>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów [ 24-25.07.2018]

Status
Zamknięty.
alpha 758

alpha

Użytkownik
W dziale &quot;typy dnia&quot; podałeś typ na 4-5 bramek w meczu Ajax-Sturm, kończąc analizę napisałeś &quot;myślę, że oba zespoły przynajmniej po razie pokonają bramkarza rywali&quot;.
To chyba powinien być typ na BTS a nie przedział 4-5 bramek...
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Legia gra z mega-eksperymentalną defensywą Astiz-Philipps-Hlousek (który do tej pory grał jako wahadłowy).... a kursy na btts skoczyły do 2,50-2,60... :cwl:
 
W 0

wojtus1916

Użytkownik
Legia gra z mega-eksperymentalną defensywą Astiz-Philipps-Hlousek (który do tej pory grał jako wahadłowy).... a kursy na btts skoczyły do 2,50-2,60... :cwl:
Nie sądzę, że wyjdą 3-5-2 w takim personalnym składzie jaki oglosil trener Legii. Zagrają tak jak kiedyś, klasycznie 4-4-2 bez żadnych udziwnien. Do pogrania spokojnie patrząc na atak warszawskiej drużyny jest over 2.5 w tym spotkaniu ;)
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
W dziale &quot;typy dnia&quot; podałeś typ na 4-5 bramek w meczu Ajax-Sturm, kończąc analizę napisałeś &quot;myślę, że oba zespoły przynajmniej po razie pokonają bramkarza rywali&quot;.
To chyba powinien być typ na BTS a nie przedział 4-5 bramek...
Spójrz na poprzednie spotkania zobaczysz czemu tak zagrałem
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Zagrają tak jak kiedyś, klasycznie 4-4-2 bez żadnych udziwnien
No nie jestem pewien czy po 3 miesiącach trenowania i grania 3-5-2, może im wyjść na dobre nagły powrót do 4-4-2 tym bardziej, że defensywa nadal będzie eksperymentalna....
Legia i obie strzelą - 4.05 w forbet
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Własnie o to chodzi ze kolega czesto gęsto podaje typy na wielu forach-zresztą nie jest sam wielu takich userow jest i w tym nic złego nie ma bo ktos bawi sie w konkursy itp chce coś ugrać i potrafi podać dobry bet złapać niespodziankę. Jak sa dobre merytoryczne podstawy.... te typu sa rożne np. przedziały bramkowe bts , win itp a analiza albo argumentacja bo to chyba lepiej pasuje jest do wszystkiego i to własnie nie gra.Tak jak kolega alpha ładnie wyłapał potem kolega sam sie w tym gubi i takie kwitki wychodzą...wiekszosc betów i tak nie jest podsumowywana itp ale obrażać pewnie nie wolno i za to powinna byc kara ale za pisanie...tez powinna byc kara w postaci ujemnych pkt albo nie zaliczania tego co ktos pisze ni na temat....Lepsze swoje 2 słowa niz jakiś szablon...Pozdrawiam choć tak jak mowie kolega gra przedziały i potrafi dobrze dobierać do tego drużyny tyko słabo to argumentuje...2 sprawa czy gra wszystko co poddaje nie musi itp każdy gra na swoja odpowiedzialność choć tak uciekając od tematu fajne bety podawał-dobry temat(tylko ktos tam jak zawsze sapał itp) miał po wysokich kursach kolega manipulation ale tu jest wiedza i widać ze chłopak sporo tego co gra ogląda no chyba ze się mylę :p Pozdrawiam i dyskutujmy ale z klasa piaona :champagne:
 
S 0

staniol94

Użytkownik
Masz tutaj swoje &quot; odpady&quot; ???? Legia bez pomysłu, ustawienie 3-5-2 totalnie nie trafione.. Spartak solidnie, powinno się skończyć 3-4:0 ????
 
jan-hochwander 802

jan-hochwander

Użytkownik
Witam wszystkich. Zwróciłem jedynie uwagę, tak żeby zmienić coś na lepsze i nie spodziewałem się, że wywołam burzę. Ale skoro tak się stało, to czuję się w obowiązku odpowiedzieć, mimo że użytkownik &#39;kfjatek&#39; wyjaśnił to &quot;łopatologicznie&quot;- dziękuję zresztą. Przepraszam za tak długi post, robię to po raz ostatni. 1) Uważam to forum, które przeglądam w miarę regularnie, za w pewnym sensie edukacyjne, a przede wszystkim traktuję jako rozrywkę. Wpisy merytoryczne wielu użytkowników sprawiają mi frajdę po prostu, (bo jeśli ktoś mądrze pisze, to przyjemnie się to czyta), można się z nich czegoś nauczyć i dowiedzieć, tak jak z książek. 2) Oczywiste jest to, że każdy gra na własną odpowiedzialność, tak jak i to, że typ nawet najlepiej uargumentowany może wejść lub nie ale starałem się &quot;wytłuścić&quot; to, jeśli ktoś argumentuje za czymś, a robi dokładnie odwrotnie (w tym przypadku podaje typ) 3) Odniesienie się merytoryczne do czyjegoś błędu czy też nielogicznego postępowania to krytyka, a nie hejt i obrażanie, a jeśli się tego nie rozumie to świadczy o braku zdrowego dystansu do własnej osoby. 4) Nigdy nie śmiałbym nikogo obrazić, jeśliby mi kupon nie wszedł, zwłaszcza że jestem &quot;mocno&quot; dorosły i gram rekreacyjnie, ale obiecuję, że postaram się także zacząć zamieszczać swoje typy i analizy, jeśli czas mi na to pozwoli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Mój scenariusz jest taki. Legia traci punkty z Koroną odpada z do. LM I stery w klubie przejmuje Nawalka.
Ustawienie 3-5-2 kompletnie nie trafione. Nie dało się tego oglądać a szkoda że nie skończyło się dużo dużo więcej...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Masz tutaj swoje &quot; odpady&quot; ???? Legia bez pomysłu, ustawienie 3-5-2 totalnie nie trafione.. Spartak solidnie, powinno się skończyć 3-4:0 ????
Jeden pilkarz Legii zarabia tyle co cala druzyna Trnavy. Jedrzejczyk z Pazdanem na wczasach.Legia stoi caly mecz zadnego pressingu na sparingi wychodzi sie z wiekszym zaangazowaniem a jeszcze ten gogus Mioduski, ja gdybym tele placil w przerwie poszedlbym i rozniosl szatnie a on sobie siedzi i fryzure popawia.Jego tatyka na ten mecz byla gra bez obrony i trenera.Mozna przegrac mecz, ale to to jest juz skandal, rezerwowy Gornika i rezerwowy Zaglebia robia sobie z pilka co chca.
 
kaliff123 148

kaliff123

Użytkownik
Witam wszystkich! Ajax z kontuzjami pewnie skończy się jak wczoraj z Basel więc myślę, że można próbować grać na Sturm Graz wygraną lub remis. Jak z Celtikiem bo z tego co widzę to też 2 lub 3 ma nie grać tak samo Rosenborg 2 kontuzje może ktoś powiedzieć czy to czołowi zawodnicy czy może jednak nie?
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Panowie nie bądźcie śmieszni jeden drugi i trzeci i ktokolwiek ma jeszcze problem, forum jest po to aby każdy wyraził swoją opinie, napisał to co mu się podoba i wyraził swoje zdanie. Moje typy są kontrowersyjne? może i racja, czesto nie wchodzą ? może i to też prawda, ale mam tutaj argumenty za tym że nie interesuje mnie wasze zdanie , bowiem : Po 1 . Nikt z Was nie musi grać moich typów, nikogo nie zmuszam, nie polecam swoich typów nie musicie czytać analiz, po prostu jak widzicie typ i moją analizę to ją po prostu omijacie z daleka. Po 2. Nie biorę pieniędzy za swoje typy , wchodzę na forum i poświęcam swój cenny czas tak jak Wy, nie mam 18 lat i kupe wolnego czasu żeby się rozpisywać i szukać nowości, mój schemat jest praktycznie taki sam, ale na forum jest mnóstwo ludzi , tylko kilka osób ma z tym problemy. Po 3. Jestem na tym forum już długo , idzie mi 10 rok tak więc kolego , który napisałaś 6 postów zastanów się zanim coś napiszesz, bo jeszcze Ci trochę czasu musi upłynąć żebyś miał tyle napisanych postów , polubień, reputacji co ja ( nie chwalę się , stwierdzam fakt) to samo reszta chłopaków , którzy mają znikomą ilość postów a na forum tylko czytają i hejtują, sami nic nie wnoszą ale przecież tak najłatwiej. Po 4. Za reputację którą dostaje nie kupię sobie nic, nie przyznaje jej sobie sam i zazwyczaj nie dostaje za typy nietrafione więc trochę musiało być tych typów, które ludzie docenili. Po 5. ( Ostatnie ) Nie raz byłem na tym forum krytykowany a później po kilku trafionych dobrych typach i dobrych kursach ludzie zmieniali zdanie, poza tym w ciągu ostatnich 3 dni trafiłem wygrane Lechii, oraz Lubina po kursach 4 z hakiem i ponad 5 , więc sami pomyslcie chwilę, bo takie kursy nie trafiają się codziennie. Pozdrawiam. Miłej nocki :tohand:
Piszesz ten sam schemat pod kazdy typ. To ze ci weszła Lechia o niczym nie świadczy. Twoje analizy nie sa merytoryczne. Rownie dobrze można podstawić Legie czy Trnave, zmienić nazwiska i wrzucic. Gdzie tu logika??

Sama prawda, więc zostawiam./Karciarz
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Taki spadek to żaden spadek. No chyba, że gramy na Sturm to już sporo słabiej, ale ile wzrósł na Ajax? Z 1.30 na 1.35 czy 1.40 ? To nadal wielki faworyt według buków, więc nie siejcie paniki, bo niektórzy wyglądają jakby pierwszy raz obserwowali ruchy kursów. Z resztą kursy wejściowe to i tak było 1.40 na AJax, a 7.00 na Sturm, więc i tak sporo osób poleciało na Holendrów.
Ajax powinien spokojnie pokonać Austriaków, którzy na wyjeździe nigdy nie byli mocni. Nawet jeśli jest parę osłabień to nie zapominajmy, że Ajax to zespół z wielkimi talentami i wezmą jakiegoś młodego do składu, a gra cały czas będzie na wysokim poziomie, bo grają bdb zespołowo, a indywidualności też nie brakuje.
Mam Ajax awans, Ludo awans i Celtic awans.
Videoton bardzo szczęśliwie awansował z Dudelange, ale Ludo już takiej cienkiej gry nie przebaczy. Celtic dobre wzmocnienia i utrzymanie Dembele w zespole to wielki plus. Rosenborg w męczarniach z Valurem. Duży spadek jakościowy drużyny z Norwegii przez ostatnie lata, choć nie można odbierać Islandczykom, bo wszystkie zespoły spisują się nienagannie, oprócz amatorów z IBV.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Sorry Panowie za OT...
Wyjaśnijcie mi... Czy Legia nie może wygrywać polskich publicbetów bo jej sponsorem jest bukmacher z licencją, czy może za przyzwoleniem robione jest miejsce dla Iwana i Nawałki?
Nie umniejszając przeciwnikowi ale jak można tak położyć mecz? Aż prosi się o teorię spiskową...
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Ja biorę dziś to:
Ludogorec - Vidi FC (handi 0-1) 1,74 1 Fortuna
Nie mam wątpliwości, iż okraszona Brazylijczykami drużyna z Bułgarii i... bramkostrzelnym Świerczokiem powinna bez trudu ograć Węgrów. Już sam awans Videotonu do tej rundy był mega szczęśliwy, bowiem pod koniec meczu z Dudelange aż kotłowało się pod węgierską bramką. Nic nie ujmując luksemburskiej drużynie, gdzie futbol poszedł jednak do góry, Bułgarzy drużyną są znacznie silniejszą. W dodatku pierwszy mecz grają u siebie, a taryfy ulgowej być nie powinno, będą się starali wygrać możliwie jak najwyżej, by rewanż na Węgrzech był taką samą formalnością jak ten w Irlandii Północnej. Pokrycie tego handicapu jets bardzo prawdopodobne, równie dobrze można stawiać też wygraną Razgradu z min. 3 golami strzelonymi w meczu za 2,10.
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
Celtic bez Dembele, Simunovica. Edouard powinien zagrac. Rosenborg z nowym trenerem od tygodnia.
Rini Coolen: &quot;Three days ago, I wasn&#39;t even thinking about this game.&quot;
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Taki spadek to żaden spadek. No chyba, że gramy na Sturm to już sporo słabiej, ale ile wzrósł na Ajax? Z 1.30 na 1.35 czy 1.40 ? To nadal wielki faworyt według buków, więc nie siejcie paniki, bo niektórzy wyglądają jakby pierwszy raz obserwowali ruchy kursów. Z resztą kursy wejściowe to i tak było 1.40 na AJax, a 7.00 na Sturm, więc i tak sporo osób poleciało na Holendrów.
Ajax powinien spokojnie pokonać Austriaków, którzy na wyjeździe nigdy nie byli mocni. Nawet jeśli jest parę osłabień to nie zapominajmy, że Ajax to zespół z wielkimi talentami i wezmą jakiegoś młodego do składu, a gra cały czas będzie na wysokim poziomie, bo grają bdb zespołowo, a indywidualności też nie brakuje.
Mam Ajax awans, Ludo awans i Celtic awans.
Videoton bardzo szczęśliwie awansował z Dudelange, ale Ludo już takiej cienkiej gry nie przebaczy. Celtic dobre wzmocnienia i utrzymanie Dembele w zespole to wielki plus. Rosenborg w męczarniach z Valurem. Duży spadek jakościowy drużyny z Norwegii przez ostatnie lata, choć nie można odbierać Islandczykom, bo wszystkie zespoły spisują się nienagannie, oprócz amatorów z IBV.
Wczoraj Legia i Cluj tez mieli łatwo pokonać swoich rywali a jak wyszło to wszyscy wiedzą!!! I ja wolałem rano zagrać @11 na Sturm niż @1.3 na Ajax!!
Sorry Panowie za OT...
Wyjaśnijcie mi... Czy Legia nie może wygrywać polskich publicbetów bo jej sponsorem jest bukmacher z licencją, czy może za przyzwoleniem robione jest miejsce dla Iwana i Nawałki?
Nie umniejszając przeciwnikowi ale jak można tak położyć mecz? Aż prosi się o teorię spiskową...
2-0 dla Trnavy to jest najniższy wymiar kary dla słabej Legii a ogólnie prawdę mówiąc polska piłka nożna jest cienka ja dupa węża!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom