidentnych kartek dla Realu, Barcy,Bayernu, PSG i setek innych klubów w LM czy PD i dowolnej innej lidze gdzie sędzia jednak nie dawał drugiej ewidentnej bo by była czerwona... O to mi tylko chodziło, ale z punktu widzenia przepisów piłkarskich nie było żadnych kontrowersji. Chodzi mi o to, że przecież doskonale wiecie, że sędziowie kiedy mają dać 2 żółtą bardzo, bardzo często tego nie robią nawet w ewidentnych sytuacjach, a tutaj nie było żadnych skrupułów... Przecież te zatrzymania Słowaków faulami były bardzo daleko od pola karnego Malarza... Jak by za to arbiter nie dał drugiej żółtej nikt by mu nic nie powiedział...
Dwumecz przegrany w Warszawie, tyle i aż tyle. Dzisiaj zabrakło skuteczności i mózgu zwłaszcza pierwszemu gościowi który wyleciał.
Pełna zgoda !

Gdzie widziałeś rasizm? Tylko proszę przykłady z tego konkretnego spotkania.
Nie zrozumieliśmy się całkowicie. Co uważasz, że miałem na myśli, że sędziowie zobaczyli w TYM meczu hasła rasistowskie i dlatego tak gwizdali ? NIE !!! Sędziowie to też obywatele więc jak widzieli w TV:
1. Marsze &quot;narodowe&quot; gdzie było z 80% kibiców różnych klubów (nie tylko Legii) z hasłami rasistowskimi, antysemickimi itd. to już mogli mieć &quot;określone&quot; nastawienie do kraju, a rząd jeszcze ich bronił
2. Na wielu oprawach i wypowiedziach na forach kibicowskich Legii (ale to dotyczy różnych klubów z Polski) były w przeciągu ostatnich kilkudziesięciu lat hasła antysemickie... Nie wspomnę, że w co drugim mieście kibice wyzywają się od &quot;żydów&quot;, ale niestety obraz w Izraelu jest taki, że to głównie robią kibice i kibole Legii więc sędziowie mają takie, a nie inne nastawienie. Fakt jest jest taki, że bez skrupułów wywalili 2 graczy, a o bardzo &quot;dokładnym&quot; sprawdzaniu Legii niech świadczy fakt, że nawet jak Malarz wykopnął o 2 cm dalej piłkę dali wolnego Spartakowi...
Na temat rasizmu i rywalizacji międzygatunkowej kiedyś zrobiłem wpis, powtarzać się nie ma co, tym bardziej, że to nie miejsce na to. To zjawisko zawsze było, jest i będzie i tylko ta lewacka (nie lubię tego określenia, ale coś oddaje) ideologia i jej wyznawcy usiłujący poprawić naturę będą się wstydzić.
To nie miejsce na takie dyskusje, ale ciekawe, że rasizm uważasz za &quot;naturalny&quot;... Bardzo ciekawe... ????
W sensie jednak bukmacherskim jak wszystko tak i wczorajszy mecz dał kolejną mądrą naukę, że jak sędziowie będą z Izraela, a w meczu będzie grała Legia, trzeba ten czynnik uwzględnić jako osłabiający Legię i mnie tylko o to chodziło w swoim wpisie w tym temacie, a nie w kwestii dyskusji politycznej.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Byles kiedys w Izraelu?Tam nie ma demokracji z dluga bronia po ulicy chodza chlopie.Jak cos im nie spasuje to moga ci odstrzelic glowe.Jestes przewrazliwiony, kartki dostali zasluzenie,Slowakom tez by je dal za takie faule,co jego spiewy na marszach obchodza.Niepotrzebnie mieszasz polityke do pilki noznej wypisujac teorie ,ktore sam wymyslasz.Teoria ze mogl dac te kartki, ale nie musial jest glupia, bo wtedy by faworyzowal Legie.Moim zdaniem sedziowal w porzadku, niewazne czy byl Zydem czy Eskimosem.Po prostu to nie jest liga polska,gdzie sedziowie toleruja kopanie po nogach,w pucharach za takie faule konczy sie w 9.
 
C 24

crypti

Użytkownik
Basel-PAOK
Stawiam dziś na zwycięstwo gospodarzy, musza wygrać jezeli chcą awansować dalej. I według mnie to in się uda. Dodatkowo w Szwajcarii jest dziś święto narodowe, wieczorem ludzie pała ogniska, puszcaja fajerwerki, myśle ze ten dzień uskrzydli Szwajcarów jeszcze bardziej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom