>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS:GO z mikaelem

uzytkownik-24118 2,1K
#6
20:00 Winstrike - GoodJob Powyżej 2.5 mapy
15:30 Kinguin - Sprout

AKO: 2.94 Totalbet
Stawka: 3j
⛔3j
#7
Wygra grupę B na minorze - Red Reserve
AKO: 4.55 Totalbet
Stawka: 1j
⛔ 1j
Edit. żeby nie robić posta pod postem:
#8
20:00 Winstrike - GoodJob DW: 1-2
AKO: 3.85 Totalbet
Stawka: 1j
⛔1j

Podsumowanie po 8 typach:
Zagrane kupony: 8
Trafione: 3 (37.5%)
Zysk: 11.24 j
Stawki: 17 j
 
uzytkownik-24118 2,1K
#10
14:00 Izako Boars - Wind and Rain Powyżej 2.5 mapy
AKO: 1.85 LVBet
Stawka: 2j
⛔2j
Analiza:
Obie te formacje mierzyły się na otwarcie tego turnieju i wówczas gładko i pewnie wygrali zawodnicy z Wielkiej Brytanii. O dzikach długo miałem opinię najbardziej przereklamowanej drużyny na polskiej scenie, oczekiwania wobec niej, ze względu na osobę właściciela z miejsca były bardzo duże i kolejne składy niespecjalnie sobie z tą presją radziły. Zresztą częste zmiany były nierzadko powodem żartów z tej formacji. Teraz znowu są dość świeżo po zmianach, map pool nie jest pod WaR zbyt dobry w postaci Bo1 stąd nie będę się bawił w przewidywanie zwycięzcy.
Natomiast uważam, że są duże szanse na obejrzenie pojedynku w pełnym wymiarze. Dziki ban dust2, WaR ban zapewne train. Picki w przypadku wyrzucenia traina to zapewne mirage w przypadku dzików i nie zdziwi mnie ponowienie overpassa przez WaR. Deciderem inferno lub cache - tu może mieć znaczenie kto odrzuci nuke w drugiej turze banów.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#11
Royal Bandits(+3.5) - x-kom 14:16
AKO: 1.75
Stawka: 2j
✅1.5j
#12
Royal Bandits - x-kom Powyżej 26.5 14:16
AKO: 1.92
Stawka: 2j
✅1.84j
#13
Royal Bandits - x-kom 14:16
AKO: 2.32
Stawka: 1j
⛔1j
Trochę last minute typy, bo mecz już o 14, za co przepraszam. Natomiast generalnie w światowym CS:GO rozpoczynamy okres urlopowo - wakacyjny więc ciężko znaleźć coś pewnego wśród lepszych zakładów, stąd stawki takie a nie inne. Mecz dwóch drużyn które od niedawna grają w tych zestawieniach - Turcy z Royal Bandits szukają dwóch zawodników i dziś kolejny raz (dopiero drugi) zagrają z dwoma testowanymi jak rozumiem zawodnikami. Natomiast x-kom od niedawna gra z myniem zamiast tecka. Zespoły o zbliżonym map poolu i przewiduję tutaj mirage jako arenę pojedynku (Turcy wyrzucą nuke, train, cache, Polacy dusta 2, overpassa i prawdopodobnie inferno). x-kom w tym składzie radzi sobie na tej mapie nieźle (bilans 8-4, przegrywali tylko z Windigo, Epsilon i Tempo Storm, będąc w stanie pokonać tu choćby Kinguin), Turcy grali tu 15 razy i także mają dodatni bilans (9-6), chociaż z tymi nieco bardziej znanymi formacjami przegrywali. Na tym poziomie różne cuda się dzieją, uważam, że kursy wystawione na Turków są ciut za wysokie (x-kom może i faworytem, ale nie w stosunku 1.5 do 2.2) bo spodziewam się wyrównanego meczu, o ile jedni lub drudzy nie zepsują czegoś przy odrzucaniu map. co też się czasem zdarza na tym poziomie. Wczoraj x-kom na mirage dobra połowa CT (13-2) i słabsza T (3-10)
Kursy z Totalbetu
 
uzytkownik-24118 2,1K
#14
1.08 06:00 NRG awansuje do finału IEM Szanghaj
AKO: 2.25 Totalbet
Stawka: 4j
Nie lubię długoterminowych zakładów, zwłaszcza tego typu. No ale obok takiego kursu to nie można przejść obojętnie. Konkurencja daje około 1,40 (LVBet) a oni tutaj zdecydowanie powyżej 2. NRG w grupie będzie rywalizować z HellRaisers, Virtus Pro i 5Power. Chińczycy to zespół zdecydowanie słabszy niż reszta stawki. HR przyleciało do Szanghaju bez swojego snajpera, którego zastępuje zawodnik zdecydowanie słabszy. Virtusi są od dawna w kryzysie. W drugiej grupie mamy Gambit, zespół bardzo chimeryczny, TyLoo i dwa mniej utytułowane zespoły z Azji : B.O.O.T dreamscape i Greyhound. O ile Amerykanie zagrają na swoim normalnym poziomie, to powinni sobie poradzić a w ewentualnym półfinale być faworytem, w meczu przeciwko TyLoo - NRG powinno wygrać swoją grupę, a w drugiej teoretycznie najmocniejszą formacją jest Gambit. Nie wiem czy typ będzie trafiony ale obok takiego kursu nie sposób przejść obojętnie. Daje już teraz na wypadek jakby spadło.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#15
17:00 Fragsters - WinStrike (+1.5)
AKO: 1.70 Totalbet
Stawka: 2j
⛔2j
#16
17:00 Fragsters - WinStrike (+1.5)
20:00 Windigo - Sprout Powyżej 2.5

AKO: 3.18 Totalbet
Stawka: 2j
⛔2j

Szkoda tego Winstrike, sporo kluczowych rund przegranych w bardzo głupi sposób, zresztą sam sobie winien jestem - dać 2 te same typy na 2 różne kupony to proszenie się o nieszczęście.

Długo się zastanawiałem jak &quot;ugryźć&quot; ten mecz. Duńczycy powoli wychodzą z kryzysu a o Rosjanach w ostatnim czasie także zbyt wiele dobrego nie można powiedzieć. Tym nie mniej aż takie dysproporcje w kursach na korzyść duńskiej formacji przyjmuje z lekkim zdziwieniem. Akurat Rosjanie mają pod rywala całkiem korzystny układ map. Sami zbanują prawdopodobnie dusta 2. Natomiast rywale mogą wyrzucić mirage lub overpassa. Tą drugą mapę odrzucają znacznie częściej, ale Rosjanie także jej nie grają więc tym razem jako pierwszy może odpaść mirage. Wówczas jako alternatywny wybór Rosjan widziałbym inferno. W drugą stronę (wybór Fragsters) widzę już nieco bardziej wyrównany pojedynek. Ostatnio często pickowali traina, ale Rosjanie też tą mapę grać potrafią. Cache to już średnio komfortowy wybór dla Fragsters, podobnie zresztą jak nuke. Generalnie uważam, że ten mecz może pójść w niemal każdą stronę, ten kurs na Duńczyków podyktowany chyba ich ostatnio niezłą serią, jednak z WinStrike może nie być już tak łatwo
W drugim meczu już nieco ciężej. Overpass i nuke jako bany to już pewniejsza rzecz. Windigo w tej sytuacji zapewne weźmie traina jako swój pick. Sprout zapewne mirage lub inferno jako swój pick, nie zdziwi mnie tym razem pick inferno. Generalnie jedni i drudzy lubią te mapy, więc może być długi (w sensie np. over 26.5 na obu mapach) mecz. Ja jednak mam nadzieję, że mimo problemów i ciekawego widowiska jedni i drudzy dadzą radę wygrać swoje mapy i zobaczymy pojedynek w pełnym wymiarze map.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Czas podsumować niepełny lipiec. Podliczam zakłady bez #14 który (z racji rozpoczęcia wydarzenia 1.08) uwzględnię w sierpniowym zestawieniu
Kuponów:15
Trafionych: 5 (33%)
Stawki: 31j
Zysk: 4,58 j
Yield: 14.77 %
Średni kurs: 2,68
Minimalny: 1,75
Maksymalny: 3,69
Mimo generalnie słabej skuteczności udało się być na delikatnym plusie. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w sierpniu
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
uzytkownik-24118 2,1K
#17
09:30 TyLoo - Grayhound 16:10
06:00 NRG - 5Power 16:10
AKO: 1.77 Totalbet
Stawka: 5j
✅3.85j
Na początek mecz dwóch azjatyckich formacji. Wydaje mi się (bo w Bo1 dość ciężko przewidzieć mapę) że możemy mieć pojedynek sprowadzony do mapy cache. Na tej mapie delikatną przewagę ma TyLoo i ma też chyba minimalnie lepszy mappool niż ich rywale. Nie spodziewam się jakiegoś gigantycznego pogromu, bo ekipa z Chin miała ostatnio trochę problemów, ale powinni sobie poradzić. Nie bez znaczenia powinno być znacząco większe doświadczenie zawodników z Chin na turniejach offline. Grayhound notuje co prawda ostatnio całkiem niezłe wyniki i myślę, że w Bo3 mapę mogliby urwać (nie wykluczone że taki pojedynek zobaczymy w późniejszej fazie turnieju) ale w Bo1 to górą raczej Chińczycy. Świetne rekordy Grayhound nabijane głównie z rodzimą lub lokalną sceną podczas gdy TyLoo coraz częściej obserwujemy na mocno obsadzonych turniejach i powinno to tutaj zaprocentować. To samo mniej więcej można napisać o meczu NRG, rewelacji tego kończącego się okresu z USA. Właściwie bardzo nie wyszedł im jeden turniej, na ich nieszczęście był to amerykański minor i tego zespołu nie zobaczymy w Londynie. W międzyczasie zdążyli już częściowo zmazać tą plamę wygrywając północnoamerykańskie eliminacje do kolejnego Starladdera a tutaj na tle umiarkowanie silnych rywali będą mogli to udowodnić w rozgrywkach lanowych.
#18
07:10 HellRaisers - Virtus Pro 16:12
AKO: 2.45 Totalbet
Stawka: 2j
⛔2j
#19
07:10 HellRaisers - Virtus Pro (+3.5) 16:12
AKO: 1.85 Fortuna
Stawka: 2j
⛔2j
Bardzo niewdzięczny mecz do typowania. Na pewno nie bez znaczenia dla mojej propozycji jest absencja woxica który z powodów zdrowotnych nie pojawi się w Szanghaju. Brak tego snajpera to duże osłabienie HR. Virtusi w swoim stałym składzie, na miejscu będzie też kubik dla którego to będzie debiut w nowej roli na lanie. Mówiąc szczerze myślałem że będzie miał większy wpływ na poczynania Virtus Pro, że będzie kimś w rodzaju drugiego trenera, a z tego co on mówił to raczej jest odpowiedzialny przed kubenem, który dalej decyduje o obliczu drużyny. Trochę szkoda. Ale pomijając to, Virtusi zaliczyli fatalny turniej DH Open w Walencji, jechali jako jeden z faworytów a oni jako pierwsi, w fatalnym stylu odpadli. Tym nie mniej ostatnio indywidualna forma byaliego i micha zwyżkowała, mam nadzieję, że te opowieści o wielogodzinnych treningach są prawdziwe (niestety godziny na Steamie nie są już publicznie dostępne) i że pokażą tutaj przygotowanie. Co prawda zrzucają jednocześnie z siebie presję że ten turniej ma małe znaczenie (kubik) ale jednocześnie przyznają że potrzebują tu dobrego występu dla podbudowania morale (michu).
Mapa to moim zdaniem mirage lub train. Na duście 2 HR ma świetne statystyki ale tam wielokrotnie skórę, otwierając tabelę ratował im woxic. Podobnie kluczowe znaczenie ma snajper na trainie. Dlatego na tych mapach VP może mieć przewagę , z woxicem w składzie mecz potoczyłby się prawdopodobnie w miarę łatwo na korzyść HR, bez niego uważam, że kursy powinny być znacząco bliższe.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#20
10:40 NRG - HellRaisers 2:1 (9:16; 16:10; 16:11)
AKO: 1.57
Stawka: 5j
✅2.85j
Mapy w tym pojedynku to dla mnie overpass, train i inferno. Z VP zawodnicy HR stracili 12 rund, mimo, że wygrali obie pistoletówki, a morelz dołożył całe 8 fragów do dorobku Virtus Pro. Myślę, że w starciu z lepszym zespołem wyjdzie brak woxica w składzie. A do tego warto pamiętać, że w Kijowie na Starladderze było 2:0 dla NRG, a HR grało z woxicem w składzie. Jeżeli nie zepsują jakoś bardzo meczu to maks o co powalczy HR to swój pick
 
uzytkownik-24118 2,1K
#21
16:00 PACT - Endpoint(+3.5) 17:19 (14:1, 1:14, 2:4)
AKO: 1.80 Totalbet
Stawka: 2j
✅1.60j
Znowu zagram coś nieco delikatniej. Tym razem X-Bet Invitational i mecz otwarcia grupy D. PACT pograło trochę na międzynarodowej (europejskiej) scenie dzięki fajnemu występowi w Mistrzostwach Polski (3 miejsce, za Kinguin i AGO) co dało im przepustkę do ESEA MDL. Tam spisali się jak na swoje możliwości całkiem przyzwoicie (bilans 8-8). Ich rywale grali dywizję niżej. No ale właśnie, tutaj mamy tylko Bo1 i dlatego uważam, że Brytyjczycy są nie bez szans. Można łatwo wyrzucić nuke i traina na których zdecydowanym faworytem byliby Polacy. PACT powinien odpowiedzieć banami na cache i inferno. Jedni i drudzy raczej będą chcieli uniknąć dusta 2 więc mapą powinienen być overpass lub mirage. Na obu spodziewam się całkiem wyrównanego widowiska, czegoś w stylu opisywanego kilka dni wcześniej pojedynku między Royal Bandits a xkomem.
Co prawda bardzo nie lubię tej linii handicapu ale Endpoint jest w stanie powalczyć nawet o zwycięstwo więc próbuję.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#22
18:00 Nordawind - fnatic academy 8:16
AKO: 2.05 Totalbet
Stawka: 4j
⛔4j
Spotkanie w ramach fazy grupowej OGA Counter Pit i przy okazji skandynawskie derby. Moim zdaniem w BO1 delikatnym faworytem powinna być norweska ekipa (55/45) a nie akademia znanej szwedzkiej formacji. Jaka może być przyczyna takiego wystawienia kursów? Myślę, że fakt, że Norwegowie grają już o pietruszkę teoretycznie. Grupy na tym turnieju składają się z 5 zespołów, z których 4 awansują do dalszej fazy. Nordawind z dwoma zwycięstwami na koncie już ma lepszy bilans niż EURONICS (1-3). Jednak nie sądzę, żeby Nordawind przeszło tak zupełnie obok meczu, mając szansę na jak najlepsze miejsce w grupie i potencjalnie słabszego rywala w 1/4. Weźcie jednak to pod uwagę chcąc/nie chcąc to grać.
Co do samego meczu. Bo1 więc trochę loteria. Dla mnie mirage, cache, inferno wyrzucone przez Nordawind. Dust 2, overpass przez fnatic. Więc mecz albo na trainie, dla mnie 60/40 dla Nordawind albo nuke, gdzie i jedni i drudzy trochę loteria. Ale Nordawind gra na lepszych rywali niż ich dzisiejsi przeciwnicy, mam nadzieję że dziś udowodnią że są po prostu lepszymi graczami. Doświadczenie w grze na te bardziej znane zespoły raczej po stronie norweskiej (Szwedów w tej kwestii pewnie mocno ogranicza bycie jedynie akademią). Dla mnie jakieś value jest, ale oceniajcie sami czy chcecie korzystać
 
uzytkownik-24118 2,1K
#23
Virtus Pro - TyLoo Powyżej 2.5 1:2 (20:22, 16:9; 18:22)
AKO: 1.92
Stawka: 6j
✅5.52j
#24
Virtus Pro(+1.5) - TyLoo 1:2 (20:22, 16:9; 18:22)
AKO: 1.49
Stawka: 5j

✅2.45j


Analiza w dziale esport: https://forum.bukmacherskie.com/threads/cs-go-iem-shanghai-2018.153017/#post-6703110:
Czego można się spodziewać? Bana na nuke ze strony Chińczyków. Co do Polaków to zakładam, że będzie ban overpassa. Teraz wybory. Polacy chyba za dużego pola manewru nie mają i będzie train, podobnie jak w przypadku meczu z HellRaisers. Pytanie co zrobią Chińczycy. Zakładam, że wybór będzie pomiędzy mirage a inferno. Dusta mimo świetnych statystyk się nie spodziewam bo grają go rzadko i do tej pory na malo poważne ekipy. Mirage TyLoo grać potrafi, pytanie czy nie będą woleli inferno na którym VP są wyraźnie słabsi. Dalej odrzucony zostanie d2 (przez Polaków) i ostateczna decyzja jaka mapa będzie deciderem przypadnie Chińczykom. Na cache Polacy mają zdecydowane problemy w ataku i przy przegranych nożach (przy deciderze) i rozpoczęciu właśnie po tej stronie może się to skończyć dość nieprzyjemnym wynikiem.
Czego się obawiam? Przede wszystkim mecz z HR Polacy wygrali dzięki niesamowicie szybkiej i agresywnej grze (skrótom pozycji czy naprawdę szybkim zajmowaniem pozycji) na którą HR nie umiało odpowiedzieć. Tym nie mniej zdarzały się i w tamtym meczu (pojedyncze ale jednak) rundy gdzie efektem takiej agresji była szybko zdobywana przewaga 5 na 3 przez rywala (była taka runda gdy morelzowi nie wyszedł skrót B a potem Neo niepotrzebnie sprawdził piwnicę z AWP bez covera od top mida). No i warto dodać, że mirage ułożył się idealnie. Po przegranych (dziwnie, mieli 5 na 3) pistoletach odpowiedzieli forcem i właściwie do końca kontrolowali ekonomię. Na trainie w ataku była duża agresja (znowu), morelz wychodzący agresywnie na A i jednocześnie pasha szybko łapiący kontakt po wyjściu z elki. I to się znowu sprawdzało, bo HR nie umiało na to znaleźć odpowiedzi. Jeśli znajdą odpowiedź na taką grę to będzie średnio. No i nie wolno zapomnieć, że właściwie VP nie dawało dojść do głosu rywalowi gdy ten grał z pistoletami, chociaż głupie decyzje i błędy też były (2 wygrane przez HR rundy na trainie po tym jak bondik skraca całe B i zachodzi od drabinki, czy to przejście przez smoke pashy przy położonej pace i 1 vs przy 15-10 na mirage.
No i przede wszystkim morelz. Dla mnie absolutny klucz do wygranej VP. Już wiadomo (a on pewnie wiedział dużo wcześniej) że to jego ostatnie mapy z VP. Pytanie czy przy grze przed publicznością wytrzyma mu głowa, bo miał kilka akcji fajnych ale też kilka takich gdzie nie zabijał w prostych sytuacjach. Niby &quot;się jara&quot; ale jak to jaranie się przełoży się na grę, w sytuacji gdy publika będzie mocno za przeciwnikiem to się okaże. Ja jednak jestem optymistą i uważam, że w przypadku gdy powiedzmy będą mapy train, mirage/inferno, mirage/cache to Polacy są w stanie o jedną mapę z takiego zestawu powalczyć a w dobrych układach może nawet o wygraną bo przecież wyjąwszy morelza i w mniejszym stopniu micha to są to zawodnicy bardzo doświadczeni, przyzwyczajeni do gry przed taką widownią.
 
uzytkownik-24118 2,1K
#25
AGO - HAVU Żenada 13:3 a i tak przegrali
AKO: 1.84 LVBet
Stawka: 3j
⛔3j
Dziś AGO gra swoje pierwsze mecze w Counter Pit. Co prawda zmagania w grupie A przyniosły sporo niespodzianek więc obstawianie tego jest ryzykowne. Tym nie mniej podobno (tak informuje serwis eweszlo.com) w dzisiejszych dwóch BO1 będzie grać jeszcze snatchie. Co prawda w awizowanych składach na HLTV jest minir0x, ale wczoraj jeszcze widniał tam Szpero. Oczywiście może być tak, że AGO zagra z trenerem i wtedy o powodzenie typów będzie ciężko, ale ja tam za jakieś nieduże stawki spróbuję
Moim zdaniem będzie train. Polacy zbanują nuke dusta i traina. Rywale overpassa inferno i cache. Co prawda Polacy na tej mapie średnio, ale liczę że skoro ma zagrać snatchie to podejdą poważnie do tej rozgrywki, do tego jednak rywali których wyższość musiało uznać AGO cenię zdecydowanie bardziej niż rywali Finów. Alternatywnie zakładam mirage jako mapa. Z Fragsters grali w miarę na świeżo po powrocie z wakacji (do treningów wrócili chyba dopiero w poniedziałek), więc liczę że dziś pokażą się z lepszej strony. No i rywal jednak sporo słabszy, do tego AGO ma bardziej komfortowy map pool pod rywala i mogą sobie wybrać mapę na której czują się najlepiej
 
uzytkownik-24118 2,1K
#26
x-kom - Smoke Criminals
AKO: 2.70 Totalbet
Stawka: 2j
⛔2j
#27
x-kom - Smoke Criminals Powyżej 2.5
AKO: 1.80 LVBet
Stawka: 3j
✅2.40j

Były szanse nawet na wygraną, ostatecznie 22:20 dla x-komu na ostatniej mapie
Analiza:
Ryzykowny typ. x-kom ostatnio notuje niezłe wyniki, ale dziś zostaną sprawdzeni na ile mają mocny map pool. A moim zdaniem może nie być z tym tak kolorowo. Do wygranej w Best of 3 potrzeba czegoś więcej niż 1 dobrej mapy. Bany to d2 i train. Picki to IMHO mirage ze strony x-komu i inferno ze strony Smoke Criminals, dalej wyrzucone nuke i cache i ewentualny decider to overpass. Dla mnie to spotkanie to będzie weryfikacja na ile x-kom to drużyna potrafiąca grać coś więcej niż mirage. A osobiście uważam, że mogą mieć problem z czymś więcej. Inferno raczej dla SC, a na overpassie 55/45 co najwyżej dla Polaków. Dlatego uważam, że te kursy to zdecydowana przesada, powinien być mecz w granicach 55/45. LVBet ma lepiej wystawione kursy. Koło 2,20 na SC byłoby OK, a też nie wiem czy bym się nie skusił na granie na nich. Przy 2.70 tym bardziej &quot;muszę&quot; spróbować. Oczywiście może się okazać, że żadnej niespodzianki nie będzie ale dla mnie warto zaryzykować za jakieś drobne (generalnie cały okres wakacyjny to powinno być raczej delikatne granie, bo alb zespoły niestabilne albo turnieje takie że może im nie w pełni zależeć)
 
Do góry Bottom