>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.07.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Kwal Lm
Spotkanie: Celtic - Ros.Trondheim
Typ: Celtin wygra obie połowy
Kurs: 4.25
Bukmacher: fortuna
Godz: 20:45
Analiza:
Jedno z ciekawszych spotkań dzisiejszego wieczoru. Stawiam, że przedstawiciel Szkocji sprowadzi do parteru drużynę Rosenborga.
Zacznę od Rosenborga. Po ich dwumeczu z Valurem (Islandia), który wygrali rzutem na taśmę liczę, że dzisiaj Celtic pokaże im miejsce w szeregu. Jeśli zespół nie potrafi zdecydowanie ograć drużyny prawie amatorskiej, to w spotkaniu z utytułowanym Celticiem nie ma czego szukać. Rosenborg w meczach se słabym Valurem wyglądam mizernie. Dwa rzutu karne w rewanżu przesądziły o ich awansie (w tym jeden w 94 minucie).
Celtic w poprzedniej rundzie ograł 6-0 (dwa razy po 3-0) armeński Alashkert.
Rosenborg może będzie w stanie zagrać przez chwile w spotkaniu jak równy z równym , ale dopiero w rewanżu. Na stadionie Celticu nie mają czego szukać. Nawet brak Dembele nie powinien wpłynąć na akcje ofensywne gospodarzy.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Kwalifikacje LM
Godz;19,00
Spotkanie: Bate Borisov-HJK Helsinki
Typ: Obie drużyny strzela i over 2,5 gola w meczu/ Tak
Kurs: 3,15
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Mistrz Białorusi uważany jest za faworyta z kursem 1,5/1,6.W ostatnich swoich 6 spotkaniach obie drużyny po 5x wygrały,a HJK zawsze strzelił bramk ę
Nie stawiałbym HJK na straconej pozycji.
Ostatnie 6 meczy BATE Borisov
Data Mecz PP
19.07.18 BATE Borisov 2 - 0FK Minsk (0 - 0)
12.07.18 FC Smolevichi 2 - 3BATE Borisov (2 - 2)
05.07.18 BATE Borisov 2 - 1Torpedo Zhodino (0 - 1)
28.06.18 FC Luch Minsk 1 - 2BATE Borisov (0 - 2)
21.06.18 BATE Borisov 0 - 0Shakhter Soligorsk (0 - 0)
15.06.18 Neman Grodno 2 - 3BATE Borisov (1 - 2)
Zwycięstwa: Remisy: Przegrane:
5 1 0
83 % 17 % 0 %
Ostatnie 6 meczy HJK Helsinki
Data Mecz PP
17.07.18 HJK Helsinki 3 - 1Vikingur Gota (3 - 1)
14.07.18 HJK Helsinki 2 - 1TPS Turku (0 - 0)
10.07.18 Vikingur Gota 1 - 2HJK Helsinki (0 - 2)
04.07.18 HJK Helsinki 2 - 0PS Kemi (0 - 0)
29.06.18 FC Lahti 2 - 1HJK Helsinki (1 - 0)
25.06.18 HJK Helsinki 5 - 0VPS Vaasa (2 - 0)
Zwycięstwa: Remisy: Przegrane:
5 0 1
83 % 0 % 17 %
Uważam,że kazdy wynik jest możliwy.Wysoka forma z obu stron.Stawiam,że obie drużyny strzelą po golu i wygra lepszy.
p.s.
Mamy jeszcze parę drużyn w pucharach,można trochę zarobić.To co pokazała Legia woła o pomstę do nieba,zbieranina ludzi różnych nacji i zerowych ambicjach/może i umiejętnościach./
Nigdy nie komentowałem tego co było,ale nie mogę się powstrzymać...sorry....
⛔100
 
icewarrior 41

icewarrior

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ludogorets (Bul) - MOL Vidi (Hun)
Typ: ilość rzutów różnych +(9.5)
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jak wiemy drużyna z Bułgarii grająca u siebie jest bardzo mocna , męczyły się tutaj np . takie drużyny jak Real Madryt. Dzisiejszy przeciwnik to drużyna z Węgier , czyli europejski średniak , Ludogorets przeważnie dominuje swoich przeciwników , jak będzie tym razem ? Wydaje mi się że nie będzie to dominacja taka jak w meczu z drużyną z Wysp Owczych ,ale grająca bardzo ofensywnie i zostawiająca serce na boisku drużyna z Bułgarii zdoła wywalczyć wiele stałych fragmentów gry , między innymi rzuty rożne których w całym meczy myślę będzie powyżej dziewięciu.

✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
alvado 571

alvado

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Kolumbia U17 K - USA U17 K
Typ: Kolumbia U17 Kobiety +61.5 (Handicap – Łącznie z dogrywką )
Kurs: 1.81
Bukmacher: Unibet
Godz: 19:00
Analiza:
W dzisiejszą podróż wybierzemy się do Białorusi, gdzie trwają Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 17. Za nami już faza grupowa turnieju i dzisiaj rozgrywane są mecze 1/8. Ja postanowiłem bliżej przyjrzeć się spotkaniu reprezentacji Kolumbii z USA, które odbędzie się o godzinie 19:00.
Obie drużyny dzieli bardzo duża różnica w umiejętnościach. Amerykanki pewnie wygrały swoją grupę (
3 zwycięstwa) zdobywając aż 285 punktów w trzech spotkaniach, natomiast Kolumbijki zajęły pierwsze miejsce jednak od końca, rzucając jedynie 162 punkty, chociaż jeden mecz nawet zremisowały w regulaminowym czasie gry, przegrywając dopiero po dogrywce. Oczywistym faworytem w tym meczu jest drużyna Stanów Zjednoczonych, jednak wydaje mi się, że ta linia (+61,5 pkt.) jest troszkę przestrzelona.
Jeśli spojrzymy na mecze grupowe to zawodniczki z USA wygrywały kolejno różnicą 38, 53 i 57 punktów, nawet z reprezentacją Mali, która myślę, że jest odrobinę słabsza od Kolumbii nie zdołały przekroczyć granicy 61 punktów. W dodatku wczoraj grały mecz z Chinkami, w którym zdobyły aż 107 punktów więc widać, że narzuciły sobie dość szybkie tempo, to może odbić się w dzisiejszym spotkaniu, gdyż nie miały za dużo czasu na regenerację, a jak już mówiłem jest to dopiero 1/8 turnieju dlatego jeszcze przed zawodniczkami (jeśli oczywiście awansują do półfinału, a jest to bardzo prawdopodobne) 4 mecze, więc nie powinny aż tak bardzo forsować tempa.
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna Kwalifikacje LM
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ajax - Sturm Graz
Typ: Sturm over 1.5 gola
Kurs: 6.70
Bukmacher: Fortuna

Podpisuję się pod analizami wyżej na temat tego spotkania i myślę że kursy są przesadzone , Ajax nie gra nic specjalnego , już podczas meczów sparingowych miał problemy z obroną , jest już po pierwszej oficjalnej konferencji prasowej i trener Ajaksu sam twierdzi że chciałby mieć odrobinę więcej czasu na przygotowanie zespołu do tego ważnego meczu , nie wszyscy zawodnicy są w pełni formy i jesteśmy gotowi na tyle, na ile jest to teraz możliwe , jak już wspomniałem i koledzy wyżej również , w meczach wyjazdowych Ajax tracił i to nie jedna bramkę , zespół gości może nie jest jakąś super drużyną jednak też nie są jakimiś ogórkami i grać potrafią i to na nie złym poziomie a że to już nie jest spotkanie o przysłowiową pietruszkę to liczę na 100 % zaangażowanie a zaryzykuję i stawiam że strzelą over 1.5 gola !
⛔100
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Dart - World Matchplay 2018
Godzina: 20:00
Spotkanie: Simon Whitlock - James Wade
Typ: Simon Whitlock
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj z darta moja propozycja będzie dotyczyła pierwszego meczu wieczoru, czyli pojedynek Simona Whitlocka z Jamesem Wade. Nie wiem dlaczego takie kursy są wystawione, ale ja z nich korzystam i gram czysto na Australijczyka. Wyglądał lepiej w pierwszej rundzie od Anglika, pomimo bardzo podobnych statystyk w swoich meczach. Jedynie co, to Simon rozbił Northa aż 10:2, gdzie powinien go zlać do zera. Natomiast James męczył się i ledwo pokonał Wattimenę 12:10. Whitlock 88 oczek na średniej z trzech lotek - Wade 89 pkt. Simon rzucił 4 maxy, przy dwóch Jamesa oraz najważniejsze c/o - 35% Australijczyka ; 38% Anglika. Miejsce w rankingu nieco lepsze Simona, bo 7, James ma 10. Do tego Whitlock grał w Premier League, gdzie końcówkę niestety rozegrał mega słabo, lecz początek to czołówka tabeli razem ze Smithem i MVG. Wade nie grał wielu meczów o stawkę z lepszymi rywalami, przez co może mu tego dzisiaj braknąć. W zasadzie na to liczę. Myślę, że warto zaryzykować na Simona po kursie 2.3. mecz toczony do 11 zwycięstw, a więc w systemie best od 21. Zaczynamy o 20:00. Powodzenia!
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Kwalifikacje LM
Godzina: 19.00
Spotkanie: BATE - HJK
Typ: HJK DNB
Kurs: 4.30
Bukmacher: Expekt

Mysle, ze Bate nie jest na tyle silna druzyna zeby wystawiac na nich tak niski kurs.
Owszem, u siebie sa silni, przegrywaja niezwykle rzadko, jednak pamietajmy, ze to tylko liga bialoruska..ktos odpowie, ze liga finska wcale nie jest silniejsza - racja aczkolwiek HJK to jedyna druzyna ktora trzyma w tej lidze jakikolwiek poziom.
Ostatnie mecze dzisiejszych gosci, to same wygrane, w tym pucharowa na trudnym terenie - Islandii z Vikingurem.
Mysle, ze poziom obu druzyn nie rozni sie az tak jak moglby wskazywac kursy. HJK stac na niespodzianke, ide w ich zwyciestwo, zabezpieczajac sie zwrotem stawki w przypadku remisu.
▶zwrot
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Kwal Lm
Spotkanie: Celtic - Ros.Trondheim
Godz: 20:45
Typ: 2(handi eu 0-1)
Kurs: 2,65
Bukmacher: unibet
Witam,
sporo było napisane , osobiście kieruję się tym,że liga norweska wydaje mi się nie być słabsza od szkockiej i spokojnie Rosenborg jest w stanie powalczyć z Celticiem...a przemawia za tym kolejny argument którym się kieruję-mianowicie ,że liga norweska gra więc drużyna jest ograna, nie ma &quot;błędu statystycznego&quot; który występuje w meczach towarzyskich i może dawać mylące informacje.
Uważam ,że Celtic nie przejedzie się po Rosenborgu tak jak to wygląda po kursach. Właściwie to robię szybki przelew na forbet i ładuję dwójkę na aferę ;)
Pozdrawiam.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom