>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

CS: GO IEM Shanghai 2018

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP

Data: 1 - 6 sierpnia 2018
Miejsce: Szanghaj (Chiny)
Pula nagród: 250 000 $
Ilość drużyn: 8
Po jakże prestiżowym turnieju ELEAGUE Premier, w którym Astralis zdominowało swoich przeciwników nadszedł czas na IEM w Szanghaju. Póki co plotki na temat przejścia &quot;snatchiego&quot; do Virtus Pro się nie potwierdziły i to morelz pojechał do Chin. Możliwe, że jest to jego ostatnia szansa. Zobaczymy, co zaprezentuje nasz zespół. Niestety Polacy nie mają łatwiej grupy bowiem z HR i NRG możemy mieć niesamowite problemy.

Zapraszam do merytorycznej dyskusji, podawania swoich przemyśleń i pisania analiz
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja zacznę takim wstępem, typy postaram się dorzucić później. Trochę na siłę wrzucony turniej, bezpośrednio po ELEAGUE stąd taka a nie inna obsada. Teoretycznie faworytem wydają się gracze NRG, którzy prezentowali całkiem niezłą formę w ostatnim okresie, wyjąwszy oczywiście tego nieszczęsnego dla nich minora, gdzie zaskakująco odpadli nie awansując do majora. Kto oprócz nich? Gambit to zawsze zagadka - kiedy wydawało się, że powoli wracają do formy zaliczyli niezły występ w eliminacjach do turnieju w Nowym Jorku to przyszła później fatalna dla nich Kolonia. Zobaczymy co przygotują tutaj - w takim gronie drużyn to myślę, że finał to powinien być cel minimum dla kazachsko - rosyjskiej formacji. Do tego należy dodać, zmianę trenera w tej drużynie - wypożyczony z Flipside do tej roli został B1ade. U siebie na pewno będą chcieli pokazać się zawodnicy TyLoo, którzy moim zdaniem są ostatnio w niezbyt dobrej formie, przynajmniej optycznie.
Hell Raisers przyjadą tu mocno osłabieni - bo brak woxica uważam za naprawdę spore osłabienie HR, fejtz to nie ta liga. Virtusi z kolei mają sporo do udowodnienia, przede wszystkim sobie. Do majora coraz bliżej a na razie nie wygląda to ani odrobinę lepiej. W dobrej formie michu i byali i z pozytywów w ostatnim okresie tyle - będą się musieli mocno napocić żeby utrzymać slota w ESEA MDL (nie zdziwię się jak spadną i z tej ligi), do tego na tą chwilę nic nie wskazuje żeby przebrnęli chociaż przez pierwszą fazę majora, do tego te spekulacje o zmianie morelza też nie pomagają na pewno. Co prawda michu się wypowiadał że trenowali, także z kubikiem który pojawi się z drużyną w Szanghaju. Walencja miała być etapem przygotowań do tego turnieju a okazała się kubłem lodowatej wody, występy online także przeciętnie/słabo. Teoretycznie to idealny turniej na przełamanie - całkiem spora pula nagród a obsada wcale nie tak bardzo mocna. Pytanie tylko czy tą drużynę stać jeszcze na cokolwiek i czy mają jakieś ambicje czy to już tylko odcinanie kuponów od minionej sławy.
Poza tym formacje z tamtych okolic, nieczęsto pokazujące się na takich turniejach - 5Power, Grayhound i B.O.O.T. Z tej grupy największe szanse na zaistnienie daję Indonezyjczykom ale trzeba sobie jasno powiedzieć, że awans którejś z tych drużyn do czwórki byłby sporą niespodzianką.
Cały turniej jest bardzo dziwnie ułożony i sztucznie rozciągnięty IMHO:
1 sierpnia
06:00 NRG - 5Power (Bo1)
07:10 HellRaisers - Virtus Pro (Bo1)
08:20 Gambit - B.O.O.T (Bo1)
09:30 Grayhound - TyLoo (Bo1)
10:40 Mecz wygranych grupy A (Bo3)
.14:15 Mecz wygranych grupy B (Bo3)
2 sierpnia
06:00 Mecz przegranych grupy A (Bo3)
09:35 Mecz przegranych grupy B (Bo3)
13:10 Mecz decydujący grupy A (Bo3)
3 sierpnia
09:00 Mecz decydujący grupy B (Bo3)
4 sierpnia
09:00 Półfinał (Bo3)
5 sierpnia
09:00 Półfinał (Bo3)
6 sierpnia
09:00 Finał (Bo3)
Kompletnie nie rozumiem rozrzucania półfinałów na dwa dni i wrzucania tylko jednego meczu na 3 sierpnia. W tak rozciągniętym turnieju pierwsze mecze spokojnie możnaby również rozegrać w formule najlepszy z 3. N
Z długoterminówek w Totalbecie dają 2.25 za awans NRG do finału - myślę że w takiej stawce to można spróbować. Uważam to za gruuubą przesadę (LVBet to samo wycenia na 1.40). To samo z betem na zwycięzcę - 4 za wygraną Amerykanów to także za dużo.
NRG do finału @2.25 Totalbet
NRG wygra @4.00 Totalbet
W pierwszych meczach - nie widzę powodów dla których NRG miałoby nie wygrać z 5Power. TyLoo nie przekonuje do tego z Grayghound mają niezbyt korzystny bilans meczów bezpośrednich, ale jednak grają w lidze wyżej. Nie wiem czy warto ryzykować po 1,40?
TyLoo + NRG @ 1.71 STS
W meczu VP kusi mnie zagrać na Polaków - pamiętam jak skończył się LAN w Walencji jednak sporo obiecuje sobie po treningach i generalnie obecności kubika w Szanghaju do tego dla morela to chyba ostatnia chwila żeby przekonać do siebie VP i zagrać na majorze. No i nie zapominam o osłabieniach HR. Za drobne spróbuję
Virtus Pro @2.15 STS (u konkurencji powinno być ciut wyżej jak wjedzie oferta kursowa
No i zostaje Gambit - zespół zagadka. Kurs na nich na 100% za niski do grania. Gdyby linia handicapu była o 1 lub 2 wyższa (5.5 lub 6.5) zamiast 4.5 to pewnie bym się nie zastanawiał i grał na Azjatów a tak to jeszcze chwilę pomyślę,
W ogóle oferta jest jakaś dziwna - LVBet ma wystawioną tak jak dla spotkania Best of 3, Totalbet kursów na mecze nie ma wcale.
 
K 0

krocze_szatana

Użytkownik
Śmieszne i dziwne to...
Turniej rangi IEM a zakładów brak- w Unibecie którego użytkuję zakłady tylko i wyłącznie na zwycięzców poszczególnych spotkań.
Jak pojawi się handi to proponuję zagrać w stronę Virtusów- brak jednego z czołowych zawodników jakim jest Woxic na pewno odbije się na drużynie.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
No i Virtus Pro bez zmian. Znów zagrany piach w terror. Zero wygranych pistoli.
Zastanawiam się nad pograniem NRG w meczu z HellRaisers. Kurs niby tylko 1.60 na 1xbet ale wygrać z VP nawet w osłabieniu to żaden wyczyn. Myślę, że dopiero z Amerykanami wyjdzie brak woxica.
Wchodzę w to NRG
 
uzytkownik-24118 2,1K
Morelz do zmiany od zaraz. Odstaje bardzo mocno od reszty graczy. Więc VP bez żadnych pistoli ugrali w 4 osoby 12 rund na to HR.
NRG ma w miarę komfortowy pick overpassa na to HR. HR odpowie zapewne pickiem traina. Deciderem IMHO inferno. Bez woxica może im być ciężko o wygraną, może mapę urwą ale raczej nic więcej
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Śmieszne i dziwne to...
Turniej rangi IEM a zakładów brak- w Unibecie którego użytkuję zakłady tylko i wyłącznie na zwycięzców poszczególnych spotkań.
Jak pojawi się handi to proponuję zagrać w stronę Virtusów- brak jednego z czołowych zawodników jakim jest Woxic na pewno odbije się na drużynie.
Może buki nie nadążają nad wystawianiem oferty, też tego nie potrafię zrozumieć. Betsafe też albo nie ma oferty albo jedynie 1x2
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Szkoda Virtusów, bo jestem pewny, że gdyby nie mieli bota morelza to wzięliby ten mecz na spokojnie. Widać, że Papito dobrze siedzi na snajperce, Michu też aimowo działa. Morelz po pierwszej połowie miał 2 fragi, przecież to jest katastrofa, w dodatku że zaczynali w CT. Chłopak się kompletnie pogubił i mam nadzieje, że nawet przez myśl im nie przeszło zakontraktowanie go.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Co myślicie o jutrzejszych meczach? Zastanawiam się nad Gambit z Grayhound. Kazachowie dziś dużym rozczarowaniem, nie wiem jak to się mogło ułożyć tak że w Bo1 grają tak mało komfortową dla siebie mapę. Ale w Bo3 z Grayhound raczej powinni sobie poradzić, może na pełnym dystanie (cache, mirage, ovp?) ale jednak powinni dać radę. Pytanie tylko czy to dziś to był wypadek przy pracy czy to jednak eliminacje do ESL NY były takim wyjątkiem. od reguły. Jednak kurs (1.67) taki, że się można zastanawiać.
Virtusi też sobie raczej z 5Power poradzą, też myślę, że mapę ewentualnie mogą zgubić (inferno) ale no kurde odpadnięcie z takiego turnieju po porażkach z grającym ze standinem HR i jakimś (z całym szacunkiem dla nich) 5Power to byłby generalnie wstyd i obciach, nawet z morelzem w składzie. Bo jeśli przegrywają z takimi drużynami to snatchie nie ma po co iść do VP. Polacy mogą picknąć cache (zakładam ovp i nuke jako bany w pierwszej turze), Chińczycy cache. Dalej to trochę zagadka, natomiast zgaduję że nasi nie będą chcieli grać dusta więc wybór zostanie między trainem a mirage, gdzie bliżej mi do tego drugiego wyboru.
W dublu daje 2.34 A 2:1 i 2:1 już całkiem wysokie 9,91
VP + Gambit @2.34 Totalbet Bez straty mapy
Po tym co dziś bez szaleństw
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Bym się zastanowił nad tym Gambitem skoro przegrali z drużyną, którą w 4 TyLoo by sobie poradził.
VP dorzuciłbym do ako, ale bez szaleństw, bo ogranie 5Power 2-0 jest całkiem możliwe.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Gambit to moim zdaniem dziś jakoś beznadziejnie mapy odrzucali. Nie rozumiem jak mogli w Bo1 grać na mapie z najniższym procentem zwycięstw. Nie wiem - pycha? Przygotowywali się do tego turnieju bardzo długo, po wycofaniu się z MDLa grają właściwie tylko offline&#39;y - od Kolonii mogli myśleć tylko o tym turnieju, przy tej obsadzie powinni być jednym z faworytów do wygranej a sami sobie skomplikowali drogę. Jednak tu chyba traina być nie powinno, więc i problemów dla Gambitu mniej.
 
uzytkownik-24118 2,1K
No i Virtus Pro wygrywa mecz z HR i zagrają w półfinale. Brawo, fajnie się to nawet oglądało. Pytanie tylko ile razy taka agresja będzie dawała takie rezultaty a ile razy będzie się kończyć oddawaniem entry rywalowi. Nie mogę się oprzeć wrażeniu że te gadanie o tym, że morelz gra już długo i wreszcie sobie poradzi to tylko jakieś puste słowa. Gra tak jakby drużyna nie miała do niego zaufania i nie miała kompletnie na niego pomysłu. Na trainie w T właściwie co rundę wychodził agresywnie na A na info i może jakiegoś fraga, na B też właściwie ciągłe skróty domku B czy piwnicy.
Zobaczymy czy taka agresja ma być stałym pomysłem Virtusów na siebie czy to tylko pomysł na dzisiejszy mecz, tak czy inaczej brawo, że zadziałało i wcale bym ich vs TyLoo nie skreślał. No i moim zdaniem branie mirage pod VP to też był średni pomysł ale to nie nasze problemy. Fajnie że wreszcie ta ekipa wygrała na jakiś zespół przynajmniej znany z nazwy przeciętnemu kibicowi.
 
uzytkownik-24118 2,1K
IEM wkracza w decydującą fazę - jutro i w niedzielę półfinały. W pierwszym Virtus Pro zmierzy się z TyLoo. Obecność VP tutaj to delikatne zaskoczenie, chociaż widać że przygotowali niezłą formę na ten turniej. Tyle, że teraz rywal poważniejszy.
Virtus Pro - TyLoo
Czego można się spodziewać? Bana na nuke ze strony Chińczyków. Co do Polaków to zakładam, że będzie ban overpassa. Teraz wybory. Polacy chyba za dużego pola manewru nie mają i będzie train, podobnie jak w przypadku meczu z HellRaisers. Pytanie co zrobią Chińczycy. Zakładam, że wybór będzie pomiędzy mirage a inferno. Dusta mimo świetnych statystyk się nie spodziewam bo grają go rzadko i do tej pory na malo poważne ekipy. Mirage TyLoo grać potrafi, pytanie czy nie będą woleli inferno na którym VP są wyraźnie słabsi. Dalej odrzucony zostanie d2 (przez Polaków) i ostateczna decyzja jaka mapa będzie deciderem przypadnie Chińczykom. Na cache Polacy mają zdecydowane problemy w ataku i przy przegranych nożach (przy deciderze) i rozpoczęciu właśnie po tej stronie może się to skończyć dość nieprzyjemnym wynikiem.
Czego się obawiam? Przede wszystkim mecz z HR Polacy wygrali dzięki niesamowicie szybkiej i agresywnej grze (skrótom pozycji czy naprawdę szybkim zajmowaniem pozycji) na którą HR nie umiało odpowiedzieć. Tym nie mniej zdarzały się i w tamtym meczu (pojedyncze ale jednak) rundy gdzie efektem takiej agresji była szybko zdobywana przewaga 5 na 3 przez rywala (była taka runda gdy morelzowi nie wyszedł skrót B a potem Neo niepotrzebnie sprawdził piwnicę z AWP bez covera od top mida). No i warto dodać, że mirage ułożył się idealnie. Po przegranych (dziwnie, mieli 5 na 3) pistoletach odpowiedzieli forcem i właściwie do końca kontrolowali ekonomię. Na trainie w ataku była duża agresja (znowu), morelz wychodzący agresywnie na A i jednocześnie pasha szybko łapiący kontakt po wyjściu z elki. I to się znowu sprawdzało, bo HR nie umiało na to znaleźć odpowiedzi. Jeśli znajdą odpowiedź na taką grę to będzie średnio. No i nie wolno zapomnieć, że właściwie VP nie dawało dojść do głosu rywalowi gdy ten grał z pistoletami, chociaż głupie decyzje i błędy też były (2 wygrane przez HR rundy na trainie po tym jak bondik skraca całe B i zachodzi od drabinki, czy to przejście przez smoke pashy przy położonej pace i 1 vs przy 15-10 na mirage.
No i przede wszystkim morelz. Dla mnie absolutny klucz do wygranej VP. Już wiadomo (a on pewnie wiedział dużo wcześniej) że to jego ostatnie mapy z VP. Pytanie czy przy grze przed publicznością wytrzyma mu głowa, bo miał kilka akcji fajnych ale też kilka takich gdzie nie zabijał w prostych sytuacjach. Niby &quot;się jara&quot; ale jak to jaranie się przełoży się na grę, w sytuacji gdy publika będzie mocno za przeciwnikiem to się okaże. Ja jednak jestem optymistą i uważam, że w przypadku gdy powiedzmy będą mapy train, mirage/inferno, mirage/cache to Polacy są w stanie o jedną mapę z takiego zestawu powalczyć a w dobrych układach może nawet o wygraną bo przecież wyjąwszy morelza i w mniejszym stopniu micha to są to zawodnicy bardzo doświadczeni, przyzwyczajeni do gry przed taką widownią.
Virtus Pro +1.5 @1.40 LVBet
Powyżej 2.5 @1.92 LVBet
DW: 2:1 dla VP @3.60 Fortuna (4 fun)
O drugim półfinale ewentualnie napisze jutro
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
uzytkownik-24118 2,1K
Drugi półfinał to starcie Gambit z NRG. Trzeba sobie jasno powiedzieć że ekipa z Kazachstanu na razie nie imponuje formą tutaj w Szanghaju. Mieli być jednym z faworytów do końcowej wygranej a tymczasem nie prezentują tutaj niczego ciekawego. W dość łatwej (a na pewno łatwiejszej z dwóch tutejszych) grupie mieli spore problemy z awansem mimo że rywalami były zespoły z Azji, która do CS-owych potęg na pewno nie należy. Bardzo duże problemy na trainie w obu spotkaniach z B.O.O.T czy też mocno niestabilny overpass jaki tutaj zaprezentowali nie napawają optymizmem. Do tego na pewno zaskoczyli pickując nuke przeciwko, chociaż dla mnie to trochę oznaka niestabilności map poola.Teraz mają za rywala NRG, które też na razie nie grało niczego wybitnego, tym nie mniej udało im się awansować z pierwszego miejsca.
Do tego NRG miało długą przerwę - grali przecież tylko pierwszego dnia turnieju, w środę, po czym mieli 3 dni na odpoczynek. Przygotowani do półfinału więc być powinni. Co do odrzucania to ja tu nie widzę za bardzo niespodzianek - nuke, dust 2. Dalej może być ciekawie. Overpass należy do dobrych map jednych i drugich. na inferno jest podobnie NRG słabo wygląda na mirage, a Gambit na trainie. Czy więc będą picki pod kątem tego co nie pasuje przeciwnikowi? Patrząc na statystyki i występ Gambitu na tym turnieju to jednak zakładam overpass, mirage i cache. NRG wygląda tutaj lepiej i powinni sobie poradzić. Jedyne problemy jakie mogą mieć to raczej na mirage.
Sporo zależy od Adrena. To on właściwie ciągnie grę Kazachów i bez niego nawet o mapę może być ciężko. Pre game chyba jednak widziałbym NRG, z określeniem się czy potrzeba będzie 2 czy 3 map wstrzymam się do zobaczenia picków
Oczywiście może się zdarzyć, że nagle Gambit zagra super spotkanie a NRG po tej przerwie nie wejdzie dobrze w mecz i skończy się niespodzianką ale jednak ciężko na takiej przesłance (tylko takiej) stawiać w kierunku Kazachów
NRG @1.45 Totalbet
Przy czym zaznaczam
(co się zdarza bardzo rzadko) że osobiście tego typu grał nie będę bo mam pograny awans NRG do finału (z pierwszego posta) więc nie będę bez sensu dokładał w sumie tego samego ;)
 
uzytkownik-24118 2,1K
No i mamy wielki finał turnieju:
NRG - TyLoo
Na pewno jest to spotkanie dwóch najlepszych ekip spośród tych grających w Szanghaju. Tym nie mniej uważam, że zdecydowanie trudniejszego półfinalistę mieli Chińczycy. Gambit na ten turniej nie dojechało, picki które wybierali podczas odrzucania map IMHO najlepiej świadczyły o ich desperacji. Może dlatego cały czas nie jestem w pełni przekonany do amerykańskiej formacji, raczej nie są w formie w jakiej byli wcześniej ale i turniej obsadzony zdecydowanie słabiej.
Co do samego meczu to oczywisty wydaje się typ na over 2.5 mapy. Bany na dusta i nuke i picki na overpassa oraz mirage nie będą żadną niespodzianką. Więc zwycięstwo w meczu powinno sprowadzić się do ostatniej mapy. Mimo, że dziś NRG miało trochę problemów z obroną na B (zwłaszcza w drugiej części pierwszej połowy). na trainie to spodziewam się że to będzie drugi ban Chińczyków. Więc wybór między cache a inferno powinien należeć do Amerykanów. Patrząc na wyniki Chińczyków na cache to nie wiem czy na ich miejscu nie wolałbym inferno. Co prawda rywale na cache TyLoo ostatnio nie imponowali ale ogranie NiPu w połowie czerwca na tej mapie to jest jakieś osiągnięcie (mimo, że NiP dopiero próbuję nawiązywać do czasów dawnej świetności). Typowanie zwycięzcy ostatniej mapy (zakładam inferno) to trochę loteria i może decydować dyspozycja dnia. Bo na pierwszych dwóch mapach przy takich wyborach to jedni i drudzy powinni utrzymać swoją mapę. Mirage to jedna z pięt achillesowych zespołu NRG, na turniejach, na te lepsze zespoły regularnie sobie tam nie radzą, a Chińczycy czują się tam nieźle. Z kolei overpass to jedna z najlepszych, jeśli nie w ogóle najlepsza mapa NRG i też powinni z rywalem sobie poradzić. Może się okazać, że TyLoo wygra swój pick łatwiej niż NRG. Co prawda dziś było do 3, ale Gambit w sumie nie spróbowało się rywalowi jakkolwiek postawić więc ciężko wyciągać wnioski z dzisiejszego pogrom.
Fugly co prawda narzekał dziś że dziś mimo słuchawek wygłuszających słychać było chiński komentarz, ale po wczorajszym meczu VP - TyLoo nikt na ten problem nie zwracał uwagi. Dodatkowo ESL zapewnia że są świadomi tego problemu i podobnie jak wczoraj będzie to zmienione
1025999336528728065
Zwycięzcy meczu typować się nie podejmuję, zwłaszcza mając pograne NRG jako zwycięzcę turnieju. Będę próbował którejś z tych dwóch opcji:
TyLoo +1.5 @1.50
Powyżej 2.5 @1.90

Kursy STS (sam pewnie będę grał Totalbet albo LVBet jak dodadzą)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom